Adwokat Łódź, Zgierz - Kancelaria Adwokacka Piotr Sęk

Kancelaria Adwokacka w Łodzi oraz w Zgierzu prowadząca od wielu lat sprawy karne i karno-skarbowe. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w obronach w sprawach karnych. Nasz zespół zapewni również Państwu profesjonalne wsparcie w wielu innych dziedzinach prawa np. prawo spadkowe, rodzinne czy administracyjne. Więcej na http://www.adwokat-sekpiotr.pl/oferta

Szczegóły strony www.adwokat-sekpiotr.pl:

Podlinkuj stronę www.adwokat-sekpiotr.pl:

Adwokat Łódź, Zgierz - Kancelaria Adwokacka Piotr Sęk

Odwiedziny robotów:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Kancelaria łódź »

  Adwokaci oraz prawnicy z wieloletnim doświadczeniem. Kancelaria adwokacka łódź Acta Vera w Łodzi świadczy profesjonalne i rzetelne usługi w zakresie prawa rodzinnego (opieka nad dziećmi, rozwód, ubezwłasnowolnienie, podział majątku, adopcja), prawo spadkowe oraz gospodarcze i odszkodowania. Porady prawne na najwyższym poziomie. Nasza kancelaria adwokacka cieszy się ogromnym zaufaniem pośród społeczeństwa z Łodzi oraz okolic. Usługi świadczymy w trzech językach – ojczystym, niemieckim i angielskim. Kancelarii przewodzi prawnik łódź Marcin Komorowski. Uczciwość, indywidualne podejście do sprawy i skuteczność. Zapraszamy.

  Data dodania: 23 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • AntyKomor.pl - czas Bronisława Komorowskiego jest policzony! »

  Na stronie AntyKomor.pl trwa akcja odliczania czasu do końca kadencji Bronisława Komorowskiego jako prezydenta Polski. Osoby, które nie zaliczają się do sympatyków pierwszego gajowego RP, mogą na swoich blogach, stronach www lub też forumowych sygnaturach zamieszczać specjalne grafiki, które pokazują jak długo jeszcze Komorowski będzie rządził krajem.

  AntyKomor.pl to nie tylko "odliczanka" ale również źródło ciekawych informacji, wideoklipów oraz zdjęć związanych z Bronisławem Komorowskim. Wejdź i zobacz koniecznie najniebezpieczniejszy blog w Polsce!

  Data dodania: 02 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Józeg Gaj skazany »

  Afera mielecka to ogromnie głośna historia, która została ujawniona w 1998 roku. Wtedy zostali złapani podejrzani w temacie przywłaszczenia 16 milionów PLN na krzywdę zakładu lotniczego w Mielcu. Musimy jednak pamiętać, że mielecka afera przebieg miała kilku-etapowy.
  Podstawowym oskarżeniem było przywłaszczenie wspomnianego mienia. Jednak członkowie spółki oskarżeni byli też o preparowanie dokumentów co miało pozwolić na podjęcie udziałów wartych 59 milionów zł.
  Proces karny dział się niezwykle długo. Dopiero po minięciu 5 lat został ujawniony akt oskarżenia. Józef Gaj osądzony był najpierw w tymże procesie. Był on pełnomocnikiem firmy. Wspólnie z nim sąd chciał skazać kila innych osób. Lecz sąd uniewinnił posądzonych, a wspólnie z nimi Józef Gaj uniewinniony był również.
  Pomimo tego sąd wznowił sprawę, albowiem wyrok nie ma mocy prawnej.
  Afera w Mielcu ma trzy główne wątki: Antonowa, cargo i tytoniowy. We wszystkich kwestia dotyczyła posądzeń o wzięcie korzyści pieniężnych.

  Data dodania: 12 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Testy na aplikacje prawnicze -Pravnik »

  System systematycznej nauki i powtórek Pravnik, oferujący testy na aplikacje, idealnie sprawdza się podczas przygotowań do egzaminów na aplikacje prawnicze.

  Dzięki systemowi Pravnik można zaoszczędzić naprawdę dużo czasu, rozwiązując testy na aplikacje przez internet, bez konieczności żmudnego zapisywania rozwiązań na kartce, sprawdzania odpowiedzi, itp.

  Pravnik ułatwia naukę i sprawia, że przygotowania do egzaminu na aplikacje wcale nie muszą być męczące.

  Data dodania: 12 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • PAWEŁ HOFSOE ZCO odzyskiwanie odszkodowań szczecin »

  Zachodniopomorskie Centrum Odszkodowań to firma, która powstała z myślą o pomocy osobom, które dochodzą należnych odszkodowań od firm ubezpieczeniowych. Z naszych usług skorzystać może każdy, kto chce wsparcia w dochodzeniu odszkodowania z tytułu szkód osobistych, majątkowych tudzież komunikacyjnych. Wiemy jak niełatwo jest poprawnie zinterpretować przysługujące poszkodowanym prawa, dlatego udzielamy wymaganych porad i wskazówek i upraszczamy zorganizowanie pomocnych kosztorysów czy ekspertyz za pomocą trwałej kooperacji z niezależnymi rzeczoznawcami. Dogłębne wiadomości na temat propozycji naszych aktywności odszukacie Państwo na stronie www.

  Data dodania: 20 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • JANUSZ BAŃBURA licytacje komornicze »

  Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Kępna Janusz Bańbura udziela informacji na temat przeprowadzanych licytacji ruchomości i nieruchomości z zakresu swojego rejonu, a też pracy kancelarii komorniczej określonej ustawą. Aktywność kancelarii otacza określony obręb, lecz w określonych sytuacjach wierzyciel ma prawo wyboru komornika na terenie całej Rzeczypospolitej Polskiej. Aukcje prowadzone przez kancelarię komorniczą obejmują nieruchomości, czyli lokale, mieszkania, działki oraz ruchomości, czyli sprzęty, samochody i wszelkie mienie. Wszystkie szczegółowe informacje znajdą Państwo na stronie.

  Data dodania: 05 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • NOTARIUSZ SZUMAN-KRZYCH DOROTA »

  Kancelaria Notarialna Dorota Szuman-Krzych mieści się w Szczecinie i wykonuje czynności notarialne od 2008 r. Działania notariuszy kierowane są zarówno do osób prywatnych, jak i przedstawicieli firm. Spotkania z nimi ustalane są indywidualnie, po wcześniejszym kontakcie osobistym lub telefonicznym. Notariusz przyjmuje zamówienia m.in. na sporządzanie umów sprzedaży, przedwstępnych, darowizn, zniesienia współwłasności, testamentów, a Prócz tegp wpisów, odpisów i wyciągów dokumentów, poświadczeń, czy aktów poświadczania dziedziczenia. Szczegółowe wiadomości związane z aktywnością kancelarii odnajdą Państwo na stronie internetowej.

  Data dodania: 12 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Notarialna we Wrocławiu - wroclawnotariusze.pl »

  Wrocławska Kancelaria Notarialna, jaką prowadzą notariusze Agata Tyc i Julita Jastrzębska-Kurdziel, zapewnia pełną pomoc w czynnościach notarialnych. Świadczymy pełen wachlarz usług z nimi związanych. Bezpłatnie i fachowo doradzamy naszym interesantom (także telefonicznie). Przy zachowaniu absolutnej bezstronności i najwyższych standardów profesjonalizmu przygotowujemy wszelkie niezbędne dokumenty. Odpowiadamy za dostarczenie wymaganych pism. Szczegóły naszych usług znajdą Państwo na stronie wroclawnotariusze.pl.

  Data dodania: 13 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Biuro detektywistyczne INVIGLA prywatny detektyw »

  Invigla jest warszawskim biurem detektywistycznym oferującym usługi w Warszawie oraz na terenie całego kraju. W zakresie usług mieści się poszukiwanie osób, wykrywanie podsłuchów, wykrywanie zdrady, usługi detektywistyczne dla firm, odzyskiwanie danych. Agencja Invigla działa zawsze dyskretnie oraz ze szczególnym względem na dobro klienta. Z pełną ofertą usług można zapoznać się na stronie internetowej Agencji.

  Data dodania: 29 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Jak sprawdzić otrzymane punkty karne - pkt-karne.pl »

  W jaki sposób sprawdzić online ilość otrzymanych punktów karnych?
  Czy mogę odwołać się od otrzymanego mandatu?
  Czy grozi mi odebranie prawa jazdy?

  Jeśli kiedykolwiek zastanawiały Cię powyższe pytania, serwis pkt-karne.pl jest dla Ciebie. Możesz tutaj kupić ebook poświęcony przepisom prawa ruchu drogowego w którym odpowiadam na często zadawane pytania.

  Polecam!

  Data dodania: 12 08 2015 · szczegóły wpisu »