Poradnie specjalistyczne Podkategoria: Poradnie specjalistyczne

1 · 2 · następna strona »
 • BAZA LEKÓW - opinie, ulotki do lekarstw i suplementów diety »

  Baza lekarstw i suplementów diety. Informacje o działaniu i dawkowaniu leków i suplementów diety. W serwisie znajdziesz także ostrzeżenia na wypadek przedawkowania, stosowania preparatu z jedzeniem i piciem (także z alkoholem) oraz informacje dodatkowe dla kobiet w ciąży lub karmiących piersią. W przypadku części preparatów możliwość porównania cen, dzięki zaimplementowanym kreacjom. Leki posiadają załączone ulotki w plikach *.pdf oraz *. doc.

  Data dodania: 12 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • http://www.adent-lodz.pl/ »

  ADENT pomoże ci zadbać o piękny uśmiech i zdrowe zęby. W naszej klinice oferujemy szeroki wachlarz nowoczesnych usług stomatologicznych począwszy od stomatologii zachowawczej, przez leczenie kanałowe – endodoncję, pedodoncję, czyli leczenie dzieci, ortodoncję, po stomatologię estetyczną taką jak: wybielanie zębów lub protetykę. Nad pacjentami w trakcie zabiegów czuwają wysokiej klasy specjaliści, dlatego nasi pacjenci mogą się czuć całkowicie bezpiecznie podczas wszystkich zabiegów.

  Data dodania: 02 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Klinika Leczenia Zatok MML »

  Na stronie www.chorezatoki.pl zapoznamy się z metodami domowego leczenia infekcji dróg oddechowych oraz metodami, które prawdopodobnie zastosuje lekarz. Znajdziemy także odpowiedzi specjalistów udzielone na pytania od pacjentów, a także spis aktualnych informacji na temat nadchodzących konferencji i wieców lekarskich. Serdecznie zapraszamy!

  Data dodania: 28 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • MEDIS Psychiatra katowice »

  MEDIS Prywatny Ośrodek Leczniczy jest prywatnym ośrodkiem opieki medycznej, który mieści się w Katowicach tuż przy ulicy Szeptyckiego 1. Świadczymy usługi związane z poradnią lekarską, a także zabiegi i badania jak EKG czy USG. Jesteśmy w porozumieniu z Narodowym Funduszem Zdrowia, dlatego także poniektóre nasze badania wykonywane są za darmo, ponieważ mamy odpowiednią refundację. Podejmujemy pacjentów jedynie w dni powszednie. Świadczymy usługi w ramach medycyny pracy dla firm i pracowników indywidualnych i realizujemy badania kierowców. Gruntowne informacje na temat bieżących zapisów pod adresem internetowym naszego ośrodka.

  Data dodania: 23 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • EEG Biofeedbeck Warszawa »

  Twoje dziecko wykazuje objawy ADHD, nie potrafi się skoncentrować, wyciszyć. Mamy dla Ciebie rozwiązanie. Metoda EEG Biofeedback poprawia koncentrację, szybkość myślenia, pamięć, przyswajanie materiału przed egzaminami, a także organizację pracy, jej właściwe planowanie, uczy relaksacji, wewnętrznego wyciszenia, panowania nad emocjami. Leczy zaburzenia snu, migreny i inne schorzenia na podłożu psychicznym. Metoda ta wykazuje wysoką skuteczność we wspomaganiu leczenia osób z ADD, ADHD i dysleksją. Pozwól pomóc sobie i swojej rodzinie. Zapraszamy do naszego gabinetu EEG Biofeedbeck w Grodzisku Mazowieckim.

  Data dodania: 01 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • KLINIKA KRAKOWSKA Poz kraków »

  Bogata oferta Kliniki Krakowskiej obejmuje pełen zakres świadczeń medycznych - profilaktykę, szczepienia ochronne, opiekę podstawową, usługi lekarzy specjalistów, wszechstronną diagnostykę, świadczenia z zakresu medycyny pracy, medycyny podróży, poradni rehabilitacyjnej oraz rozległą gamę zbiegów z dziedziny medycyny estetycznej. Warto dodać, iż placówka ma podpisaną umowę z Narodowym Funduszem Zdrowia na świadczenie usług w poradni kardiologicznej, okulistycznej, ginekologicznej, rehabilitacyjnej, poradni leczenia bólu i poradni psychiatrycznej dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Zatrudniamy wyspecjalizowaną kadrę lekarzy, którzy każdy przypadek medyczny traktują indywidualnie, a także starają się stworzyć jak najlepsze warunki dla pacjenta, żeby każdy czuł się wyjątkowo. Więcej informacji odnajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 13 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Września »

  Psychoterapia to nieodzowny komponent pomocy psychologicznej dedykowanej osobom, walczącym z różnymi zaburzeniami (snu, odżywiania), problemami (w związku, w pracy), uzależnieniami (narkotyki, alkohol) lub też niskim poczuciem własnej wartości. Nasi klienci mają do wyboru psychoterapię poznawczo-behawioralną prowadzoną w trybie: indywidualnym, grupowym (partnerzy, małżeństwa) ale też, rodzinnym. Nasz poznański psycholog Monika Łuczak prowadzi również seminaria samorozwoju personalnego "Alter Ego", będące ciekawą ofertą dla osób zorientowanych na reorganizację życia prywatnego, jak i zawodowego.

  Data dodania: 17 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Poznań »

  Psychoterapia, a także szeroko rozumiana pomoc psychologa kierowana jest do każdego, bez względu na płeć, wiek albo problem. Specyficzność tej formy wsparcia polega z jednej strony na formie terapii, z drugiej jednak na działaniach prewencyjnych. Higiena zdrowia psychicznego, właściwej formy emocjonalnej jest równie ważna jak codzienna troska o nasze ciało. Psychoterapeuta - rola, jaką przyjmuje w procesie psychoterapii, jest na wskroś modyfikowalna, a także powiązana specyfiki pacjenta, a także jego problemu. MIND Centrum Psychologiczno-Psychoterapeutyczne to doskonała propozycja dla osób z Poznania i pobliskich miejscowości, w tym Swarzędza.

  Data dodania: 26 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Wesoły L & P stomatologia mysłowice »

  Gabinet Stomatologiczny L&P Wesoły, to bezsprzeczny lider na rynku stomatologicznym w Sosnowcu. Sekretem tego sukcesu, jest ogromne doświadczenie oraz kompetentne podejście do każdego pacjenta, jak również bogate zaplecze techniczne. Gabinet prowadzą wyspecjalizowani lekarze stomatolodzy, którzy zapewniają komfort i wysoką jakość usług. Gabinet Stomatologiczny L&P Wesoły posiada kompleksowe, przestronne i sterylnie czyste gabinety, nowoczesną aparaturę i sprzęt medyczny. Personel gabinetu odbywa regularne szkolenie na kursach i sympozjach naukowych w celu podniesienia swoich kwalifikacji. Szeroka oferta usług, zawiera: stomatologię zachowawczą, estetyczną, dziecięcą, endodoncję, implantologię oraz higienę. Więcej szczegółów na stronie:

  Data dodania: 08 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Terapia małżeńska »

  Pracownia Psychoterapii i Twórczego Życia FENIKS jest czynna od poniedziałku do soboty według indywidualnego harmonogramu dostosowanego do potrzeb osób korzystających z usług ośrodka. Warsztaty odbywają się także w trakcie weekendu. Terminy i godziny sesji terapeutycznych oraz szkoleń i warsztatów ustalane są każdorazowo indywidualnie. Oferowana przez nas konsultacja psychologiczna to spotkanie, którego celem jest rozpoznanie sprawy, z którą przychodzisz, poznanie lub dookreślenie tego, co chcesz zmienić, osiągnąć oraz ustalenie formy dalszej pomocy dla Ciebie - psychoterapia indywidualna, terapia małżeńska, rodzinna, wizyta u innego specjalisty. Zapraszamy.

  Data dodania: 01 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • SZOMBIERKI medycyna pracy bytom »

  Od niedawna dysponujemy najwyższej klasy sprzętem do przeprowadzania specjalistycznych badań USG. Na stałe współpracujemy ze specami, którzy wykonują badania ultrasonograficzne, a w dodatku naczyniowe. Przychodnia lekarska Szombierki to przyjazne pacjentom położenie, które dba o swoich pacjentów, oferując im kompleksowe leczenie i profesjonalne podejście całej drużyny medycznej. Dzięki temu rezydenci Szombierek mają możliwość korzystania z opieki na wysokim pułapie. Stale rozszerzamy ofertę zabiegów, zwiększając tym samym liczbę zaangażowanego personelu. Więcej informacji o dotychczasowej aktywności, a dodatkowo pełną propozycję dostępnych zabiegów, odnajdziecie Państwo na stronie internetowej:

  Data dodania: 09 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Psychiatra Kraków »

  Specjalizacją gabinetu psychoterapeutycznego i gabinetu psychiatrycznego jest psychoterapia w systemie psychodynamicznym. Terapia psychodynamiczna w wielu przypadkach stanowi najlepsze oraz polecane wyjście w przypadku zaburzeń powiązanych ze stresem, nastrojem, lękiem, ale również z zaburzeniami psychicznymi wynikających z faktu nadużywania różnych psychoaktywnych substancji. Krakowski psychiatra Janusz Morasiewicz, psycholog Małgorzata Opoczyńska-Morasiewicz to cenieni, utytułowani oraz doświadczeni specjaliści, doskonale przygotowani do oferowania efektywnej pomocy psychiatrycznej, jak również psychologicznej.

  Data dodania: 15 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog łódź »

  Witam na oficjalnej stronie internetowej certyfikowanej psychoterapeutki i psychologa. Jeżeli szukają Państwo pomocy psychoterapeutycznej nie mogło się Wam bardziej poszczęścić. Walczą Państwo z kłopotami emocjonalnymi, o charakterze osobistym, czy generalnymi kłopotami w relacjach z innymi ludźmi? Gorąco zapraszam do skorzystania z usług poznawczo-behawioralnych gabinetu psychoterapeutycznego. Mój gabinet to miejsce gdzie będziecie mogli Państwo popracować nad swoimi dotychczasowymi dysfunkcyjnymi zachowaniami oraz nauczyć się jak sobie radzić z tego typu kłopotami. Pomogłam już setkom osób, które dzięki mojej interwencji poukładały swoje życie!

  Data dodania: 30 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • SPÓŁKA LEKARSKA Spółka z o.o. poradnia psychiatryczna warszawa »

  Przychodnia Spółka Lekarska Sp. z o. o. wszystkim swoim klientom oferuje leczenie w zakresie dermatologii, kardiologii, laryngologii, neurologii, pulmonologii, okulistyki, urologii, ginekologii, psychiatrii oraz medycyny pracy. Proponuje również zrealizowanie testu nietolerancji pokarmowej, dzięki któremu można się dowiedzieć czy nasz organizm nie wymaga zmiany diety. W przychodni znajdują się właściwie przystosowane gabinety, w których lekarze specjaliści stosują sprawdzone i bezpieczne metody diagnostyki i leczenia rozmaitych chorób. Spółka prowadzi aktywność od 1991 roku i jej praca jest kontynuacją Spółdzielni Zdrowie, która leczyła pacjentów od 1968 roku. Więcej informacji wyszukają Państwo na stronie internetowej.

  Data dodania: 26 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Rezonans magnetyczny - Pracownia w Lublinie - www.eurodiagnostic.pl »

  EuroDiagnostic zaprasza do odwiedzenia swojej placówki medycznej w Lublinie. Badania obrazowe, oraz inne specjalistyczne badania pod okiem specjalistów. W EuroDiagnostic mogą Państwo wykonać rezonans magnetyczny w bardzo atrakcyjnych cenach.

  Data dodania: 21 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • Albus Dent Dental implants Cracow »

  AlbusDent z Krakowa to pełen rozmiar usług stomatologicznych na najwyższym poziomie. Wychodząc naprzeciwko potrzebom klientów do propozycji włączyliśmy usługę turystyki medycznej. Jest to projekt dla pacjentów także z kraju jak tudzież z zagranicy. O ile zależy Ci na profesjonalnej opiece stomatologicznej, pomocy najlepszych lekarzy specjalistów warto wybrać się do Krakowa. Warto naświetlić, iż dajemy więcej, niż zabiegi dentystyczne. Jeśli przy zabiegach jesteśmy to w naszej klinice nabędziecie pomoc z obszaru chirurgii stomatologicznej, ortodoncji, protetyki, periodnentologii oraz wielu innych specjalności. Znaczące jest, że otrzymujecie całkowitą pomoc oraz pieczę naszego Opiekuna, który zadba o każdy szczegół Twojej wizyty w Krakowie, począwszy od wynajęcia hotelu po zaproponowanie rozmaitych atrakcji, jakie zapewnia dawna stolica Polski, w co wplecione będzie odwiedzenie naszego gabinetu.

  Data dodania: 06 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Leczenia alkoholizmu łódź - http://aktywatorciebie.pl/leczenie-alkoholizmu/ »

  Jeśli zmagasz się z depresją, alkoholizmem, nadwagą, otyłością, nerwicą, anoreksją, bulimią i bezsennością zapraszamy do Łodzi, gdzie mieści się Gabinet Psychoterapii I Hipnozy AKTYWATOR CIEBIE. Siłą prowadzonych przez nas zajęć jest hipnoza. Z jej wykorzystaniem pomogliśmy już setkom pacjentów, którzy leczą się u nas na terapiach indywidualnych i grupowych. Teraz również i Ty możesz skorzystać z naszych zajęć.

  Data dodania: 08 07 2017 · szczegóły wpisu »
 • NZOZ VISUS lucentis białystok »

  Centrum Okulistyczne Dr Michnowskiego pozostało utworzone, aby zapewnić pacjentom komfortowe leczenie dolegliwości okulistycznych. Przeprowadzamy usługi medyczne prywatnie. Nasi lekarze specjaliści przyjmują w poniedziałki oraz piątki wedle przeprowadzonych uprzednio zapisów, których można dokonać telefonicznie albo indywidualnie. Centrum Okulistyczne Dr Michnowskiego zlokalizowane jest w Białymstoku w bliskiej odległości od centrum miasta. Podejmujemy pacjentów w różnym wieku. Mogą oni skorzystać z usług naszych okulistów w przystępnych terminach. Dokładny obszar zaświadczanych usług, a także opis dolegliwości okulistycznych dostępny pod adresem WWW.

  Data dodania: 30 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Medyczne Vitamed najlepszy dentysta białystok »

  Centrum Medyczne VitaMed działa na rynku usług medycznych od kilkunastu lat. Dokładnie działamy od 1995 roku. Każdy pacjent zdoła liczyć na indywidualne podejście do swoich kłopotów, a za sprawą interdyscyplinarnej kuracji może mieć zagwarantowane leczenie na najwyższym poziomie. Gwarantujemy specjalistyczne wskazówki w aspekcie stomatologii, implantologii, neurologii, kardiologii, ortopedii, wad postawy, laryngologii, rehabilitacji, ośrodek oddział rehabilitacji dziennej, poradni preluksacyjnej. Żeby zapewnić najwyższą jakość obsługi pacjenta, Centrum Medyczne VitaMed zaimplementowało system zarządzania jakością w/g ISO 9001:2000. Więcej na witrynie WWW.

  Data dodania: 25 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • INDYWIDUALNA SPECJALISTYCZNA PRAKTYKA LEKARSKA PŁOŃSK gabinet okulistyczny płońsk »

  Każdy zapewne wie, jak istotną sprawą jest dobrze funkcjonujący narząd wzroku i kiedy pojawiają się pierwsze oznaki choroby, ogromnie ważne jest, żeby prawidłowa diagnostyka została wykonana możliwie jak najwcześniej. Dlatego wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom, nowoczesny jak i kompleksowo wyposażony gabinet okulistyczny w Płońsku, powadzony przez lekarza medycyny - okulistę Agnieszkę Koziak zapewnia Państwu profesjonalne badania diagnostyczne oraz leczenie chorób oczu. Oferta nasza wycelowana jest zarówno do osób dorosłych jak i do dzieci. Zapraszamy do nas również pacjentów na pracownicze badania profilaktyczne i okresowe, w tym także kierowców. Więcej o nas na naszej stronie internetowej:

  Data dodania: 29 08 2013 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Poradnie specjalistyczne

Poradnie specjalistyczne - nowa strona:

Adres: