Strony związane z hasłem 'limanowa':

 • BRELOKI HOTELOWE »

  Produkcja breloków hotelowych i reklamowych, indywidualne projekty oraz dowolne kształty.

  Od 1999r. specjalizujemy się w produkcji breloków dla hoteli, pensjonatów, moteli, sanatoriów uzdrowiskowych, urzędów, biur, kompleksów sportowych, domków letniskowych, domów wczasowych, domów weselnych, małych i dużych firm. Zasięg naszej działalności obejmuje cały kraj, a w szczególności znane kurorty wypoczynkowe jak Zakopane, Krynica, Szczawnica oraz wiele miejscowości i miast położonych nad Bałtykiem.

  Do produkcji breloków używamy najwyższej klasy materiałów, które importujemy z USA, Francji, Niemiec i Rosji. Umiejętny sposób łączenia ze sobą różnych materiałów wycinanych i grawerowanych laserem pozwala stworzyć bardzo ciekawe i oryginalne wzory, które stają się również atrakcyjną wizytówką Państwa firmy. Oprócz klasycznych wzorów breloków produkowanych już od ponad 10 lat staramy się tworzyć nowe wzory inspirowane aktualnymi trendami świata mody i designu. Wychodząc na przeciw klientom poszukującym oryginalnego kształtu nawiązującego do stylu architektury obiektu dla którego mamy wykonać breloki polecamy usługę indywidualnego opracowania projektu, uwzględniającego wszystkie wymogi dyktowane przez architekta. Realizujemy również gotowe składy dostarczone przez agencje reklamowe. Brelok wykonany w naszej firmie może w każdej chwili zostać wykonany ponownie w wypadku zgubienia przez klienta, zniszczenia lub zużycia.

  Zapraszamy do stałej współpracy firmy, instytucje, urzędy oraz agencje reklamowe. Posiadamy własny park maszyn i wszystkie prace realizujemy bez pośredników, dlatego możemy zaoferować Państwu najkorzystniejsze warunki finansowe na rynku. Aby ograniczyć koszt wyprodukowania jednej sztuki optymalizujemy kształty pod produkcję w celu ograniczenia odpadów do minimum. Dzięki dużemu doświadczeniu działamy szybko i sprawnie, a nasz zespół grafików pozostaje do Państwa dyspozycji służąc pomocą w każdej chwili.

  Data dodania: 15 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Express-Line.eu - bus krakow niemcy »

  Firma Express-Line.eu wykonuje transport osób i mienia do dowolnej częsci Niemiec. Oferta firmy skierowana jest głównie do osób, które poszukują wygodnego i szybkiego środka transportu do pracy w Niemczech.

  Data dodania: 12 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Iwona Mastalerz - Radca Prawny »

  Kancelaria Adwokacka świadczy swoje usługi indywidualnym osobom potrzebującym pomocy prawnej, jak również firmom, które zamierzają zabezpieczyć się przed nieuczciwymi kontrahentami. Kancelaria zapewnia fachowe doradztwo w wielu sprawach, począwszy od spraw karnych a skończywszy na sprawach rozwodowych, pomagamy w realizowaniu przedsięwzięć, którym stanęły na drodze niespodziewane przeszkody natury prawnej. Zespół prawników tworzących Kancelarię specjalizuje się w przygotowywaniu wzorów umów a także reprezentowaniu Klientów przed Sądem.

  Data dodania: 05 01 2016 · szczegóły wpisu »