Strony związane z hasłem 'spedycja morska':

 • Transport morski HELENA-TS Gdynia »

  Spedycja morska, transport morski i agencja celna - wszystko to co jest niezbędne do poprawnego importowania towarów z za granicy i wysyłaniu ich po Polsce. Wychodząc naprzeciw klientom oferuje najlepsze rozwiązania logistyczne traktując każdą sprawę indywidualnie. Zaletą Firmy jest równoczesne posiadanie spedycji, agencji celnej i taboru samochodowego przez co partnerzy kooperujący mogą otrzymać kompleksowe, cenne informacje w jednym punkcie wykonując jeden telefon, bądź wysyłając jedną wiadomość mailową. Naszym atutem jest wieloletnie doświadczenie, profesjonalizm, szczególna wagę przywiązujemy do tego aby klient był zadowolony z jakości oferowanych przez nas usług.Potwierdzeniem naszej fachowości i solidności, wiarygodności jest otrzymany certyfikat AOE F - Upoważniony Przedsiębiorca Wspólnotowy Authorized Economic Operator Nie wierzysz? Zobacz sam!

  Data dodania: 01 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Dystrybucja »

  Tirsped - nasza firma logistyczno-spedycyjna za sprawą ponad dwudziestoletniego doświadczenia, a także współpracy z czołowymi firmami transportowymi może zagwarantować klientom pewny transport międzynarodowy do najdalszych miejsc na świecie. W naszej ofercie znajduje się także m.in. obsługa programu intrastat, świetnej jakości transport kontenerowy, spedycja morska, lotnicza, a także kolejowa lub magazyny Warszawa i inne.

  Data dodania: 17 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Geis Cargo Fracht morski »

  Usługi transportowe z wykorzystaniem zaawansowanych rozwiązań logistycznych to specjalność firmy Geis Cargo International Poland Sp. z o.o. Wysoka jakość przy zachowaniu atrakcyjnych cen jest naszym priorytetem, dlatego tak wielu klientów docenia nasze zaangażowanie. Oferta firmy to duża paleta usług z zakresu transportu lotniczego, morskiego, usług celnych, a ponadto organizujemy przeprowadzki i zajmujemy się logistyką i magazynowaniem. Dbamy o Państwa zadowolenie, natomiast nasza kadra jest złożona ze specjalistów, co pozwala nam na ciągły rozwój firmy i pełen profesjonalizm. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronę internetową - są tam wszystkie szczegóły:

  Data dodania: 12 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Net-Cargo Sp. z o.o. spedycja morska »

  Spedycja to nadzwyczaj szeroka dziedzina - wymaga niezawodności oraz doskonałej organizacji. najlepszej jakości usługi zapewni Państwu firma NET-CARGO, która zaprząta się wszystkimi aspektami spedycji - magazynowaniem, ubezpieczeniami, przewozem, agencją celną itp. Trudnimy się zarówno w spedycji lądowej jak i morskiej, a dzięki współpracy z najlepszymi przewoźnikami jesteśmy w stanie zapewnić przewóz z albo do każdego miejsca na świecie. Nasi wykwalifikowani specjaliści pełnią dodatkowo profesjonalne doradztwo, by zapewnić Państwu wybór najlepszego rozwiązania, dopasowanego do Państwa potrzeb. Proponujemy przewóz zarówno całokontenerowy jak i drobnicowy - u nas zdobędą Państwo wszystko to, czego chcą. Przy każdym przewozie gwarantujemy bezpieczeństwo oraz terminowość. Na stronie firmy znajdą Państwo więcej szczegółów:

  Data dodania: 03 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Transport ADR - adecon.pl »

  Adecon to działalność transportowo – spedycyjna. Nasze usługi realizujemy na rynku międzynarodowym. Posiadamy w ofercie wszystkie klasy transportu w opcji „door – to – door”, w tym przewóz towarów niebezpiecznych. Dodatkowo zarządzamy agencją celną i powierzchniami magazynowymi. Sprzedajemy na życzenie klientów kontenery wszystkich typów spotykanych na rynku.

  Data dodania: 19 03 2015 · szczegóły wpisu »