Doradztwo podatkowe Białystok

Bez znaczenia, czy zaangażowany jesteś w działalność turystyczną, rolniczą, transportową, czy też zajmujesz się nieruchomościami, obrotem detalicznym bądź też franczyzą - prędzej czy później zmuszony będziesz skorzystać z usług fachowca, jakim jest konsultant podatkowy. Sprawdzone biuro rachunkowe w mieście Białystok albo dowolnym, odpowiadającym Tobie mieście - to baza dla prawidłowego funkcjonowania Twojej firmy. Doradztwo podatkowe Jerzego Kuprianowicza to najwyższy poziom usług oraz współpracy; odpowiednie zaangażowanie doświadczenia, umiejętności oraz pierwszorzędna znajomość niuansów podatkowych - to karty przetargowe Kancelarii Doradztwa Podatkowego.

Szczegóły strony www.jkdp.pl:

Podlinkuj stronę www.jkdp.pl:

Doradztwo podatkowe Białystok

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 98 Odwiedziny msnbot 1 Odwiedziny googlebot 57

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Biuro rachunkowe w Warszawie »

  Klienci cenią sobie nasze zaangażowanie i dyspozycyjność. Biuro księgowe jest otwarte dla każdego i to zawsze. Kontakt z nami przybiera różne formy i jest tym sposobem niezwykle ułatwiony. Usługi księgowe w Warszawie świadczone są z wielkim profesjonalizmem i rzetelnością. Klienci cenią sobie współpracę z nami, a my z nimi. Wychodzimy naprzeciw ich oczekiwaniom, dlatego też nasze warszawskie biuro rachunkowe posiada kompleksową ofertę. Każdy będzie z niej zadowolony, gdyż znajdzie sposób na rozwiązanie swoich problemów. Trudności rachunkowe i księgowe są zawsze do pokonania z naszymi specjalistami.

  Data dodania: 03 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • COMPO SYSTEM SP. Z O.O. ŁÓDŹ biuro rachunkowe łódź »

  COMPO SYSTEM Sp. z o.o. to łódzka jednostka zajmująca się łączną opieką księgowo-rachunkową i podatkową nad małymi bądź średnimi przedsiębiorstwami. W aspekcie działań przeprowadzanych przez biuro księgowe zawierają się: doradztwo przy doborze optymalnej postaci opodatkowania w zależności od typu i zakresu działalności gospodarczej wraz z późniejsza obsługą podatkowych ksiąg przychodów i rozchodów oraz ewidencją środków trwałych oraz wyposażenia a dodatkowo ewidencją wartości niematerialnych i prawnych. Firma przygotowuje dodatkowo roczne zeznania, deklaracje podatkowe oraz sprawozdania do urzędu statystycznego. Z kompletną propozycją można zaznajomić się za sprawą stronę www.

  Data dodania: 20 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Szydłowiec »

  Profesjonalne biuro rachunkowe Starachowice Koryfeusz świadczy dla Państwa usługi księgowe dla firm i osób indywidualnych. Klientom, którzy rozpoczynają działalność możemy pomóc załatwić niezbędnę formalności, doradzamy, pomagamy i reprezentujemy przed Urzędem Skarbowym i ZUS-em. Biuro rachunkowe Skarżysko zapewnia profesjonalną księgowość, prowadzoną zgodnie z obowiązującymi przepisami podatkowymi, w przystępnej cenie. Wykonując nasze usługi korzystamy z najnowszego oprogramowania. Każda księgowa Radom w naszej firmie wciąż podnosi kwalifikacje, aby sprostać indywidualnym oczekiwaniom klientów. Zapraszamy do naszego biura, gdzie rozliczymy Państwa firmę oraz do skorzystania z naszych pozostałych usług księgowych. Informacje na naszej stronie www. koryfeusz.pl zawierają aktualności branżowe i inne informacje.

  Data dodania: 20 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • AGNES BIURO RACHUNKOWE ŁÓDŹ usługi księgowe łódź »

  W Łodzi od wielu lat działa cenione przez klientów biuro rachunkowe Agnes. To firma nowoczesna i otwarta na niestandardowe rozwiązania. Indywidualnie przystępuje do każdego Klienta i potrafi się dopasować do jego potrzeb. Oferta biura obejmuje między innymi rozliczenia księgowo-płacowe, w tym naliczanie i prowadzenie ewidencji wynagrodzeń wraz ze sporządzaniem list płac, naliczanie podatku dochodowego od osób fizycznych, a także sporządzanie deklaracji rozliczeniowych i przekazywanie do ZUS w formie elektronicznej. Ceny usług ustalane są poszczególnie, a uzależnione od ilości dokumentacji do prowadzenia, typu prowadzonej działalności i innych czynników. Więcej na witrynie.

  Data dodania: 15 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • http://kancelariacieplik.pl »

  Prowadzenie ksiąg przychodów i rozchodów, pomoc w rejestracji działalności, czy też szkolenia BHP i Przeciw Pożarowe to tylko część usług oferowanych w Kancelarii Cieplik. Kancelaria jest profesjonalną kancelarią doradztwa podatkowego, swoją ofertę kieruje w szczególności do firm oraz klientów prywatnych z województwa śląskiego oraz małopolskiego. Kancelaria zajmuje się także prowadzeniem ewidencji ryczałtowych.

  Data dodania: 22 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • M. JABŁOŃSKA książka przychodów i rozchodów »

  Biuro Rachunkowe „Bilans” z Zielonej Góry proponuje usługi z zakresu księgowości i rachunkowości dla przedsiębiorstw. Prowadzimy księgi rachunkowe, zajmując się m. in. opracowaniem reguł polityki rachunkowości, przygotowywaniem rocznych zeznań podatkowych, kontrolowaniem należności oraz zobowiązań. W zakres naszej działalności wchodzi ponadto prowadzenie dodatkowych ksiąg przychodów i rozchodów i ewidencja ryczałtu. Świadczymy także usługi z zakresu obsługi kadrowo-płacowej, w tym prowadzenie kartotek pracowników, prowadzenie ewidencji urlopów, sporządzanie oświadczeń o wynagrodzeniu i zatrudnieniu dla pracowników. Pełna oferta naszego biura zamieszczona jest na stronie internetowej.

  Data dodania: 27 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Łódź - abak.finn.pl »

  Jeżeli potrzebne jest Państwu profesjonalne biuro rachunkowe Łódź w bardzo atrakcyjnej cenie to jeszcze dziś odwiedźcie naszą stronę firmową i dokładnie zapoznajcie się z naszą ofertą usługową. Kompleksowa księgowość Łódź dla najbardziej wymagających klientów tylko u Nas. Nasza szeroka oferta usługowa skierowana jest zarówno do dużych jak i niewielkich firm, które dopiero zaczynają swoją działalność gospodarczą. Stawiamy na wysoką jakość usług dlatego też do każdego z naszych klientów podchodzimy indywidualnie. Najlepsze rachunkowość Łódź teraz do Państwa dyspozycji. Zapewniamy pełen profesjonalizm, rzetelność, poufność oraz miłą i fachową obsługę. Dzięki nam zapomnisz o problemach księgowych i skupisz się na prowadzeniu swojej firmy.

  Data dodania: 27 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • TAX-NET Katowice »

  Biuro rachunkowe TAX-NET S.A. zapewnia kompleksową obsługę księgową klientów na Śląsku i w Warszawie. Zatrudniając wybitnych specjalistów, świadczy usługi księgowe, a także doradcze w zakresie finansów, optymalizacji podatkowej, inwestycji. Cechą wyróżniającą TAX-NET jest rzetelność oraz ogromne doświadczenie w obsłudze firm z różnych branż, w tym światowych marek. Biuro działa sprawnie i profesjonalnie, elastycznie dopasowując się do potrzeb i oczekiwań klientów. Terminowa realizacja powierzonych zadań oraz najwyższy merytoryczny poziom świadczonych usług to podstawa zaufania i renomy, jaką cieszy się Biuro rachunkowe TAX-NET z siedzibą w Katowicach oraz oddziałami w Warszawie, Bytomiu, Zabrzu i Mikołowie.

  Data dodania: 16 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe łódź - agencjaark.pl »

  ARK Aneta Kosyl to biuro rozliczeń podatkowo-księgowych, które istnieje od 2011 roku. Zatrudniana kadra posiada bardzo wysokie kwalifikacje potwierdzone dyplomami ukończenia najlepszych uczelni ekonomicznych w Polsce oraz wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu księgowości firm z różnych branż, a to gwarantuje wykonywanie obowiązków na najwyższym poziomie i zgodnie z przepisami prawa. Z pełnym zakresem usług naszego biura możesz zapoznać się na stronie internetowej firmy. Zapraszamy już dziś do skorzystania z oferty!

  Data dodania: 30 09 2016 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość w Rybniku - www.miroslawa-klosok.pl »

  Biuro Rachunkowe Mirosławy Kłosok proponuje kompleksową pomoc wszystkim prowadzącym działalność, a także tym, którzy chcą założyć firmę. Profesjonalna obsługa księgowa i kadrowo-płacowa to nasza specjalność od wielu lat. Działamy na podstawie certyfikatu księgowego, nasza działalność jest ubezpieczona. Nasz klient może czuć się w pełni bezpiecznie, korzystając z naszej wiedzy, kompetencji i doświadczenia. Biuro rachunkowe ma siedzibę w Rybniku, wykonując usługi księgowe na najwyższym poziomie, a także świadcząc usługi z zakresu doradztwa.

  Data dodania: 06 06 2017 · szczegóły wpisu »