Strony związane z hasłem 'kliniki':

1 · 2 · następna strona »
 • Treatment in Poland-Turystyka medyczna w Polsce-Leczenie w Polsce »

  Celem stworzenia serwisu HealthPoland.pl jest udostępnienie użytkownikom indywdulanym oraz grupowym dostępu do bazy ofert medycznych, usług medycznych oraz bazy placówek medycznych zawierającym szczegółowe opisy dotyczące ich działalności na terenie Polski. Każdy odwiedzający będzie mógł w szybki i intuicyjny sposób dotrzeć do interesujących go informacji.
  Agencja turystyki medycznej -leczenie w Polsce-szpitale-leczenie obcokrajowca w Polsce-turystyka medyczna-chirurgia plastyczna, stomatologia, okulistyka-Najlepsze kliniki i placówki medyczne w Polsce.

  Data dodania: 21 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Sprzedaż lamp Bioptron »

  Ceniąc swoje i innych zdrowie polecamy Bioptron: rewolucyjną metodę leczenia, rehabilitacji bez farmaceutyków i jakochkolwiek ubocznych efektów. Sprzęt medyczny Bioptron jest urządzeniem opatentowanym na skalę światową, przetestowany klinicznie przez liczące się instytucje naukowe, akademie medyczne i największe kliniki.

  Data dodania: 12 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Turystyka medyczna - Kraków »

  Medi-Tour jako lider turystyki medycznej w Polsce przedstawia, promuje oraz rekomenduje oferty najlepszych polskich kliniki, gabintów:usług stomatologicznych, operacji plastycznych, In Vitro, okulistycznych, chirurgicznych, a także odnowa biologiczna: SPA, uzdrowiska. Oferty leczenia i wypoczynku dla polskich i zagranicznych pacjentów medycznych. Zaplanujesz pobyt, znajdziesz hotel, poznasz interesujące miejsca w Polsce. Promujemy profesjonalnie Polską Turystykę Medyczną w Polsce.

  Data dodania: 08 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • usuwanie zmarszczek »

  Kiedy przestajemy być młodzi i skóra nasza przestaje być gładka i elastyczna z pomocą przychodzi nam Med Estetica - profesjonalna klinika medycyny estetycznej i kosmetologii wykonująca zabiegi na twarz i ciało. Klinika Med Estetica zdobyła pierwsze miejsce w Polsce oraz otrzymała nagrodę Perły Medycyny właśnie w kategorii: medycyna estetyczna, kosmetologia & SPA. Cała masa dyplomów które posiada świadczy tylko o profesjonalizmie specjalistów kliniki. To idealne miejsce dla osób pragnących zadbać o swoją twarz i ciało. Różnorodne metody medycyny estetycznej pozwalają nam wybrać najlepsze zabiegi kształtujące sylwetkę (takie jak np. lipoliza iniekcyjna) a przede wszystkim szereg zabiegów pozwalających chronić i dbać o zdrową skórę. Nowoczesna medycyna estetyczna świadczona w Med Estetica to specjalistyczne usługi w zakresie: usuwanie zmarszczek, mezoterapia bezigłowa, redukcja tkanki tłuszczowej, mikrodermabrazja, leczenie migreny, nadpotliwość, stosowanie wypełniaczy (botox, kwas hialuronowy), powiększanie ust.

  Data dodania: 24 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Dental Clinic wybielanie zębów warszawa »

  Wójcik Dental Clinic posiada w swojej załodze doświadczonych lekarzy stomatologów. W klinice zlokalizowanej tuż przy ulicy Grzybowskiej 3 w Warszawie, zaświadczany jest nader okazały wachlarz usług stomatologicznych dla dzieci i dorosłych. Klinika sprofilowała się w protetyce i ortodoncji oraz implantologii. Prowadzi dodatkowo chirurgię dentystyczną. Odpowiednia profilaktyka stomatologiczna rekomendowana jest osobom dorosłym i dzieciom, co efektywnie pomaga w utrzymaniu odpowiedniego stanu uzębienia oraz ogólnego stanu zdrowia. Zdrowy i piękny uśmiech, to bilet wizytowy wszelkiego człowieka. Całość zaprezentowano na stronie internetowej kliniki Dental Clinic.

  Data dodania: 07 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Świercz-Sroka R. PRZYCHODNIA STOMATOLOGICZNO - PROTETYCZNA dentysta warszawa »

  S DENTAL CLINIC jest rodzinną kliniką dentystyczną działającą na naszym rynku od 20. lat. Pracujący w niej lekarze ze specjalnościami w indywidualnych dziedzinach stomatologii nieustająco biorą udział w różnorodnych szkoleniach bądź kongresach aranżowanych w kraju oraz poza jego granicami. Niezależnie od wieku Pacjenta, oferujemy szereg zabiegów oraz innych działań mających na celu diagnostykę, a później zaproponowanie leczenia niedostatków w jamie ustnej. Z wykorzystaniem wyznaczonego oprzyrządowania możemy zajmować się również najmłodszymi Pacjentami, oferując gabinet pedodonty, czyli profesjonalisty stomatologii dziecięcej. Pełny obszar usług zawiera strona internetowa Kliniki.

  Data dodania: 21 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • KLINIKA KRAKOWSKA Poz kraków »

  Bogata oferta Kliniki Krakowskiej obejmuje pełen zakres świadczeń medycznych - profilaktykę, szczepienia ochronne, opiekę podstawową, usługi lekarzy specjalistów, wszechstronną diagnostykę, świadczenia z zakresu medycyny pracy, medycyny podróży, poradni rehabilitacyjnej oraz rozległą gamę zbiegów z dziedziny medycyny estetycznej. Warto dodać, iż placówka ma podpisaną umowę z Narodowym Funduszem Zdrowia na świadczenie usług w poradni kardiologicznej, okulistycznej, ginekologicznej, rehabilitacyjnej, poradni leczenia bólu i poradni psychiatrycznej dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Zatrudniamy wyspecjalizowaną kadrę lekarzy, którzy każdy przypadek medyczny traktują indywidualnie, a także starają się stworzyć jak najlepsze warunki dla pacjenta, żeby każdy czuł się wyjątkowo. Więcej informacji odnajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 13 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • WOLMED terapia uzależnień »

  Nasza klinika powstała w 2003. Od tamtej pory przez jej mury przewinęły się setki pacjentów. Zaoferowaliśmy im między innymi detox obejmujący leczenie alkoholizmu, a także leczenie innych uzależnień, leczenie depresji, nerwicy czy psychogeriatrię. Ta ostatnia skierowana jest do osób starszych, które ukończyły 65 rok życia. czego uczy taka terapia? Przede wszystkim pomaga zwalczać lęki, z jakimi starszym osobom bardzo często przychodzi się zmagać. Jest to lęk chociażby przed odrzuceniem, czy sama starością. Nasza klinika jest jedną z niewielu, która prowadzi tego typu terapię. A kto ja prowadzi? Jedynie doświadczeni lekarze, którzy potrafią starsze schorowane osoby zdiagnozować bez problemu. Oni potrafią rozdzielić objawy somatyczne fizycznych schorzeń od psychicznych. Na podstawie dogłębnego wywiadu dobierają odpowiednią terapię. Więcej szczegółów na temat naszej kliniki można znaleźć na naszej stronie bądź bezpośrednio w jednym z naszych ośrodków.

  Data dodania: 08 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Klinika Borczyk Wybielanie lampą beyond »

  Nasza klinika borczyk.pl jest miejscem, w którym możesz zadbać o zdrowie i piękno Twojego uśmiechu i Twojej rodziny. Nasi lekarze posiadają bardzo długie doświadczenie w zawodzie, a bazują na wiedzy zdobytej na szkoleniach w Bostonie, Londynie czy Los Angeles. Łącząc w naszej klinice specjalistyczny sprzęt oraz kwalifikacje lekarzy jesteśmy w stanie zapewnić bezpieczne i skuteczne leczenie każdego problemu uzębienia. W naszej ofercie widnieją tradycyjne dziedziny jak protetyka czy ortodoncja, a dodatkowo te dużo nowocześniejsze jak implantologia czy medycyna estetyczna. Nasza klinika prowadzi również specjalistyczne kursy indywidualne dla lekarzy. Nie jest to tylko nauczanie teoretyczne - w czasie kursu lekarz czynnie uczestniczy w zabiegach. Aby zapoznać się z pełną ofertą naszej kliniki zapraszamy na naszą stronę internetową, gdzie znajdą Państwo sprecyzowany opis zabiegów oraz filmiki informacyjne.

  Data dodania: 31 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Ruśkiewicz T. weterynarz wrocław »

  Sprawną i szybką pomoc przy urazach i chorobach zwierząt oferuje klinika Tomasza Ruśkiewicza. Specjaliści z wieloletnim doświadczeniem w precyzyjnej profilaktyce i sprawnym, działającym leczeniu przyjmują hodowlanych pacjentów we Wrocławiu. Zakres działania usług proponowanych w klinice dla zwierząt zawiera: kompleksowe szczepienia oraz odrobaczanie, kontrolę prenatalną wraz z odbieraniem porodu i sterylizacją, jak także leczenie złamań, wykonywanie drobnych operacji oraz rehabilitacji czy usuwanie zębów oraz leczenie próchnicy. W ofercie także zabiegi pielęgnacyjne - przycinanie pazurów i strzyżenie. Szczegółowa oferta znajduje się na stronie internetowej.

  Data dodania: 22 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • AD DENT SOPOT implanty sopot »

  Wizyta u dentysty kojarzy Ci się z niemiłym oraz przykrym przeżyciem? Zapraszamy do Kliniki Stomatologicznej AS Dent - tutaj Twoje spojrzenie na spotkanie ze stomatologiem zmieni się diametralnie. Dla nas najważniejszy jest pacjent - jego komfort oraz satysfakcja. Powstaliśmy dla tych, którzy doceniają najlepszy standard usług oraz miłą atmosferę. AS Dent zapewnia szeroką ofertę usług stomatologicznych, jaka obejmuje: stomatologię ogólną i dziecięcą, stomatologię estetyczną, ortodoncję, endodoncję (leczenie kanałowe), periodontologię, protetykę, implantologię oraz pełne doradztwo z obszaru profilaktyki zdrowotnej jamy ustnej. Pomagamy w doborze szczoteczki i pasty do zębów. Przedstawimy jak powinno wyglądać skuteczne a także bezpieczne szczotkowanie zębów. Zapraszamy na tę stronę:

  Data dodania: 28 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • EURO-KLINIKA Hemoroidy leczenie »

  Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Euro-Klinika jako jeden z nielicznych zakładów spełnia wszystkie standardy wymagane w Unii Europejskiej. Głównym celem personelu Kliniki jest profesjonalna obsługa klientów. Obszerny zakres usług Kliniki obejmuje proktologię, urologię i niepłodność małżeńską, dermatologię i chirurgię estetyczną, chirurgię tradycyjną, endokrynologię, kardiologię, leczenie zmian skórnych laserem CO2, onkologię oraz kolonoskopię. Klinika prowadzi telefoniczną rejestrację wizyt co w znaczny sposób upraszcza obsługę. Znakomicie wyposażone, sterylnie czyste gabinety, a także znakomite zaplecze techniczne i rozległa wiedza lekarzy specjalistów, stawiają Klinikę na pozycji lidera.Więcej informacji na stronie:

  Data dodania: 26 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • ESTETIC nici Silhouette Szczecin »

  Klinika Estetic to bogate doświadczenie w zakresie medycyny estetycznej i kosmetologii, coraz to nowe szkolenia oraz pełen zakres usług oparty o zabiegi najnowszej generacji. Wiedza i ogromne zaangażowanie zespołu Estetic gwarantuje wyjątkowy komfort oraz fachowość podczas wykonywanych zabiegów oraz indywidualne podejście do każdego z pacjentów. W propozycji kliniki proponujemy całą gamę zabiegów poprawiających estetykę twarzy i ciała, w szczególności w przypadku skóry wiotkiej, nadmiaru tkanki tłuszczowej, miejscowym nagromadzeniu tkanki tłuszczowej. Stosowane w terapii: wielkoobszarowe pole wysokiej częstotliwości, podczerwień, fale radiowe czy ultradźwięki sprawiają, że redukcja tkanki tłuszczowej jest znacznie prostsza. Terapia Vanquish czy Exilis umożliwia trwałe oraz nieinwazyjne usuwanie komórek tłuszczowych, wyszczuplanie ciała oraz kształtowanie i modelowanie sylwetki przy jednoczesnym ujędrnianiu skóry i poprawie jej napięcia lub likwidacji wiotkiej skóry (Zaffiro).

  Data dodania: 28 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Strona internetowa - www.oraldent.eu »

  Internetowy blog w którym prezentujemy informacje w co powinny wyposażone być kliniki stomatologiczne, w jaki najnowszej klasy sprzęt dentystyczny aby oferować usługi na poziomie pozwalającym uzyskiwać satysfakcję najbardziej nawet wymagających klientów. Z nami dowiesz się jakiej klasy powinien być to sprzęt. W przypadku gdy specjalizacją kliniki ma być szeroko rozumiana stomatologia, czy też ortodoncja to trzeba zainwestować w aparaty stałe i ruchome dlatego sprawdź z nami jakie najlepiej w tym zakresie poczynić kroki, aby wyposażenie kliniki dentystycznej nie budziło jakichkolwiek zastrzeżeń u osób składających wizytę u dentysty.

  Data dodania: 15 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • www.chcemybycrodzicami.pl »

  Nasza strona ma tylko i wyłącznie profil informacyjny a także ma za zadanie przekazać niezbędne informacje wszystkim osobom, jakie starają się mieć własne dziecko. U nas znajdziecie Państwo w głównej mierze przydatne porady, które są napisane przez zawodowców, którzy znają się na tym. Poza tym na naszej stronie macie Państwo również możliwość opisania swoich historii a także możecie wyznaczyć poziom swojej tkanki tłuszczowej. Zachęcamy do odwiedzania naszej strony internetowej, gwarantujemy, iż u nas odszukasz coś cennego.

  Data dodania: 02 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Skuteczne odchudzanie Warszawa »

  Największą chorobą obecnego wieku jest z pewnością otyłość. Prezentowana strona internetowa należy do 'Skutecznej Kliniki Odchudzania', która zapewnia swoim klientom: profesjonalne badania, doradztwo dietetyka, wczasy i turnusy odchudzające wszelkie zabiegi lekarskie. Firma cieszy się dużym zaufaniem klientów dzięki fachowo wykonywanych usługom.

  Data dodania: 26 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Klinika dr Jagielskiej - plastyka warg sromowych »

  Klinika Sthetic w Warszawie to miejsce, w którym klienci mogą skorzystać z zabiegów poprawiających wygląd oraz z zabiegów i konsultacji medyczno-estetycznych, głównie z zakresu dermatochirurgii, ginekologii estetycznej i medycyny estetycznej. Przeprowadzane są one przez doświadczoną i wysoko wykwalifikowaną kadrę: masażystów, kosmetyczek, ginekologów, dermatologów, chirurgów i onkologów. Wśród zabiegów dostępnych w Klinice Sthetic znajduje się blefaroplastyka (laserowa plastyka powiek), skleroterapia, zabiegi wykonywane za pomocą Mona Lisa Touch i wiele innych usług. Prowadzona jest także innowacyjna terapia usuwanie blizn. Wszystkie działania Kliniki Sthetic nastawione są na klientów i zapewnienie im bezpieczeństwa i komfortu podczas zabiegów.

  Data dodania: 27 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Operacje zaćmy - www.lepiejzobacz.pl »

  Klinika Okulistyczna EuroMedic z Częstochowy oferuje profesjonalną opiekę okulistyczną dla osób dorosłych i dzieci z całej Polski. Dwie główne działalności kliniki, to laserowa korekcja wzroku i operacje zaćmy. Dzięki naszej specjalistycznej pomocy, Państwa wady wzroku zostaną poprawione. Ofertę zabiegów dedykujemy dla krótkowidzów, dalekowidzów i osób z astygmatyzmem. Za nami tysiące pozytywnie wykonanych zabiegów, które przeprowadzamy w stosunkowo szybkim czasie i w miarę możliwości bezboleśnie. Nad bezpieczeństwem i zdrowiem pacjentów czuwa doświadczony zespół okulistów. Zapraszamy do naszej kliniki.

  Data dodania: 27 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • chirurgia onkologiczna Warszawa »

  Szukasz sprawdzonej kliniki medycznej w Warszawie? Wejdź już teraz na stronę internetową firmy Oberclinic. Na rynku istniejemy już od kilku lat i cieszymy się świetną opinią w śród swoich pacjentów. Nasi lekarze to świetni specjaliści, sprawdź sam!

  Data dodania: 02 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Implanty zębów Warszawa - TRIO-DENT »

  Gabinet Trio-Dent to innowacyjne centrum stomatologiczne, które leży w centrum Warszawy. Jeżeli interesuje Państwa leczenie stomatologiczne na najwyższym poziomie, to jesteście pod właściwym adresem. Oferta kliniki zawiera m.in leczenie endodontyczne, ortodoncję, implanty zębów, protetykę i chirurgię stomatologiczną. Zapraszamy!

  Data dodania: 22 06 2012 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »