Medycyna Podkategoria: Medycyna

« poprzednia strona · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · 14 · 15 · następna strona »
 • Dluzszezycie - www.dluzszezycie.pl »

  Wszystkich ludzi, którzy oglądają się za suplementami diety chcielibyśmy po prostu zachęcić do rzucenia okiem na DluzszeZycie.pl. Jest to specyficzne miejsce, bo nie tylko można kupić w nim preparaty zwiększające zadowolenie ze stanu swojego zdrowia - można również bez najmniejszego problemu znacznie zwiększyć posiadaną przez siebie wiedzę na temat aminokwasów, minerałów, witamin, etc.

  Data dodania: 26 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Ortezy i stabilizatory »

  Sklep internetowy poradnia.pl został utworzony w grudniu 2011 roku i od tego czasu oferuje swoim użytkownikom najwyższej jakości artykuły medyczne, suplementy diety oraz kosmetyki. Wszystkie oferowane przez nas produkty wyprodukowane są przez renomowanych producentów, w wypadku artykułów medycznych objęte są minimum roczną gwarancją. Asortyment sklepu obejmuje między innymi następujące kategorie artykułów: ortezy i stabilizatory (ortezy stawu skokowego, ortezy stawu kolanowego, ortezy kręgosłupa, ortezy stawu łokciowego, ortezy stawu barkowego itp.), poduszki ortopedyczne (pianka wysokoelastycza, pianka z pamięcią itp.), ciśnieniomierze (automatyczne, półautomatyczne), produkty na żylaki (rajstopy, skarpety, pończochy), urządzenia do masażu (pasy wyszczuplające Beurer, stymulatory mięśni, hydromasażery, maty masujące), jonizatory wody (jonizator wody aquator silver, jonizator wody ptv-kl). Zapraszamy do naszej witryny celem poznania całej oferty sklepu.

  Data dodania: 16 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • SEKSUOLOG Seksuolodzy Warszawa »

  Seksuologiczny Gabinet Lekarski jest prowadzony w Warszawie przez małżeństwo: Wiolettę Konopa-Stelmach - z wykształcenia pedagog, specjalizujący się w edukacji seksualnej i lekarza medycyny Bogdana Stelmacha, który ma specjalizację z dziedziny seksuologii, ginekologii i położnictwa. Pracuje z nami również kompetentny psycholog i seksuolog Sylwia Osada. Leczymy w szczególności zaburzenia wzwodu u mężczyzn, zaburzenia wytrysku, oziębłość w dziedzinie seksualnej, problemy związane z bolesnym współżyciem seksualnym, jakim jest przede wszystkim pochwica. Prócz tego pomagamy w przypadkach uzależnienia mającego podłoże seksualne takie jak seksoholizm, bądź uzależnienie od cyberseksu. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej.

  Data dodania: 18 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Dentysta Szczecin »

  Denticus to gabinety stomatologiczne z profesjonalną opieką dentystyczną na wysokim poziomie medycznym. Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą, która znajduje się na stronie internetowej. Zapoznają się tam państwo między innymi z zakresem naszych prac czyli: stomatologii estetycznej, zachowawczej, endodoncji, ortodoncji, protetyki oraz implantologii. Prowadzimy współpracę z NFZ, dzięki czemu obniżamy koszty świadczonych przez nas usług dentystycznych. Zaznaczamy przy tym jak ważna jest profilaktyka, która prowadzona nieustannie gwarantuje piękny i zdrowy uśmiech każdego Pacjenta.

