Strony związane z hasłem 'sprzątanie mieszkań':

 • Do Czysta - Pranie dywanów Warszawa - www.doczysta.eu »

  Doczysta.eu jest czołową firmą z branży usług porządkowych na terenie Warszawy. Usługi jakie wykonujemy to miedzy innymi: czyszczenie posadzek, mycie okien, kompleksowa obsługa porządkowa biur i mieszkań. Nasza specjalność to czyszczenie dywanów, pranie wykładzin podłogowych i tapicerek meblowych. Bogate doświadczenie z tej dziedziny oraz najlepszy sprzęt i środki czystości pozwalają nam zaproponować usługi najwyższej jakości. Ofertę kierujemy do klientów indywidualnych a także urzędów i przedsiębiorstw.

  Data dodania: 26 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • okna PCV i drzwi, rolety - GEALAN, DECEUNINCK, REHAU, GERDA - Dąbrowa Górnicza, Sosnowiec, Będzin »

  MARPOL- Firma z Dąbrowy Górniczej - Okna, drzwi, rolety - PCV i ALUJesteśmy wiodącym dystrybutorem okien i drzwi z PCV w systemach DECEUNINCK, VEKA, REHAU, SCHUCO, GEALAN na terenie Śląska . Koncentrujemy się przede wszystkim na nowoczesnych rozwiązaniach, estetyce oraz jak najlepszym doborze rozwiązań dla naszych klientów przy jednoczesnym zapewnieniu profesjonalnego montażu.Wprowadziliśmy również do naszej oferty bramy garażowe GERDA

  Data dodania: 08 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Sprzątanie biur Warszawa - serwis sprzątający WM Project+ »

  WM Project+ to nowoczesna i dynamiczne rozwijająca się firma sprzątająca, która specjalizuje się w profesjonalnym czyszczeniu powierzchni. Dzięki zdobytemu doświadczeniu, możemy zapewnić Państwu najwyższą jakość wykonywanych przez nas prac.Świadczymy profesjonalne usługi w zakresie kompleksowego sprzątania mieszkań, domów i biur. Wyznaczamy nowe standardy jakości usług sprzątania w Polsce. Nasza oferta to również pranie dywanów, wykładzin i tapicerek meblowych. Firma sprzątająca WM Project+ zapewnia również gruntowne sprzątanie po remontach w mieszkaniach i domach. Działamy na terenie Warszawy i okolic. Skontaktuj się z nami, a my wycenimy usługi biorąc pod uwagę Państwa indywidualne potrzeby.

  Data dodania: 03 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Pranie Dywanów i Wykładzin Loyal - Poznań - praniedywanowpoznan.pl »

  Firma Pranie Dywanów i Wykładzin Loyal od wielu lat świadczy swoim klientom usługi z zakresu profesjonalnego sprzątania.
  Nasza oferta:Profesjonalne pranie dywanów
  Czyszczenie wykładzin podłogowych
  Czyszczenie tapicerki samochodowej
  Czyszczenie mebli
  Pranie materaców
  Sprzątanie biur
  Sprzątanie mieszkań prywatnych
  Mycie okien
  Zapewniamy bezpłatny dojazd na retenie Poznania i okolic a także oferujemy atrakcyjne rabaty dla stałych klientów.
  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na naszej witrynie:
  Pranie Dywanów i Wykładzin Loyal

  Data dodania: 12 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Sweet Home Service Sprzątanie mieszkań warszawa »

  Przedstawiamy Państwu przedsiębiorstwo Sweet Home Service. Działamy na terenie Warszawy i okolic. Zajmujemy się opieką dzieci, seniorów i domów. jednostka Sweet Home Service oferuje Państwu wysoki standard swoich usług poprzez użytek najnowszych technologii i trendów sprzątania i kompetentnego podejścia do wykonywanych zadań. Nasz doświadczony zespół, to kadry o wysokiej etykiecie, którym mogą Państwo z pełnym zaufaniem zlecić opiekę nad czystością swojego domu po to, by własny wolny czas poświęcić ważniejszym rzeczom. Dobra komunikacja to podstawa naszej aktywności, zapraszamy więc do omówienia wszelkich szczegółów telefonicznie bądź mailowo. Więcej na stronie.

  Data dodania: 18 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kraków wywóz gruzu - DPR »

  Istniej takie sytuacje, w których będzie się generować dużo więcej odpadów. Dlatego w tej sytuacji nasza firma ma komfortowe rozwiązania dla klientów. Przygotowujemy kontenery o różnych rozmiarach, które możecie od nas wynająć na okres, w którym będziecie generować dużo odpadów. Dostarczymy kontenery na miejsce, w którym będą one potrzebne. Jesteśmy doświadczonym podmiotem, który posiada stosowne samochody do transportu odpadów. Dla wszystkich klientów mamy sprawną i szybką obsługę.

  Data dodania: 12 12 2016 · szczegóły wpisu »