Strony związane z hasłem 'w lublinie':

1 · 2 · 3 · następna strona »
 • Kancelaria Adwokacka - Adwokat Krzysztof Dolot Rzeszów, Mielec, »

  Kancelaria Adwokacka Adwokata Krzysztofa Dolot świadczy wszelkie usługi prawne zarówno dla osób fizycznych jak i prawnych.
  Adwokat Krzysztof Dolot gwarantuje rzetelną realizację powierzonych zleceń, fachową obsługę oraz indywidualne podejście do sprawy.Kancelaria umiejscowiona jest w Rzeszowie przy ul. Ks. Jałowego 29 w pobliżu Urzędu Marszałkowskiego jak również ma swój oddział w Mielcu na ul. Krótkiej 1 (budynek Domu Rzemiosła).

  Mecenas Krzysztof Dolot prowadzi sprawy z zakresu:- prawa karnego (obrońca, pełnomocnik w postępowaniu przygotowawczym, sądowym, wykonawczym oraz penitencjarnym), - prawa cywilnego (m. inn. rozwody, separacje, alimenty i inne sprawy rodzinne, sprawy odszkodowawcze w tym odszkodowania komunikacyjne, sprawy spadkowe)- prawa gospodarczego,- prawa pracy a polegające m.in. na: udzielaniu porad prawnych w tym on -line; przygotowywaniu pism procesowych, np. pozwów, środków zaskarżenia; reprezentowaniu stron przed sądami, innymi organami i instytucjami; sporządzaniu opinii prawnych oraz projektów umów; prowadzeniu kompleksowej obsługi prawnej podmiotów gospodarczych, udział w negocjacjach umów, a ponadto ma możliwości składania pozwów w elektronicznym postępowaniu upominawczym do e-sądu z siedzibą w Lublinie co znacznie przyspiesza proces wydania orzeczenia.
  Zapraszam do zapoznania się z ofertą kancelarii na www.adwokatdolot.pl
  Tel. 602 678 102

  Data dodania: 01 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Prawnik Lublin tel. 500-506-506, 505-501-543 - www.prawna.eu »

  Adwokat z kancelarii adwokackiej w Lublinie prawna.eu specjalizuje się w prowadzeniu sprawy o rozwód, alimenty, władzę rodzicielską sporządzając profesjonalny pozew, przygotowują klienta i wprowadzają w to, jak dana sprawa będzie wyglądała, rysują z klientem różne scenariusze i uprzedzają o sposobie zachowania się. Adwokat reprezentuje klienta przed sądem. Poprzez porady prawne w siedzibie kancelarii w Lublinie adwokaci wyjaśniają pojawiające się na bieżąco problemy i zagadnienia. Adwokat zwraca uwagę na możliwe powiązania i sutki postępowania rozwodowego na zakres spraw karnych i cywilnych, majątkowych. Kontaktując się z adwokatem w sprawie o rozwód lub alimenty prawnik może przygotować projekt (wzór) pozwu o rozwód lub alimenty, podwyższenie, obniżenie lub uchylenie alimentów. Prawnik w sprawie karnej występuje jako obrońca oskarżonego lub pełnomocnik pokrzywdzonego pomagając dochodzić roszczeń cywilnych i jak najlepiej zabezpieczyć interesy klienta składając stosowne profesjonalne wnioski. Do adwokata w Lublinie przychodzą osoby, które chcą się upewnić, czy działania im zarzucane przez policję czy prokuraturę rzeczywiście stanowią przestępstwo czy to oszustwa, rozboju, paserstwa,spożywania narkotyków, wypadku drogowego, w którym osoba odniosła obrażenia, przywłaszczenia, fałszerstwa dokumentów, oraz jakie działania ewentualnie można podjąć. Zlecając prawnikowi z kancelarii prawna.eu prowadzenie sprawy majatkowej możesz liczyć na wyjasnienie kwestii które Cie intersują w zakresie sporządzenia pozwu lub apelacji, zwrócenia uwagi na istotność przeprowadzenia pewnych dowodów oraz sposobu ich przeprowadzenia, oraz opracowania strategii postępowania konsekwentnie realizując przyjęte na początku i wspólnie wyjaśnione możliwości. Zapraszamy i Polecamy! tel. 500-506-506, 505-501-543

  Data dodania: 26 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Nauka Pływania Lublin »

  Szkoła pływania i nurkowania w Lublinie - Jerzyk zaprasza wszystkich - dzieci, młodzież i dorosłych na zajęcia. Zajęcia z pływania odbywają się w małych grupach, w miłej i konstruktywnej atmosferze. Pływanie to olbrzymia frajda. Pływanie jest również zdrowe. Nasza Nauka Pływania lublin nauczyła już pływać tysiące klientów. Wielu z nich pływa już nie tylko rekreacyjnie - dla przyjemności, ale kontynuuje pływanie bardziej zaawansowanie, czy bierze udział w zawodach pływackich. Nasi trenerzy pływania i instruktorzy pływaccy cały czas doskonalą swoje umiejętności merytoryczne i pedagogiczne. Szkoła pływania Lublin - uczymy wszystkich pływać nowoczesnymi metodami, opracowanymi przez światowej sławy specjalistów - zawodowych pływaków, trenerów olimpijczyków i mistrzów świata w pływaniu. Kursy pływania Lublin - odbywają się w różnych grypach i o różnych porach - szczegóły telefonicznie. Jeżeli jesteś już dobrym pływakiem lub pływasz w miarę dobrze zapraszamy do naszej sekcji płetwonurkowej. Kurs nurkowania Lublin - nurkowanie to nasza druga największa pasja. Posiadamy własny basen (pływalnię), z ciepłą wodą, w którym szkolimy. Zajmujemy się organizacją wypraw nurkowych do różnych regionów Polski i świata, prowadzimy wypozyczalnię jak również sprzedaż sprzętu nurkowego. Przebywanie pod wodą przy wykorzystaniu odpowiedniego sprzętu wymaga nie tylko odwagi ale także dobrego przygotowania. Jeżeli szukasz przygody w środowisku wodnym z nutką adrenaliny a zarazem bezpiecznie i wygodnie zapraszamy do nurkowania z nami. Nauka pływania dla dzieci Lublin - oglądanie podwodnego świata podczas zanurzania się i unoszenia się na wodzie, z wykorzystaniem sprzętu nurkowego to niesamowite przeżycie. Zapraszamy na naukę pływania i nurkowania dla dorosłych, rodzin w małych grupach. Szczególny na naszej stronie www. Zapraszamy.

  Data dodania: 23 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Slubiplener.Fotografia ślubna i videofilmowanie - Lublin »

  Slubiplener. Zdjęcia ślubne i plenerowe oraz videofilmowanie uroczystości ślubnych i weselnych. Lublin, województwo lubelskie. Realizacja pasji, którą są filmy i zdjęcia prowadzi do tego, że efekty pracy są więcej niż zadowalające. Niskie ceny, związane z rozwijaniem działalności z pewnością są kolejnym czynnikiem motywującym do odwiedzenia strony slubiplener i zapoznanie się z ofertą i galerią zdjęć. Fotograf i kamerzysta na twoje wesele.

  Data dodania: 20 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Sylwester Lublin na Balu Sylwestrowym w Lublinie »

  Lubelski Informator Sylwestrowy dostarcza co roku oferty sylwestrowe z całej Lubelszczyzny. Restauracje, lokale, puby dodają swoje ogłoszenia prezentując bale sylwestrowe i imprezy na sylwestra. Hasło przewodnie informatora: Sylwestra w Lublinie nikt nie ominie. Wszystkie oferty sylwestrowe są dokładnie sprawdzane, tylkozweryfikowane imprezy sylwestrowe zostają dodane do puli ofert sylwestrowych na dany rok. Informator jest źródłem pewnych ofert sylwestrowych z Lublin, Lubelszczyzny i okolic. Lubelski Informator Sylwestrowy zaprasza do zapoznania się z ofertami Sylwestrowymi. W Lublinie proponujemy Sylwestra w klubach, restauracjach, pubach a także na świeżym powietrzu. O północy przewidziano pokaz sztucznych ogni. Wszystko to w sercu Lublina na Placu Litewskim. Posiadamy tanie oferty na bale Sylwestrowe z miejscami siedzącymi. Wszystkich chętnych do umieszczania swoich ofert zachęcamy do współpracy. Pamiętaj - Sylwester Lublin tylko w naszym Informatorze!

  Data dodania: 25 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Przeprowadzki Lublin, Transport Lublin, Transport pianin Lublin - Snook-Trans »

  Snook-Trans to profesjonalna firma transportowa z siedzibą w Lublinie. Zajmujemy się przeprowadzkami oraz usługami transportowymi.Najważniejszy jest dla nas klient, dlatego staramy się, by każda usługa była wykonana na najwyższym poziomie i w pełni Państwa zadowalała. Posiadamy ubezpieczenie przewożonego ładunku, dobrze wyszkoloną ekipę pracowników, odpowiednie technologie i doświadczenie. Jesteśmy połączeniem nowoczesnego podejścia i ponad dwudziestoletniego doświadczenia, dlatego przeprowadzki lublin, które codziennie wykonujemy, są zawsze jednocześnie tanie i bezpieczne. Posiadamy cennik, który jest pozbawiony ukrytych opłat - zobacz go i porównaj z innymi firmami naszego sektora klikając w słowa"przeprowadzka lublin". Oferujemy także inne usługi transportowe, takie jak transport pianin i kser, transport stołów bilardowych, przewóz kas pancernych - sprawdź naszą ofertę klikając w "transport Lublin". Oferujemy także przeprowadzki międzynarodowe - zobacz naszą stronę i przekonaj się, że usługi transportowe mogą odbywać się na poziomie europejskim także w Lublinie. Pamiętaj: Profesjonalna firma to także oszczędność Twojego czasu, a co za tym idzie - oszczędność Twoich pieniędzy. Wypróbuj nas i bądź pewny, że poradzimy sobie nawet w najtrudniejszych warunkach - gdy dojazd jest niewygodny, klatka schodowa wąska i niska, w budynku nie ma windy, gdy meble są niewymiarowe i gabarytowe.

  Data dodania: 27 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • KANO LUBLIN ZBIGNIEW TUPAJ kajakarstwo turystyczne »

  Sklep internetowy powstał na bazie stacjonarnego sklepu firmy KANO Lublin z siedzibą w Lublinie, który specjalizuje się w produkcji i sprzedaży sprzętu pływającego. W naszej rozmaitej ofercie odnajdą Państwo przeróżne sprzęty takie jak: kajaki, kanadyjki i rowery wodne. Sklep internetowy jest wiodącym przedstawicielem znanych marek sprzętu wodnego na Polskę i Ukrainę. Oprócz tego sprzętu posiadamy także wyposażenie i ubiór wymagany do kultywowania sportów wodnych. W naszej ofercie znajdują się wiosła, kamizelki, kaski, kurtki, spodnie rękawice i bieliznę termoaktywną. Zapraszamy na naszą stronę internetową w celu zapoznania się z naszą ofertą i atrakcyjnymi opłatami.

  Data dodania: 08 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet Logopedyczny - Anna Iskra, Lublin »

  Profesjonalny gabinet logopedyczny, terapia wymowy, zaburzenia wymowy oraz zaburzenia słuchu i mowy.Zapraszam na diagnozę i terapię logopedyczną dzieci, młodzież i dorosłych! Oferuję ciekawą i skuteczną terapię wad wymowy dla dzieci. Zapraszam młodzież z niepłynnością mowy, wadami wymowy, problemami z dykcją. Zapraszam na zajęcia z emisji głosu osoby dorosłe. Pacjentom, którzy zapiszą się na terapię w gabinecie proponuję bezpłatną diagnozę logopedyczną. Oferuję Państwu profesjonalnie wyposażony gabinet logopedyczny, wygodną poczekalnię i parking.

  Data dodania: 16 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Speed-Bus Dariusz Mazur - pomoc drogowa w Lublinie »

  Kiedy komuś nagle i niespodziewanie zepsuje się samochód, najczęściej wzywa pomoc drogową - i dobrze robimy, bo jako pomoc drogowa właśnie na takie wezwania czekamy.
  Kiedy taka usterka nastąpi gdzieś w trasie, z dala od domu, człowiek czasami jest zmuszony skorzystać z usług pomocy drogowej, ale nie przejmuj się my naprawdę fachowo się tobą i twoim samochodem przede wszystkim zajmiemy.
  Nie zawsze jest to łatwe, ale staramy się by oferowana przez nas pomoc drogowa zjawiała się szybko na miejscu zdarzenia. Fachowcy pracujący w naszej pomocy drogowej, na pewno dadzą sobie radę z powstałą usterką, a jeśli nie to odholują zepsuty samochód do mechanika samochodowego, który poradzi sobie już z każdą awaria auta.
  Wzywanie pomocy drogowej najczęściej polega na wykonaniu jednego telefonu i poproszeniu o przyjazd. Trzeba tylko podać miejsce w którym się człowiek znajduje i już właściwie będzie po sprawie.
  Pamiętaj jednak o numerze do nas, jeśli tylko zadzwonisz przybędziemy najszybciej jak się tylko da z pomocą. Zapamiętaj nazwę naszej firmy - Speed-Bus z Lublina i dzwoń jeśli potrzebna Ci pomoc. O każdej porze czekamy na Twój telefon.

  Data dodania: 07 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Salon Sukień Ślubnych Estelle w Lublinie »

  Salon Sukień Ślubnych Estelle w Lublinie to wyjątkowe miejsce, które pomoże Ci w stworzeniu ślubu Twoich
  marzeń.
  Wszystkie nasze suknie są szyte spośród
  wysokogatunkowych produktów,ze szczególną dbałością o wszelkie niuanse.
  Zapewniamy suknie ślubne najwyższej jakości w bardzo atrakcyjnych cenach.
  Miła i sympatyczna atmosfera w salonie Estelle gwarantuje udany zakup Twojej wymarzonej sukni ślubnej ślubnej.
  Estelle Suknie Ślubne Lublin

  Data dodania: 10 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Lubelskie Kancelarie - Twój prawnik w Lublinie »

  Dobry prawnik to nie tylko specjalista w danej dziedzinie, który wiedzę teoretyczną uzupełnia zdobywanym na bieżąco doświadczeniem. To także człowiek z pasją, dla którego każda trudna sprawa to nowe wyzwanie i możliwość przetarcia nowych szlaków w linii orzeczniczej. Konieczne jest również pozytywne nastawienie do Klienta i partnerskie podejście, które pozwala szybko zrozumieć potrzeby i dążenia zleceniodawcy. Wszystko to spaja inwencja, pracowitość, lojalność i obowiązkowość, bo bez tych cech każdy sukces jest jedynie wynikiem przypadku.

  Od lat prawnicy tworzący zespół Lubelskich Kancelarii starają się w praktyce urzeczywistniać powyższą wizję profesjonalnego prawnika. Budujemy swoją renomę na zaufaniu oraz opiniach naszych zadowolonych klientów. Angażujemy wszystkie niezbędne siły dla optymalnego potraktowania poszczególnych zleceń. Wszystkie decyzje podejmujemy wyłącznie w interesie naszych mocodawców.

  Działamy na rynku obsługi prawnej przedsiębiorców oraz świadczymy indywidualne porady prawne. Reprezentujemy klientów w sądach i przed innymi organami. Szczegóły oferty na naszej stronie internetowej. Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 30 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Circus Media | Projekty www, Strony www, Projektowanie WWW Lublin, tworzenie stron www lublin »

  Projekt i Strona WWW – nic prostszego.Profesjonalne tworzenie i projektowanie stron www w Lublinie.Nasze projekty, strony i system cms spełnią Państwa oczekiwania.

  Miliony klientów korzystają codziennie z internetu do wyszukiwania i zakupu produktów. Jeśli Twoja firma ma zamiar zdominować rynek, na którym działa musisz upewnić się, że Twój biznes maksymalizuje swoje wysiłki w kreowaniu własnej obecności w sieci.

  Nawet jeśli potencjalny klient preferuje kontakty sprzedażowe face to face musisz wiedzieć, że internet jest zawsze pierwszym narzędziem przy poszukiwaniu informacji, produktów i ceny. Dzięki silnej obecności w internecie Twoja firma może pokazać i przekonać obiorcę, że oferuje wszystkie usługi, których klient szuka w danej chwili. Najważniejsze jest to, iż firma nie może sobie pozwolić na utratę klientów omijając wykorzystanie sieci.

  Twoja firma codziennie walczy o klientów a współcześni konsumenci korzystają codziennie właśnie z sieci aby robić zakupy. Skorzystaj z naszej pomocy a postaramy się wdrożyć i zarządzać Twoim projektem. Dopasujemy go tak aby pomógł Tobie spotkać się z nowymi odbiorcami i abyś Ty zwiększał swoje dochody.

  Data dodania: 24 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Loty z Lublina - Lotnisko Lublin. Promocje lotnicze. »

  Lotnisko Lublin to wiodący temat naszego bloga, który założyliśmy jeszcze w czasie budowy tego najmłodszego lotniska w kraju i jedynego, jak do tej pory cywilnego portu lotniczego na wschodzie Polski. Od tego czasu relacjonujemy wydarzenia związane z Airport Lublin, przekazujemy bieżące aktualności związane z jego funkcjonowaniem, jak też latających stąd linii lotniczych. Wizz Air i Ryanair to jedyni jak do tej pory regularni przewoźnicy lotniczy obsługujący Port Lotniczy Lublin. Dzięki nim możemy polecieć do Oslo, Londynu Luton i Stansted a także do Dublina i Liverpoolu. Od czerwca bieżącego roku uruchomione będą także loty czarterowe. Śledząc oferty specjalne przewoźników, piszemy o nich na naszym blogu starając się wyszukiwać przydatne informacje w planowaniu taniej podróży. Ich uzupełnieniem są wyszukiwarki tanich noclegów i taniego wynajmu aut. Na blogu zamieszczamy także cyklicznie ankiety dotyczące preferencji podróżujących, jak też planujących latać ze Świdnika osób na temat kierunków lotów. Najbardziej pożądanymi kierunkami w wynikach naszych ankiet na loty ze Świdnika, to Włochy, Niemcy, Francja, Hiszpania i Wielka Brytania. Z destynacji krajowych najwięcej głosów, jak do tej pory otrzymały Gdańsk, Kraków, Warszawa i Wrocław.

  Data dodania: 28 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Wycieczki po woj. lubelskim - cool-tour.eu »

  Oferujemy Państwu wycieczki w wiele pięknych miejsc i krajów. Z nami będziecie mogli zwiedzić między innymi Berlin, Wiedeń, Wilno, Ponary, a także inne miejsca. Inną gałęzią oferowanych przez nas usług są wycieczki dla szkół. Oczywiście nasze biuro podróży posiada wszystkie niezbędne pozwolenia do prowadzenia usług turystycznych. Mamy przewagę nad innymi biurami, że sami jesteśmy pasjonatami podróży i nasze usługi wykonujemy również z pasji.

  Data dodania: 22 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Drzwi drewniane w Lublinie - drzwilublin.com.pl »

  Drzwi i okna z klejonego drewna sosnowego lub meranti proponuje klientom STOLMAX z Lublina. Centralny punkt naszej działalności to stolarka budowlana czyli drzwi zewnętrzne / wewnętrzne oraz okna wraz z wykończeniem. Proponujemy szkło piaskowane / witraże, ościeżnice różnych rodzajów, listwy wykończeniowe, parapety – aby całość idealnie współgrała i tworzyła integralny styl. U nas dobierzesz produkty o tej samej estetyce, wykonane idealnie pod względem technologicznym.

  Data dodania: 10 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Street Pizza Lublin - 81 445 95 00 »

  Chcesz skosztować najlepszej pizzy. Zapraszamy do niepowtarzalnej pizzerii w Lublinie. Super pizza na włoskim cieście z bezpłatną dostawą prosto do Twojego domu lub pracy. Pizza na telefon z szybką dostawą. Gorącą pizzę dowozimy w ciągu 30 min. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci mogli delektować się jej smakiem.
  Najlepsza włoska pizza w Lublinie. Zawsze najwyższa jakość produktów. Promocje dla studentów, dowóz na terenie Lublina, płatności kartą u klienta.Nasza pizzeria to jedyne miejsce, gdzie pizze piecze się według oryginalnych receptur.

  Data dodania: 01 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Prywatne Katolickie Liceum i Gimnazjum im. ks. Kazimierza Gostyńskiego dobra szkoła lublin »

  Prywatne Katolickie Liceum i Gimnazjum im. ks. Kazimierza Gostyńskiego w Lublinie to szkoła kierowana za pośrednictwem wykwalifikowanych nauczycieli. Staramy się zagwarantować znakomity poziom kształcenia oraz prawidłowo przygotować młodzież do nauki na studiach wyższych i nie tylko. Personel pedagogów pracujących w naszej placówce, to kolegium cenionych oraz doświadczonych nauczycieli, jacy gwarantują wysoki poziom prowadzonych zajęć, a także starają się zaciekawić uczniów do odnajdowania osobistych pasji. Nasze liceum funkcjonuje już od 1991 roku natomiast gimnazjum od 1996 roku. Całościowo przygotowujemy do zdawania egzaminów gimnazjalnych oraz maturalnych. Więcej na witrynie WWW.

  Data dodania: 02 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • GREINPLASTnbsp; Lublin, Docieplenia Lublin »

  Greinplast Lublin - Centrum Dociepleń Budynków zajmuje się sprzedażą materiałów do dociepleń budynków. Poza wyrobami Greinplast, oferujemy styropian, wełnę mineralną, płyty gipsowe. Zapraszamy do oddziału firmy Greinplast w Lublinie

  Data dodania: 09 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • HADES AGNIESZKA OLSZEWSKA pogrzebowe usługi lublin »

  Zgon bliskiej osoby jest nadzwyczaj smutnym doznaniem. Kluczowe jest to, aby pożegnać ją godnie, dlatego też zapraszamy do skorzystania z usług naszego zakładu pogrzebowego Hades z siedzibą w Lublinie. Organizujemy pochówki dla różnych wyznań. Już od 2003 r. gwarantujemy kompleksowe usługi związane zarówno z przewozem osoby zmarłej, przechowywaniem ciała w chłodni, przygotowaniem do ceremonii, a także jej kompleksową organizacją. Na życzenie klientów załatwiamy wszelkie formalności w ZUS, KRUS, USC i kancelariach cmentarzy. Dajemy Państwu możliwość kredytowania wszelkich działań związanych z pogrzebem w ramach zasiłku ZUS czy KRUS. Więcej na stronie internetowej.

  Data dodania: 04 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Stelmasiak Teresa przychodnia alergologiczna lublin »

  Specjalistyczny gabinet alergologiczny Stelmasiak Teresa znajduje się w Lublinie. Uzdrawiamy osoby dorosłe i dzieci. Przeprowadzamy badania diagnostyczne: czynnościowe układu oddechowego-spirometria, oporów dróg oddechowych u dzieci młodszych - RRS, próba rozkurczowa czyli badanie odwracalności obturacji w oskrzelach. U nas przeprowadzimy testy skórne punktowe, natywne oraz naskórkowe oraz testy z krwi. Rejestracji zdołają Państwo dokonać codziennie od 12:00 do 20:00. Bliższych wiadomości udzielimy telefonicznie bądź mailowo. Na naszej stronie internetowej opublikowaliśmy zakres leczenia i pełny wykaz badań diagnostycznych.

  Data dodania: 10 09 2013 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · następna strona »