Kancelaria Adwokacka Warszawa | Robert Ofiara

Kancelaria Adwokacka Warszawa Roberta Ofiara oferuje usługi prawne w zakresie spraw karnych i rodzinnych, roszczeń kredytowych oraz odszkodowań.Adwokat Robert Ofiara wyspecjalizował się w 4 dziedzinach. Roszczenia kredytowe to jedna z nowszych obszarów działalności Kancelarii. Zespół Prawników specjalizujący się w roszczeniach przeciwko bankom wspiera Klientów na etapach: analiza umowy kredytowej, spotkanie konsultacyjne, porada prawna w zakresie możliwych do uzyskania roszczeń. Sprawy prowadzone przez Kancelarię dotyczą w znacznej mierze umów kredytowych w obcej walucie. Odszkodowania powypadkowe, w których ta Kancelaria Adwokacka udziela porad prawnych to: odszkodowanie za wypadek komunikacyjny, odszkodowanie za wypadek przy pracy, odszkodowanie za wypadek w rolnictwie, odszkodowanie za błąd lekarski. Odszkodowania to sprawy, które są coraz popularniejsze w Polsce, dzięki m. in. programom w mediach dedykowanym tym roszczeniom. Zespół Kancelarii Adwokata Roberta Ofiara również bierze czynny udział w szerzeniu informacji z zakresu pomocy osobom poszkodowanym na skutek różnych wypadków. Oprócz wskazanych wcześniej rodzajów postępowań, Kancelaria udziela porad prawnych z zakresu spraw rodzinnych (rozwód, podział majątku, kontakty, spadek). Ponadto Kancelaria ma również Zespół Prawników wyspecjalizowanych w zakresie spraw karnych.

Szczegóły strony robertofiara.pl:

Podlinkuj stronę robertofiara.pl:

Kancelaria Adwokacka Warszawa | Robert Ofiara

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 48 Odwiedziny googlebot 8

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Kancelaria łódź »

  Adwokaci oraz prawnicy z wieloletnim doświadczeniem. Kancelaria adwokacka łódź Acta Vera w Łodzi świadczy profesjonalne i rzetelne usługi w zakresie prawa rodzinnego (opieka nad dziećmi, rozwód, ubezwłasnowolnienie, podział majątku, adopcja), prawo spadkowe oraz gospodarcze i odszkodowania. Porady prawne na najwyższym poziomie. Nasza kancelaria adwokacka cieszy się ogromnym zaufaniem pośród społeczeństwa z Łodzi oraz okolic. Usługi świadczymy w trzech językach – ojczystym, niemieckim i angielskim. Kancelarii przewodzi prawnik łódź Marcin Komorowski. Uczciwość, indywidualne podejście do sprawy i skuteczność. Zapraszamy.

  Data dodania: 23 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Skuteczne dochodzenie odszkodowań »

  Odszkodowania IRIDUM – firma świadczy usługi w zakresie dochodzenia odszkodowań. Pomoc w uzyskiwaniu odszkodowań powypadkowych w szczególności dla ofiar wypadków komunikacyjnych, które doznały uszczerbku na zdrowiu i mieniu oraz dla poszkodowanych przez wszelkie inne zdarzenia. Nie pobieramy opłat wstępnych – rozliczenie następuje po uzyskaniu świadczenia dla osoby poszkodowanej.

  Data dodania: 06 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria prawna Wrocław »

  Kancelaria IURICO specjalizuje się głównie w przedmiocie gospodarczym i istnieje od ponad 15 lat. Doświadczenie prawnicze pracowników kancelarii poparte jest między innymi międzynarodowymi praktykami w sądach, wykładami na najlepszych europejskich uniwersytetach i przede wszystkim zdobytymi stopniami naukowymi.
  Kancelaria prawna oferuje szeroko rozwinięte doradztwo i obsługę prawną. Do najważniejszych specjalizacji IURICO należy między innymi: prawo spółek, prawo cywilne, europejskie, prawo kontraktów w obrocie krajowym i międzynarodowym oraz prawo mediów i reklamy. Ponadto kancelaria IURICO dochodzi należności, obraca nieruchomościami oraz zajmuje się pośrednictwem finansowym i ubezpieczeniowym, a także świadczy porady prawne przez internet.

  Data dodania: 05 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • KANCELARIA NOTARIALNA MICHAŁ GRAJNER I PARTNER notariusz katowice »

  W regionie województwa śląskiego mieści się Kancelaria Notarialna Michał Grajner i Partner. Notariusze biura notarialnego absorbują się w szczególności sporządzaniem aktów notarialnych lub aktów poświadczenia oraz dziedziczenia. Ponadto opierają swoją działalność na zasadach słuszności i sprawiedliwości oraz na bieżących przepisach prawa. Notariusze świadczą także usługi w języku francuskim. Za pomocą kancelarii można także przechowywać pieniądze bądź papiery wartościowe. Wszystkie czynności notarialne odbywają się na miejscu w biurze notarialnym i w uzasadnionych przypadkach poza biurem. Więcej na stronie internetowej.

  Data dodania: 12 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • KANCELARIA NOTARIALNA KATARZYNA STENCEL notariusze katowice »

  Notariuszowi, prowadzącemu w Katowicach Kancelarię Notarialną, zdołają Państwo polecić zarówno przygotowywanie aktów notarialnych podług aktualnych przepisów prawa czy zasad etyki zawodowej, jak także skonstruowanie projektów aktów i oświadczenia lub innych dokumentów na życzenie stron. Większość czynności realizowanych za pomocą Notariusza zwyczajowo realizowana jest w biurze notarialnym, w nadzwyczajnych okolicznościach niemniej jednak istnieje ewentualność sporządzenia aktów notarialnych poza obszarem Kancelarii Notarialnej. Szczegóły informujące o pełnym obszarze usług osiąganych przez katowicką Kancelarię Notarialną znajdą Państwo na stronie www.

  Data dodania: 07 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Gdynia, Radca Prawny Gdynia »

  Kancelarie Adwokata i Radcy Prawnego Miecznikowska & Miecznikowski świadczą kompleksową i profesjonalną obsługę prawną osób fizycznych i podmiotów gospodarczych. Oferujemy zarówno stałą obsługę prawną, jak i bieżącego doradztwo i prowadzenie poszczególnych spraw sądowych oraz administracyjnych. Mieścimy się w Gdyni, ale świadczymy usługi na terenie całego kraju, a także poza jego granicami (w języku angielskim). Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym zakresem usług prawnych. Co istotne współpraca Adwokata oraz Radcy Prawnego zapewnia wszechstronne doradztwo prawne oraz możliwość konsultowania spraw obejmujących tzw. zagadnienia interdyscyplinarne (łączące różne gałęzie prawa, np. prawo karne i prawo autorskie). W celu omówienia się na spotkanie prosimy o kontakt telefoniczny bądź mailowy.

  Data dodania: 09 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawna Zawiślak & Partners in Law »

  Kancelaria Prawna Zawiślak & Partners in Law świadczy usługi w zakresie doradztwa prawnego, podatkowego oraz windykacji. Prawnicy zajmują się także przygotowywaniem pozwów o zapłatę w postępowaniach: upominawczym, nakazowym, uproszczonym i zwykłym, obsługą pozwów o zapłatę do momentu uzyskania nakazu zapłaty, sprzeciwami i zarzutami od nakazów zapłaty.

  Data dodania: 24 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Http://www.odszkodowaniacentrum.pl/ »

  Nasza firma na rynku działa już od roku 2003. Zajmujemy się odzyskiwaniem odszkodowań za wypadki drogowe oraz wypadki w miejscach publicznych. Pomożemy Państwu także odzyskać pieniądze za szkody osobowe, rzeczowe oraz energetyczne. Do skorzystania z naszej oferty zapraszamy również osoby, które poniosły uszczerbek na zdrowiu w wyniku błędów lekarskich. Gwarantujemy szybkie działanie oraz naprawdę wysoką skuteczność (do 98,3%). Nasza firma ma 96 oddziałów na terenie całej UE – dzięki temu jesteśmy w stanie odzyskać pieniądze za szkody poniesione także poza granicami Polski.

  Data dodania: 03 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Radca prawny Gdańsk Buczkowski »

  Gdański radca prawny Igor Buczkowski serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z pełną ofertą usług prawniczych. W ofercie poradnictwo w zakresie różnych dziedzin prawa. Profesjonalna opieka prawna przed obliczem sądu czy też choćby przygotowanie odpowiednich pism urzędowych, sądowych. Zapraszamy do poznania pełnej oferty, zachęcamy do rozpoczęcia współpracy z prawnikiem Igorem Buczkowskim

  Data dodania: 30 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • Jak sprawdzić otrzymane punkty karne - pkt-karne.pl »

  W jaki sposób sprawdzić online ilość otrzymanych punktów karnych?
  Czy mogę odwołać się od otrzymanego mandatu?
  Czy grozi mi odebranie prawa jazdy?

  Jeśli kiedykolwiek zastanawiały Cię powyższe pytania, serwis pkt-karne.pl jest dla Ciebie. Możesz tutaj kupić ebook poświęcony przepisom prawa ruchu drogowego w którym odpowiadam na często zadawane pytania.

  Polecam!

  Data dodania: 12 08 2015 · szczegóły wpisu »