Strony związane z hasłem 'leasing':

1 · 2 · 3 · następna strona »
 • Kredyty hipoteczne Łódź »

  Serwis jest złożona z kilku zasadniczych jednostek, z których każdy przedstawia różny punkt aktywności przedsiębiorstwa „TU-BEST”. Można tutaj przeczytać informacje na temat roli pełnionej poprzez poszczególne warianty kredytów, a także, w postaci spisu, ich atuty. Zamieszczono tutaj dodatkowo dane najważniejszego punktu przedsiębiorstwa jak też jego indywidualnych jednostek, w tym: telefon, fax, e-mail oraz adres łącznie z mapkami, które mają na celu uprościć dojazd do wybranego oddziału.

  Data dodania: 24 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • leasing samochodowy »

  CLS Spółka z o.o. została zarejestrowana w Rejestrze Przedsiębiorstw KRS
  26 kwietnia 2002 r. Siedziba spółki mieści się w Warszawie przy ulicy Odolańskiej 17.

  Jesteśmy niezależną firmą, niezwiązaną w sposób kapitałowy ani personalny z żadną dużą
  instytucją finansową, taką jak bank, firma leasingowa, czy też firma ubezpieczeniowa.

  Czym się zajmujemy i z kim współpracujemy?
  Od samego początku, CLS działa na rynku motoryzacyjnym, a przedmiotem działalności Firmy
  jest dystrybucja usług finansowych związanych z sfinansowaniem lub refinansowaniem zakupu
  środka transportu.

  W ciągu 10 lat swojej działalności Firma wyspecjalizowała się w ofercie skierowanej do
  klientów indywidualnych oraz małych i średnich przedsiębiorców zainteresowanych zakupem pojazdu.

  Z przyjętej specjalizacji wynika także fakt, iż za pośrednictwem CLS finansowany jest głównie
  zakup samochodów osobowych oraz ciężarowych do 3,5 t.

  Głównym filarem i specjalizacją CLS są kredyty samochodowe. Jest to produkt, który Firma
  sprzedaje od samego początku swojej działalności.

  Z czasem firma CLS poszerzyła swoją ofertę o leasing.

  Ponieważ celem Spółki jest kompleksowa obsługa transakcji na rynku motoryzacyjnym,
  naturalną konsekwencją było uzupełnienie oferty o ubezpieczenia komunikacyjne.

  Dobór naszych Partnerów finansowych do współpracy nie jest przypadkowy.
  Ponieważ działamy na rynku jako niezależna firma, dążyliśmy do tego, aby dystrybuowana
  przez nas oferta umożliwiła obsłużenie jak największej liczby klientów w możliwie
  najbardziej efektywny i najszybszy sposób.
  leasing dla nowych firm
  leasing na samochód
  kredyt na samochód

  Data dodania: 27 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Leasing »

  Poleasingowe samochody używane. Takie oferty coraz częściej pojawiają się na naszym rynku. Nic dziwnego - poleasingowy opel, fiat czy skoda to naprawdę samochody godne uwagi.
  Zresztą leasing samochodów ma w Polsce coraz więcej zwolenników. Pozwala cieszyć się nowym pojazdem za stosunkowo niewielkie pieniądze.

  Data dodania: 29 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Regały metalowe »

  Umeblowanie sklepu w konieczne lady sklepowe oraz regały metalowe lub piece to konieczność, jeśli szykujesz otwarcie działalności handlowej. ProFrost daje Ci konieczne wyposażenie wraz z ich dostarczeniem i pomiarem. Można również skorzystać z możliwości leasingu sprzętu dzięki wygodnej kooperacji z bankiem. Wybierając ProFrost nabywasz nie wyłącznie lady czy akcesoria do swojego sklepu, lecz zapewniasz sobie również sympatyczną obsługę i prędką transakcję. Jeśli zależy Ci na komforcie, to nie zastanawiaj się, wybierz ProFrost!

  Data dodania: 21 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Leasing »

  Z angielskiego ‘lease’, z którego wzięło się określenie ‘leasing’, oznacza wynajmować lub dzierżawić, wszystko dlatego, ponieważ angielskie prawo nie rozróżnia leasingu, najmu i dzierżawy, w odróżnieniu od polskiego systemu prawnego. Przemyślane finansowanie bardzo podobnie jak dobrze rozplanowane zakupy. Co kupić pierwsze, jakiej rzeczy potrzebujemy, a co tylko nam zwiększa koszty. Myśląc o finansowaniu należy brać pod uwagę wszystkie dane. Wybór odpowiedniego finansowania zapewni sukces, nieudane finansowanie spowoduje klęskę. Dylematów co nie miara, jednakże doświadczony biznesmen potrafi skalkulować która forma finansowania jest bardziej opłacalna. Biznes co raz częściej sięga po leasing. Z jakiego powodu? Bo za mniejsze koszty, niż np. pożyczka w banku. W leasingu można dostać np. urządzenie w celu używania na czas, który zapewni usprawnienie procesu rozwoju firmy.

