Ciechocinek - pobyty prywatne w sanatorium - www.znpciechocinek.pl

Ciechocinek jako uzdrowisko prezentuje się bardzo atrakcyjnie. Otoczone lasami zapewnia czyste powietrze. Obecność wód solankowych przyczyniła się do powstania tężnie, które tworzą wyjątkowy ciechociński mikroklimat. Ciechocinek jest miastem bardzo zadbanym, ozdobionym licznymi skwerami i kobiercami kwiatowymi. W Ciechocinku organizowanych jest mnóstwo atrakcji przyciągających turystów. Wśród niech możemy znaleźć na przykład Festiwal Romów. W ciągu miesięcy letnich każdego tygodnia odbywają się koncerty, recitale i inne wydarzenia kulturalne.


Wielu kuracjuszy docenia walory uzdrowiska Ciechocinek i właśnie tutaj planuje spędzenie urlopu połączonego z zabiegami leczniczymi. Przyjazd do Ciechocinka to doskonały pomysł i warto starannie dobrać sanatorium, w którym planujemy korzystać z
pobytów sanatoryjnych lub
turnusów rehabilitacyjnych. Jednym z ciekawszych obiektów jest Sanatorium ZNP mieszczące się przy spokojnej ulicy Lorentowicza. Sanatorium Uzdrowiskowe ZNP jest obiektem " samowystarczalnym" - posiada własną bazę zabiegową, własną tężnię solankową, własną kawiarnię z dancingiem i wszelkie udogodnienia, które niezbędne są do udanego urlopu. Serdecznie polecamy pobyt w Sanatorium ZNP.

Szczegóły strony www.znpciechocinek.pl:

Podlinkuj stronę www.znpciechocinek.pl:

Ciechocinek - pobyty prywatne w sanatorium - www.znpciechocinek.pl

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 13 Odwiedziny googlebot 11

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Implanty Bielsko »

  Mdent to Gabinet dentystyczny któremu możesz w pełni zaufać. Profesjonalna, doświadczona kadra pracownicza, nowoczesny sprzęt medyczny, miła i spokojna atmosfera. Polecamy nowe rozwiązania w leczeniu protetycznym pacjentów którzy utracili własne zęby. Dziś możliwe jest przywrócenie brakujących zębów stosując implanty. Nie jest już konieczne szlifowanie sąsiednich, zdrowych zębów w celu wykonania mostów aby znów posiadać wspaniały, pełny uśmiech. Dzięki implantom nawet najbardziej wymagający pacjenci z bezzębiem, są dziś szczęśliwi i w pełni zadowoleni z posiadania całkowicie stabilnych protez zębowych. Natychmiastowe wprowadzenie implantu bezpośrednio po ekstrakcji zęba daje poczucie komfortu zapewniając optymalną estetykę i natychmiastową funkcję.
  Pracujemy sprawdzonymi systemami implantów, autoryzowanymi przez firmę Nobel Biocare - lidera w branży implantologicznej, która udziela na nie 10-letniej gwarancji. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

  Data dodania: 01 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Stomatologia Kraków - Ortodonta - Dentysta »

  Zapraszamy do naszych gabinetów stomatologicznych. Wyposażone są one w najnowszej generacji sprzęt oraz gwarantujemy obsługę na najwyższym poziomie. Nasz stomatolog zajmie się waszymi problemami związanymi zarówno z ubytkami jak i również brakiem zęba. Mamy w naszej ofercie duży wybór licówek, które dobierzemy kolorem do waszego uzębienia. Implanty wykonane są z materiałów które posiadają atest i są z tak zwanej wysokiej półki. Gdy zajdzie taka potrzeba ortodonta dobierze odpowiedni aparat na zęby. A osobom które wstydziłyby się go nosić zaproponuje aparat mocowany od środka czyli po wewnętrznej stronie zębów.

  Data dodania: 09 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Activum Med bóle kręgosłupa warszawa »

  Głównymi elementami nienagannie dopracowanymi w wygodnych gabinetach warszawskiego Instytutu „ACTIVUM-MED” są: homeopatia (wykorzystywana na ogół w leczeniu zachowawczym, zarówno w przypadku chorób ostrych, jak także przewlekłych, uciążliwych dolegliwości), osteopatia (profilaktyka, leczenie oraz rehabilitacja układu mięśniowo-szkieletowego) a i akupunktura, terapia manualna kręgosłupa, stawów oraz kończyn lub też kręgosłupa. Dogłębny zakres usług z powodzeniem wykonywanych przy użyciu niezwykle doświadczonych profesjonalistów tworzących Instytut Medycyny Naturalnej „ACTIVUM-MED” zamieszczono na stronie internetowej.

  Data dodania: 28 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • PRZYCHODNIA NAD WISŁĄ wirusowe zapalenie wątroby a b szczepienia bydgoszcz »

  Prezentujemy Państwu Przychodnię nad Wisłą z Bydgoszczy, oferującą usługi w zakresie podstawowej opieki zdrowotnej, stomatologii, ginekologii, rehabilitacji. Od niedawna w naszym ośrodku funkcjonuje też Centrum Medycyny Podróży, w którym udzielamy rad dotyczących profilaktyki zakażeń oraz wykonujemy szczepienia ochronne. W naszym programie znajdują się m. in. szczepienia przeciwko grypie, przeciw gruźlicy, przeciw rotawirusom, przeciwko wirusowi HPV. Posiadamy także własne laboratorium diagnostyczne, w którym przeprowadzamy pełen zakres badań zalecanych przez lekarzy różnych specjalności. Więcej informacji na stronie internetowej.

  Data dodania: 22 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia par warszawa »

  W ramach oferty naszej poradni psychoterapii zajmujemy się prowadzenie terapii przede wszystkim w nurcie poznawczo-behawioralnym. Tego rodzaju terapie są krótkoterminowe i mają na c Elu rozwiązanie problemu poprzez pracę nad negatywnymi myślami, przekonaniami i zachowaniami. Nasze terapie kierujemy do osób, które borykają się z problemami związanymi z depresją, zaburzeniami nastroju, dolegliwościami psychosomatycznymi, niską samooceną, itp.

  Data dodania: 22 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Coaching Kraków »

  Oferta firmy działającej pod nazwą „CoachingBalance.pl” skierowana jest zarówno do klientów prywatnych, jak również do przedsiębiorstw. W skład usług wchodzą szkolenia i porady trenerów, którzy znają się na tematyce rozwoju osobistego, kariery, sportu, rodziny itp. Dodatkowym elementem oferty opisywanego przedsiębiorstwa jest prowadzenie psychoterapii. Wszystkie oferowane zajęcia prowadzone są w formie indywidualnej oraz grupowej.

  Data dodania: 27 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • eCRF.biz »

  Elektroniczny CRF umożliwia prowadzenie badań klinicznych, obserwacyjnych, PMS i rejestrów w trybie ankiety online. Aktualnie eCRF.biz stanowi najnowocześniejsze rozwiązanie w zakresie kompleksowej obsługi programów badawczych dostępne na rynku. Wieloaspektowe możliwości oprogramowania z pewnością sprostają wszelkim oczekiwaniom.

  Data dodania: 09 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • Dentysta Kraków - 3gdentist.eu »

  Za naszym gabinetem stomatologicznym 3G Dentist stoi wielopokoleniowa historia i tradycja. Gabinet powstał w 1989 r. w Krakowie. Jeżeli chodzi o lokalizację należy kierować się do krakowskiej dzielnicy Grzegórzki (dokładny adres: ul. Kielecka 1/02, 31-523 Kraków). Z oferowanych usług możecie skorzystać od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-19:00 oraz w soboty pod warunkiem wcześniejszego kontaktu telefonicznego.

  Data dodania: 31 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • Przychodnia Nowy Dwór Mazowiecki - Chojna »

  Przychodnia Chojna jest przychodnią lekarzy specjalistów. Znajdujemy się w Nowym Dworze Mazowieckim na ulicy Długiej 8. TEL. +48 22 775 80 81.
  Przychodnia CHOJNA jest przychodnią lekarzy specjalistów. Wykonujemy także diagnostykę USG w pełnym zakresie.
  Pacjenci mają możliwość wykonania u nas:
  • badania EKG,
  • badania EKG metodą HOLTERA,
  • ECHO serca.
  Podstawowe wartości i zasady Przychodni Chojna to:
  • zdrowie naszych pacjentów,
  • diagnostyka na wysokim poziomie,
  • profesjonalne podejście do każdego pacjenta,
  • zadowolenie pacjentów z naszych usług.

  Data dodania: 21 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Leczenia alkoholizmu łódź - http://aktywatorciebie.pl/leczenie-alkoholizmu/ »

  Jeśli zmagasz się z depresją, alkoholizmem, nadwagą, otyłością, nerwicą, anoreksją, bulimią i bezsennością zapraszamy do Łodzi, gdzie mieści się Gabinet Psychoterapii I Hipnozy AKTYWATOR CIEBIE. Siłą prowadzonych przez nas zajęć jest hipnoza. Z jej wykorzystaniem pomogliśmy już setkom pacjentów, którzy leczą się u nas na terapiach indywidualnych i grupowych. Teraz również i Ty możesz skorzystać z naszych zajęć.

  Data dodania: 08 07 2017 · szczegóły wpisu »