Strony związane z hasłem 'prywatna klinika':

 • Szpital prywatny Salve Łódź - USG, EKG i in. badania refundowane przez NFZ - www.salve.pl »

  Salve to prywatna klinika oferująca kompleksowe usługi medyczne, w tym specjalistyczne badania diagnostyczne refundowane przez NFZ, m.in. echo serca, EKG wysiłkowe, genetyczne USG ciąży (Łódź, ul. Szparagowa 10)… Zapraszamy!

  Data dodania: 08 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • VIP DENTAL leczenie kanałowe bielsko »

  VIP DENTAL, Prywatna Klinika Implantologii i Stomatologii Estetycznej z Bielsko-Białej, prezentuje zakres swoich usług. Leczenie podstawowych schorzeń stomatologicznych, leczenie kanałowe, ortodoncja, implantologia, wybielanie i charakteryzacja zębów, odmładzanie i nawilżanie skóry i likwidowanie zmarszczek to propozycja przygotowaną przez naszą klinikę. Na jej terenie znajduje się także warsztat tomografii komputerowej, która pozwala na przeprowadzenie badań potrzebnych do niektórych zabiegów. Z myślą o Państwa wygodzie oferujemy możliwość płatności w ratach za przeprowadzone zabiegi. Szczegółowe informacje dotyczące obszaru naszej działalności na stronie internetowej.

  Data dodania: 01 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Legalna i bezpieczna aborcja na Słowacji »

  Najlepsza prywatna klinika na Słowacji specjalizująca się w chirurgii Jednego Dnia. Zawsze pomagamy naszym pacjentom w najtrudniejszych sprawach. Wykonując zabiegi u nas robisz to legalnie nie łamiąc polskiego prawa, ale przede wszystkim robisz to bezpiecznie.
  Nasz szpital jest jednym z najnowocześniejszych obiektów na Słowacji, doskonale wyposażony w najnowszy sprzęt medyczny oraz takie udogodnienia jak telewizja polska, wifi.Jedna z pierwszych prywatnych klinik na Słowacji, która specjalizuje się w chirurgii Jednego Dnia. Zawsze pomagamy naszym pacjentom w najtrudniejszych sprawach

  Data dodania: 30 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Dermatolog Gdynia - evi-med.pl »

  W naszej klinice medycznej evi-MED znajdą Państwo szereg specjalistów, dla których priorytetem jest zdrowie każdego pacjenta. Leczymy bez stresu, w życzliwej atmosferze. Nacisk stawiamy na trafną diagnozę i skuteczne leczenie. Każdy pacjent czuje się u nas najważniejszy, gdyż każdej osobie poświęcamy należytą uwagę i odpowiednią ilość czasu. Szanujemy pacjentów, ich oczekiwania i zdrowie. Zapraszamy do kliniki evi-MED.

  Data dodania: 01 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Prywatna klinika - osrodkiterapeutyczne.pl »

  Na swojej stronie internetowej stworzyliśmy ranking najlepszych ośrodków leczenia uzależnień w naszym kraju. Dzięki niemu osoby, które są mniej biegłe w wyszukiwaniu w internecie mogą dokonać dobrego wyboru. Oto niektóre z chorób, które braliśmy pod uwagę: alkoholizm, narkomania, hazard, lekomania, politoksykomania i uzależnienia mieszane (krzyżowe). Tworząc ten ranking wzięliśmy pod uwagę najważniejsze kryteria.

  Data dodania: 22 07 2016 · szczegóły wpisu »