Prawo i społeczeństwo Kategoria: Prawo i społeczeństwo

Prawo i społeczeństwo - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Najwyższe odszkodowanie - najwyzszeodszkodowanie.pl »

  Najwyższe odszkodowania powypadkowe dla Ciebie. Jeśli ucierpiałeś na skutek wypadku lub śmierć poniosła bliska ci osoba – skontaktuj się ze mną. Jako profesjonalny i doświadczony specjalista do spraw odszkodowań postaram ci się pomóc. Wywalczę dla ciebie maksymalne odszkodowanie lub zadośćuczynienie. Udzielam pomocy osobom, które ucierpiały na skutek wypadku komunikacyjnego, wypadku w pracy, wypadku śmiertelnego, wypadku w rolnictwie, błędów medycznych.

  Data dodania: 11 07 2017 · szczegóły wpisu »
 • Organizacja ślubu - oczepinowo.pl »

  Szukasz miejsca, gdzie będziecie mogli poznać zasady panujące przy organizacji ślubu i wesela? Chcecie, aby wasza uroczystość przebiegła tak jak sobie to wymarzyliście? Zapraszamy na naszego bloga związanego właśnie z ta tematyką. Mnóstwo porad, zasad, ciekawostek i pomysłów, które możecie zaczerpnąć i wykorzystać na swoim weselu. Blog dla ludzi chcących wyprawić idealne wesele! Zapraszamy

  Data dodania: 25 05 2017 · szczegóły wpisu »
 • Wypadek w drodze do pracy - odszkodowaniedlapracownika.pl »

  Celem naszej firmy jest pomoc w odzyskiwaniu odszkodowania za wypadki w czasie pracy, które zdarzyły się na terenie Polski, Słowacji, Ukrainy, Węgier i Czech. Mamy doświadczenie w tym i możemy pomóc ci przejść przez cały proces i wywalczyć należne ci odszkodowanie. Na naszej stronie znajdziesz szereg rad dotyczących tego, jak odzyskać pieniądze i jak dochodzić swoich praw. Zapraszamy.

  Data dodania: 30 04 2017 · szczegóły wpisu »
 • Modnewesele »

  Serwis ModneWesele.com powinien zainteresować wszystkich tych, którzy szukają w tym momencie sali weselnej, kamerzysty, fotografa czy powiedzmy wedding plannera. W bardzo dużym skrócie - można dzięki nam zapoznać się z ofertami dotyczącymi ślubu oraz wesela. Bardzo staramy się o to, aby nasi użytkownicy mieli okazję znaleźć u nas takie oferty, które faktycznie są godne bardzo dużego zainteresowania.

  Data dodania: 27 04 2017 · szczegóły wpisu »
 • Weselinka.pl - suknie ślubne »

  Osoby, które nie do końca wiedza jak się przygotować na dzień ślubu mogą liczyć na Weselinkę. Gromadzimy dla Was ciekawe informacje i zdjęcia z ładnych ślubów, ponieważ bardzo możliwe, że dzięki temu będziecie w stanie znaleźć dla siebie inspirację i tym samym rzeczywiście przygotowanie na ten dzień nie będzie już takie trudne.

  Data dodania: 21 03 2017 · szczegóły wpisu »
 • Muzykanawesela.pl - zespoły weselne »

  Prowadzimy portal ogłoszeniowy dotyczący wynajmu zespołów muzycznych na wesele. Przedstawiamy wizytówki DJ – ów z całego kraju, doświadczonych wodzirejów, zespołów, a także specjalistów zajmujących się oprawą artystyczną ślubów. Każdy zespół muzyczny posiada własną wizytówkę, kalendarz rezerwacji, przedstawienie mocnych stron, a także potwierdzone opinie od dotychczasowych klientów.

  Data dodania: 08 03 2017 · szczegóły wpisu »
 • Filmowanie-Wesel.pl - filmowanie wesel »

  Dzięki wortalowi internetowemu www.Filmowanie-Wesel.pl macie Państwo niepowtarzalną możliwość poznać bliżej oferty kamerzystów ślubnych z całego kraju. Czyli jeżeli ktoś z Państwa szuka usługi wideofilmowania - w dowolnym województwie, nie pozostaje nic innego jak rzucić okiem na oferty poszczególnych kamerzystów. Czymś godnym niewątpliwie sporej uwagi jest to, iż można zapoznać się z opiniami ludzi odnośnie poziomu pracy kamerzystów.

  Data dodania: 06 03 2017 · szczegóły wpisu »
 • Slubeo.pl - planowanie ślubu »

  Dzięki serwisowi Ślubeo będziecie mieli Państwo niepowtarzalną możliwość przygotować się odpowiednio do ślubu oraz wesela. Czyli jeżeli ktoś z Państwa szuka w tym momencie wiedzy o ślubach i weselach, może jakichś inspiracji, ciekawych artykułów, odpowiedzi na nawet najbardziej nurtujące pytania, to nie pozostaje nic innego jak zajrzeć właśnie do nas. Polecamy także nasze ogłoszenia - jest ich bardzo duża ilość.

  Data dodania: 06 03 2017 · szczegóły wpisu »
 • grupaslubeo.pl - portale weselne »

  Jesteś muzykiem, posiadasz lokal odpowiedni na wesele, a może samochód? Wejdź na www.grupaslubeo.pl i poznaj portale grupy Ślubeo, która zaprasza podwykonawców do ogłaszania się na swoich portalach. Dodaj lokalizację, cenę i pokaż co potrafisz, a nie będziesz mógł odpędzić się od zleceń – wejdź i zobacz!

  Data dodania: 05 03 2017 · szczegóły wpisu »
 • Żoliborz Prawnik Ochota Radca Prawny - warszawa-prawnicy.pl »

  Narodziny kolejnego dziecka to za mało, aby uznać, że osoba zobowiązana do uiszczania alimentów może skutecznie jej obniżyć. Jeżeli jednak doszło do istotnej zmiany sytuacji osoby zobowiązanej
  do świadczeń alimentacyjnych, orzeczenie zmniejszające wysokość alimentów jest możliwe. Nasza kancelaria prawna zajmuje się sprawami o alimenty świadcząc swoją pomoc na rzecz Klientów z dzielnic Warszawa Żoliborz i Ochota. Nasz prawnik sporządzi odpowiedni pozew lub dalsze pismo procesowe podejmując się reprezentacji Klienta w Sądzie. Radca prawny zaprasza na porady prawne z zakresu prawa rodzinnego. Dla Klientów
  z dzielnic Żoliborz i Ochota dostępne są dwa lokale w dwóch lokalizacjach na terenie miasta Warszawa.

  Data dodania: 04 03 2017 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Prawo i społeczeństwo

Prawo i społeczeństwo - nowa podkategoria:

Nazwa:
Przeładuj token
Token: