Strony związane z hasłem 'wybielanie zębów kraków':

 • dentamax.com.pl - Dentysta Kraków, Wybielanie zębów »

  Wybielanie zębów jest najskuteczniejszym zabiegiem jeżeli chodzi o nadanie zębom ich pierwotnego blasku i perłowego koloru. Żadna pasta do zębów tak na prawdę nie da Ci idealnego efektu. Nasz zabieg dociera w każde miejsce na zębach.
  Zapraszamy do skorzystania z naszej propozycji oraz zapoznania się na naszej stronie internetowej z wybranymi informacjami. dentamax.com.pl
  https://web.facebook.com/Dentamax-1430483660499361/?fref=ts

  Data dodania: 29 04 2017 · szczegóły wpisu »
 • Stomatologia Kraków - Ortodonta - Dentysta »

  Zapraszamy do naszych gabinetów stomatologicznych. Wyposażone są one w najnowszej generacji sprzęt oraz gwarantujemy obsługę na najwyższym poziomie. Nasz stomatolog zajmie się waszymi problemami związanymi zarówno z ubytkami jak i również brakiem zęba. Mamy w naszej ofercie duży wybór licówek, które dobierzemy kolorem do waszego uzębienia. Implanty wykonane są z materiałów które posiadają atest i są z tak zwanej wysokiej półki. Gdy zajdzie taka potrzeba ortodonta dobierze odpowiedni aparat na zęby. A osobom które wstydziłyby się go nosić zaproponuje aparat mocowany od środka czyli po wewnętrznej stronie zębów.

  Data dodania: 09 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Stomatologia La Dentica w Krakowie - ladentica.com.pl »

  Czy wiesz, że implantologia to najnowocześniejsza i najlepsza metoda uzupełniania utraconych zębów? Możesz mieć naturalny uśmiech! Wystarczy, że trafisz do La Dentica. Tutaj się Tobą zaopiekują. Nie dopuść do nieodwracalnych przesunięć i zmian w układzie kostno-zębowym. Najlepiej zacznij działać już dzisiaj! Zadzwoń lub napisz i umów się na wizytę w La Dentica. Czasem wystarczy tylko jedna wizyta, aby implant mógł zostać wszczepiony. To najlepsza opcja, świadczona w tym krakowskim gabinecie. Traf na: ladentica.com.pl i skorzystaj!

  Data dodania: 09 12 2015 · szczegóły wpisu »