  Data dodania: 03 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Terapii PROMITIS - Psychiatra Warszawa, Psycholog Kraków »

  Centrum Terapii PROMITIS - kompleksowa terapia dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych z zakresu: psychiatrii, psychologii, psychoterapii, seksuologii, pedagogiki, logopedii, terapii biofeedback i integracji sensorycznej. Dla każdego naszego klienta tworzymy indywidualne i skorelowane ze sobą programy terapeutyczne. Nasz psychiatra i psycholog udzielają porad również w języku angielskim. W razie potrzeby psychiatra przyjeżdża na wizyty domowe.Pomożemy Tobie i Twojemu dziecku w takich problemach jak: stres, agresja, autoagresja, nerwice, stany lękowe, depresja, z zaburzenia integracji sensorycznej, zaburzenia mowy, dysleksja, dysgrafia, ADHD, problemy z koncentracją, zaburzenia snu, anoreksja, bulimia, uzależnienia, zaburzenia adaptacyjne. Oferujemy też wszechstronną pomoc terapeutyczną dla dzieci i młodzieży z deficytami rozwojowymi, jak zespół Aspergera oraz autyzm, mózgowe porażenie dziecięce i inne.

  Data dodania: 03 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Neurologopeda Warszawa »

  Poradnia specjalistyczna Velmed Medycyna oferuje kompleksową opiekę medyczną z zakresu neurologopedii, a także z logopedii, dietetyki, psychologii oraz rozwoju osobistego. Naszym celem jest zapewnienie specjalistycznych usług medycznych. W skład naszego zespołu wchodzą wykwalifikowani specjaliści: neurologopeda, logopeda ursynów, psycholog ursynów, oraz dietetyk ursynów.

  Data dodania: 27 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Sprzęt medyczny - sklep »

  Sklep medyczny CHDE Polska, kierując się profesjonalizmem, stara się wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów instytucjonalnych i indywidualnych. W odpowiedzi na potrzeby placówek medycznych, a także osób prywatnych dostarczany jest nowoczesny i solidny sprzęt medyczny pozwalający na bieżącą kontrolę własnego zdrowia. Asortyment sklepu jest bardzo zróżnicowany, w ofercie znaleźć można stosowany powszechnie sprzęt jak ciśnieniomierze automatyczne, nebulizator, miernik cholesterolu, inhalator, glukometr, stetoskopy i wiele innych aparatów medycznych. Doświadczenie związane z wieloletnią działalnością na rynku sprawia, że w zasobach sklepu nie brakuje specjalistycznego sprzętu firm Microlife, Bionime i Afib. Udostępniany sprzęt zgodny jest z obowiązującymi standardami, a także wymaganiami klientów.

  Data dodania: 20 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Leczenie wrastających paznokci »

  Pacjenci zmagający się z wrastającymi paznokciami skarżą się na silny ból, a leczenie tej dolegliwości do niedawna wiązało się z koniecznością poddania się zabiegowi chirurgicznemu. Istnieje jedna sposób, by go uniknąć, a jest nim zastosowanie innowacyjnej metody Arkady, polegającej na wykonaniu rekonstrukcji paznokcia z użuciem Kostki Arkady. Wyłącznym dystrybutorem tego urządzenia medycznego jest firma LibraMax Sp. z o.o., fima przeprowadza również certyfikowane szkolenia z w.w. metody leczenia – obsługi urządzenia. Pacjenci dotknięci problemem wrastającego paznokcia mogą przejść zabieg leczenia w jednej z klinik Libramax w Warszawie.

  Data dodania: 25 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • PRYWATNA PRAKTYKA LEKARSKA PAWEŁ SZEPAROWICZ artroskopia barku warszawa »

  Prywatny Gabinet Ortopedyczny, posiadający swoje siedziby w Siedlcach oraz Białymstoku, to wyznacznik profesjonalizmu oraz kompetencji. Pod okiem doktora nauk medycznych, specjalisty ortopedii i traumatologii - Pawła Szeparowicza - mogą Państwo liczyć na fachową pomoc w tym zakresie. Oferta obejmuje każdy z etapów leczenia, począwszy od konsultacji, przez wykonywanie specjalistycznych badań, a kończąc na skutecznym oraz efektywnym zakończeniu leczenia. Chirurgia ortopedyczna to także obszar, w którym Dr n. med. Paweł Szeparowicz specjalizuje się od wielu lat i nieustannie zgłębia swoją wiedzę w tym zakresie, żeby w jeszcze większym stopniu móc podołać potrzebom swoich pacjentów, przybywających do niego z terenu całej Polski. Operacje przeprowadzane są prywatnie i w ramach NFZ. Więcej informacji na stronie:

  Data dodania: 28 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Dentysta Łódź - www.tomikowski.pl »

  Serdecznie zapraszamy na stronę naszego centrum dentystycznego. Ładny uśmiech to zdrowie i uroda, to wejściówka do zdrowszego świata. Przekonaj się, że wolno Nam zawierzyć! Porządny stomatolog Łódź, to taki, któremu wolno zaufać. Naszym pacjentom proponujemy fachowe, kompleksowe zabiegi stomatologiczne na wysokim poziomie. Pracują dla nas rzetelni profesjonaliści, dla których stomatologia jest pasją. Naszą dyscypliną jest stomatologia estetyczna Łódź. Oferujemy mocne, wspaniałe a także najlepszej jakości licówki Łódź oraz w całości pewne wybielanie zębów w niezwykle wziętej cenie. Naszych pacjentów obejmujemy sumienną troską jak również gwarantujemy pomoc a także wsparcie na każdym etapie leczenia. Z nami odzyskasz śliczny uśmiech.

  Data dodania: 07 11 2016 · szczegóły wpisu »
 • Zdrowy styl życia z Wellbiznes »

  Wellbiznes to profesjonalny blog o zdrowym stylu życiu. Każdy znajdzie tutaj mnóstwo cennych informacji na takie popularne i bardzo wartościowe tematy jak: zdrowe jedzenie, dieta śródziemnomorska, diety i ich zasady, a wśród nich: dieta dukana, dieta kopenhaska, dieta śródziemnomorska. Czytając nasze artykuły pisane przez zespół ekspertów z dziedziny medycyny i wellness, podejmiesz właściwe decyzje co do tego, jak zdrowo i długo żyć.

  Data dodania: 01 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Stomatologia estetyczna Teresa Wiśniewska »

  W gabinecie dentystycznym Teresy Wiśniewskiej (ul. Brzask, Poznań) wiemy, że w usługach stomatologicznych najważniejsza jest skuteczność, kompleksowość i brak stresu. Udało nam się stworzyć miłą atmosferę, w której prowadzimy leczenie stomatologii estetycznej, zachowawczej i dziecięcej, nieobca jest nam też protetyka. Nieustannie podnosimy nasze kwalifikacje. Dbamy, aby każdy pacjent otrzymał u nas najlepsze możliwe leczenie. Z wielką przyjemnością zapraszamy również dzieci. Nasz gabinet zawsze stoi przed Państwem otworem. Zapraszamy!

  Data dodania: 26 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Przychodnia weterynaryjna Warszawa »

  Przychodnia weterynaryjna Tomvet dla wszystkich miłośników zwierząt domowych z Warszawy i okolicznych gmin i miast to gwarancja najwyższej jakości usług i profesjonalizmu popartego wieloletnim doświadczeniem, a także fachową wiedzą. Polecamy usługi weterynaryjne dla każdego szczęśliwego posiadacza pieska, kota, chomika i innych zwierząt domowych. Jeśli tylko coś niepokoi Cię w Twoim zwierzaku - zapraszamy na wizytę - na pewno wyleczymy i pomożemy wrócić do zdrowia Twojemu pupilowi.

  Data dodania: 16 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szpital prywatny Salve Łódź - USG, EKG i in. badania refundowane przez NFZ - www.salve.pl »

  Salve to prywatna klinika oferująca kompleksowe usługi medyczne, w tym specjalistyczne badania diagnostyczne refundowane przez NFZ, m.in. echo serca, EKG wysiłkowe, genetyczne USG ciąży (Łódź, ul. Szparagowa 10)… Zapraszamy!

  Data dodania: 08 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Nauka do LEK - platoforma qsmedic »

  Cieszący się dużym zainteresowaniem serwis QS Medic pomimo dwuletniej działalności na rynku wciąż nieustannie się rozwija pozyskując tym samym rzeszę nowych zainteresowanych klientów. Swoją ofertę edukacyjną kieruje głównie do uczniów i studentów szkół o profilach medycznych i około medycznych. Dzięki stworzeniu platformy e-learningowej można zamieścić wielką bazę pytań testowych umożliwiający efektywniejszy system nauki.

  Data dodania: 24 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • CHIRURGII OGÓLNEJ I NACZYNIOWEJ. LEK. MED. PIOTR KREFF leczenie żylaków wrocław »

  Krefft Piotr. Gabinet Chirurgii Naczyniowej I Ogólnej jest współczesnym gabinetem opieki leczniczej, jaki mieści się we Wrocławiu. Świadczymy usługi związane z konsultacjami z obszaru chirurgii ogólnej i naczyniowej, a także zabiegi w aspekcie usuwania żylaków, metodą klasyczną, laserową a także za pomocą fal radiowych, duże operacje żylaków odbytu i przepukliny i wykonywane są również inne zabiegi chirurgiczne. Przyjmujemy pacjentów od poniedziałku do piątku we uprzednio wyznaczonych z lekarzem godzinach. Gabinet specjalizuje się w tak zwanych zabiegach z dnia na dzień. Więcej informacji i możliwości gabinetu dogodne pod adresem WWW.

  Data dodania: 18 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Rehmedis Rehabilitacja Kręgosłupa »

  Gwarantujące niskie ceny zabiegów rehabilitacyjnych oraz skuteczne leczenie urazów centrum rehabilitacyjne Rehmedis znajduje się w Warszawie przy alejach Jerozolimskich 91. Centrum posiada bogate doświadczenie, posiada także wykwalifikowaną kadrę specjalistów, w skład której wchodzą między innymi neurochirurdzy, dietetycy, fizykoterapeuci, czy też ortopedzi. Centrum specjalizuje się w rehabilitacji urazów kręgosłupa i narządów ruchu.

  Data dodania: 16 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • S-MEDI SEBASTIAN GIBIEC dental treatment abroad »

  W województwie śląskim świadczą usługi gabinety medyczne oraz implantologiczne S-medi. W naszej jednostce przyjmują lekarze o rozmaitych specjalizacjach: stomatologii, ginekologii bądź implantologii. W gabinetach realizujemy tomografię komputerową 3D czy też USG nerek. Lekarze ginekolodzy firmy działają w zakresie profilaktyki oraz leczenia chorób żeńskiego układu płciowego czy absorbują się opieką kobiet w ciąży. Wykonujemyw szczególności USG położnicze, z możliwością nagrania badania prenatalnego na płytę DVD. Szczegółowe informacje na temat naszej aktywności i dane kontaktowe jednostki są osiągalne na stronie internetowej.

  Data dodania: 11 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Olejek Olbas »

  Jeżeli szukają Państwo skutecznego preparatu, który pomoże zarówno przy katarze, jak i kaszlu, to świetnie Państwo trafili. Olbas w olejku i pastylkach zwalczy szybko objawy przeziębienia, zarówno u dorosłych, jak i u dzieci.

  Data dodania: 24 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • STOMATOLOGIA RODZINNA S.C. MAŁGORZATA I WITOLD KUROCZKO implanty zamość »

  Specjalistyczne Studio Implantologii i Stomatologii Estetycznej. Stomatologia Rodzinna s.c. W.M. Kuroczko podejmuje osoby, jakie posiadają skazę zgryzu, problemy próchnicze a także z innymi przypadłościami uzębienia w gabinecie stomatologicznym, który mieści się w Zamościu. Gabinet jest czynny od poniedziałku do piątku. Fachowcy ortodonci przyjmują pacjentów między godziną 9, a godziną 20. W obszar świadczonych usług wchodzi również stomatologia zachowawcza i estetyczna, endodoncja, periodontologia jak i chirurgia dentystyczna dla osób dorosłych i dzieci. Więcej danych na temat funkcjonowania gabinetu stomatologicznego pod adresem WWW.

  Data dodania: 05 12 2013 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · 14 · 15 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Medycyna

Medycyna - nowa strona:

Adres: