Strony związane z hasłem 'odszkodowania łódź':

 • ADWOKACI ŁÓDŹ ZACHODNIA »

  Zapraszamy na stronę kancelarii adwokackiej w Łodzi. Siedziba mieści się przy ulicy Zachodniej 97, skrzyżowanie z ulicą Więckowskiego.

  Oferta kancelarii obejmuje szeroki zakres usług prawnych dla osób prywatnych, a także dla przedsiębiorstw (również osoby prowadzące działalność gospodarczą) oraz instytucji, samorządów czy spółdzielni.
  Zapewniamy indywidualną opiekę adwokata nie aplikanta.
  Dziedziny jakimi się zajmujemy to przede wszystkim:prawo cywilne (odszkodowania, rozwody, alimenty, windykacja należności, zniesienie współwłasności)
  prawo spadkowe (stwierdzenie nabycia spadku)
  prawo karne
  prawo pracy
  prawo rodzinne
  prawo gospodarcze

  W przypadku obsługi prawnej firm możliwy sposób ustalania wynagrodzenia to zryczałtowany lub od czynności prawnej.

  Z wyrazami szacunku
  Twoja kancelaria w Łodzi  kancelarie prawne łódź, porady prawne łódź, adwokat łódź, radca prawny łódź, odszkodowania łódź

  Data dodania: 13 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Windykacja Łódź »

  Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z zasięgiem pomocy którą świadczy nasz radca prawny Łódź. Nasza kancelaria prawna dogadza wstawiennictwem również dla interesantów pojedynczych oraz dodatkowo firm. Prowadzimy pomoc ustawową w obrębie zorganizowania odszkodowania Łódź, kodeksu rodzinnego, spadkowego, pracy. Oferujemy dodatkowo takie posługi jak na przykład windykacja Łódź ale i prowadzimy wypadki z obszaru zamówień publicznych. Ogromna wiedza naukowa plus praktyka zezwalają w biegły sposób podejść do problemów naszych interesantów. Zależy nam na ich zupełnej satysfakcji oraz dodatkowo zadowoleniu. Nasz prawnik Łódź do wszelkiej kwestii podchodzi w sposób indywidualny przystosowując rozwiązanie do pragnień i wyczekiwań. Czekamy na kontakt, ochoczo odpowiemy na wątpliwości oraz niepewności.

  Data dodania: 30 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Łódź, Zgierz - Kancelaria Adwokacka Piotr Sęk »

  Kancelaria Adwokacka w Łodzi oraz w Zgierzu prowadząca od wielu lat sprawy karne i karno-skarbowe. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w obronach w sprawach karnych. Nasz zespół zapewni również Państwu profesjonalne wsparcie w wielu innych dziedzinach prawa np. prawo spadkowe, rodzinne czy administracyjne. Więcej na http://www.adwokat-sekpiotr.pl/oferta

  Data dodania: 25 08 2018 · szczegóły wpisu »