Odszkodowanie z tytułu wypadku przy pracy - wypadekprzypracy.pl

Kancelaria Niedźwiedź to lubelska marka prawnicza, która znana jest z prowadzenia spraw odszkodowawczych dotyczących wypadków w trakcie wykonywania pracy. Kancelaria reprezentuje klientów indywidualnych oraz całe grupy pracowników poszkodowanych w zakładzie pracy, którym pracodawca lub ubezpieczyciel odmówił wypłacenia pieniędzy. Zajmujemy się nawet najbardziej skomplikowanymi i wymagającymi przypadkami.

Szczegóły strony wypadekprzypracy.pl:

Podlinkuj stronę wypadekprzypracy.pl:

Odszkodowanie z tytułu wypadku przy pracy - wypadekprzypracy.pl

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 25 Odwiedziny googlebot 7

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • adwokat szczecin »

  Prezentacja strony kancelarii prawniczej z terenu miasta Szczecina. Sekretariat prawniczy jest prowadzony przez Adwokat Martynę Maciejewską-Przyłucką. Rekomendujemy swoje usługi, które obejmują wskazówki prawnicze z obszaru kodeksu karnego, pełnomocnictwa, sprawy rozwodowe. Gabinet prowadzi sprawy nie tylko z terenu Szczecina a także z innych stref Polski. Można także zajrzeć do zaprzyjaźnionego adwokata w szczecinie - kancelaria adwokacka Marioli Świderskiej

  Data dodania: 01 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria notarialna katowice »

  Serwis internetowy: kancelarianotarialna.katowice.pl to firmowa strona Kancelarii Notarialnej notariuszy: Aleksandry Lesiak oraz Ewy Siwińskiej. Nasza Kancelaria pracuje nieprzerwanieod blisko dwóch dekad. W naszym serwisie internetowym znajdą Państwo ogólny zakres świadczonych usług i form wsparcia prawnego świadczonego przez naszą Firme oraz dane teleadresowe. Usługi, które świadczymy obejmują: sporządzanie aktów notarialnych, sprządzanie aktów poświadczenia dziedziczenia, sporządzanie poświadczenia, doręczanie oświadczenia, tworzenie protokołów, tworzenie protestów weksli i czeków, przyjmowanie na przechowanie dokumentów, pieniędzy oraz papierów wartościowych, sporządzanie wypisów, odpisów oraz wyciągów dokumentów, sporządzanie na żądanie stron, projekty aktów, oświadczeń oraz innych dokumentów. Nasze bogate doświadczenie, fachowość i znajomość rzeczy stanowi gwarant satysfakcji i zadowolenia naszych Klientów.

  Data dodania: 07 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prawo rodzinne, Rozwód »

  Adwokat Poznań - Olga Wawrzynkiewicz-Jabłonska - kompleksowa obsługa. Skorzystaj z naszej oferty - posiadamy wysokie kompetencje, bogate doświadczenie zawodowe i jasne zasady współpracy. Kancelaria adwokacka oferuje usługi prawne - podejście do każdej sprawy niezależnie. Pomagamy osobom indywidualnym i przedsiębiorcom. Działamy profesjonalnie i kompleksowo - kompleksowe doradztwo i porady prawne, obsługa rynku medycznego, reprezentowanie przed sądem: rozwód, separacja, sprawy cywilne, alimenty, prawo karne, medyczne, pracy i rodzinne. Prawnik i adwokat Poznań - kancelaria prawna w Poznaniu. Zapraszamy do nas - wysoka jakość usługi.

  Data dodania: 27 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Doradztwo prawne z Lexkm »

  Kancelaria prawna powinna znać dobrze każde prawo: w tym prawo rodzinne, prawo pracy czy społeczne. Jeżeli poszukują Państwo firmy, która dokładnie wie jak powinny wyglądać usługi prawnicze to serdecznie zapraszamy na naszą stronę internetową, na której znajduje się również poradnia prawna online gdzie błyskawicznie udzielamy odpowiedzi na proste pytania. W przypadku bardziej skomplikowanych zleceń do Państwa dyspozycji jest sztab najlepszych, posiadających wysoki współczynnik wygranych spraw prawników. Z nami sprawiedliwość nie jest ślepa!

  Data dodania: 05 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • SŁAWOMIR JAWORSKI postępowania komornicze bydgoszcz »

  Pośrednictwem między Wierzycielem a Dłużnikiem zajmuje się bydgoska Kancelaria Komornicza z Komornikiem Sądowym mgrem Sławomirem Jaworskim. Jednostka działa przy Sadzie Rejonowym w Bydgoszczy a ma możność analizowania wniosków o przewodzenie postępowania egzekucyjnego nadesłanych z dowolnego miejsca kraju. Zgodnie z art. 8 ust. 5 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o komornikach sądowych i egzekucji, wyimkiem są sprawy o egzekucję nieruchomości. Komornik podejmuje Interesantów we wtorki od 12:00 aż do 16:00, w pozostałe dni robocze ewentualny jest kontakt e-mailowy albo telefoniczny. Wspomagające informacje zamieszczono na stronie internetowej.

  Data dodania: 27 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • MGR MICHAŁ WÓJTOWICZ NOTARIUSZ notariusz cieszyn »

  Kancelaria Notarialna Michał Wójtowicz pełni czynności notarialne wynikające z aktualnych potrzeb klientów na terenie Bielska Białej. Przy dokonywaniu czynności notarialnych, notariusze są zobowiązani pilnować nad należytym zabezpieczeniem praw i słusznych interesów stron i innych osób, dla których czynności notarialne zdoła powodować skutki prawne. Zarówno notariusz, jak i przeszkoleni pracownicy sekretariatu zapewniają miłą oraz przede wszystkim doświadczoną obsługę we wszelkich sprawach notarialnych, a w szczególności z obszaru prawa cywilnego, spadkowego, rodzinnego oraz handlowego. Opis działalności notarialnej kancelarii pod adresem internetowym.

  Data dodania: 11 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • ADWOKAT ANDRZEJ WRZECIONO RUDA ŚLĄSKA »

  W Kancelarii adwokackiej adw. Andrzeja Wrzeciono oferowane są usługi z obszaru doradztwa prawnego oraz reprezentowania przed sądami oraz organami administracyjnymi dla zleceniodawców indywidualnych oraz podmiotów gospodarczych. W przypadku zaistnienia potrzeby, kancelaria nawiązuje współpracę z notariuszami i tłumaczami przysięgłymi. Oferuje obsługę prawną z zakresu prawa cywilnego, spadkowego, rodzinnego, pracy oraz handlowego. Adwokaci przyjmują zamówienia m.in. na porady prawne oraz tworzenie pism procesowych. Siedzibą kancelarii jest Ruda Śląska. Klienci przyjmowani są od poniedziałku do czwartku w godz. 15.00-17.30. Więcej na stronie internetowej.

  Data dodania: 23 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • MACIEJ WŁODARCZYK prawo rodzinne Gdańsk »

  W Gdańsku znajduje się Kancelaria adwokacka, którą prowadzi Maciej Włodarczyk. Obsługuje klientów indywidualnych oraz przedsiębiorstwa z Trójmiasta również całego województwa pomorskiego. Prawnik reprezentuje oskarżonych czy osoby pokrzywdzone przed sądami oraz organami ścigania. Prócz tego przeprowadza sprawy o odszkodowania majątkowe także odszkodowania z tytułu wypadków komunikacyjnych oraz wypadków w czasie pracy. Podejmuje się prowadzenia spraw z obszaru prawa rodzinnego. Prowadzi bieżącą obsługę przedsiębiorstw także spółek prawa cywilnego. Występuje w interesie klientów przed organami administracji również sądami. Informacja na witrynie internetowej.

  Data dodania: 09 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Jak dostać odszkodowanie za błąd medyczny - błądmedyczny.com.pl »

  Kancelaria Niedźwiedź zajmuje się pomaganiem swoim klientom, którzy padli ofiarami błędów medycznych. W takich sytuacjach zawsze należy się odpowiednio wysoka rekompensata, która obliczana jest w każdym przypadku indywidualnie. Jeśli zależy Ci na kompleksowej pomocy prawnej, to zapraszamy po szczegóły na naszą stronę www.

  Data dodania: 23 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Obsługa prawno-podatkowa - kancelaria-lodz.eu »

  Dariusz Sobczyński i jego kancelaria radcy prawnego to najlepsza pomoc dla wszystkich przedsiębiorców. Jeżeli interesują cię pomoce prawne w takich sferach jak podatki karno skarbowe, jak prawo podatkowe czy też doradztwo podatkowe Łódź to trafiłeś idealnie. Kancelaria radcy prawnego Dariusza Sobczyńskiego to nic innego jak gwarancja najlepszych usług w przystępnych cenach. Radca Prawny Łódź Sobczyński serdecznie zaprasza

  Data dodania: 20 01 2016 · szczegóły wpisu »