Ciechocinek - pobyty prywatne w sanatorium - www.znpciechocinek.pl

Ciechocinek jako uzdrowisko prezentuje się bardzo atrakcyjnie. Otoczone lasami zapewnia czyste powietrze. Obecność wód solankowych przyczyniła się do powstania tężnie, które tworzą wyjątkowy ciechociński mikroklimat. Ciechocinek jest miastem bardzo zadbanym, ozdobionym licznymi skwerami i kobiercami kwiatowymi. W Ciechocinku organizowanych jest mnóstwo atrakcji przyciągających turystów. Wśród niech możemy znaleźć na przykład Festiwal Romów. W ciągu miesięcy letnich każdego tygodnia odbywają się koncerty, recitale i inne wydarzenia kulturalne.


Wielu kuracjuszy docenia walory uzdrowiska Ciechocinek i właśnie tutaj planuje spędzenie urlopu połączonego z zabiegami leczniczymi. Przyjazd do Ciechocinka to doskonały pomysł i warto starannie dobrać sanatorium, w którym planujemy korzystać z
pobytów sanatoryjnych lub
turnusów rehabilitacyjnych. Jednym z ciekawszych obiektów jest Sanatorium ZNP mieszczące się przy spokojnej ulicy Lorentowicza. Sanatorium Uzdrowiskowe ZNP jest obiektem " samowystarczalnym" - posiada własną bazę zabiegową, własną tężnię solankową, własną kawiarnię z dancingiem i wszelkie udogodnienia, które niezbędne są do udanego urlopu. Serdecznie polecamy pobyt w Sanatorium ZNP.

Szczegóły strony www.znpciechocinek.pl:

Podlinkuj stronę www.znpciechocinek.pl:

Ciechocinek - pobyty prywatne w sanatorium - www.znpciechocinek.pl

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 8 Odwiedziny googlebot 4

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • HUMANI - Psycholog, Psychiatra, Seksuolog »

  Zespół Humani budują wykwalifikowani psycholodzy, psychiatrzy i dyplomowany seksuolog. Oferowana tu psychoterapia ma więc kompleksowy charakter i gdy trzeba wspomagana jest leczeniem farmakologicznym. Pakiet usług jest bardzo szeroki, możliwe jest odbycie również terapii w języku niemieckim i angielskim. Praca z dziećmi i z rodzinami przebiega na bazie podejścia systemowego i - tak jak pozostałe rodzaje terapii - jest kontrolowana przez superwizorów. Monitorowanie działań psychoterapeutów jest dużym atutem placówki i zasługuje na podkreślenie. Nie wszystkie instytucje terapeutyczne w Poznaniu mogą wykazać się tak dużą klasą. Przed rozpoczęciem działań psycholodzy z Poznania wspólnie z pacjentem formułują cel terapii i warunki związanego z nią kontraktu. Psychoterapia bazuje na zasadach kodeksu Etyczno – Zawodowego Psychologa Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, a zatrudnieni psychiatrzy potrafią celnie określić stan pacjenta i właściwie dobrać leczenie. HUMANI - Ośrodek Psychoterapii i Rozwoju Osobistego w Poznaniu

  Data dodania: 26 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • KLINIKA KRAKOWSKA Poz kraków »

  Bogata oferta Kliniki Krakowskiej obejmuje pełen zakres świadczeń medycznych - profilaktykę, szczepienia ochronne, opiekę podstawową, usługi lekarzy specjalistów, wszechstronną diagnostykę, świadczenia z zakresu medycyny pracy, medycyny podróży, poradni rehabilitacyjnej oraz rozległą gamę zbiegów z dziedziny medycyny estetycznej. Warto dodać, iż placówka ma podpisaną umowę z Narodowym Funduszem Zdrowia na świadczenie usług w poradni kardiologicznej, okulistycznej, ginekologicznej, rehabilitacyjnej, poradni leczenia bólu i poradni psychiatrycznej dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Zatrudniamy wyspecjalizowaną kadrę lekarzy, którzy każdy przypadek medyczny traktują indywidualnie, a także starają się stworzyć jak najlepsze warunki dla pacjenta, żeby każdy czuł się wyjątkowo. Więcej informacji odnajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 13 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Poznań »

  Oferta szkoleniowa Centrum Psychologiczno-Psychoterapeutycznego przygotowała wespół z Pracownią Psychologiczną "Czas na zmiany" jest świetnym rozwiązaniem tak dla osób o asertywnej postawie, jak również dla tych, którzy asertywnego nastawienia po prostu nie mają. Poznański terapeuta na wiedzy i praktyce, na którym budujemy swoją propozycję - przedstawi uczestnikom seminariów metody radzenia sobie z uczuciami, porażkami, ze stresem, a także wskaże skuteczne sposoby podejmowania marzeń. Terapia przez niego prowadzona natomiast to oręż w zmaganiu się z obniżonym poczuciem sensu albo własnej wartości.

  Data dodania: 12 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Wesoły L & P stomatologia mysłowice »

  Gabinet Stomatologiczny L&P Wesoły, to bezsprzeczny lider na rynku stomatologicznym w Sosnowcu. Sekretem tego sukcesu, jest ogromne doświadczenie oraz kompetentne podejście do każdego pacjenta, jak również bogate zaplecze techniczne. Gabinet prowadzą wyspecjalizowani lekarze stomatolodzy, którzy zapewniają komfort i wysoką jakość usług. Gabinet Stomatologiczny L&P Wesoły posiada kompleksowe, przestronne i sterylnie czyste gabinety, nowoczesną aparaturę i sprzęt medyczny. Personel gabinetu odbywa regularne szkolenie na kursach i sympozjach naukowych w celu podniesienia swoich kwalifikacji. Szeroka oferta usług, zawiera: stomatologię zachowawczą, estetyczną, dziecięcą, endodoncję, implantologię oraz higienę. Więcej szczegółów na stronie:

  Data dodania: 08 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Activum Med bóle kręgosłupa warszawa »

  Głównymi elementami nienagannie dopracowanymi w wygodnych gabinetach warszawskiego Instytutu „ACTIVUM-MED” są: homeopatia (wykorzystywana na ogół w leczeniu zachowawczym, zarówno w przypadku chorób ostrych, jak także przewlekłych, uciążliwych dolegliwości), osteopatia (profilaktyka, leczenie oraz rehabilitacja układu mięśniowo-szkieletowego) a i akupunktura, terapia manualna kręgosłupa, stawów oraz kończyn lub też kręgosłupa. Dogłębny zakres usług z powodzeniem wykonywanych przy użyciu niezwykle doświadczonych profesjonalistów tworzących Instytut Medycyny Naturalnej „ACTIVUM-MED” zamieszczono na stronie internetowej.

  Data dodania: 28 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • PRZYCHODNIA NAD WISŁĄ wirusowe zapalenie wątroby a b szczepienia bydgoszcz »

  Prezentujemy Państwu Przychodnię nad Wisłą z Bydgoszczy, oferującą usługi w zakresie podstawowej opieki zdrowotnej, stomatologii, ginekologii, rehabilitacji. Od niedawna w naszym ośrodku funkcjonuje też Centrum Medycyny Podróży, w którym udzielamy rad dotyczących profilaktyki zakażeń oraz wykonujemy szczepienia ochronne. W naszym programie znajdują się m. in. szczepienia przeciwko grypie, przeciw gruźlicy, przeciw rotawirusom, przeciwko wirusowi HPV. Posiadamy także własne laboratorium diagnostyczne, w którym przeprowadzamy pełen zakres badań zalecanych przez lekarzy różnych specjalności. Więcej informacji na stronie internetowej.

  Data dodania: 22 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Implant4u - nowoczesne implanty »

  Implanty dla Ciebie to świetnie wyposażony sklep stomatologiczny, w którym do nabycia jest zróżnicowany asortyment przeznaczonych dla dentystów. Sklep proponuje najlepsze na rynku produkty, cenione przez specjalistów. W ofercie można znaleźć materiały, urządzenia i narzędzia stomatologiczne, stosowane na całym świecie. Są to m.in. narzędzia typu kleszcze, rozwieracze, osteotomy, lupy stomatologiczne, lasery. Współpraca z renomowanymi producentami, jak np. Ostell, Orimed, Acteon Group, Satelec, pozwala stworzyć ofertę dla klientów z wysokimi wymaganiami. Główną domeną sklepu stomatologicznego Implant4u są implanty stomatologiczne DTI, wyróżniające się doskonałą jakością oraz atrakcyjną ceną.

  Data dodania: 26 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet stomatologiczny Kraków - niladent.com »

  Centrum stomatologii estetycznej Nila Dent, z siedzibą w Krakowie, oferuje szeroki zakres najwyższej jakości usług dentystycznych. Proponowane jest między innymi zakładanie koron i aparatów nazębnych, jak również wypełnianie zębów na specjalnych włóknach szklanych. Ponadto, klinika posiada w swojej ofercie także implanty zębowe oraz różne rodzaje protez. Możliwe jest również wybielanie zębów metodą nakładkową.

  Data dodania: 10 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • MEDIQUS Praktyka Lekarska Tomasz Gołąbek »

  W gabinecie Endokrynologicznym, Diabetologicznym i Internistycznym można uzyskać porady, diagnostykę i leczenie takich schorzeń jak choroby tarczycy, przytarczyc, przysadki mózgowej, nadnerczy, cukrzycy i jej powikłań, nadwagi i otyłości, osteoporozy, zaburzeń gospodarki wapniowo-fosforanowej, nadciśnienia tętniczego, zaburzeń miesiączkowania, nadmiernego owłosienia u kobiet oraz hypogonadyzmu u mężczyzn i leczenia powikłań po stosowaniu anabolików. W gabinecie Urologicznym można uzyskać porady z zakresu chorób układu moczowo-płciowego. W naszym gabinecie badania prowadzone są przy użyciu najnowocześniejszego sprzętu specjalistycznego co gwarantuje wysoką jakość i komfort leczenia.

  Data dodania: 09 12 2016 · szczegóły wpisu »
 • Uczelnia Medyczna w Białymstoku Przyjazna Studentom - wsmed.edu.pl »

  W naszej uczelni stawiamy na wysoki poziom nauczania przez doświadczoną kadrę dydaktyczną. Naszym studentom zapewniamy dobrze wyposażone sale oraz miłą i przyjazną atmosferę. Wyższa Szkoła Medyczna w Białymstoku jako jedyna w regionie oferuje kierunek biotechnologia, który w ostatnim czasie cieszy się ogromną popularnością.

  Data dodania: 14 03 2017 · szczegóły wpisu »