Strony związane z hasłem 'kliniki stomatologiczne':

 • Treatment in Poland-Turystyka medyczna w Polsce-Leczenie w Polsce »

  Celem stworzenia serwisu HealthPoland.pl jest udostępnienie użytkownikom indywdulanym oraz grupowym dostępu do bazy ofert medycznych, usług medycznych oraz bazy placówek medycznych zawierającym szczegółowe opisy dotyczące ich działalności na terenie Polski. Każdy odwiedzający będzie mógł w szybki i intuicyjny sposób dotrzeć do interesujących go informacji.
  Agencja turystyki medycznej -leczenie w Polsce-szpitale-leczenie obcokrajowca w Polsce-turystyka medyczna-chirurgia plastyczna, stomatologia, okulistyka-Najlepsze kliniki i placówki medyczne w Polsce.

  Data dodania: 21 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • AD DENT SOPOT implanty sopot »

  Wizyta u dentysty kojarzy Ci się z niemiłym oraz przykrym przeżyciem? Zapraszamy do Kliniki Stomatologicznej AS Dent - tutaj Twoje spojrzenie na spotkanie ze stomatologiem zmieni się diametralnie. Dla nas najważniejszy jest pacjent - jego komfort oraz satysfakcja. Powstaliśmy dla tych, którzy doceniają najlepszy standard usług oraz miłą atmosferę. AS Dent zapewnia szeroką ofertę usług stomatologicznych, jaka obejmuje: stomatologię ogólną i dziecięcą, stomatologię estetyczną, ortodoncję, endodoncję (leczenie kanałowe), periodontologię, protetykę, implantologię oraz pełne doradztwo z obszaru profilaktyki zdrowotnej jamy ustnej. Pomagamy w doborze szczoteczki i pasty do zębów. Przedstawimy jak powinno wyglądać skuteczne a także bezpieczne szczotkowanie zębów. Zapraszamy na tę stronę:

  Data dodania: 28 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Strona internetowa - www.oraldent.eu »

  Internetowy blog w którym prezentujemy informacje w co powinny wyposażone być kliniki stomatologiczne, w jaki najnowszej klasy sprzęt dentystyczny aby oferować usługi na poziomie pozwalającym uzyskiwać satysfakcję najbardziej nawet wymagających klientów. Z nami dowiesz się jakiej klasy powinien być to sprzęt. W przypadku gdy specjalizacją kliniki ma być szeroko rozumiana stomatologia, czy też ortodoncja to trzeba zainwestować w aparaty stałe i ruchome dlatego sprawdź z nami jakie najlepiej w tym zakresie poczynić kroki, aby wyposażenie kliniki dentystycznej nie budziło jakichkolwiek zastrzeżeń u osób składających wizytę u dentysty.

  Data dodania: 15 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • www.rodentis.pl »

  Celem warszawskiej kliniki stomatologicznej Rodentis jest świadczenie usług stomatologicznych na najwyższym poziomie. Klinika posiada doświadczony i wykwalifikowany personel, dysponuje nowoczesnymi i odpowiednio wyposażonymi gabinetami, dokłada także wszelkich starań, aby pacjenci nie czekali w długich kolejkach oraz zawsze czuli się komfortowo. Siedziba kliniki stomatologicznej znajduje się przy ulicy Limanowskiego 11.

  Data dodania: 20 11 2014 · szczegóły wpisu »