Strony związane z hasłem 'wycena firmy':

 • Wyceny przedsiębiorstw - jesiolowscydoradztwo.com.pl »

  Działamy na rynku od 20 lat. W tym czasie stworzyliśmy fundamenty pod sukces wielu firm, które dzisiaj są liderami swoich branż. Na życzenie opracowujemy biznesplan, który będzie motorem napędowym przedsiębiorstwa. Zapewnia on wiarygodną informacje w oparciu o specjalistyczną wiedzę. Gwarantujemy zwiększenie prawdopodobieństwa na uzyskanie pomocy finansowej i wsparcie podczas negocjacji z inwestorami i bankami. Razem możemy stworzyć sukces Twojej firmy.

  Data dodania: 04 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • due diligence »

  Solidny księgowy to potrzebna osoba w w przedsiębiorstwie. Jeśli szukasz firmy, która pomoże w kwestii księgowości Twojej firmy trafiłeś w sedno. Otworzyliśmy firmę właśnie z myślą o takich klientach jak Ty. Oferujemy miedzy innymi audyt wewnętrzny. Ażeby przekonać się o tym koniecznie wejdź na nasza witrynę internetowa i zapoznaj się ze wszystkimi umieszczonymi tam materiałami. Jeśli nadaj się wahasz? Masz pytania? Chętnie odpowiemy na wszelkie Twoje pytania.

  Data dodania: 15 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • FinancialCraft »

  Wartość firmy może wynikać z wielu czynników. W niektórych przypadkach będzie to majątek trwały przedsiębiorstwa, w innych wiedza pracowników, podpisane kontrakty lub marka firmy. W każdym przypadku zasoby wycenianej firmy wymagają indywidualnego podejścia i szczegółowej analizy. Jeżeli chcesz się dowiedzieć jaka jest wartość twojej firmy, planujesz sprzedaż przedsiębiorstwa albo połączenie lub przekształcenie formy prawnej, skontaktuj się z nami. Sporządzimy profesjonalną wycenę firmy jej aktywów, wierzytelności lub znaku towarowego.

  Data dodania: 04 12 2018 · szczegóły wpisu »