Strony związane z hasłem 'psychoterapia':

1 · 2 · 3 · następna strona »
 • Psychoterapia DDA »

  Terapia DDA może być indywidualna lub grupowa. Najlepsze efekty uzyskuje się jednak podczas terapii grupowej. Terapia nastawiona jest na przepracowanie traumy z dzieciństwa, odkrycie dynamiki działającej w rodzinie z problemem alkoholowym oraz odkrycie swoich pozytywnych stron. Terapia grupowa jest polecana bardziej ze względu na zjawisko "lustra", które pozwala wyeliminować poczucie osamotnienia i własnej wyjątkowości.

  Data dodania: 16 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Najlepsi psychologowie w internecie? Poradnia Osobista »

  Poszukujesz wyjścia z trudnej sytuacji życiowej? Odczuwasz niepokój, stres, apatię, brak motywacji do działania? Odważ się i wstąp do Poradni Osobistej na www.PoradniaOsobista.pl. Daj sobie pomóc.

  Poradnia Osobista zaprasza wszystkich poszukujących fachowego wsparcia psychoterapeuty. Serwis oferuje porady psychologiczne i coaching online. Gwarantujemy bezpieczeństwo, dyskrecję, elastyczność i bardzo przystępną cenę. Pomoc oferują wyłącznie sprawdzeni i cenieni "w realu" eksperci - psychologowie, posiadający niezbędną wiedzę teoretyczną i doświadczenie zawodowe. Zapraszamy!

  Data dodania: 06 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • psychoterapia, poradnia psychologiczna, psychiatryczna, neurologiczna, »

  In-Aaltum to poradnia psychologiczna, psychiatryczna, neurologiczna, seksuologiczna i endokrynologiczna i psychoterapia. Główne założenie w pracy naszego zespołu, to podejście holistyczne, wielowymiarowe, uwzględniające różne problemy i różne aspekty życia naszych pacjentów. U nas uzyskasz solidne porady psychologiczne, psychiatryczne, psychoterapeutyczne, neurologiczne, endokrynologiczne, dla dorosłych i dzieci. Specjalizacją przychodni InAltum to psychoterapia dorosłych i dzieci. Nasz gabinet psychoterapii leczy choroby i zaburzenia psychosomatyczne, nerwice, otępienia, stres pourazowy, szkolny, zawodowy, problemy i zaburzenia nastroju, snu, zaburzenia adaptacyjne i emocjonalne. Metody stosowane przez naszych terapeutów to psychoterapia psychodynamiczna, psychoanalityczna, poznawczo-behawioralna oraz CBT. Gabinet psychoterapeutyczny InAltum zapewnia leczenie i terapię depresji, zaburzeń emocjonalnych, nerwicy

  Data dodania: 03 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Dobry Psycholog Wrocław »

  Witryna dobrego psychologa pracującego we Wrocławiu. Oferowane formy pomocy wywodzą się z myślenia systemowego i w oparciu o idee konstrukcjonizmu społecznego są prowadzone w formie psychoterapii krótkoterminowej, skoncentrowanej na znalezieniu rozwiązania, które klient współkonstruuje wraz z psychologiem. Zapraszamy do zapoznania się ze stroną Dobry Psycholog Wrocław, oraz oferowanymi formami terapii Terapia Małżeńska Wrocław, Psychoterapia Wrocław.

  Data dodania: 14 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Poznań »

  Oferta szkoleniowa Centrum Psychologiczno-Psychoterapeutycznego przygotowała wespół z Pracownią Psychologiczną "Czas na zmiany" jest świetnym rozwiązaniem tak dla osób o asertywnej postawie, jak również dla tych, którzy asertywnego nastawienia po prostu nie mają. Poznański terapeuta na wiedzy i praktyce, na którym budujemy swoją propozycję - przedstawi uczestnikom seminariów metody radzenia sobie z uczuciami, porażkami, ze stresem, a także wskaże skuteczne sposoby podejmowania marzeń. Terapia przez niego prowadzona natomiast to oręż w zmaganiu się z obniżonym poczuciem sensu albo własnej wartości.

  Data dodania: 12 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Prywatny Ośrodek Wrocław porady psychologa wrocław »

  Ośrodek Terapii Uzależnień Horizon znajduje się w ustronnym miejscu na peryferiach Wrocławia. Zapewniamy naszym pacjentom fachową pomoc z obszaru leczenia uzależnień. Atutem placówki jest profesjonalny zespół pracowników, składający się z ludzi posiadających należyte uprawnienia i certyfikaty upoważniające ich do prowadzania terapii i realizowania zawodu terapeuty uzależnień. Od wielu lat z sukcesem przeprowadzamy intensywny program psychoterapeutyczny. Uczestnicy projektu znajdują się pod stałą opieką lekarzy internistów i psychiatry. Więcej szczegółów można odnaleźć na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 11 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Maturitas.pl »

  Jestem psychologiem oraz psychoterapeutą. Zapraszam Państwa do mojego prywatnego gabinetu mieszczącego się w Warszawie. Posiadam dyplom psychologa zdobyty na Uniwersytecie Warszawskim oraz ukończone 4-letnie szkolenie psychoterapeutyczne w Centrum Psychologiczno-Medycznym MABOR, a także dyplom potwierdzający wiedzę z zakresu coachingu. Moją specjalnością jest rozwój osobisty oraz zawodowy. Zapraszam do kontaktu.

  Data dodania: 21 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Click »

  Centrum Pomocy Psychologiczno-Seksuologicznej Gdańsk, woj pomorskie - Dobre Rozmowy. Serdecznie zapraszamy dalej - kliknij w link i zobacz więcej co polecamy. Profesjonalna pomoc psychologiczna i pomoc seksuologiczna, terapia małżeńska, psychoterapia i diagnoza – wsparcia udziela dyplomowana psycholog, seksuolog, terapeuta J. Piątkowska. Psycholog zaprasza.

  Data dodania: 07 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Września »

  Psychoterapia to nieodzowny komponent pomocy psychologicznej dedykowanej osobom, walczącym z różnymi zaburzeniami (snu, odżywiania), problemami (w związku, w pracy), uzależnieniami (narkotyki, alkohol) lub też niskim poczuciem własnej wartości. Nasi klienci mają do wyboru psychoterapię poznawczo-behawioralną prowadzoną w trybie: indywidualnym, grupowym (partnerzy, małżeństwa) ale też, rodzinnym. Nasz poznański psycholog Monika Łuczak prowadzi również seminaria samorozwoju personalnego "Alter Ego", będące ciekawą ofertą dla osób zorientowanych na reorganizację życia prywatnego, jak i zawodowego.

  Data dodania: 17 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Poznań »

  Psychoterapia, a także szeroko rozumiana pomoc psychologa kierowana jest do każdego, bez względu na płeć, wiek albo problem. Specyficzność tej formy wsparcia polega z jednej strony na formie terapii, z drugiej jednak na działaniach prewencyjnych. Higiena zdrowia psychicznego, właściwej formy emocjonalnej jest równie ważna jak codzienna troska o nasze ciało. Psychoterapeuta - rola, jaką przyjmuje w procesie psychoterapii, jest na wskroś modyfikowalna, a także powiązana specyfiki pacjenta, a także jego problemu. MIND Centrum Psychologiczno-Psychoterapeutyczne to doskonała propozycja dla osób z Poznania i pobliskich miejscowości, w tym Swarzędza.

  Data dodania: 26 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Pracownia Psychologiczna PsychoPraca i Gabinet Psychologiczny Piotr Szczypek »

  Pracownia Psychologiczna PsychoPraca i Gabinet Psychologiczny Piotr Szczypek oferuje badania psychologiczne wstępne i okresowe (tzw. psychotesty) kierowców pojazdów wszystkich kategorii prawa jazdy, kierowców pojazdów uprzywilejowanych, operatorów maszyn takich jak wózki widłowe, ładowarki, koparki, ciągniki rolnicze. Badania odbywają codzienne w nowoczesnej pracowni zlokalizowanej przy ulicy Chełmińskiej 115 / 2 zlokalizowanej około 200 metrów od grudziądzkiego Ośrodka Medycyny Pracy. Badania odbywają się od godziny 8:30 do 18. W celu umówienia się na badanie sugerowana jest rejestracja telefoniczna.
  Oprócz badań psychotechnicznych, oferuję inne usługi psychologiczne, w tym terapia krótkoterminowa skoncentrowana na rozwiązaniach (TSR), poradnictwo psychologiczne, diagnoza inteligencji, osobowości, temperamentu (badania do celów rekrutacji pracowników - oferta dla firm). Badania wybranych sfer funkcjonowania psychologicznego wraz z pisemną opinią.
  Wszystkie usługi psychologiczne świadczone są dla młodzieży i dorosłych.

  Data dodania: 08 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Lublin »

  Niemalże każdy doznaje czasem w życiu emocjonalnego cierpienia. Ale kiedy cierpienie jest szczególnie znaczne, czy to w formie stałego przygnębienia, ponurości, opóźniania bieżących postanowień tudzież trudności wychowawczych czy też w sferze zawodowej, przychodzi okres, żeby zastanowić się nad poszukaniem doradztwa takiego jak poradnictwo psychologiczne lub psychoterapia Lublin, którą jest w stanie zaoferować dobry psycholog Lublin. Podobnie w przypadku związków małżeńskich i par, które mają przeszkody niezbędna może się okazać terapia małżeńska Lublin. Składniki peryferyjne, jakich nie można ustrzec się w zwykłej egzystencji, czasem łączą się z aktualnymi problemami, wytwarzając wyraźne niebezpieczeństwo dla psychiki każdego z nas. Doznając bólu fizycznego, gros ludzi nie bedzie miała rozterek żeby pójść do doktora. Jednakowo, terapia Lublin może zająć się kluczowymi przyczynami wspomnianych wyżej dysfunkcji a także przyczynić się do ich wyeliminowania bądź kojenia objawów.

  Data dodania: 21 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • SEKSUOLOG Seksuolodzy Warszawa »

  Seksuologiczny Gabinet Lekarski jest prowadzony w Warszawie przez małżeństwo: Wiolettę Konopa-Stelmach - z wykształcenia pedagog, specjalizujący się w edukacji seksualnej i lekarza medycyny Bogdana Stelmacha, który ma specjalizację z dziedziny seksuologii, ginekologii i położnictwa. Pracuje z nami również kompetentny psycholog i seksuolog Sylwia Osada. Leczymy w szczególności zaburzenia wzwodu u mężczyzn, zaburzenia wytrysku, oziębłość w dziedzinie seksualnej, problemy związane z bolesnym współżyciem seksualnym, jakim jest przede wszystkim pochwica. Prócz tego pomagamy w przypadkach uzależnienia mającego podłoże seksualne takie jak seksoholizm, bądź uzależnienie od cyberseksu. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej.

  Data dodania: 18 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Terapii PROMITIS - Psychiatra Warszawa, Psycholog Kraków »

  Centrum Terapii PROMITIS - kompleksowa terapia dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych z zakresu: psychiatrii, psychologii, psychoterapii, seksuologii, pedagogiki, logopedii, terapii biofeedback i integracji sensorycznej. Dla każdego naszego klienta tworzymy indywidualne i skorelowane ze sobą programy terapeutyczne. Nasz psychiatra i psycholog udzielają porad również w języku angielskim. W razie potrzeby psychiatra przyjeżdża na wizyty domowe.Pomożemy Tobie i Twojemu dziecku w takich problemach jak: stres, agresja, autoagresja, nerwice, stany lękowe, depresja, z zaburzenia integracji sensorycznej, zaburzenia mowy, dysleksja, dysgrafia, ADHD, problemy z koncentracją, zaburzenia snu, anoreksja, bulimia, uzależnienia, zaburzenia adaptacyjne. Oferujemy też wszechstronną pomoc terapeutyczną dla dzieci i młodzieży z deficytami rozwojowymi, jak zespół Aspergera oraz autyzm, mózgowe porażenie dziecięce i inne.

  Data dodania: 03 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Terapia małżeńska »

  Pracownia Psychoterapii i Twórczego Życia FENIKS jest czynna od poniedziałku do soboty według indywidualnego harmonogramu dostosowanego do potrzeb osób korzystających z usług ośrodka. Warsztaty odbywają się także w trakcie weekendu. Terminy i godziny sesji terapeutycznych oraz szkoleń i warsztatów ustalane są każdorazowo indywidualnie. Oferowana przez nas konsultacja psychologiczna to spotkanie, którego celem jest rozpoznanie sprawy, z którą przychodzisz, poznanie lub dookreślenie tego, co chcesz zmienić, osiągnąć oraz ustalenie formy dalszej pomocy dla Ciebie - psychoterapia indywidualna, terapia małżeńska, rodzinna, wizyta u innego specjalisty. Zapraszamy.

  Data dodania: 01 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Warszawa Saska Kępa »

  Ośrodek Psychoterapii W RELACJI zaprasza osoby znajdujące się w kryzysie, pragnące lepiej poznać siebie, napotykające na trudności w życiu, relacjach z innymi. Nasza oferta skierowana jest zarówno do osób dorosłych, jak i dzieci i młodzieży. Zapraszamy na psychoterapię indywidualną, coaching, konsultacje wychowawcze, a także terapię i wspieranie rozwoju dzieci. Oferta dostępna jest także w języku angielskim.

