Ciechocinek - pobyty prywatne w sanatorium - www.znpciechocinek.pl

Ciechocinek jako uzdrowisko prezentuje się bardzo atrakcyjnie. Otoczone lasami zapewnia czyste powietrze. Obecność wód solankowych przyczyniła się do powstania tężnie, które tworzą wyjątkowy ciechociński mikroklimat. Ciechocinek jest miastem bardzo zadbanym, ozdobionym licznymi skwerami i kobiercami kwiatowymi. W Ciechocinku organizowanych jest mnóstwo atrakcji przyciągających turystów. Wśród niech możemy znaleźć na przykład Festiwal Romów. W ciągu miesięcy letnich każdego tygodnia odbywają się koncerty, recitale i inne wydarzenia kulturalne.


Wielu kuracjuszy docenia walory uzdrowiska Ciechocinek i właśnie tutaj planuje spędzenie urlopu połączonego z zabiegami leczniczymi. Przyjazd do Ciechocinka to doskonały pomysł i warto starannie dobrać sanatorium, w którym planujemy korzystać z
pobytów sanatoryjnych lub
turnusów rehabilitacyjnych. Jednym z ciekawszych obiektów jest Sanatorium ZNP mieszczące się przy spokojnej ulicy Lorentowicza. Sanatorium Uzdrowiskowe ZNP jest obiektem " samowystarczalnym" - posiada własną bazę zabiegową, własną tężnię solankową, własną kawiarnię z dancingiem i wszelkie udogodnienia, które niezbędne są do udanego urlopu. Serdecznie polecamy pobyt w Sanatorium ZNP.

Szczegóły strony www.znpciechocinek.pl:

Podlinkuj stronę www.znpciechocinek.pl:

Ciechocinek - pobyty prywatne w sanatorium - www.znpciechocinek.pl

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 4 Odwiedziny googlebot 1

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • narzędzia endoskopowe »

  Oferujemy automatyczną myjnię endoskopową, która może być stosowana do mycia i dezynfekcji elastycznych endoskopów. Posiada niezbędne certyfikaty jakościowe i medyczne.Myjnia została zaprojektowana tak aby urządzenie było przyjazne dla użytkownika, oszczedne w eksploatacji i zawierała najnowsze rozwiązania techniczne. w naszej ofercie znajdą Państwo także endoskopy czyli urządzenia będące rodzajem wziernika z własnym źródłem światła. Endoskopy jakie możecie Państwo znaleźć w naszej ofercie to profesjonalne urządzenia służące do wykonywania zabiegów endoskopowych. Endoartex działa na rynku od 1995 roku oferując usługi w zakresie serwis endoskopów oraz sprzedaż endoskopów.

  Data dodania: 01 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Lublin »

  Niemalże każdy doznaje czasem w życiu emocjonalnego cierpienia. Ale kiedy cierpienie jest szczególnie znaczne, czy to w formie stałego przygnębienia, ponurości, opóźniania bieżących postanowień tudzież trudności wychowawczych czy też w sferze zawodowej, przychodzi okres, żeby zastanowić się nad poszukaniem doradztwa takiego jak poradnictwo psychologiczne lub psychoterapia Lublin, którą jest w stanie zaoferować dobry psycholog Lublin. Podobnie w przypadku związków małżeńskich i par, które mają przeszkody niezbędna może się okazać terapia małżeńska Lublin. Składniki peryferyjne, jakich nie można ustrzec się w zwykłej egzystencji, czasem łączą się z aktualnymi problemami, wytwarzając wyraźne niebezpieczeństwo dla psychiki każdego z nas. Doznając bólu fizycznego, gros ludzi nie bedzie miała rozterek żeby pójść do doktora. Jednakowo, terapia Lublin może zająć się kluczowymi przyczynami wspomnianych wyżej dysfunkcji a także przyczynić się do ich wyeliminowania bądź kojenia objawów.

  Data dodania: 21 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Stomatologia Kraków - Ortodonta - Dentysta »

  Zapraszamy do naszych gabinetów stomatologicznych. Wyposażone są one w najnowszej generacji sprzęt oraz gwarantujemy obsługę na najwyższym poziomie. Nasz stomatolog zajmie się waszymi problemami związanymi zarówno z ubytkami jak i również brakiem zęba. Mamy w naszej ofercie duży wybór licówek, które dobierzemy kolorem do waszego uzębienia. Implanty wykonane są z materiałów które posiadają atest i są z tak zwanej wysokiej półki. Gdy zajdzie taka potrzeba ortodonta dobierze odpowiedni aparat na zęby. A osobom które wstydziłyby się go nosić zaproponuje aparat mocowany od środka czyli po wewnętrznej stronie zębów.

