Strony związane z hasłem 'dentysta kraków':

 • dentamax.com.pl - Dentysta Kraków, Wybielanie zębów »

  Wybielanie zębów jest najskuteczniejszym zabiegiem jeżeli chodzi o nadanie zębom ich pierwotnego blasku i perłowego koloru. Żadna pasta do zębów tak na prawdę nie da Ci idealnego efektu. Nasz zabieg dociera w każde miejsce na zębach.
  Zapraszamy do skorzystania z naszej propozycji oraz zapoznania się na naszej stronie internetowej z wybranymi informacjami. dentamax.com.pl
  https://web.facebook.com/Dentamax-1430483660499361/?fref=ts

  Data dodania: 29 04 2017 · szczegóły wpisu »
 • protetyk kraków »

  Profesjonaliści z wieloletnią praktyką pracują w krakowskim gabinecie stomatologicznym Stomatologia Krakowska, który oferuje wszelkiego rodzaju usługi dentystyczne- diagnostykę radiologiczną, wybielanie zębów, zakładanie koronek itd.

  Data dodania: 22 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Stomatologia Amed Kraków »

  Gabinet stomatologii AMED w Krakowie oferuje wyspecjalizowane usługi z takich dziedzin, jak: profilaktyka, endodoncja, stomatologia zachowawcza, stomatologia dziecięca, protetyka stomatologiczna, chirurgia stomatologiczna i stomatologia estetyczna. Gwarantujemy profesjonalizm, najnowocześniejszy sprzęt, skuteczne metody leczenia oraz miłą atmosferę. Nasi lekarze stomatolodzy posiadają wieloletnie doświadczenie, będące gwarancją najwyższego poziomu usług. Serdecznie zapraszamy na wizytę.

  Data dodania: 07 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Stomatologia Kraków - Ortodonta - Dentysta »

  Zapraszamy do naszych gabinetów stomatologicznych. Wyposażone są one w najnowszej generacji sprzęt oraz gwarantujemy obsługę na najwyższym poziomie. Nasz stomatolog zajmie się waszymi problemami związanymi zarówno z ubytkami jak i również brakiem zęba. Mamy w naszej ofercie duży wybór licówek, które dobierzemy kolorem do waszego uzębienia. Implanty wykonane są z materiałów które posiadają atest i są z tak zwanej wysokiej półki. Gdy zajdzie taka potrzeba ortodonta dobierze odpowiedni aparat na zęby. A osobom które wstydziłyby się go nosić zaproponuje aparat mocowany od środka czyli po wewnętrznej stronie zębów.

  Data dodania: 09 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Dentysta Kraków - 3gdentist.eu »

  Za naszym gabinetem stomatologicznym 3G Dentist stoi wielopokoleniowa historia i tradycja. Gabinet powstał w 1989 r. w Krakowie. Jeżeli chodzi o lokalizację należy kierować się do krakowskiej dzielnicy Grzegórzki (dokładny adres: ul. Kielecka 1/02, 31-523 Kraków). Z oferowanych usług możecie skorzystać od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-19:00 oraz w soboty pod warunkiem wcześniejszego kontaktu telefonicznego.

  Data dodania: 31 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • Klinikaimplantologii.pl »

  Jeśli w rejonie Krakowa chciałbyś zapisać się na wizytę do profesjonalnej kliniki dentystycznej, która jest w stanie zapewnić Tobie najlepsze badania oraz zabiegi, to klinika Implantologiczno-Stomatologiczna z Krakowa będzie idealnym pomysłem dla Ciebie. Jest to ośrodek, jaki dysponuje pełną gamą usług, dentystycznych, profesjonalnym i nowoczesnym wyposażeniem oraz wykwalifikowanym oraz przyjaznym personelem.

  Data dodania: 30 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Impla.com.pl - gabinet stomatologiczny »

  Nasz gabinet stomatologiczny zatrudnia doświadczonych specjalistów: lekarzy i pielęgniarki. Każdy z naszych stomatologów specjalizuje się w innej dziedzinie stomatologii. Zapraszamy osoby zainteresowane profesjonalnym wykonaniem leczenia zębów. Nasz gabinet znajduje się w Krakowie na ulicy Zdrowej 1. Posiadamy sprzęt wysokiej klasy umożliwiający przeprowadzanie zabiegów zgodnie z najwyższymi standardami.

  Data dodania: 03 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Centrum stomatologii estetycznej i implantologii J.J. Wichlińscy Kraków »

  Centrum Stomatologii Estetycznej i Implantologii Wichlińscy, poświęcamy osobom ceniącym zdrowie, estetykę jak również fachowość. Najwyższy poziom naszych usług gwarantujemy dzięki praktyce i dyscyplinie, którą zdobywaliśmy przez lata. W naszych Centrach staramy, się aby nasze gabinety były miejscem pełnym energii. Doświadczenie i zaplecze naukowe zdobyte w Krakowie, oraz wspaniałe krajobrazy Gorlic, budują atmosferę.
  Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 25 07 2017 · szczegóły wpisu »