  Gabinet zlokalizowany jest w Warszawie na terenie dzielnicy Praga Południe (Saska Kępa).

  Specjaliści Ośrodka pracują w nurcie integracyjnym: dobierają narzędzia terapeutyczne do potrzeb klienta, za podstawę pracy obierają psychoterapię humanistyczną.

  Więcej na temat psychoterapeutów, oferty i Ośrodka, można znaleźć na stronie internetowej www.wrelacji.pl

  Zapraszamy także do lektury bloga psychologicznego NIUANSE blog.wrelacji.pl, prowadzonego przez naszych specjalistów.

  We offer psychotherapy and coaching in English. For more information, please visit our website www.wrelacji.pl

  Data dodania: 30 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zmień swoje życie na lepsze - powiedz NIE alkoholowi! »

  Zmień swoje życie na lepsze - powiedz NIE alkoholowi i uzależnieniu!

  Zajmujemy się leczeniem uzależnień oraz psychoterapią.

  Prowadzimy terapię grupową dla osób chcących walczyć z uzależnieniem od alkoholu oraz terapię indywidualną.
  Zapewniamy anonimowość i fachową opiękę, zarówno nad osobą uzależnioną jak i współuzależnioną oraz rodziną alkoholika.
  Posiadamy personel o bardzo dużym doswiadczeniu w dziedzinie walki z alkoholizmem. Działamy na terenie miasta Zielona Góra i okolic.

  Nasza oferta:

  -psychoterapia,
  -leczenie alkoholizmu,
  -leczenie uzależnień,

  Zapraszamy do kontaktu z Panią Zofią Tomaszuk: zofia.tomaszuk@wp.pl

  http://www.zmienzycienadobre.pl/

  Data dodania: 24 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet Psychoterapii Wrocław - rowno-waga.pl »

  Czujesz, że nie wykorzystujesz wszystkich swoich możliwości życiowych? Masz jednak stale wrażenie że coś cię blokuje i niepozwana na działanie? Jeśli tak, być może pomocna dla ciebie okaże się być rozmowa z terapeutą który pomoże ci określić co jest przyczyną takiego stanu rzeczy. Pamiętaj, że zrozumienia samego siebie jest podstawą do osiągnięcia sukcesu.

  Data dodania: 22 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Terapia par Sopot, psycholog Gdynia »

  Psychoterapeuta Magdalena Łobacz - terapeuta i psycholog Sopot - Zachęcam do zapoznania się z naszą ofertą. TSR czyli Terapia Skoncentrowana na Rozwiązaniu - uzależnienia (terapia uzależnień), terapia indywidualna, terapia par w Sopocie. Sesja terapeutyczna, Konsultacja psychologiczna i porady psychologiczne. Sedecznie zapraszamy na sesje terapeutyczne - psycholog Gdynia, terapeuta Sopot, Gdynia, Trójmiasto, pmorskie.

  Data dodania: 18 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • HUMANI - Psycholog, Psychiatra, Seksuolog »

  Zespół Humani budują wykwalifikowani psycholodzy, psychiatrzy i dyplomowany seksuolog. Oferowana tu psychoterapia ma więc kompleksowy charakter i gdy trzeba wspomagana jest leczeniem farmakologicznym. Pakiet usług jest bardzo szeroki, możliwe jest odbycie również terapii w języku niemieckim i angielskim. Praca z dziećmi i z rodzinami przebiega na bazie podejścia systemowego i - tak jak pozostałe rodzaje terapii - jest kontrolowana przez superwizorów. Monitorowanie działań psychoterapeutów jest dużym atutem placówki i zasługuje na podkreślenie. Nie wszystkie instytucje terapeutyczne w Poznaniu mogą wykazać się tak dużą klasą. Przed rozpoczęciem działań psycholodzy z Poznania wspólnie z pacjentem formułują cel terapii i warunki związanego z nią kontraktu. Psychoterapia bazuje na zasadach kodeksu Etyczno – Zawodowego Psychologa Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, a zatrudnieni psychiatrzy potrafią celnie określić stan pacjenta i właściwie dobrać leczenie. HUMANI - Ośrodek Psychoterapii i Rozwoju Osobistego w Poznaniu

  Data dodania: 26 10 2011 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · następna strona »