  Data dodania: 09 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • DENTESTIKA Stomatolog Wrocław »

  Zapraszamy do zaznajomienia się z propozycją gabinetu dentystycznego Dentestika mieszczącego się we Wrocławiu. Oferujemy Państwu: stomatologię zachowawczą, dziecięcą, ortodoncję, chirurgię, protetykę, leczenie kanałowe pod mikroskopem, implantoprotetykę, diagnostykę rentgenowską. Oferujemy gratisowe konsultacje ortodontyczne. Leczymy dorosłych oraz dzieci. Posiadamy własną pracownię rentgenowską, dzięki czemu zdjęcia RTG możemy zrobić na miejscu. Nasi stomatolodzy stworzyli wyjątkowy program wprowadzający dzieci do leczenia zębów. Zapraszamy do kontaktu mailowego, telefonicznego bądź osobistego. Pełna oferta opublikowana jest na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 25 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Activum Med bóle kręgosłupa warszawa »

  Głównymi elementami nienagannie dopracowanymi w wygodnych gabinetach warszawskiego Instytutu „ACTIVUM-MED” są: homeopatia (wykorzystywana na ogół w leczeniu zachowawczym, zarówno w przypadku chorób ostrych, jak także przewlekłych, uciążliwych dolegliwości), osteopatia (profilaktyka, leczenie oraz rehabilitacja układu mięśniowo-szkieletowego) a i akupunktura, terapia manualna kręgosłupa, stawów oraz kończyn lub też kręgosłupa. Dogłębny zakres usług z powodzeniem wykonywanych przy użyciu niezwykle doświadczonych profesjonalistów tworzących Instytut Medycyny Naturalnej „ACTIVUM-MED” zamieszczono na stronie internetowej.

  Data dodania: 28 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Maturitas.pl »

  Jestem psychologiem oraz psychoterapeutą. Zapraszam Państwa do mojego prywatnego gabinetu mieszczącego się w Warszawie. Posiadam dyplom psychologa zdobyty na Uniwersytecie Warszawskim oraz ukończone 4-letnie szkolenie psychoterapeutyczne w Centrum Psychologiczno-Medycznym MABOR, a także dyplom potwierdzający wiedzę z zakresu coachingu. Moją specjalnością jest rozwój osobisty oraz zawodowy. Zapraszam do kontaktu.

  Data dodania: 21 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Coaching Kraków »

  Oferta firmy działającej pod nazwą „CoachingBalance.pl” skierowana jest zarówno do klientów prywatnych, jak również do przedsiębiorstw. W skład usług wchodzą szkolenia i porady trenerów, którzy znają się na tematyce rozwoju osobistego, kariery, sportu, rodziny itp. Dodatkowym elementem oferty opisywanego przedsiębiorstwa jest prowadzenie psychoterapii. Wszystkie oferowane zajęcia prowadzone są w formie indywidualnej oraz grupowej.

  Data dodania: 27 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Gestalt Danuta Długosz »

  Jeżeli chcecie Państwo uzyskać pomoc w zakresie walki z depresją, nerwicą, urazami emocjonalnymi, bezsennością, zmęczeniem, stresem, ciągłym poczuciem pustki i beznadziei, polecana jest działalność Danuty Długosz. Prowadzi ona aktualnie w Krakowie gabinet terapeutyczny, w którym każdego dnia podnosi jakość życia wielu osobom. Po dwugodzinnej sesji są oni zdrowsi, pełniejsi życia, po prostu są o wiele szczęśliwsi.

  Data dodania: 23 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Blog dla Seniora - www.warszawadomseniora.pl »

  Wszyscy powinniśmy dbać o zdrowie. Tym bardziej jest to ważne, jeśli jesteśmy w podeszłym wieku. Na naszym blogu, znajdziesz wiele istotnych informacji. Od zdrowej diety, sposobu odżywiania się osób starszych, po metody i skuteczne praktyki leczenia chorób osób w podeszłym wieku.

  Data dodania: 21 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • Dentis24 - Preparaty Medyczne »

  Produkty sklepu internetowego dentis24.pl to między innymi materiały stomatologiczne, endodontyczne, protetyczne, higienicznie oraz akcesoria stomatologiczne. Stawiamy na wysoką jakość wszystkich propozycji które znajdą Państwo w naszym sklepie. Wyposażamy najlepsze gabinety stomatologiczne, współpracujemy z wieloma specjalistami z branży stomatologicznej. Zapraszamy do naszego sklepu internetowego oraz kontaktu biuro@dentis24.pl.

  Data dodania: 30 10 2015 · szczegóły wpisu »