Medycyna Podkategoria: Medycyna

« poprzednia strona · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · 14 · 15 · 16 · 17 · 18 · następna strona »
 • Godula-Hope Fundacja badania cytogenetyczne »

  Fundacja Na Rzecz Programu Rozpoznawania Chorób Nowotworowych u Kobiet Godula Hope została założona w 1997 roku. Celem Fundacji jest wspieranie programów wczesnego rozpoznawania chorób nowotworowych oraz metod ich leczenia, ze szczególnym uwzględnieniem chorób kobiecych narządów rodnych. Ponadto zajmuje się wpieraniem działań w zakresie edukacji medycznej dotyczącej rozpoznawania chorób nowotworowych u kobiet i udziela wsparcia placówkom medycznym. W ramach promocji zdrowia wraz z Państwową Powiatową Inspekcją Sanitarną w Rudzie Śląskiej prowadzi programy edukacyjne z zakresu profilaktyki nowotworów piersi Różowa Wstążeczka. Więcej informacji na stronie:

  Data dodania: 13 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Medyczne iMed24 w Krakowie - medycyna pracy »

  „Imed” to nazwa firmy z Krakowa, która zajmuje się świadczeniem usług medycznych. Oferta obejmuje konsultacje z lekarzami działających w branży medycyny pracy. Dostępnych jest też wiele pakietów dla klientów indywidualnych oraz dla przedsiębiorstw. W prezentowanej placówce znajduje się wiele poradni specjalistycznych, a także prowadzone są badania z zakresu diagnostyki obrazowej itp. Ośrodek umożliwia rezerwację wizyt on-line.

  Data dodania: 04 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • MAREK TRUSZEL clear aligner »

  W Bielsku-Białej mieści się gabinet stomatologiczny Truszel. Zatrudnieni w placówce dentyści zajmują się profilaktyką, fluoryzacją, lakowaniem i leczeniem zębów u dzieci oraz dorosłych. Świadczą usługi w obrębie ortodoncji. Leczenie wad zgryzu odbywa się zazwyczaj z użyciem stałych aparatów ortodontycznych. By nie były one łączone z uciążliwością, niewygodami oraz mało estetycznym wyglądem, powstały aparaty niewidoczne. Są to przede wszystkim aparaty lingwalne zakładane od wewnętrznej strony zębów. W celu całkowitego dopasowania do warunków anatomicznych uzębienia realizuje się je na indywidualne zlecenie. Więcej informacji na temat gabinetu na stronie.

  Data dodania: 31 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Czipowanie - www.weterynarztarnowskiegory.com »

  Lecznica weterynaryjna w Tarnowskich Górach, zapewni Twojemu zwierzakowi najlepszą opiekę i troskę. Pomożemy Ci zdiagnozować i wyleczyć schorzenia psa czy kota. Dodatkowo oferujemy porady żywieniowe oraz pielęgację zwierzaków. Z nami Twój czworonóg znów będzie cieszył się życiem, a Ty nie będziesz martwić się o jego zdrowie. Doświadczony weterynarz jest lekarstwem na problemy zdrowotne psów, kotów, ptaków, gadów, płazów czy gryzoni.

  Data dodania: 26 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Rehabilitacja Kraków »

  Skuteczna rehabilitacja jest podstawowym elementem leczenia, który przywraca pacjenta do pełnego zdrowia. Magister fizjoterapii Izabela Nowaczek oferuje kompleksowe usługi fizjoterapeutyczne w zakresie rehabilitacji ruchowej. Przeprowadza leczenie kręgosłupa, korektę wad postawy oraz masaże lecznicze i relaksacyjne. Dobry rehabilitant w Krakowie - Izabela Nowaczek.

  Data dodania: 03 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ból - Przyczyny, objawy, leki i sposoby na ból »

  Boli Cię coś? Koniecznie zajrzyj na tę stronę. Dzięki niej dowiesz się z czego bierze się ból, jakie są jego najczęstsze powody, oraz jak sobie z nim radzić. Każda podstrona dotyczy tylko jednego umiejscowienia bólu takiego jak ból głowy, ból kolan czy ból pleców. Jeśli chcesz zwalczyć każdy rodzaj bólu zajrzyj do nas.

  Data dodania: 11 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • APTEKA ŚLĄSKA CZARNECKA apteka całodobowa chorzów »

  Całodobowa Apteka Śląska to wyjątkowe położenie, gdzie na wszelkiego pacjenta wyczekuje doświadczony personel, który gwarantuje fachową i natychmiastową pomoc. Jesteśmy do Państwa dyspozycji w dwóch dogodnych lokalizacjach, dzięki czemu rezydenci Bytomia czy Chorzowa mogą liczyć na nasze posługi farmaceutyczne. W naszej ofercie odnajdziecie Państwo takie środki jak zioła, witaminy, środki wzmacniające czy artykuły higieniczne. Aby lepiej pomagać, proponujemy takie rozwiązania jak przygotowywanie wyjątkowych środków czy całościowe doradztwo farmaceutyczne. Zawsze służymy radą i staramy się dopasować najlepsze środki na Państwa dokuczliwości. Z zapałem odpowiemy na wszystkie pytania i postaramy się rozproszyć wątpliwości. Więcej nowości o naszej aktywności, znajduje się na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 15 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Www.apteka-alba.com.pl »

  Zapraszamy do naszej apteki, która zdalnie obsługuje miasta takie jak Bydgoszcz, Inowrocław, Świecie, Włocławek, Grudziądz i Krosno. Wystarczy wejść na naszą stronę internetową pod adresem apteka-alba.com.pl i zapoznać się ze wszystkimi propozycjami. Samo złożenie zamówienia jest bardzo prostą sprawą. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej apteki całodobowej oraz do kontaktu pod adresem alba@ak1.pl i numerem 53 346-01-11.

  Data dodania: 20 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Przyczyny-objawy-leczenie.pl - serwis o leczeniu »

  Portal internetowy do którego adres www podano wyżej publikuje liczne przydatne w życiu codziennym artykuły które zawierają informacje na temat leczenie, objawów oraz przyczyn występowania różnych chorób z zakresu układu nerwowego, układu ruchu, układu pokarmowego oraz chorób skóry a także wielu innych. Dzięki zamieszczeniu takich artykułów wiele osób uzyskuje odpowiedź na częste pytania związane na przykład z zaburzeniami trawienia.

  Data dodania: 02 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • CENTRUM REHABILITACJI ZDROWIE bóle stóp leczenie »

  Diagnoza schorzenia to nie wszystko. W leczeniu ważne jest również określenie przyczyny powstawania niedyspozycji oraz uzgodnienie właściwej metody leczenia. Lekarze z Centrum Rehabilitacji Zdrowie z Krakowa z wykorzystaniem zwłaszcza 2 metod: badania fotogrametrycznego i stabilograficznego prowadzą rozpoznanie zaburzeń ruchu, jakie mogły przyczynić się do powstania np. bólów kręgosłupa, stawów, stóp czy dyskopatii, a także osteoporozy lub skoliozy. Dzięki temu mogą wskazać właściwą metodę leczenia, jaką mogą być np. prądy DD czy WaDit, ultradźwięki, masaże, akupunktura, krioterapia miejscowa albo inne. Więcej szczegółów o działalności Centrum odnajdziecie Państwo na stronie.

  Data dodania: 19 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Implanty Bydgoszcz - Schelldent »

  Boimy się nieraz wyboru lekarza- w końcu tutaj przekazujemy w czyjeś ręce nasze zdrowie. Jednak są pewne gabinety, którym możemy całkowicie powierzyć nasze zdrowie. Należy do nich Schelldent- gabinet stomatologiczny w Bydgoszczy. Jego założyciel uznany dentysta, stomatolog a jednocześnie chirurg szczękowy dzięki licznym kursom oraz nowoczesnemu wyposażeniu gabinetu oraz zgranemu zespołowi zapewnia kompleksową opiekę stomatologiczną. W ofercie znajdziemy zarówno klasyczne leczenie stomatologiczne, periodontologię, endodoncję oraz implanty.

  Data dodania: 22 03 2017 · szczegóły wpisu »
 • ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ spółdzielnia lekarska gdańsk »

  Medycyna Specjalistyczna w Sopocie to Zakład Opieki Zdrowotnej, który powstał już w 1966 roku. Pierwotnie placówka działała jako Lekarska Spółdzielnia Medycyny Specjalistycznej, acz poza zmianą nazwy nie zmienił się charakter działalności firmy. Medycyna Specjalistyczna jest przychodnią wielospecjalistyczną. W naszej ofercie odnajdziecie Państwo świadczenia ekspertów z obszaru chorób skóry, dróg oddechowych, układu trawiennego, okulistę, ginekologa i wszystkich innych dolegliwości. Od pewnego czasu nasz zespół zasilają też lekarze medycyny podróży, Zapraszamy do zaznajomienia się z propozycją praktykujących w zakładzie lekarzy na stronie internetowej.

  Data dodania: 04 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Magazyn medyczny MedicineMAG »

  W trosce o zdrowie
  Jeśli dbasz o swoje zdrowie i chcesz jak najwięcej wiedzieć, jak radzić sobie z pojawiającymi się problemami, koniecznie musi odwiedzić portal medyczny. Jest to miejsce, gdzie zgromadzono wiele cennych i ważnych informacji na temat funkcjonowania człowieka. Znajduje się tam również wiele rad i spostrzeżeń, z których warto skorzystać.

  Data dodania: 25 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Psychiatryczne Białystok leczenie alkoholizmu białystok »

  Centrum Psychiatryczne „CHOROSZUCHA” zajmuje się diagnozowaniem oraz zastosowywaniem w najwyższym stopniu optymalnych w danym przypadku terapii najczęściej występujących dzisiaj chorób cywilizacyjnych - zaburzeń nerwicowych czy depresyjnych, uzależnień od nikotyny i hazardu ewentualnie alkoholu. Wyspecjalizowany zespół oferuje Państwu również fototerapię skandynawskimi lampami, leczenie farmakologiczne bądź też kroplówki regenerujące układ nerwowy. Szczegóły przybliżające działanie białostockiego Centrum Psychiatrycznego „CHOROSZUCHA” razem z informacjami o obszarze kompetencji poszczególnych członków Zespołu odnajdą Państwo na stronie internetowej placówki.

  Data dodania: 01 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • SPÓŁKA LEKARSKA Spółka z o.o. poradnia psychiatryczna warszawa »

  Przychodnia Spółka Lekarska Sp. z o. o. wszystkim swoim klientom oferuje leczenie w zakresie dermatologii, kardiologii, laryngologii, neurologii, pulmonologii, okulistyki, urologii, ginekologii, psychiatrii oraz medycyny pracy. Proponuje również zrealizowanie testu nietolerancji pokarmowej, dzięki któremu można się dowiedzieć czy nasz organizm nie wymaga zmiany diety. W przychodni znajdują się właściwie przystosowane gabinety, w których lekarze specjaliści stosują sprawdzone i bezpieczne metody diagnostyki i leczenia rozmaitych chorób. Spółka prowadzi aktywność od 1991 roku i jej praca jest kontynuacją Spółdzielni Zdrowie, która leczyła pacjentów od 1968 roku. Więcej informacji wyszukają Państwo na stronie internetowej.

  Data dodania: 26 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • NYCZ OPTYK ROMAN NYCZ GLIWICE szkła progresywne gliwice »

  W obszarze usług firmy NYCZ OPTYK, działającej od blisko 50. lat znajduje się zarówno całkowite testowanie wzroku lub ocena potencjalnych schorzeń oczu, jak i zestaw soczewek kontaktowych oraz soczewek progresywnych albo oprawek okularowych. Scharakteryzowanie wady wzroku przeprowadzane jest poprzez lekarza okulistę w jednym z naszych gabinetów okulistycznych w Zabrzu i Gliwicach. Potem proponujemy wybór opraw wyprodukowanych przez ogólnoświatowe marki - w tym zestaw oprawek dziecięcych m.in. firmy FISCHER PRICE lub BARBIE. Szczegółowy zasięg funkcjonowania salonów NYCZ OPTYK mieści się na stronie internetowej firmy.

  Data dodania: 20 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kursy macierzyńskie - krainadouli.pl »

  Kraina Douli to miejsce we Wrocławiu, w którym kobiety w ciąży mogą otrzymać profesjonalne wsparcie fizyczne, emocjonalne i informacyjne przed, w trakcie i zaraz po urodzeniu swego pierwszego dziecka. To Centrum Świadomego Rodzicielstwa we Wrocławiu zapewnia nie tylko najlepszą opiekę, lecz także wprowadza rodzinną atmosferę, dzięki czemu pozbycie się lęków i niepewności staje się o wiele łatwiejsze.

  Data dodania: 24 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • INDYWIDUALNA PRAKTYKA LEKARSKA DR N. MED. DAMIAN ZIAJA KATOWICE »

  Dr nauk med. Damian Ziaja Indywidualna Praktyka Lekarska to miejsce, w którym każdy pacjent spotyka się z fachowym podejściem oraz przystosowaniem najefektywniejszych i w najwyższym stopniu optymalnych zabiegów. Wszystko po to, aby spotkać się z pełną satysfakcją każdego klienta. Niemniej jednak stale najistotniejsze zostaje zdrowie. Dlatego też próbki wszystkich niepokojących zmian są natychmiast wysyłane do pracowni histopatologii. W obliczu nowoczesnych metod usuwanie pajączków, znamion, brodawek, naczynek czy pieprzyków jest obecnie na wyciągnięcie ręki. Nie pozostawia na domiar tego widocznych blizn, nie jest bolesne. Dba się o to, ażeby pacjent czuł się stale komfortowo. Dlatego też zadbano o miłą i życzliwą atmosferę. Gabinet odkryją Państwo na terenie Katowic. Więcej informacji można wyszukać na stronie:

  Data dodania: 12 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Studio medycyny estetycznej »

  Gabinet kosmetyczny Cosmetix Warszawa prowadzi szeroką gamę zabiegów i usług z zakresu kosmetyki. Klientki i klienci gabinetu mogą skorzystać z takich zabiegów jak np.: mezoterapia, mikrodermabrazja, depilacja laserowa, fotoodmładzanie, usuwanie kurzajek i brodawek, laserowe zamykanie naczynek, usuwanie przebarwień, czy peeling. Gabinet kosmetyczny Cosmetix zatrudnia kompetentny personel o długoletnim doświadczeniu w kosmetologii i medycynie estetycznej, oraz dysponouje nowoczesnym sprzętem. Dzięki temu połączeniu goście salonu Cosmetix cieszą się znakomitymi rezultatami dokonywanych zabiegów.

  Data dodania: 28 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Powiększanie piersi »

  Dziś postanowienie o zmianie swego wyglądu łączy się z pobytem w świetnie wyposażonej placówce, której wyspecjalizowany zespół lekarzy poradzi sobie z każdym wyzwaniem. Wśród wielu funkcjonujących na rynku klinik specjalizujących się w chirurgii plastycznej, wybija się Clinic For You, która mieści się we Wrocławiu, przy ulicy Przedmiejskiej 6-10. Oprócz niskich cen oraz bogatej oferty zabiegów, wyróżnia się ona nieprzeciętną dbałością o dobre samopoczucie pacjenta.


  Mamy świadomość, że korekcja piersi, lifting piersi, lub plastyka ud to przeżycie przed którym odczuwamy strach, które jest tak bardzo ważne, dlatego w Clinic For You dokładamy wszelkich starań, żeby nie serwować naszym pacjentom dodatkowych stresów. Pracujący w naszej klinice asystent pacjenta oraz koordynator do spraw pacjenta starają się, aby pobyt w Polsce był dla pacjenta bezproblemowy. Clinic For You pomoże Państwu w zabookowaniu przelotu do Polski, weźmie na siebie kwestię wynajęcia pokoju hotelowego i postara się o Państwa bezproblemowe dojechanie z lotniska do apartamentu, by nie byli Państwo zmuszeni kluczyć po nieznanej miejscowości.


  Cena zabiegu zawiera w sobie wszelkie niezbędne konsultacje, badania i leczenie, w Clinic For You nie ma żadnych ukrytych kosztów, a na naszej stronie http://clinicforyou.pl możecie Państwo prześledzić szczegółowy kosztorys zabiegów. Oprócz aktualnego cennika oferujemy duże rabaty na niektóre zabiegi.


  Personel naszej placówki to zespół specjalistów medycznych, którzy mają nie tylko specjalistyczne kwalifikacje, lecz także nieustannie uzupełnianą wiedzę oraz praktyczne umiejętności. To, co wyróżnia naszych specjalistów w odniesieniu do innych placówek posiadających w ofercie usługi z zakresu operacji plastycznych, to jednostkowe nastawienie do każdego pacjenta.

  Data dodania: 29 01 2014 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · 14 · 15 · 16 · 17 · 18 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Medycyna

Medycyna - nowa strona:

Adres: