Adwokat Warszawa Praga - Paweł Spiechowicz

Strona kancelarii adwokata Pawła Spiechowicza z siedzibą w Warszawie, prowadzącego sprawy cywilne, gospodarcze, karne, o wykroczenia, administracyjne i rodzinne, rozwody, obsługującego osoby prywatne i firmy

Szczegóły strony www.adwokat-spiechowicz.pl:

Podlinkuj stronę www.adwokat-spiechowicz.pl:

Adwokat Warszawa Praga - Paweł Spiechowicz

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 82 Odwiedziny googlebot 158

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Kancelaria prawnicza Warszawa »

  Profesjonalna kancelaria prawna Terasa Loga poradzi sobie z każdą sprawą. Śmiało można się do niej zgłosić, jeśli dręczy nas jakiś poważny problem zahaczający o prawo. Od razu otrzymamy gotowe rozwiązanie, które pomoże nam uporać się z każdym kłopotem. Warto zatem przekonać się do skuteczności porad prawnych. Wiele prawdy tkwi w tym, że udanie się po poradę jest pierwszym krokiem do zwycięstwa w określonej sprawie.

  Data dodania: 20 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • nieruchomości rzeszów »

  Hunterhouse - Biuro nieruchomości Rzeszów to firma zajmujące sie pośrednictwem w obrocie mieszkaniami i domami na rynku wtórnym i pierwotnym. Nasi pośrednicy w obrocie nieruchomościami mają wieloletnie doświadczenie w fachowym doradztwie dotyczącym domów i mieszkań. Poszukujesz wyjątkowego domu? A może poszukujesz domu lub parcele ? Pomagamy w profesjonalnej dystrybucji domów i mieszkań.Gwarantujemy fachowy sprzedaż i doradztwo. Masz nieruchomości Rzeszów pomożemy ci sprzedać ją śpiesznie i ze znakomitym skutkiem. Nie boimy się tematów skomplikowanych iniełatwych.Jeśli chodzi o rynek domów i mieszkań lokalny to posiadamy jedynie przebrane i gruntownie wyselekcjonowane domy i mieszkania.Korzystając z naszych sprawdzonych rozwiązań i naszego pośrednictwa w obrocie nieruchomościami mają Państwo pełną zapewnieniebezpieczeństwa tranzakcji. Z biurem Hunterhosue - nieruchomości Rzeszów - upolujecie prawdziwą okazję.

  Data dodania: 30 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Wrocław »

  Nasza aktywność rozpoczęła się w 2002 roku gdy powstała Kancelaria Adwokacka we Wrocławiu. Kancelaria Adwokacka świadczy osobom prywatnym wszechstronnie rozumianą pomoc prawną w obszarze między innymi: doradztwa prawnego,zastępstwa procesowego,obrony w sprawach karnych. Organizujemy również obsługę prawną podmiotów gospodarczych o charakterze stałej( również w siedzibie podmiotu) lub doraźnej współpracy. Adwokat świadczy pomoc prawną w wielu formach: udziela porad prawnych, reprezentuje klientów jako pełnomocnik lub obrońca przed sądami i innymi organami, tworzy opinie prawne. Jakość świadczonych przez naszych adwokatów usług to wynik wysokich kwalifikacji merytorycznych oraz podejścia do klientów. Ze względu na nasze kwalifikacje Nasi Adwokaci mogą świadczyć pomoc prawną w każdej dziedzinie prawa.

  Data dodania: 30 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Radców Prawnych Wejherowo »

  Kancelaria Radców Prawnych oferuje profesjonalną pomoc prawną zarówno dla klientów indywidualnych, jak i podmiotów gospodarczych oraz instytucji państwowych. Doradztwo prawne oferowane osobom fizycznym polega w szczególności na udzielaniu porad prawnych, zastępowaniu strony w postępowaniu sądowym, egzekucyjnym i administracyjnym oraz na opiniowaniu i sporządzaniu projektów umów cywilnoprawnych, a także na prowadzeniu negocjacji. Obsługa podmiotów gospodarczych oraz instytucji państwowych, jaką oferuje Kancelaria, polega na kompleksowej obsłudze prawnej instytucji lub osoby prawnej, a w szczególności w zakresie tworzenia i opiniowania umów cywilnoprawnych, decyzji administracyjnych, tworzeniu i przekształcaniu spółek, dochodzeniu roszczeń, a także reprezentowaniu interesów pracodawcy w sprawach pracowniczych i ubezpieczeń społecznych, oraz na biernej obsłudze firm związanych z ubezpieczeniami majątkowymi i osobistymi.

  Data dodania: 12 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wypadek samochodowy we Francji »


  Odszkodowanie za wypadek samochodowy we Francji, Hiszpanii, Austrii-prawnik. Specjalizujemy się w odszkodowaniach dla ofiar wypadków samochodowych i wypadków w pracy.
  W okresie wielu lat działalności zaufało nam wielu klientów, doceniając nasze wysokie kompetencje, profesjonalizm, zaangażowanie oraz skuteczność. Specjalizacją naszej firmy są: odszkodowania powypadkowe, odszkodowania za wypadki za granicą, odszkodowania za wypadki we Francji, w Hiszpanii, Austrii odszkodowania za wypadki w pracy, wypadki w rolnictwie odszkodowanie za błędy lekarskie oraz zakażenia szpitalne Sprawy przyjmujemy bez żadnych opłat wstępnych a rozliczamy się na zasadzie success fee.www.odszkodowanieholandia.pl Nasze prowizje należą do najniższych na rynku i są pobierane po uzyskaniu odszkodowania. www.zdarzenia-medyczne.pl Zapewniamy polskojęzyczną obsługę na każdym etapie sprawy. www.odszkodowaniarzeszow.pl Sprawy naszych klientów prowadzone są przez wyspecjalizowane francuskie kancelarie adwokackie co powoduje, że dzięki takiemu rozwiązaniu klient ma możliwość uzyskania naprawdę najwyższych możliwych odszkodowań. Nie powierzaj swojej sprawy we Francji polskiemu prawnikowi, bo nie zna on prawa francuskiego.

  Data dodania: 19 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Mo-Ja - urządzenia sanitarne »

  Kancelaria Adwokacka Przemysława Bujniaka z Jaworzna proponuje wszechstronną obsługę prawną firmom oraz świadczenie pomocy prawnej w konkretnych sprawach klientów indywidualnych. Kancelaria gwarantuje pomoc oraz doradztwo prawne mieszkańcom województw małopolskiego i śląskiego. Prowadzi sprawy z zakresu prawa rodzinnego, gospodarczego, handlowego, karnego, cywilnego, pracy, a również administracyjnego. Przedsiębiorstwom proponujemy długofalową opiekę prawną, w jakiej zakres wchodzi analiza pod kątem prawnym dokumentacji, a także przygotowywanie umów, reprezentacja przed sądami i organami administracji. Więcej informacji na stronie internetowej.

  Data dodania: 01 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Testy na aplikacje prawnicze -Pravnik »

  System systematycznej nauki i powtórek Pravnik, oferujący testy na aplikacje, idealnie sprawdza się podczas przygotowań do egzaminów na aplikacje prawnicze.

  Dzięki systemowi Pravnik można zaoszczędzić naprawdę dużo czasu, rozwiązując testy na aplikacje przez internet, bez konieczności żmudnego zapisywania rozwiązań na kartce, sprawdzania odpowiedzi, itp.

  Pravnik ułatwia naukę i sprawia, że przygotowania do egzaminu na aplikacje wcale nie muszą być męczące.

  Data dodania: 12 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • KRAWCZAK ZBIGNIEW KANCELARIA NOTARIALNA WARSZAWA akty notarialne warszawa »

  Kancelaria Notarialna Zbigniew Krawczak zlokalizowana jest w Warszawie. Wszelakie czynności notarialne świadczone są właściwie z Ustawą z dnia 14 lutego 1991 r. Prawo o notariacie. Kancelarią przewodzi Notariusz, pełniący rząd działań. W zakresie obowiązków zawiera się m.in. przygotowywanie aktów notarialnych czy aktów poświadczenia dziedziczenia. Notariusz jest uprawniony również do przygotowania potwierdzenia własnoręczności podpisu, zgodności odpisu i wyciągu albo kopii z okazanym dokumentem. Nasza Kancelaria Notarialna czynna jest dla Państwa w poniedziałki pomiędzy 10:00 i 18:00, natomiast od wtorku do piątku od 8:00 do 16:00. Kompletny obręb usług opublikowano na stronie internetowej.

  Data dodania: 05 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Zapraszamy - kuczynski.pl »

  Kancelaria adwokacka Warszawa - adwokat Marcin i Józef Kuczyński. Główna specjalizacja to obsługa prawna firm, porady prawne i doradztwo prawne - windykacja należności, prawo karne, rozwód, odszkodowania powypadkowe, alimenty i spadki. Kancelaria adwokacka zaprasza - prawnik i dobry adwokat Warszawa, mazowieckie.

  Data dodania: 29 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Wypadek w drodze do pracy - odszkodowaniedlapracownika.pl »

  Celem naszej firmy jest pomoc w odzyskiwaniu odszkodowania za wypadki w czasie pracy, które zdarzyły się na terenie Polski, Słowacji, Ukrainy, Węgier i Czech. Mamy doświadczenie w tym i możemy pomóc ci przejść przez cały proces i wywalczyć należne ci odszkodowanie. Na naszej stronie znajdziesz szereg rad dotyczących tego, jak odzyskać pieniądze i jak dochodzić swoich praw. Zapraszamy.

  Data dodania: 30 04 2017 · szczegóły wpisu »