  Data dodania: 11 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Pożyczki w domu - www.swietnykredyt.pl »

  Serwis oferuje pożyczkę gotówkową, kredyt hipoteczny, kredyt samochodowy. Kredyty bez zaświadczeń o dochodach, kredyty bez BIK, dla nieposiadających zdolności kredytowych, pożyczki w domu. Otrzymać tu można pożyczkę jako osoba fizyczna czy też firma bez skomplikowanych formalności, sprawdzania z BIK-u i innych bazach i bez wysokiej zdolności kredytowej.

  Data dodania: 12 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • Zadbany katalog finansowy »

  Jeśli wciąż rozważasz jak wyeksponować swoją stronę www związaną z finansami w globalnej sieci www sprawdź prezentowany tutaj katalog stron internetowych.

  Na łamach prezentowanego katalogu stron www zebrane są strony tylko instytucji z sektora gospodarki powiązanego z sprawami finansowymi. W http://www.superkredyt.info.pl znajdują się biura rachunkowe, kredyty refinansowane, leasing, doradztwo finansowe i podatkowe, a także banki i towarzystwa ubezpieczeniowe. Jeśli masz zamiar inwestować, najlepsza jest podkategoria doradztwa inwestycyjnego. Natomiast gdy interesuje Cię kredyt firmowy bądź chcesz wykupić dobre ubezpieczenie również znajduje się to w kategoriach przedstawianego katalogu. Prezentowany finansowy katalog stron http://SUPERKREDYT.INFO.PL podlega moderacji, w związku z tym publikuje tylko bardzo dobre witryny o tematyce finansowej.

  Ręcznie moderowany katalog finansowy, do którego każdy kto ma stronę www może zgłosić własną witrynę i polepszyć jej pozycję w google. Jeśli posiadasz serwis finansowy, koniecznie dołącz swoją stronę do odpowiedniej kategorii w katalogu.

  Data dodania: 14 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Praca i oferty pracy – wyszukiwarka GoWork.pl »

  Wyszukiwarka ofert pracy zebranych ze wszystkich portali internetowych w Polsce. Posiada oferty pracy z gazetapraca.pl, pracuj.pl, infopraca, gratka.pl, praca.pl. praca.info, jobexpress.pl, kariera.pl, hrk.pl. linguajob.pl, goldenline, szybkopraca, praca.org, jobs.pl, pracawita.pl, karierawfinansach.pl. Oprócz wyszukiwania ofert pracy, znajduje również kursy i szkolenia, także te, które dofinansowane są przez Unię Europejską. Na stronie mieści się też baza CV z opcją wyszukiwania pod względem miasta, branży, słów kluczowych, nazwiska. Ponadto znajdują się tu opinie o pracodawcach, archiwizowane pod kątem nazwy firm. Umieszczono tutaj także fora tematyczne tj. praca w Wielkiej Brytanii, praca za granicą, szkoła policealna, praca w Polsce, szkoła policealna, kursy zawodowe, wynagrodzenia pracowników. Dowiedzieć się na nim możesz wszystkiego na tematy tj. np. medyczne przedstawicielstwo apteki, praca opinie, praca na BP czy w Tesco, praca w Ministerstwie, praca w Europejskim Funduszu Leasingowym.

  Data dodania: 18 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Leasing »

  Firma leasingowa BZ WBK Finanse&Leasing S.A.z Poznania to sprawdzona oferta leasingowa dla firm. Dla naszych klientów przygotowaliśmy kompleksową ofertę. Oferujemy leasing samochodów osobowych, samochodów dostawczych i ciężarowych. Zapewniamy także finansowe wsparcie firmom i przedsiębiorstwom w zakresie zakupu specjalistycznego i profesjonalnego sprzętu, wszelkiego rodzaju maszyn i urządzeń niezbędnych w prowadzeniu działalności produkcyjnej i usługowej. Firmo oferujemy także leasing wszelkiego rodzaju nieruchomości na potrzeby działalności gospodarczej. W naszej firmie jest także możliwość refinansowania już przeprowadzonej transakcji. Oferujemy warunki leasingu, czas trwania umowy oraz wysokość rat leasingowych dostosowane do profilu działalności firmy. Firma zapewnia profesjonalne wsparcie doświadczonych doradców leasingowych z zakresu nieruchomości. Nasi doradcy służą także wsparciem podczas oceny stanu prawnego nieruchomości.

  Data dodania: 28 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Leasing samochodowy »

  Firma Mayday, oferuje Państwu załatwianie wszelkich formalności związanych z kredytami samochodowymi.Zaangażowanie naszych pracowników jest ogromne oraz przekłada się na zadowolenie naszych kontrahentów. Gwarantujemy Państwu usługi na światowym poziomie i najkrótsze terminy związane z kredytem samochodowym. Leasing samochodowy - zapraszamy.

  Data dodania: 24 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Katalog Stron Internetowych »

  Internet to ogromne możliwości, nie tylko komunikacji, ale też szybszego dotarcia do szerszego grona klientów, jeśli Twoja firmowa strona www nie ma wielu odbiorców, ulepsz jej pozycję w wyszukiwarce dołączając jej link do dobrego spisu stron www.

  Polecany w tym miejscu katalog skonstruowany jest na specjalistycznym i skutecznym skrypcie. Moderator troszczy się, by każda strona czy każdy wpis poddany był bardzo dokładnemu sprawdzeniu, to daje gwarancję że znajdują się w nim jedynie wysokiej klasy portale.

  Wpisy w moim katalogu związane są z tematyką finansów - od kredytów czy pożyczek i funduszy emerytalnych, po porady prawne, biura rachunkowe. Poprzez katalog finansowy każdy internauta może znaleźć odpowiednie firmy, zaszeregowane według dopasowanych kategorii i podkategorii jak na przykład: biura rachunkowe, kredyty samochodowe, leasing, doradztwo marketingowe, a także banki spółdzielcze i towarzystwa ubezpieczeniowe.

  By Twój serwis znalazł się w katalogu, nie zapominaj o kilku szczególnie istotnych rzeczach, po pierwsze - wartościowy opis charakteryzujący stronę, jedynie czytelny zagwarantuje ci zgodę umieszczenia wpisu, ale też lepszą lokatę w wyszukiwarce, potem dopasuj kategorię i podkategorię i typ wpisu. Za każdy wpis wymagana jest opłata, cena za dodanie wpisu jest uzależniona od tego jaki typ wpisu wybierzesz. Na końcu wystarczy, że klikniesz Wyślij i zaczekasz na potwierdzenie od administratora o statusie Twojej strony.

  Serdecznie zapraszamy do dodawania swoich wpisów wysokiej jakości portale www, pomocne w wyszukiwaniu banków, czy innych instytucji związanych z finansami.

  Data dodania: 13 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Doradztwo kredytowe Warszawa »

  Główne polskie banki, jak Bank Zachodni WBK S.A., BOŚ S.A. lub Kredyt Bank S.A., mBank S.A. to podmioty finansowe cieszące się niesłabnąca popularnością, jak również zaufaniem wśród indywidualnych klientów, jak również agencji doradztwa finansowego. Z niekłamaną przyjemnością, nasze warszawskie biuro pośrednictwa kredytowego i doradztwa finansowego K2 Finance, zaprezentuje Państwu dobraną i spersonalizowaną pod kątem zdolności i oczekiwań kontrahenta - ofertę kredytową (kredyt samochodowy, konsolidacyjny, hipoteczny), ubezpieczeniową (ubezpieczenia majątkowe, osobowe), leasingową (leasing operacyjny, finansowy), a także pożyczkową.

  Data dodania: 18 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Leasing bez zaświadczeń US »

  Bardzo często odwiecznym  problemem dla przedsiębiorców jest nadmiar formalności i brak określonego rozwiązania. Stawiając na leasing bez zaświadczeń z ZUS i US, można starać się o wzięcie niezbędnego sprzętu na firmę, bez potrzeby zamartwiania się stroną formalną. Nie zawsze mamy czysty BIK, nie zawsze jesteśmy w pełni rozliczeni z Urzędem Skarbowym. Stawiając na leasing bez zaświadczeń US, bez większego problemu otrzymamy to, co może przydać się dla rozwoju naszego biznesu. Dzięki leasing bez zaświadczeń ZUS, dostajecie Państwo kompleksową usługę. Warto więc stawiać na pełen profesjonalizm.

  Data dodania: 18 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Leasing dla lekarzy - www.leasingtorun.pl »

  Europejski Fundusz Leasingowy – Autoryzowane Przedstawicielstwo to mieszcząca się w Toruniu firma, która specjalizuje się w leasingowaniu przedmiotów. Posiada ofertę dla rolników, lekarzy oraz przedsiębiorców. Leasingowane może być między innymi wyposażenie dla gabinetów, meble i regały czy pojazdy. Ponadto, istnieje możliwość leasingowania przedmiotów używanych. Nie ma wymagań dotyczących daty ich produkcji.

  Data dodania: 18 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • ATW Doradztwo Biznesowe Sp. z o.o. »

  Oferujemy Państwu pomoc profesjonalnego zespołu specjalistów, dysponujących wieloletnim doświadczeniem w zakresie działalności biznesowej i doradczej.Przed rozpoczęciem współpracy gotowi jesteśmy (bez zobowiązań) przeprowadzić wstępne rozpoznanie występujących problemów, celem przygotowania rzetelnej, optymalnie skalkulowanej oferty. Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 16 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Leasing samochodów »

  Oferujemy wysokiej jakości usługi związane z leasingiem. Dysponujemy szeroką ofertą w wielu dziedzinach. Wśród nich znajduje się sprzęt medyczny, nieruchomości, transport, pojazdy oraz wynajem i zarządzeni flotą. Gwarantujemy dogodne formy współpracy oraz pełen profesjonalizm. Możesz skontaktować się z doradcą, który pomoże Ci wybrać najlepszą ofertę. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej znajdującej się na mleasing.pl.

  Data dodania: 25 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • SWISSPOL SP. Z O.O. serwis kserokopiarek gliwice »

  Bez względu od tego, czy zamyślają Państwo zakup bądź odszukanie sprawdzonego serwisanta sprzętu biurowego, warto zaznajomić się bliżej z charakterem usług w firmie SWISSPOL. Nasz doskonale przyuczony personel zarządza nowatorskim ekwipunkiem najbardziej cenionych fabrykantów, a oprócz tego ma ciągły dostęp do profesjonalnej drukarni cyfrowej. Rozprowadzamy oraz dostarczamy wyposażenia wykorzystywane do kopiowania, drukowania bądź skanowania, w razie potrzeby służymy też Państwu wsparciem informatycznym. Nasze wielozadaniowe działania i nowoczesne przyrządy pokaźnie poprawiają pracę w każdej firmie. Wszelkie wiadomości dotyczące korzystnych reguł współpracy ze SWISSPOL mieści strona www.

  Data dodania: 14 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Wynajem samochodów Kraków »

  Sprawdź i zarezerwuj dla siebie wybrany samochód osobowy lub ciężarowy. Zobacz nasze promocje na wybrany model. Przygotuj dokumenty takie jak dowód i numer rejestracyjny a my szybko i sprawnie go dostarczymy w wybrane miejsce. Wejdź na naszą stronę Internetową i zarejestruj się w trzech krokach. W Express Rent cieszymy się wysoką jakością samochodów i bezpieczeństwem. Raty jakie płacisz są podobne jak w leasingu jednak tu nie musisz się przejmować stanem samochodu ani przeglądami ponieważ to my robimy to za Ciebie. Serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 14 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Auto komis »

  Ogólnopolski Skup Aut Gliwice zajmuje się odkupywaniem bezpośrednio od właścicieli samochodów osobowych. Firma skupuje zarówno nowe, jak i używane samochody, w tym także i poleasingowe. Wycena samochodów odbywa się na podstawie informacji przesłanych w formularzu kontaktowym. Należy tam podać rocznik, markę oraz model samochodu. Można dołączyć dodatkowe informacje pozwalające na ustalenie dokładniejszej wyceny.

  Data dodania: 28 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Avis Lease - Leasing samochodu »

  Ofertą firmy Avis Leasing jest leasing samochodów. W ofercie firma posiada leasing na okres powyżej dwóch lat, powyżej roku oraz nawet na okres powyżej trzydziestu dni. Firma posiada wieloletnie doświadczenie, cechuje się wysoką kulturą w obsłudze klienta, jak też i zapewnia wysoki standard w połączeniu z niskimi i atrakcyjnymi dla klientów cenami. Przedsiębiorstwo zajmuje się ponadto działalnością jako wypożyczalnia samochodów.

  Data dodania: 13 09 2014 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · następna strona »