Strony związane z hasłem 'transport morski':

 • Transport morski HELENA-TS Gdynia »

  Spedycja morska, transport morski i agencja celna - wszystko to co jest niezbędne do poprawnego importowania towarów z za granicy i wysyłaniu ich po Polsce. Wychodząc naprzeciw klientom oferuje najlepsze rozwiązania logistyczne traktując każdą sprawę indywidualnie. Zaletą Firmy jest równoczesne posiadanie spedycji, agencji celnej i taboru samochodowego przez co partnerzy kooperujący mogą otrzymać kompleksowe, cenne informacje w jednym punkcie wykonując jeden telefon, bądź wysyłając jedną wiadomość mailową. Naszym atutem jest wieloletnie doświadczenie, profesjonalizm, szczególna wagę przywiązujemy do tego aby klient był zadowolony z jakości oferowanych przez nas usług.Potwierdzeniem naszej fachowości i solidności, wiarygodności jest otrzymany certyfikat AOE F - Upoważniony Przedsiębiorca Wspólnotowy Authorized Economic Operator Nie wierzysz? Zobacz sam!

  Data dodania: 01 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Seaoo.com | Transport morski, najlepszy przewoźnik, spedycja jest łatwa »

  Transport morski, najlepszy światowy przewoźnik, spedycja jest łatwa.
  Transport z dowolnego kraju bez ukrytych kosztów, niezmienna cena dla złożonych zamówień. Sprawdź jak zamówić transport morski.
  Import z Chin. Eksport towarów do USA. Eksport towarów do Chin. Transport kontenerów. Zamów drobnicę morską.

  Data dodania: 20 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Terminal Kontenerowy DCT Gdańsk | Twoja Brama na Bałtyk »

  Najnowszy i najnowocześniejszy terminal kontenerowy w Polsce. Oferujemy przeładunek, transport oraz składowanie kontenerów. Jesteśmy liderem w obsłudze polskiego importu i eksportu oraz hub’em przeładunkowym dla St. Petersburga i innych portów regionu Morza Bałtyckiego. Terminal pracuje 24 godziny na dobę, 365 dni w roku i jest w stanie przeładować wszystkie typy kontenerów w obrocie burtowym i poza burtowym dostarczanych tu drogą morską, koleją i transportem drogowym.

  Data dodania: 31 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • IMPORT Z CHIN, TOWARY Z CHIN »

  IMPORT Z CHIN, TOWARY Z CHIN, KONTENERY Z CHIN, TRANSPORT Z CHIN, ODPRAWY CELNE Z CHIN,Transport morski i lotniczy,Transport drogowy w Europie, TRANSPORT MORSKI Z CHIN, TRANSPORT LOTNICZY Z CHIN, TOWARY CHIŃSKIE, IMPORTY Z CHIN, CŁO Z CHIN, CŁO NA TOWARY Z CHIN, SUPLEMENTY DIETY Z CHIN, IMPORT SUPLEMENTY

  Data dodania: 12 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Net-Cargo Sp. z o.o. spedycja morska »

  Spedycja to nadzwyczaj szeroka dziedzina - wymaga niezawodności oraz doskonałej organizacji. najlepszej jakości usługi zapewni Państwu firma NET-CARGO, która zaprząta się wszystkimi aspektami spedycji - magazynowaniem, ubezpieczeniami, przewozem, agencją celną itp. Trudnimy się zarówno w spedycji lądowej jak i morskiej, a dzięki współpracy z najlepszymi przewoźnikami jesteśmy w stanie zapewnić przewóz z albo do każdego miejsca na świecie. Nasi wykwalifikowani specjaliści pełnią dodatkowo profesjonalne doradztwo, by zapewnić Państwu wybór najlepszego rozwiązania, dopasowanego do Państwa potrzeb. Proponujemy przewóz zarówno całokontenerowy jak i drobnicowy - u nas zdobędą Państwo wszystko to, czego chcą. Przy każdym przewozie gwarantujemy bezpieczeństwo oraz terminowość. Na stronie firmy znajdą Państwo więcej szczegółów:

  Data dodania: 03 10 2013 · szczegóły wpisu »