Psychologia i psychoterapia Podkategoria: Psychologia i psychoterapia

1 · 2 · 3 · następna strona »
 • Dobry Psycholog Wrocław »

  Witryna dobrego psychologa pracującego we Wrocławiu. Oferowane formy pomocy wywodzą się z myślenia systemowego i w oparciu o idee konstrukcjonizmu społecznego są prowadzone w formie psychoterapii krótkoterminowej, skoncentrowanej na znalezieniu rozwiązania, które klient współkonstruuje wraz z psychologiem. Zapraszamy do zapoznania się ze stroną Dobry Psycholog Wrocław, oraz oferowanymi formami terapii Terapia Małżeńska Wrocław, Psychoterapia Wrocław.

  Data dodania: 14 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Poznań »

  Oferta szkoleniowa Centrum Psychologiczno-Psychoterapeutycznego przygotowała wespół z Pracownią Psychologiczną "Czas na zmiany" jest świetnym rozwiązaniem tak dla osób o asertywnej postawie, jak również dla tych, którzy asertywnego nastawienia po prostu nie mają. Poznański terapeuta na wiedzy i praktyce, na którym budujemy swoją propozycję - przedstawi uczestnikom seminariów metody radzenia sobie z uczuciami, porażkami, ze stresem, a także wskaże skuteczne sposoby podejmowania marzeń. Terapia przez niego prowadzona natomiast to oręż w zmaganiu się z obniżonym poczuciem sensu albo własnej wartości.

  Data dodania: 12 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • EEG Biofeedbeck Warszawa »

  Twoje dziecko wykazuje objawy ADHD, nie potrafi się skoncentrować, wyciszyć. Mamy dla Ciebie rozwiązanie. Metoda EEG Biofeedback poprawia koncentrację, szybkość myślenia, pamięć, przyswajanie materiału przed egzaminami, a także organizację pracy, jej właściwe planowanie, uczy relaksacji, wewnętrznego wyciszenia, panowania nad emocjami. Leczy zaburzenia snu, migreny i inne schorzenia na podłożu psychicznym. Metoda ta wykazuje wysoką skuteczność we wspomaganiu leczenia osób z ADD, ADHD i dysleksją. Pozwól pomóc sobie i swojej rodzinie. Zapraszamy do naszego gabinetu EEG Biofeedbeck w Grodzisku Mazowieckim.

  Data dodania: 01 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Maturitas.pl »

  Jestem psychologiem oraz psychoterapeutą. Zapraszam Państwa do mojego prywatnego gabinetu mieszczącego się w Warszawie. Posiadam dyplom psychologa zdobyty na Uniwersytecie Warszawskim oraz ukończone 4-letnie szkolenie psychoterapeutyczne w Centrum Psychologiczno-Medycznym MABOR, a także dyplom potwierdzający wiedzę z zakresu coachingu. Moją specjalnością jest rozwój osobisty oraz zawodowy. Zapraszam do kontaktu.

  Data dodania: 21 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Września »

  Psychoterapia to nieodzowny komponent pomocy psychologicznej dedykowanej osobom, walczącym z różnymi zaburzeniami (snu, odżywiania), problemami (w związku, w pracy), uzależnieniami (narkotyki, alkohol) lub też niskim poczuciem własnej wartości. Nasi klienci mają do wyboru psychoterapię poznawczo-behawioralną prowadzoną w trybie: indywidualnym, grupowym (partnerzy, małżeństwa) ale też, rodzinnym. Nasz poznański psycholog Monika Łuczak prowadzi również seminaria samorozwoju personalnego "Alter Ego", będące ciekawą ofertą dla osób zorientowanych na reorganizację życia prywatnego, jak i zawodowego.

  Data dodania: 17 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Test IQ - wszystko na ten temat u Nas! »

  Witryna testiq24.pl, przybliża wiadomości o testach psychologicznych. Co więcej, pomoże Ci zrozumieć zagadnienia z zakresu nauki o psychologii. Będziesz mógł przeczytać cenne informacje związane z psychiką człowieka, oraz dowiedzieć się czegoś o rodzajach testów IQ, a także lepiej poznać własną psychikę.

  Data dodania: 25 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Poznań »

  Psychoterapia, a także szeroko rozumiana pomoc psychologa kierowana jest do każdego, bez względu na płeć, wiek albo problem. Specyficzność tej formy wsparcia polega z jednej strony na formie terapii, z drugiej jednak na działaniach prewencyjnych. Higiena zdrowia psychicznego, właściwej formy emocjonalnej jest równie ważna jak codzienna troska o nasze ciało. Psychoterapeuta - rola, jaką przyjmuje w procesie psychoterapii, jest na wskroś modyfikowalna, a także powiązana specyfiki pacjenta, a także jego problemu. MIND Centrum Psychologiczno-Psychoterapeutyczne to doskonała propozycja dla osób z Poznania i pobliskich miejscowości, w tym Swarzędza.

  Data dodania: 26 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Pracownia Psychologiczna PsychoPraca i Gabinet Psychologiczny Piotr Szczypek »

  Pracownia Psychologiczna PsychoPraca i Gabinet Psychologiczny Piotr Szczypek oferuje badania psychologiczne wstępne i okresowe (tzw. psychotesty) kierowców pojazdów wszystkich kategorii prawa jazdy, kierowców pojazdów uprzywilejowanych, operatorów maszyn takich jak wózki widłowe, ładowarki, koparki, ciągniki rolnicze. Badania odbywają codzienne w nowoczesnej pracowni zlokalizowanej przy ulicy Chełmińskiej 115 / 2 zlokalizowanej około 200 metrów od grudziądzkiego Ośrodka Medycyny Pracy. Badania odbywają się od godziny 8:30 do 18. W celu umówienia się na badanie sugerowana jest rejestracja telefoniczna.
  Oprócz badań psychotechnicznych, oferuję inne usługi psychologiczne, w tym terapia krótkoterminowa skoncentrowana na rozwiązaniach (TSR), poradnictwo psychologiczne, diagnoza inteligencji, osobowości, temperamentu (badania do celów rekrutacji pracowników - oferta dla firm). Badania wybranych sfer funkcjonowania psychologicznego wraz z pisemną opinią.
  Wszystkie usługi psychologiczne świadczone są dla młodzieży i dorosłych.

  Data dodania: 08 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Lublin »

  Niemalże każdy doznaje czasem w życiu emocjonalnego cierpienia. Ale kiedy cierpienie jest szczególnie znaczne, czy to w formie stałego przygnębienia, ponurości, opóźniania bieżących postanowień tudzież trudności wychowawczych czy też w sferze zawodowej, przychodzi okres, żeby zastanowić się nad poszukaniem doradztwa takiego jak poradnictwo psychologiczne lub psychoterapia Lublin, którą jest w stanie zaoferować dobry psycholog Lublin. Podobnie w przypadku związków małżeńskich i par, które mają przeszkody niezbędna może się okazać terapia małżeńska Lublin. Składniki peryferyjne, jakich nie można ustrzec się w zwykłej egzystencji, czasem łączą się z aktualnymi problemami, wytwarzając wyraźne niebezpieczeństwo dla psychiki każdego z nas. Doznając bólu fizycznego, gros ludzi nie bedzie miała rozterek żeby pójść do doktora. Jednakowo, terapia Lublin może zająć się kluczowymi przyczynami wspomnianych wyżej dysfunkcji a także przyczynić się do ich wyeliminowania bądź kojenia objawów.

  Data dodania: 21 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Terapia małżeńska »

  Pracownia Psychoterapii i Twórczego Życia FENIKS jest czynna od poniedziałku do soboty według indywidualnego harmonogramu dostosowanego do potrzeb osób korzystających z usług ośrodka. Warsztaty odbywają się także w trakcie weekendu. Terminy i godziny sesji terapeutycznych oraz szkoleń i warsztatów ustalane są każdorazowo indywidualnie. Oferowana przez nas konsultacja psychologiczna to spotkanie, którego celem jest rozpoznanie sprawy, z którą przychodzisz, poznanie lub dookreślenie tego, co chcesz zmienić, osiągnąć oraz ustalenie formy dalszej pomocy dla Ciebie - psychoterapia indywidualna, terapia małżeńska, rodzinna, wizyta u innego specjalisty. Zapraszamy.

  Data dodania: 01 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pacholski M. Prywatny gabinet psychologiczny terapia par warszawa »

  Warszawska jednostka SYNTONIA zajmuje się całościowo realizowaniem rozmaitego rodzaju badań oraz testów psychologicznych (również badań psychotechnicznych kierowców) a dodatkowo oceną przeróżnych zaburzeń oraz ich terapią. Jednostka współpracuje z psychologiem-diagnostą, psychiatrą oraz psychoterapeutą, oferując wsparcie oraz pomoc osobom zarówno cierpiącym na długotrwały napięcie lub zmagającym się z wypaleniem zawodowym, jak i depresją lub problemami małżeńskimi. Gabinet SYNTONIA ma możność zaproponowania farmakoterapii i przesunięcia do dalszych działań diagnostycznych. Z kompletną ofertą działań gabinetu można zapoznać się poprzez stronę www.

  Data dodania: 05 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Warszawa Saska Kępa »

  Ośrodek Psychoterapii W RELACJI zaprasza osoby znajdujące się w kryzysie, pragnące lepiej poznać siebie, napotykające na trudności w życiu, relacjach z innymi. Nasza oferta skierowana jest zarówno do osób dorosłych, jak i dzieci i młodzieży. Zapraszamy na psychoterapię indywidualną, coaching, konsultacje wychowawcze, a także terapię i wspieranie rozwoju dzieci. Oferta dostępna jest także w języku angielskim.

  Gabinet zlokalizowany jest w Warszawie na terenie dzielnicy Praga Południe (Saska Kępa).

  Specjaliści Ośrodka pracują w nurcie integracyjnym: dobierają narzędzia terapeutyczne do potrzeb klienta, za podstawę pracy obierają psychoterapię humanistyczną.

  Więcej na temat psychoterapeutów, oferty i Ośrodka, można znaleźć na stronie internetowej www.wrelacji.pl

  Zapraszamy także do lektury bloga psychologicznego NIUANSE blog.wrelacji.pl, prowadzonego przez naszych specjalistów.

  We offer psychotherapy and coaching in English. For more information, please visit our website www.wrelacji.pl

  Data dodania: 30 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet Psychoterapii Wrocław - rowno-waga.pl »

  Czujesz, że nie wykorzystujesz wszystkich swoich możliwości życiowych? Masz jednak stale wrażenie że coś cię blokuje i niepozwana na działanie? Jeśli tak, być może pomocna dla ciebie okaże się być rozmowa z terapeutą który pomoże ci określić co jest przyczyną takiego stanu rzeczy. Pamiętaj, że zrozumienia samego siebie jest podstawą do osiągnięcia sukcesu.

  Data dodania: 22 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • HUMANI - Psycholog, Psychiatra, Seksuolog »

  Zespół Humani budują wykwalifikowani psycholodzy, psychiatrzy i dyplomowany seksuolog. Oferowana tu psychoterapia ma więc kompleksowy charakter i gdy trzeba wspomagana jest leczeniem farmakologicznym. Pakiet usług jest bardzo szeroki, możliwe jest odbycie również terapii w języku niemieckim i angielskim. Praca z dziećmi i z rodzinami przebiega na bazie podejścia systemowego i - tak jak pozostałe rodzaje terapii - jest kontrolowana przez superwizorów. Monitorowanie działań psychoterapeutów jest dużym atutem placówki i zasługuje na podkreślenie. Nie wszystkie instytucje terapeutyczne w Poznaniu mogą wykazać się tak dużą klasą. Przed rozpoczęciem działań psycholodzy z Poznania wspólnie z pacjentem formułują cel terapii i warunki związanego z nią kontraktu. Psychoterapia bazuje na zasadach kodeksu Etyczno – Zawodowego Psychologa Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, a zatrudnieni psychiatrzy potrafią celnie określić stan pacjenta i właściwie dobrać leczenie. HUMANI - Ośrodek Psychoterapii i Rozwoju Osobistego w Poznaniu

  Data dodania: 26 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • GPA.edu.pl - Psychoterapia, szkolenia dla psychoterapeutów »

  Grupa Pro Alegria w Poznaniu, złożona z doświadczonych psychologów i pedagogów, zaprasza wszystkich zainteresowanych rozwojem w tych zawodach do udziału w naszym Studium Psychologiczno-Pedagogicznym, warsztatach praktycznych prowadzonych przez Szkołę Terapii Dzieci i Młodzieży oraz szkoleń Akademii Trenerów Umiejętności Wychowawczych. Jesteśmy nastawieni na wyrabianie praktycznych kompetencji. Uczestnicy testują je podczas 40 godzin praktyk w naszych placówkach wychowawczych. Prowadzimy psychoterapię dla dorosłych, w naszej ofercie jest także psychoterapia dzieci i młodzieży. Jeśli potrzebny ci psycholog w Poznaniu - dobrze trafiłeś. Jeśli chcesz być dobrym psychoterapeutą - jeszcze lepiej. Prowadzimy szkolenia praktyczne dla przyszłych pedagogów i psychoterapeutów, które pozwolą zdobyć młodym adeptom realną wiedzę potrzebną do zawodu.

  Data dodania: 17 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • StrefaTrzezwosci.pl »

  Jesteśmy prywatnym ośrodkiem leczenia uzależnień mieszczącym się w okolicach Krakowa (malownicza miejscowość Więckowice – 10 km od Krakowa). STREFA TRZEŹWOŚCI proponuje terapię stacjonarną w niewielkich grupach (do ośmiu osób), terapię nawrotów oraz terapię rozszerzoną. Prowadzimy również terapię dochodzącą dla rodzin alkoholików. W ramach terapii wszystkim klientom zapewniamy profesjonalną opiekę doświadczonych terapeutów, pomoc psychologów, odtruwanie oraz konsultacje internistów i lekarzy psychiatrów. Gwarantujemy komfortowe warunki pobytu oraz pełną anonimowość.

  Data dodania: 05 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Gestalt Danuta Długosz »

  Jeżeli chcecie Państwo uzyskać pomoc w zakresie walki z depresją, nerwicą, urazami emocjonalnymi, bezsennością, zmęczeniem, stresem, ciągłym poczuciem pustki i beznadziei, polecana jest działalność Danuty Długosz. Prowadzi ona aktualnie w Krakowie gabinet terapeutyczny, w którym każdego dnia podnosi jakość życia wielu osobom. Po dwugodzinnej sesji są oni zdrowsi, pełniejsi życia, po prostu są o wiele szczęśliwsi.

  Data dodania: 23 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Psychiatra Kraków »

  Specjalizacją gabinetu psychoterapeutycznego i gabinetu psychiatrycznego jest psychoterapia w systemie psychodynamicznym. Terapia psychodynamiczna w wielu przypadkach stanowi najlepsze oraz polecane wyjście w przypadku zaburzeń powiązanych ze stresem, nastrojem, lękiem, ale również z zaburzeniami psychicznymi wynikających z faktu nadużywania różnych psychoaktywnych substancji. Krakowski psychiatra Janusz Morasiewicz, psycholog Małgorzata Opoczyńska-Morasiewicz to cenieni, utytułowani oraz doświadczeni specjaliści, doskonale przygotowani do oferowania efektywnej pomocy psychiatrycznej, jak również psychologicznej.

  Data dodania: 15 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog łódź »

  Witam na oficjalnej stronie internetowej certyfikowanej psychoterapeutki i psychologa. Jeżeli szukają Państwo pomocy psychoterapeutycznej nie mogło się Wam bardziej poszczęścić. Walczą Państwo z kłopotami emocjonalnymi, o charakterze osobistym, czy generalnymi kłopotami w relacjach z innymi ludźmi? Gorąco zapraszam do skorzystania z usług poznawczo-behawioralnych gabinetu psychoterapeutycznego. Mój gabinet to miejsce gdzie będziecie mogli Państwo popracować nad swoimi dotychczasowymi dysfunkcyjnymi zachowaniami oraz nauczyć się jak sobie radzić z tego typu kłopotami. Pomogłam już setkom osób, które dzięki mojej interwencji poukładały swoje życie!

  Data dodania: 30 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog szczecin »

  ProBono zajmuje się prowadzeniem sesji terapeutycznych, szkoleń oraz zapewnia natychmiastową pomoc psychologiczną. Wszystkie sesje terapeutyczne przeprowadzane są zgodnie z najnowszymi dokonaniami w danej dziedzinie. Pomocy udzielają wyłącznie doświadczeni psycholodzy kliniczni, psychoterapeuci, lekarze psychiatrii oraz socjoterapeuci. Pro-Bono kieruje swą usługę nie tylko do tych cierpiących na depresję, zaburzenia lękowe, nerwicę czy zaburzenia osobowości. Oferta ProBono obejmuje też osoby stawiające na samorozwój i samodoskonalenie.

  Data dodania: 16 01 2014 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Psychologia i psychoterapia

Psychologia i psychoterapia - nowa strona:

Adres: