Adwokat Łódź, Zgierz - Kancelaria Adwokacka Piotr Sęk

Kancelaria Adwokacka w Łodzi oraz w Zgierzu prowadząca od wielu lat sprawy karne i karno-skarbowe. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w obronach w sprawach karnych. Nasz zespół zapewni również Państwu profesjonalne wsparcie w wielu innych dziedzinach prawa np. prawo spadkowe, rodzinne czy administracyjne. Więcej na http://www.adwokat-sekpiotr.pl/oferta

Szczegóły strony www.adwokat-sekpiotr.pl:

Podlinkuj stronę www.adwokat-sekpiotr.pl:

Adwokat Łódź, Zgierz - Kancelaria Adwokacka Piotr Sęk

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 6

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Adwokat Warszawa Praga - Paweł Spiechowicz »

  Strona kancelarii adwokata Pawła Spiechowicza z siedzibą w Warszawie, prowadzącego sprawy cywilne, gospodarcze, karne, o wykroczenia, administracyjne i rodzinne, rozwody, obsługującego osoby prywatne i firmy

  Data dodania: 23 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Firma Windykacyjna »

  Firma windykacyjna Drabik Inkaso – to nowoczesna firma zajmująca się obrotem wierzytelności oraz działaniami z zakresu windykacji długów. Polecamy skorzystanie z naszych usług zarówno firmom, instytucjom, jak i odbiorcom indywidualnym. Podejmujemy się windykowania drobnych kwot, ale także wierzytelności masowych. Nasza oferta dostosowana jest od potrzeb rynkowych, dlatego też już dziś zapraszamy do zapoznania się z ofertą! Podejmujemy się każdego typu negocjacji, także tych trudnych oraz trwających przez dłuższy czas.

  Data dodania: 03 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Hanna Chamier-Gliszczyńska - ruchomości »

  Chcemy zaprosić Państwa na witrynę Kancelarii Komornika Sądowego przy Sądzie Rejonowym w Bydgoszczy, w której funkcję komornika sądowego pełni Hanna Chamier-Gliszczyńska. Wykonuje egzekucje należności czy długów na wnioski, kierowane poprzez osoby prywatne i firmy z Bydgoszczy i okolic. W ramach zadań, wynikających z obowiązującego prawa komornika sądowego: wypełnia orzeczeń sądowych w sprawach o roszczenia pieniężne oraz niepieniężne, doręcza pisma, zawiadomienia oraz obwieszczenia sądowe za potwierdzeniem odbioru. Ponadto bierze udział w dobrowolnych aukcjach publicznych, sprawuje nadzór nad właściwym przebiegiem licytacji Na prośbę klienta zabezpiecza spadek i spisuje inwentarz po spadkodawcy. Ponadto poszukuje majątku dłużnika na zlecenie wierzyciela. Z naszej strony pobiorą Państwo gotowe wzory wniosków oraz dokumentów. Więcej na stronie.

  Data dodania: 15 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria prawna Wrocław »

  Kancelaria IURICO specjalizuje się głównie w przedmiocie gospodarczym i istnieje od ponad 15 lat. Doświadczenie prawnicze pracowników kancelarii poparte jest między innymi międzynarodowymi praktykami w sądach, wykładami na najlepszych europejskich uniwersytetach i przede wszystkim zdobytymi stopniami naukowymi.
  Kancelaria prawna oferuje szeroko rozwinięte doradztwo i obsługę prawną. Do najważniejszych specjalizacji IURICO należy między innymi: prawo spółek, prawo cywilne, europejskie, prawo kontraktów w obrocie krajowym i międzynarodowym oraz prawo mediów i reklamy. Ponadto kancelaria IURICO dochodzi należności, obraca nieruchomościami oraz zajmuje się pośrednictwem finansowym i ubezpieczeniowym, a także świadczy porady prawne przez internet.

  Data dodania: 05 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Prawnik Głogów »

  Strona www Adwokat Głogów zawiera informacje о działalności zawodowej adwokata. Na osobnych zakładkach przedstawione zostały wybrane obszary praktyki zawodowej, takie m.in. jak: sprawy karne, sprawy spadkowe, sprawy o odszkodowania, sprawy dotyczące odpowiedzialności kontraktowej czy też sprawy administracyjne. Na osobnej podstronie opisana została stała obsługa prawna Głogów. Dla większej przejrzystości danych zamieszczonych na stronie Prawnik Głogów, informacje о zakresie świadczonych usług prawnych zostały podzielone na dwie kategorie. Pierwszą z nich jest podkategoria: klienci indywidualni, drugą natomiast - podmioty gospodarcze.

  Data dodania: 07 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczeniezycia.com.pl – wybór polisy »

  Decyzję w sprawie ubezpieczeń na życie podejmujemy z reguły na całe lata. Owszem, możemy polisę zmienić w każdym momencie, ale niewiele osób zdaje sobie sprawę z takiej możliwości.
  Dlatego też: lepiej decyzję podjąć raz, a dobrze. Z pewnością przy wyborze polisy nieodzowna okaże się wiedza na temat dostępnych rodzajów ubezpieczenia na życie.
  A takiej dostarczyć może z pewnością ubezpieczeniezycia.com.pl. Jest to serwis, który za zadanie ma poinformować Wasz wszystkich o zaletach (i wadach, jesteśmy na tyle obiektywni, jak to tylko możliwe), indywidualnych i grupowych ubezpieczeń na życie.
  To oczywiście nie wszystko. Wiele osób oczekuje, że już poprzez internet będzie w stanie dokonać wyboru najlepszego ubezpieczenia na życie. I my też jako jedni z pierwszych tę możliwość im dajemy, dzięki naszemu kalkulatorowi ubezpieczenia na życie.
  Tak więc - zapraszamy serdecznie do korzystania z naszej ciężkiej pracy!

  Data dodania: 03 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • KANCELARIA PRAWNA ADW. PIOTR SĘKOWSKI WARSZAWA usługi prawne wawer »

  Adwokat Piotr Sękowski reprezentuje klientów w postępowaniach sądowych przed organami administracji publicznej oraz urzędami. Wykonuje czynności z zakresu prawa gospodarczego również cywilnego, administracyjnego, prawa pracy, spadków oraz odszkodowań. Klientami kancelarii prawnej są osoby prywatne również instytucje, firmy z Warszawy i okolic. Kancelaria współpracuje z biurem rachunkowym Bilans. W zakres działalności wchodzi zakładanie spółek także przygotowywanie umów handlowych oraz reprezentowaniu podmiotów gospodarczych w postępowaniach sądowych. Prawnik prowadzi sprawy z zakresu prawa rzeczowego, a też sporządza umowy cywilno-prawne. Ponadto rozwiązuje spory z zakresu prawa własnościowego. Dane o kancelarii umieszczono na witrynie internetowej.

  Data dodania: 31 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • FUNDACJA POMOCY POSZKODOWANYM EXCAMBIUM »

  Zatrudniająca osoby mające doświadczenie w branży zarówno prawnej jak i ubezpieczeniowej kancelaria Excambium prowadzi swoją działalność na ternie miasta Szczecin. Jednakże swoje usługi świadczy na terenie całego kraju oraz poza jego granicami. Z kancelarią prowadzą współpracę byli pracownicy zakładów ubezpieczeniowych wyróżniający się dużym doświadczeniem w branży oraz efektywnością w swoich działaniach.

  Data dodania: 28 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • RegulaminyWSieci.pl »

  Regulaminywsieci to nowatorski i innowacyjny serwis internetowy prowadzony przez zespół doświadczonych prawników działających w branży e-commerce. Zespół składa się z ludzi wykształconych i doświadczonych w branży handlu internetowego. Jeżeli chcesz chronić swoją działalność internetową odwiedź naszą stronę. Pomożemy Ci z podatkami oraz uregulowaniem prawnym. Analiza prawna państwa działalności lub fachowe doradztwo w zakresie prawnym to tylko niektóre możliwości naszego serwisu. Szybki kontakt i fachowa obsługa.

  Data dodania: 22 08 2016 · szczegóły wpisu »
 • Rekompensata - flyrefund.pl »

  Jako firma Fly Refund z siedzibą w Gdyni ze swoją ofertą chcielibyśmy wyjść do klientów linii lotniczych, którzy stracili materialnie na opóźnieniu czy odwołaniu lotu. Prawo lotnicze w takich sytuacjach pozwala Ci ubiegać się o odszkodowanie. Jeśli nie wiesz, jak zawalczyć o rekompensatę finansową zgłoś się do nas. Wówczas masz większe szanse na sukces, a odzyskać możesz nawet 600 euro.

  Data dodania: 04 08 2017 · szczegóły wpisu »