Strony związane z hasłem 'porady prawne łódź':

 • ADWOKACI ŁÓDŹ ZACHODNIA »

  Zapraszamy na stronę kancelarii adwokackiej w Łodzi. Siedziba mieści się przy ulicy Zachodniej 97, skrzyżowanie z ulicą Więckowskiego.

  Oferta kancelarii obejmuje szeroki zakres usług prawnych dla osób prywatnych, a także dla przedsiębiorstw (również osoby prowadzące działalność gospodarczą) oraz instytucji, samorządów czy spółdzielni.
  Zapewniamy indywidualną opiekę adwokata nie aplikanta.
  Dziedziny jakimi się zajmujemy to przede wszystkim:prawo cywilne (odszkodowania, rozwody, alimenty, windykacja należności, zniesienie współwłasności)
  prawo spadkowe (stwierdzenie nabycia spadku)
  prawo karne
  prawo pracy
  prawo rodzinne
  prawo gospodarcze

  W przypadku obsługi prawnej firm możliwy sposób ustalania wynagrodzenia to zryczałtowany lub od czynności prawnej.

  Z wyrazami szacunku
  Twoja kancelaria w Łodzi  kancelarie prawne łódź, porady prawne łódź, adwokat łódź, radca prawny łódź, odszkodowania łódź

  Data dodania: 13 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria łódź »

  Adwokaci oraz prawnicy z wieloletnim doświadczeniem. Kancelaria adwokacka łódź Acta Vera w Łodzi świadczy profesjonalne i rzetelne usługi w zakresie prawa rodzinnego (opieka nad dziećmi, rozwód, ubezwłasnowolnienie, podział majątku, adopcja), prawo spadkowe oraz gospodarcze i odszkodowania. Porady prawne na najwyższym poziomie. Nasza kancelaria adwokacka cieszy się ogromnym zaufaniem pośród społeczeństwa z Łodzi oraz okolic. Usługi świadczymy w trzech językach – ojczystym, niemieckim i angielskim. Kancelarii przewodzi prawnik łódź Marcin Komorowski. Uczciwość, indywidualne podejście do sprawy i skuteczność. Zapraszamy.

  Data dodania: 23 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Porady prawne Łódź »

  Cenne porady prawne Łódź możemy dostać od osób, które pracują są w godnej zaufania kancelarii prawniczej. W takich kancelariach pracują ludzie, którzy cechują się ogromną wiedzą prawniczą, którą chętnie dzielą się ze swymi kooperantami, pomagając im w najtrudniejszych sprawach.

  Data dodania: 11 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria adwokacka Libero - sprawy karne »

  Prowadząca swoją działalność na terenie Łodzi kancelaria adwokacka Libero zajmuje się niesieniem pomocy prawnej dla klientów indywidualnych oraz firm i instytucji. Kancelaria zajmuje się również pomocą dla osób potrzebujących rozwiązania i porady prawnej w ramach odszkodowań z tytułu błędów w sztuce lekarskiej, renty, czy też w zakresie przedawnienia roszczenia. Kancelaria specjalizuje się również w sprawach karnych.

  Data dodania: 21 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria prawna w Łodzi - kancelaria-wwp.pl »

  W kancelarii prawnej WWP z Łodzi, która prowadzona jest przez doświadczonych adwokatów: Wojciecha Woźniackiego, Małgorzatę Woźniacką i Piotra Pawlonkę znajdziesz pomoc z zakresu prawa medycznego, nieruchomości, pracy, gospodarczego, cywilnego, karnego, budowlanego, rodzinnego i innych. Znajdziesz tu merytoryczne wsparcie prawne niezależnie od nurtującego Cię problemu.

  Data dodania: 08 07 2017 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Łódź, Zgierz - Kancelaria Adwokacka Piotr Sęk »

  Kancelaria Adwokacka w Łodzi oraz w Zgierzu prowadząca od wielu lat sprawy karne i karno-skarbowe. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w obronach w sprawach karnych. Nasz zespół zapewni również Państwu profesjonalne wsparcie w wielu innych dziedzinach prawa np. prawo spadkowe, rodzinne czy administracyjne. Więcej na http://www.adwokat-sekpiotr.pl/oferta

  Data dodania: 25 08 2018 · szczegóły wpisu »