Strony związane z hasłem 'transport kontenerów':

 • Transport morski HELENA-TS Gdynia »

  Spedycja morska, transport morski i agencja celna - wszystko to co jest niezbędne do poprawnego importowania towarów z za granicy i wysyłaniu ich po Polsce. Wychodząc naprzeciw klientom oferuje najlepsze rozwiązania logistyczne traktując każdą sprawę indywidualnie. Zaletą Firmy jest równoczesne posiadanie spedycji, agencji celnej i taboru samochodowego przez co partnerzy kooperujący mogą otrzymać kompleksowe, cenne informacje w jednym punkcie wykonując jeden telefon, bądź wysyłając jedną wiadomość mailową. Naszym atutem jest wieloletnie doświadczenie, profesjonalizm, szczególna wagę przywiązujemy do tego aby klient był zadowolony z jakości oferowanych przez nas usług.Potwierdzeniem naszej fachowości i solidności, wiarygodności jest otrzymany certyfikat AOE F - Upoważniony Przedsiębiorca Wspólnotowy Authorized Economic Operator Nie wierzysz? Zobacz sam!

  Data dodania: 01 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Strona główna - Resolved - usługi transportowe »

  międzynarodowy transport ładunków drobnicowych, wielkogabarytowych, ponadnormatywnych oraz ładunków adr.Kompleksowa obsługa klientów podczas transportu
  międzynarodowego jak i krajowego. Nasza oferta
  obejmuje transport drogowy: ponadgabarytowy i
  materiałów adr; towarowy transport kolejowy jak i
  lotniczy; morski transport kontenerowy. Zajmujemy
  się również przeprowadzkami międzynarodowymi
  oraz przesyłkami door to door jak i just in time.
  Jesteśmy przygotowani na magazynowanie, załadunek
  http://www.resolved.wroclaw.pl

  Data dodania: 25 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Seaoo.com | Transport morski, najlepszy przewoźnik, spedycja jest łatwa »

  Transport morski, najlepszy światowy przewoźnik, spedycja jest łatwa.
  Transport z dowolnego kraju bez ukrytych kosztów, niezmienna cena dla złożonych zamówień. Sprawdź jak zamówić transport morski.
  Import z Chin. Eksport towarów do USA. Eksport towarów do Chin. Transport kontenerów. Zamów drobnicę morską.

  Data dodania: 20 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Dystrybucja »

  Tirsped - nasza firma logistyczno-spedycyjna za sprawą ponad dwudziestoletniego doświadczenia, a także współpracy z czołowymi firmami transportowymi może zagwarantować klientom pewny transport międzynarodowy do najdalszych miejsc na świecie. W naszej ofercie znajduje się także m.in. obsługa programu intrastat, świetnej jakości transport kontenerowy, spedycja morska, lotnicza, a także kolejowa lub magazyny Warszawa i inne.

  Data dodania: 17 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Oferta - www.topsped.eu »

  Kompleksowe odprawy celne oferuje Topsped - firma spedycyjna i agencja celna Gdynia oraz Pruszków. Obsługa ładunków - przeładunki, pełna odprawa importowa i odprawa celna oraz spedycja towarów. Zapewniamy Państwu transport ładunku - transport kontenerów i drobnicy - transport lotniczy i morski. Szybka i sprawna odprawa samochodów, obsługa celna - agencja celna Gdynia, Pruszków, Gdańsk.

  Data dodania: 19 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Geis Cargo Fracht morski »

  Usługi transportowe z wykorzystaniem zaawansowanych rozwiązań logistycznych to specjalność firmy Geis Cargo International Poland Sp. z o.o. Wysoka jakość przy zachowaniu atrakcyjnych cen jest naszym priorytetem, dlatego tak wielu klientów docenia nasze zaangażowanie. Oferta firmy to duża paleta usług z zakresu transportu lotniczego, morskiego, usług celnych, a ponadto organizujemy przeprowadzki i zajmujemy się logistyką i magazynowaniem. Dbamy o Państwa zadowolenie, natomiast nasza kadra jest złożona ze specjalistów, co pozwala nam na ciągły rozwój firmy i pełen profesjonalizm. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronę internetową - są tam wszystkie szczegóły:

  Data dodania: 12 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Terminal Kontenerowy DCT Gdańsk | Twoja Brama na Bałtyk »

  Najnowszy i najnowocześniejszy terminal kontenerowy w Polsce. Oferujemy przeładunek, transport oraz składowanie kontenerów. Jesteśmy liderem w obsłudze polskiego importu i eksportu oraz hub’em przeładunkowym dla St. Petersburga i innych portów regionu Morza Bałtyckiego. Terminal pracuje 24 godziny na dobę, 365 dni w roku i jest w stanie przeładować wszystkie typy kontenerów w obrocie burtowym i poza burtowym dostarczanych tu drogą morską, koleją i transportem drogowym.

  Data dodania: 31 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Transport ADR - adecon.pl »

  Adecon to działalność transportowo – spedycyjna. Nasze usługi realizujemy na rynku międzynarodowym. Posiadamy w ofercie wszystkie klasy transportu w opcji „door – to – door”, w tym przewóz towarów niebezpiecznych. Dodatkowo zarządzamy agencją celną i powierzchniami magazynowymi. Sprzedajemy na życzenie klientów kontenery wszystkich typów spotykanych na rynku.

  Data dodania: 19 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Transport hds Warszawa, usługi dźwigowe »

  Działanie w przedsiębiorstwie to w obecnych czasach najczęściej konieczność bycia mobilnym na terenie konkretnego województwa lub całego państwa. Z takiego właśnie powodu firmy szukają niezwykle często usług takich jak przewożenie i ustawianie kontenerów, baraków albo maszyn. Można więc zwykle mieć szczegółowe namiary na firmy usługowe które zajmą się taką komunikacją i realizują zlecenia błyskawicznie. Poza tym obecnie mamy całą masę takich anonsów. Żeby je znaleźć należy wpisać w wyszukiwarkę frazy takie jak na przykład transport.

  Data dodania: 13 03 2014 · szczegóły wpisu »