Strony związane z hasłem 'biuro rachunkowe Katowice':

 • Biuro rachunkowe Katowice »

  Nasza Kancelaria posiada wpis do rejestru firm uprawnionych do wykonywania doradztwa podatkowego, zatem jeżeli Twoja działalność zorientowana jest w regionie Śląskim skorzystaj z naszej flagowej usługi, jaką jest podatki Katowice. Doradcy podatkowi wchodzący w skład naszej Kancelarii Finansowo Księgowej są odpowiedzialni za wykonywanie doradztwa podatkowego zgodnie z przepisami prawa i zasadami etyki zawodowej. Na biura rachunkowe katowice składa się wiele kancelarii, jednakże spektrum naszych działań pozwala nam przewodzić w tej części Polski jako najlepsza Kancelaria Finansowo-Księgowa.

  Data dodania: 27 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • DORADCA PODATKOWY MYSŁOWICE GRAŻYNA ZARZECZNA biuro rachunkowe katowice »

  Niekwestionowanym liderem na rynku księgowości gospodarczych, jest funkcjonująca, od 1997 roku w Mysłowicach, firma Grażyna Zarzeczna Doradca Podatkowy, oferująca szeroki wachlarz usług w zakresie kompleksowych usług księgowo konsultacyjnych O znamienitym przygotowaniu merytorycznym i profesjonalizmie świadczonych usług, zaświadcza stale wzrastająca liczba zadowolonych klientów. Funkcjonujemy zarówno na terenie województwa śląskiego, jak i poza jego granicami. Nasza oferta kierowana jest, przede wszystkim, do firm, ale również do klientów indywidualnych. Niezawodność, fachowość i terminowość to główne atuty naszej działalności. Szczegóły naszej oferty znajdą Państwo na stronie:

  Data dodania: 24 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe »

  Jesteśmy biurem księgowym na Śląsku zapewniającym wsparcie w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej gwarantując przy tym naszym partnerom biznesowym najbardziej pożyteczne rozwiązania w zakresie finansów i ubezpieczeń. Bogaty wybór produktów ubezpieczeniowych doświadczonych przedsiębiorstw które działają na terenie całego kraju zapewnia naszym odbiorcom bezpieczeństwo i zadowolenie, a my mamy możliwość dopasować je do potrzeb Państwa działalności gospodarczej.

  Budując ofertę mieliśmy pełne rozeznanie na potrzeby klientów w sferze usług księgowych i ubezpieczeń. Profesjonalnie dopracowana propozycja oddziałuje na coraz większą ilość kontrahentów, ponieważ sprawujemy nadzór nad tym, aby była zrozumiała i spełniała żądania także jednocześnie wielu wymagających klientów. Uwzględniając potrzeby na rynku prowadzimy więc obsługę firm w obszarze prowadzenia ksiąg przychodów i rozchodów i w innych obszarach.

  Pomagamy Państwu na początku prowadzenia firmy, bo z doświadczenia wiemy, że niektóre procedury są bardzo trudne i zawiłe w szczególności dla osób, które rozpoczynają swoją pierwszą działalność gospodarczą, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby informacje były klientowi przekazywane w sposób przystępny i jasny.

  Cena dla każdego klienta jest inna i niekiedy powstaje w wyniku negocjacji. Istnieje kilka warunków wpływających na nią, jednak zawsze dbamy o to aby klient był usatysfakcjonowany, czego efektem jest stale powiększająca się ilość klientów korzystających z naszych usług. Nasze ceny tworzymy z myślą o korzyściach dla klienta, uwzględniając zawsze Twoje potrzeby.

  Jeśli chcesz wiedzieć więcej to wejdź na nasz serwis internetowy, lub odwiedź nas osobiście i dowiedz się więcej w siedzibie firmy - w Śląskim Centrum Finansowym w Katowicach przy ul. Żwirki i Wigury 27. Informacje można też uzyskać wypełniając dostępny na naszej stronie internetowej formularz kontaktowy. Zapraszamy Państwa w dni robocze 9:00 – 17:00.

  Data dodania: 17 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • TAX-NET Katowice »

  Biuro rachunkowe TAX-NET S.A. zapewnia kompleksową obsługę księgową klientów na Śląsku i w Warszawie. Zatrudniając wybitnych specjalistów, świadczy usługi księgowe, a także doradcze w zakresie finansów, optymalizacji podatkowej, inwestycji. Cechą wyróżniającą TAX-NET jest rzetelność oraz ogromne doświadczenie w obsłudze firm z różnych branż, w tym światowych marek. Biuro działa sprawnie i profesjonalnie, elastycznie dopasowując się do potrzeb i oczekiwań klientów. Terminowa realizacja powierzonych zadań oraz najwyższy merytoryczny poziom świadczonych usług to podstawa zaufania i renomy, jaką cieszy się Biuro rachunkowe TAX-NET z siedzibą w Katowicach oraz oddziałami w Warszawie, Bytomiu, Zabrzu i Mikołowie.

  Data dodania: 16 06 2016 · szczegóły wpisu »