Strony związane z hasłem 'detektywi':

1 · 2 · następna strona »
 • Usługi detektywistyczne - ranger.com.pl »

  Prowadzisz poszukiwania wypróbowanej, firmy specjalizującej się ochroną z terenu Dolnego Śląska?

  Biuro ochrony Ranger funkcjonuje na polskim rynku ponad 14 lat, w tych latach firma zdobyła niezbędne w tym fachu obeznanie i referencje usatysfakcjonowanych kontrahentów. Agencja ochrony zajmuje się nie tylko ochroną osób i mienia, realizuje także prace z zakresu ochrony oraz monitoringu. Do działań agencji oprócz powyższego zaliczają się: montowanie alarmów, monitorowanie obiektów oraz usługi porządkowe, a także efektywne usługi poszukiwania osób.

  Ta wrocławska firma ochroniarska zyskała sławę na lokalnym rynku jako najlepsza ekipa ochroniarskich, czy bezpieczeństwa podczas imprez masowych. Świadectwem tego faktu jest wiążący certyfikat jakości ISO 9001:2008 a także liczne referencje. Agencja ochrony Ranger otrzymała też pozwolenie Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji na realizowanie usług z zakresu ochrony imprez masowych, zdobyliśmy też podobną koncesję na wykonywanie usług detektywistycznych.

  Agencja Ochrony Ranger szczyci się współpracą z najważniejszymi wrocławskimi inwestorami, ochraniała między innymi budowę hotelu Mercury na placu Dominikańskim, to właśnie wykonywana praca dla kontrahentów agencji Ranger jest naszą najbardziej trafną referencją.

  Jednak prócz obowiązków szczególnie ważne są też wyższe cele, dlatego nie szczędzimy sił, by nieść pomoc fundacjom. Firma ochroniarska Ranger uczestniczy w różnych akcjach pomocowych, finansujemy też stowarzyszenia, przede wszystkim te zajmujące się dziećmi.

  Firmy detektywistyczne oraz firmy ochroniarskie stają się coraz mocniej poszukiwane, jeśli i Ty puszkujesz agencji ochroniarskiej dla swojego domu wejdź na stronę Firmy ochroniarskiej Ranger

  Data dodania: 31 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • GERMANO.com.pl- podsłuchy, mini kamery »

  W ofercie naszego sklepu znajdziecie Państwo w pełni profesjonalny sprzęt detektywistyczny, podsłuchy, mini kamery, ukryte rejestratory Audio&Video. W sprzedaży dostępne są także oprogramowania szpiegowskie inwigilujące pracę telefonu komórkowego. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu sprzedaży w Zielonej Górze.
  http://www.germano.com.pl
  http://www.gcctv.pl
  http://www.podsluchy.twojwizerunek.com

  Data dodania: 16 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Detektyw Wrocław - www.detektyw.in »

  Sprawa rozwodowa często wymaga przedstawienie dodatkowych i pewnych dowodów, które potwierdzają, iż wina rozpadu małżeństwa znajduje się po jednej ze stron. Warto podkreślić, że detektyw Wrocław odznacza się dyskrecją i wysokimi kompetencjami zawodowymi, dzięki czemu sprawnie i w miarę szybko potrafi zdobyć lub potwierdzić niezbędne w danej sprawie fakty i materiały dowodowe. Korzystając z pomocy, jaką oferuje detektyw Wrocław bez problemu można zdobyć niezbędne informacje i dowody, potwierdzone konkretnymi faktami i materiałami dowodowymi.

  Data dodania: 31 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Oferta - zdradzani.com.pl »

  Wykryć zdradę poprzez podsłuch - polecamy wysokiej jakości podsłuchy i inny markowy sprzęt detektywistyczny. Oferta sklepu online to nowoczesne podsłuchy, akcesoria detektywistyczne i urządzenia szpiegowskie. Jeżeli problemem jest zdrada małżeńska - zdrada żony lub zdrada męża to zapoznaj się z atrakcyjną ofertą sklepu internetowego. Wykryć zdradę gdy mąż mnie zdradza - specjalna oferta dla zdradzonych. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy po podsłuchy, sprzęt detektywistyczny, urządzenia szpiegowskie oraz nowoczesne akcesoria detektywistyczne.

  Data dodania: 15 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Detektywistyczne Wrocław - mipol-detektywi.pl »

  Oferujemy profesjonalne usługi detektywistyczne na terenie całego kraju. Oferta naszego biura to dobra opcja dla wszystkich tych, którzy szukają skutecznej i szybkiej pomocy w rozwiązaniu różnych spraw.

  Nasza agencja oferuje usługi detektywistyczne dla firm oraz usługi dla osób prywatnych

  W naszych działaniach detektywistycznych łączymy wiedzę praktyczną, doświadczenie i pasję, dzięki którym jesteśmy w stanie rzetelne i w pełni profesjonalnie wykonać każde powierzone nam przez Państwa zlecenie i dzięki temu stać się godnym zaufania partnerem nie tylko dla Klientów biznesowych, ale też dla Klientów indywidualnych.

  Biuro detektywistyczne Wrocław służy wsparciem i pomocą przy rozwiązywaniu wszelkiego rodzaju problemów. Wszystkim naszym Klientom, zarówno tym indywidualnym jak i biznesowym, gwarantujemy skuteczność w działaniu, pełne zaangażowanie i rozwiązanie problemów w możliwie najkrótszym czasie.

  Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony i zapoznania się z pełną ofertą naszego biura OFERTA MIPOL DETEKTYWI

  Data dodania: 27 04 2018 · szczegóły wpisu »
 • Investigation.pl »

  Nasza agencja detektywistyczna to ponad 20 lat owocnej pracy. Na co dzień podejmujemy standardowe zlecenia: śledzimy, obserwujemy, tropimy, badamy i poznajemy przeszłość. Pomagamy odpowiedzieć na najbardziej nurtujące pytania naszych Klientów.
  Pracujemy w wykwalifikowanym i doświadczonym zespole - nasz team to ludzie z pasją i smykałką do rozwiązywania nawet tych trudnych spraw.
  Biuro detektywistyczne działa na terenie całej Polski. Świadczymy pełen pakiet usług z gwarancją zadowolenia i szybkim terminem realizacji. Oferujemy atrakcyjne stawki za zlecenia - jesteśmy właśnie po to, by wyjaśnić tajemnice z Twojego życia. Zgłoś się do nas już dziś!

  Data dodania: 04 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • Podsłuchy GSM, Dyktafony »

  Sklep internetowy oferuje: sprzęt detektywistyczny, podsłuchy GSM, pluskwy, nadajniki podsłuchowe, wykrywacze podsłuchów, dyktafony, radiotelefony, mikrokamery, rejestratory cyfrowe dvr zmieniacz głosu oraz akcesoria szpiegowskie. Dodatkowo mogą Państwo w naszej szerokiej ofercie znaleźć artykuły takie jak podsłuch oraz podsłuch GSM - serdecznie zapraszamy po podsłuchy i pluskwy.

  Data dodania: 18 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • Mikrokamery - sklep-spyeye.pl »

  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Sklep-spyeye na najnowsze urządzenia detektywistyczne, malutkie mikrokamery, podsłuchy telefonów komórkowych. Firma proponuje w korzystnej ofercie profesjonalny sprzęt detektywistyczny teraz dostny praktycznie dla każdego. Bardzo dobrej klasy urządzenia i akcesoria detektywistyczne. Kliknij link i skorzystaj z naprawdę dobrej oferty na podsłuch GSM, mikrofon kierunkowy, dyktafony, bezproblemowe nadajniki podsłuchowe i profesjonalne wykrywacze podsłuchów. Sklep podsłuchy zaprasza Państwa po niezawodny zmieniacz głosu, mikrokamery i inne markowe podsłuchy telefoniczne.

  Data dodania: 06 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Detektyw Gdańsk - agencja detektywistyczna - detektyw-gdansk.com.pl »

  Doskonałe usługi detektywistyczne oferuje agencja detektywistyczna Detektyw Gdańsk. To najlepsza opcja dla wszystkich, którzy szukają skutecznej i szybkiej pomocy w rozwiązaniu najróżniejszych spraw. Nasze usługi kierujemy dla osób prywatnych i firm. U nas znajdziesz pomoc w: ujawnieniu nieuczciwej konkurencji, poszukiwaniu osób, weryfikacji tożsamości, zebraniu najróżniejszych dowodów, zapewnieniu dyskretnej kontroli rodzicielskiej itp.

  Data dodania: 07 04 2017 · szczegóły wpisu »
 • Detektywi - detektyw Koszalin, wykrywacz kłamstw, wywiad gospodarczy »

  Firma Detektywi zajmuje się głównie problemami wynikającymi z naruszenia prawa cywilnego.Jednym z przedmiotów działania firmy jest zdrada męża,zdrada żony i wykorzystanie dowodów zdrady do rozwodu z orzekaniem o winie. Równolegle agencja detektywistyczna zajmuje się naruszeniami praw dziecka. Dla sądu sporządzane są autoryzowane stenogramy z legalnie utrwalonych cyfrowo intymnych i innych rozmów. Biuro detektywistyczne pomaga w wyborze adwokatów, odpowiadających osobowości i możliwościom klienta, zaspokajających niezbędne potrzeby procesowe. W ramach wsparcia dla biznesu, firma Detektywi zajmuje się doradztwem personalnym, w odniesieniu do kandydatów na stanowiska kierownicze w przedsiębiorstwach i instytucjach, oraz na stanowiska związane z materialną odpowiedzialnością. We wszystkich ww. czynnościach, firma wykorzystuje wariograf potocznie znany jako "wykrywacz kłamstw". Wykonujemy szeroko pojęty wywiad gospodarczy.Oferujemy ocenę wiarygodności przedsiębiorców ubiegających się o współpracę gospodarczą, przed zawarciem umowy, albo w toku już istniejącej współpracy.Prowadzimy czynności ujawniające fakty naruszenia tajemnicy handlowej i zawodowej, naruszenia przepisów ustawy o znakach towarowych oraz ustawy o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji.Oferujemy ustalanie stanu majątkowego dłużników dla potrzeb procesowych (zabezpieczenie roszczeń) i komorniczych (wskazanie majątku do egzekucji).Działamy na terenie miast Koszalin,Słupsk,Szczecin.

  Data dodania: 20 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Agencje ochrony osób i mienia - ochrona.nf.pl »

  Ochrona.nf.pl to serwis przedstawiający ofertę firm specjalizujących się w świadczeniu usług ochroniarskich. Wszystkie oferty poszczególnych biur detektywistycznych oraz agencji ochrony podzielone są według specjalizacji. Jeśli potrzebna jest Ci ochrona fizyczna albo monitoring zakreśl odpowiednią kategorię. Ochrona.nf.pl pozwala również na wyszukiwanie firm za pomocą określenia miasta. Dokonanie wyboru będzie dość proste, każda prezentow3ana firma posiada dokładny opis oraz dane adresowe.

  Data dodania: 31 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Detektywistyczne Wrocław - www.secretspy.pl »

  Wśród wielu usług jakimi zajmuje się nasza firma detektywistyczna, najczęściej mamy do czynienia ze sprawami takimi jak: poszukiwanie osób zaginionych, zbieranie dowodów zdrady, obserwacja osób i miejsc. Nasi detektywi są w stanie podjąć się każdego zlecenia, które zostanie nam zlecone. Zawsze przykładamy ogromną wagę do tego by klienci byli zadowoleni z naszych usług. Z nami masz możliwość dowiedzieć się prawdy w konkretnej sprawie.

  Data dodania: 01 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • www.Asvalia.pl »

  Agencja detektywistyczna Asvalia oferuje profesjonalne usługi w szerokim zakresie. Firma oferuje pomoc przy udowodnieniu zdrady, pomoc podczas spraw rozwodowych, zajmuje się również poszukiwaniem osób zaginionych czy też sprawdzaniem poprawności dokumentów, wykrywaniem podsłuchów. Ponadto biuro detektywistyczne Asvalia oferuje profesjonalną ochronę osobistą na najwyższym poziome. Ze szczegółową ofertą warto zapoznać się na stornie internetowej biura. Agencja detektywistyczna Asvalia zatrudnia najlepszych profesjonalistów a swoje oddziały posiada w takich miastach jak Warszawa, Kraków oraz Trójmiasto.

  Data dodania: 04 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • Detektyw - agencjadetektywistyczna.com.pl »

  Jeżeli potrzebujesz szybkiej pomocy biura detektywistycznego z dużym doświadczeniem, to zapraszamy do kontaktu. Na naszej stronie znajdziesz wszystkie potrzebne Ci informacje na temat naszych usług oraz cennik poszczególnych zadań. Zapewniamy poufność i pełen profesjonalizm. Gorąco zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

  Data dodania: 17 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Przez GSM - podsluchy-kwarcowe.pl »

  Sklep online poleca wysokiej jakości podsłuchy i nowoczesny sprzęt detektywistyczny. Kliknij i skorzystaj z atrakcyjnej cenowo oferty na podsłuchy kwarcowe, mikrosłuchawki oraz nadajniki zamaskowane, wykrywacze oraz odbiorniki podsłuchów w super cenie. W ciekawej ofercie znajdą Państwo też podsłuch sejsmiczny i pełne monitorowanie PC. Chętnych zapraszamy po atrakcyjne cenowo zestawy podsłuchowe i nadajniki kwarcowe. Kup podsłuchy przez GSM, skanery radiowe, wykrywacze kamer oraz wykrywacze podsłuchów w bardzo korzystnej cenie.

  Data dodania: 23 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Detektyw Trójmiasto - detektywsoroka.pl »

  Szukasz kogoś, komu mógłbyś powierzyć do rozwiązania trudną i poufną sprawę? Zgłaszamy się na ochotnika! Zapewniamy, że nie znajdzie się lepszy detektyw gdańsk od nas. Bo czy słyszałeś, by konkurencja zapewniała swoim klientom gwarancję pozytywnej realizacji działania? U nas ją otrzymasz. Ba, spodziewaj się znacznie więcej pozytywnych zaskoczeń. Nasz detektyw pomorskie to bowiem gwarancja profesjonalnych usług. Nie ryzykuj więc współpracy z firmami detektywistycznymi, które w rzeczywistości nie znają się na rzeczy.

  Data dodania: 31 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Windykacja należności »

  Firma Casus Finanse zajmuje się czynnościami związanymi z windykacją. W skład jej usług wchodzi windykacja polubowna, terenowa, egzekucyjna, firma oferuje również usług w zakresie prewencji – wynajem pieczęci prewencyjnych, monitoring należności, wywiady gospodarcze, weryfikację umów handlowych i innych dla klientów, przygotowywanie raportów detektywistycznych. Jeśli poszukujesz specjalistów w dziedzinie windykacji, wówczas Casus Finanse to firma, która będzie mogła spełnić twoje oczekiwania.

  Data dodania: 14 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prywatny detektyw »

  Firma detektywistyczna Avidio to profesjonaliści w swoim obszarze. Jeżeli zaistniała obawa, że któryś z pracowników jest nierzetelny, jeśli zniknął ktoś z bliskich, znajomych, przyjaciół, lub jeśli potrzebne są nowe informacje w sprawie rozwodowej, agencja Avidio będzie właściwą firmą do której trzeba się zgłosić. Zakres usług spółki obejmuje także wywiad gospodarczy, gromadzenie informacji w dziedzinie niesprawiedliwej konkurencji i bezprawnego użycia znaków towarowych, przekazania konkurencji tajemnicy handlowej. Firma Avidio to dobry wybór jeśli potrzebny jest detektyw. Cennik dostosowano do możliwości klienta.

  Data dodania: 04 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Detektyw Trójmiasto - Gdańsk - Gdynia - prywatny-detektyw-24.pl »

  Agencja Detektyw Trójmiasto prowadzi profesjonalną działalność na terenie Trójmiasta oraz okolicznych miejscowości. Jest to możliwe dzięki sieci oddziałów rozmieszczonych w Trójmieście i innych pobliskich miastach. Doświadczeni, licencjonowani detektywi są w stanie rozwiązywać bardzo trudne i skomplikowane sprawy o różnym charakterze zlecane przez firmy oraz klientów indywidualnych.

  Data dodania: 07 04 2017 · szczegóły wpisu »
 • Detektyw Gdynia - agencja detektywistyczna - detektyw-gdynia.com.pl »

  Detektyw Gdynia to profesjonalne biuro, które zatrudnia doświadczonych detektywów z wymaganymi licencjami oraz ubezpieczeniem odpowiedzialności cywilnej. Oferta jest szeroka i obejmuje bardzo wiele rodzajów usług charakterystycznych dla branży detektywistycznej. Specjaliści z tej agencji radzą sobie z nawet bardzo skomplikowanymi zadaniami.

  Data dodania: 07 04 2017 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »