Dom seniora - www.debowy-park.pl

Szukasz całodobowej opieki? Odwiedź placówkę Dębowy Park, która na przestrzeni lat wypracowała wysokiej jakości rozwiązania, wśród których nie może zabraknąć profesjonalnej opieki medycznej, komfortowych warunków, jak i smakowitych posiłków. Dzięki wszelkim uzgodnieniom, jakie pragniemy zapewnić naszych pacjentom, nasza placówka cieszy się dużą popularnością. To ośrodek, w którym znajdzie się miejsce dla osób z demencją, chorobą Alzheimera, jak i pacjentów z odleżynami.

Szczegóły strony www.debowy-park.pl:

Podlinkuj stronę www.debowy-park.pl:

Dom seniora - www.debowy-park.pl

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 18 Odwiedziny googlebot 5

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Dentysta Zabrze »

  Gabinet dentystyczny www.dentystazabrze.pl jest jednym z najnowocześniejszych na Śląsku, gwarantuje znakomitą jakość usług, profesjonalny zespół pracowników i wysoką jakość materiałów stomatologicznych. Prowadzimy praktykę dentystyczną już od 2008 roku i w tym czasie zyskaliśmy wielu zadowolonych klientów. Oferujemy leczenie w bardzo szerokim zakresie, wśród usług naszego gabinetu znajdują się m,in.: endodoncja, stomatologia dziecięca, chirurgia stomatologiczna.
  Gabinet ma na wyposażeniu bardzo funkcjonalne i nowoczesne rozwiązania technologiczne, dzięki temu posiadamy usługi najwyższej klasy. Korzystamy z kamery wewnątrzustnej, pozwala ona pacjentom zobaczyć efekty leczenia. Możemy również w gabinecie wykonać zdjęcie rentgenowskie, co pozwala na szybką i należytą diagnozę i leczenie. Serdecznie zapraszamy na stronę dentystazabrze.pl.

  Data dodania: 18 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dentysta Wrocław »

  Prezentuję Szanownemu Państwu NZOZ Margo jest to Wrocławskie Centrum Stomatologiczno Chirurgiczne - Implanty Ortodonta Protetyka Chirurg Stomatolog. Zęby i jamę zębową staramy się leczyć naprawdę całkowicie bez bólu. Naszą kliniką stomatologia oraz implanty kieruje doświadczona i bardzo wysoko wykwalifikowana pani doktor chirurg stomatolog. Prowadzimy leczenie kanałowe pod mikroskopem i jest to gwarancja skutecznego leczenia bez powikłań, które prowadzimy najnowocześniejszymi dostępnymi metodami, przy nieustannej kontroli przez mikroskop, do daje niezwykle skuteczne efekty. Leczymy naszych szanownych pacjentów równie chętnie z ternu Polski, jak i zagranicznych. Porozumiewamy się biegle w językach obcych. Kooperujemy z kilkoma hotelami, dzięki czemu dla naszych pacjentów przyjezdnych potrafimy zapewnić rabatowe ceny na noclegi. Zapraszamy wszystkich szanownych pacjentów bardzo serdecznie do naszego gabinetu. Do dyspozycji klientów pozostawiamy wyjątkowo nowocześnie wyposażone gabinety w centrum Wrocławskiego Śródmieścia. Implanty montujemy nowocześnie uznanymi metodami.

  Data dodania: 13 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • ENDO-MEDICA Mariola Terlecka tychy stomatolog »

  Przy dzisiejszym poziomie wiedzy lekarskiej faktycznie nie istnieje ząb, którego nie można wyleczyć. Jeśli szukacie Państwo doświadczonych lekarzy stomatologów, to zapraszamy donaszego gabinetu stomatologicznego Endo-Medica w Tychach. Nowoczesny sprzęt, znakomite warunki lokalowe oraz zespół lekarzy stomatologów, którzy stosują w leczeniu najświeższą wiedzę lekarską to wizerunek naszego gabinetu. Świadczymy usługi także w obszarze podstawowej opieki stomatologicznej, jak również w zakresie chirurgii, leczenia kanałowego i protetyki. Gwarantujemy całą paletę usług z obszaru stomatologii estetycznej. Dbamy o zdrowie zębów dzieci i dorosłych. Szczegóły oferty na stronie:

  Data dodania: 30 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Psychiatryczne Białystok leczenie alkoholizmu białystok »

  Centrum Psychiatryczne „CHOROSZUCHA” zajmuje się diagnozowaniem oraz zastosowywaniem w najwyższym stopniu optymalnych w danym przypadku terapii najczęściej występujących dzisiaj chorób cywilizacyjnych - zaburzeń nerwicowych czy depresyjnych, uzależnień od nikotyny i hazardu ewentualnie alkoholu. Wyspecjalizowany zespół oferuje Państwu również fototerapię skandynawskimi lampami, leczenie farmakologiczne bądź też kroplówki regenerujące układ nerwowy. Szczegóły przybliżające działanie białostockiego Centrum Psychiatrycznego „CHOROSZUCHA” razem z informacjami o obszarze kompetencji poszczególnych członków Zespołu odnajdą Państwo na stronie internetowej placówki.

  Data dodania: 01 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • PRYWATNY GABINET LEKARSKI KRYSTYNA WASZCZUK »

  Prywatny Gabinet Lekarski lek. med. Krystyny Waszczuk posiada cyfrowe aparaty EKG i spirometry, jakie umożliwiają osiągnąć dokładny zapis funkcji badania, a w konsekwencji przyczynić się do postawienia prawidłowej diagnozy, bez obarczania jej błędem. Tym samym świadczone badania w zakresie medycyny pracy stanowią przydatne źródło informacji o faktycznym stanie zdrowia każdego pracownika. Zaświadczamy badania dla operatorów maszyn w ruchu oraz wózków widłowych, badania dla kierowców, a także badania wysokościowe. Zapewniamy efektywną i szybką obsługę, jaka pozwoli oszczędzić czas i pieniądze Państwa firmie. Precyzyjny opis pod adresem WWW.

  Data dodania: 01 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Preparat na wszawicę Hedrin »

  Preparaty Hedrin zostały wielostronnie zaprezentowane na stronie internetowej www.hedrin.pl. Internauci poruszając się po stronie będą mogli dowiedzieć się najistotniejszych informacji o chorobie jaką jest wszawica, będą mogli też zapoznać się z działaniem oraz skutecznością preparatów przez nas opracowanych. Dostępne są różne formy specyfiku - roztwory i spraye dla dzieci, które są w pełni bezpieczne a ich skuteczność in vivo potwierdzona została długoterminowymi badaniami. Stosowanie preparatów nie jest również wymagane z rozczesywaniem specjalnym grzebieniem.

  Data dodania: 16 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Medyczne iMed24 w Krakowie - medycyna pracy »

  „Imed” to nazwa firmy z Krakowa, która zajmuje się świadczeniem usług medycznych. Oferta obejmuje konsultacje z lekarzami działających w branży medycyny pracy. Dostępnych jest też wiele pakietów dla klientów indywidualnych oraz dla przedsiębiorstw. W prezentowanej placówce znajduje się wiele poradni specjalistycznych, a także prowadzone są badania z zakresu diagnostyki obrazowej itp. Ośrodek umożliwia rezerwację wizyt on-line.

  Data dodania: 04 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Badanie słuchu DOR-MED »

  Słuch jest dla człowieka niezwykle ważnym zmysłem, wada słuchu utrudnia lub wręcz uniemożliwia nawiązywanie kontaktów społecznych, wykonywanie pracy, utrzymywanie interakcji i komunikacji z innymi, przeszkadza także w odpoczynku, bo to dzięki dobremu słuchowi możesz słuchać muzyki, radia czy programów w telewizji. Jeśli masz więc problemy ze słuchem skorzystaj z oferty DOR-MED – firmy zajmującej się protetyką słuchu i pożegnaj problemy ze słuchem.

  Data dodania: 27 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapeuta Warszawa - beziluzji.pl »

  Gabinet Psychoterapii Bez Iluzji mieści się w Warszawie. Można tutaj znaleźć pomoc dyplomowanego psychoterapeuty i trenera osobistego. Oferta gabinetu obejmuje terapię indywidualną oraz terapię par. Terapię indywidualną zawsze poprzedzają konsultacje podczas, których Klient określa własny cel – to właśnie nad nim terapeuta pracuje podczas kolejnych sesji. Zakres działań obejmuje terapię krótkoterminową oraz długoterminową. W gabinecie pomoc udzielana jest osobom dorosłym, które przeżywają kryzysy osobiste lub życiowe, walczą ze stresem, mają problemy w kontaktach interpersonalnych, czują się wykluczeni, mają obniżone poczucie własnej wartości. Terapeuta udziela tutaj również pomocy przy stanach lękowych, nerwicach oraz depresji.

  Data dodania: 26 09 2016 · szczegóły wpisu »
 • Perskindol - www.perskindol.pl »

  Poszukując żelu na stawy i mięśnie na pewno znajdziemy wiele ciekawych środków, które albo chłodzą, albo rozgrzewają nasze ciało. Oba te działania mają niesamowicie ważny efekt, ale oczywiście wiele osób zastanawiało się z pewnością czy nie można by ich obu połączyć. Nam się ta sztuka udała. Nasz środek www.perskindol.pl to pierwszy taki preparat, który działa tak niesamowicie ciekawie, bowiem najpierw chłodzi nas, a następnie dopiero rozpoczyna swoje działanie rozgrzewające. Wybierz solidny środek dla siebie.

  Data dodania: 05 02 2017 · szczegóły wpisu »