Ciechocinek - pobyty prywatne w sanatorium - www.znpciechocinek.pl

Ciechocinek jako uzdrowisko prezentuje się bardzo atrakcyjnie. Otoczone lasami zapewnia czyste powietrze. Obecność wód solankowych przyczyniła się do powstania tężnie, które tworzą wyjątkowy ciechociński mikroklimat. Ciechocinek jest miastem bardzo zadbanym, ozdobionym licznymi skwerami i kobiercami kwiatowymi. W Ciechocinku organizowanych jest mnóstwo atrakcji przyciągających turystów. Wśród niech możemy znaleźć na przykład Festiwal Romów. W ciągu miesięcy letnich każdego tygodnia odbywają się koncerty, recitale i inne wydarzenia kulturalne.


Wielu kuracjuszy docenia walory uzdrowiska Ciechocinek i właśnie tutaj planuje spędzenie urlopu połączonego z zabiegami leczniczymi. Przyjazd do Ciechocinka to doskonały pomysł i warto starannie dobrać sanatorium, w którym planujemy korzystać z
pobytów sanatoryjnych lub
turnusów rehabilitacyjnych. Jednym z ciekawszych obiektów jest Sanatorium ZNP mieszczące się przy spokojnej ulicy Lorentowicza. Sanatorium Uzdrowiskowe ZNP jest obiektem " samowystarczalnym" - posiada własną bazę zabiegową, własną tężnię solankową, własną kawiarnię z dancingiem i wszelkie udogodnienia, które niezbędne są do udanego urlopu. Serdecznie polecamy pobyt w Sanatorium ZNP.

Szczegóły strony www.znpciechocinek.pl:

Podlinkuj stronę www.znpciechocinek.pl:

Ciechocinek - pobyty prywatne w sanatorium - www.znpciechocinek.pl

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 4 Odwiedziny googlebot 1

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • HUMANI - Psycholog, Psychiatra, Seksuolog »

  Zespół Humani budują wykwalifikowani psycholodzy, psychiatrzy i dyplomowany seksuolog. Oferowana tu psychoterapia ma więc kompleksowy charakter i gdy trzeba wspomagana jest leczeniem farmakologicznym. Pakiet usług jest bardzo szeroki, możliwe jest odbycie również terapii w języku niemieckim i angielskim. Praca z dziećmi i z rodzinami przebiega na bazie podejścia systemowego i - tak jak pozostałe rodzaje terapii - jest kontrolowana przez superwizorów. Monitorowanie działań psychoterapeutów jest dużym atutem placówki i zasługuje na podkreślenie. Nie wszystkie instytucje terapeutyczne w Poznaniu mogą wykazać się tak dużą klasą. Przed rozpoczęciem działań psycholodzy z Poznania wspólnie z pacjentem formułują cel terapii i warunki związanego z nią kontraktu. Psychoterapia bazuje na zasadach kodeksu Etyczno – Zawodowego Psychologa Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, a zatrudnieni psychiatrzy potrafią celnie określić stan pacjenta i właściwie dobrać leczenie. HUMANI - Ośrodek Psychoterapii i Rozwoju Osobistego w Poznaniu

  Data dodania: 26 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • DENTIM Protetyka katowice »

  Fachowe wybielanie zębów, ortodoncja, nowoczesna protetyka, specjalna diagnostyka, oraz szereg zabiegów ze stomatologii zachowawczej, oferuje ta renomowana klinika stomatologiczna, znajdująca się w Katowicach. Centrum stomatologiczne DENTIM, to doskonale wyspecjalizowani lekarze specjaliści, gruntownie wyszkolony personel, nowoczesne sprzęty medyczne, świetnej jakości materiały stomatologiczne, a wreszcie bezbolesne leczenie przeprowadzane w miłej atmosferze. Każdy nasz pacjent poddawany jest profesjonalnej diagnostyce sprzętem radiologicznym, jaki w bezbłędny i precyzyjny sposób określa stan uzębienia pacjenta. Dzięki temu leczenie jest dobieranie jak w największym stopniu indywidualnie do potrzeb pacjentów. Oferujemy im uzupełnianie wszelakich ubytków, fluoryzację, piaskowanie, lakowanie, polerowanie, usuwanie osadu, a także wybielanie niesamowicie skuteczną metodą BEYOND. Zapraszamy na tę stronę internetową.

  Data dodania: 11 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Activum Med bóle kręgosłupa warszawa »

  Głównymi elementami nienagannie dopracowanymi w wygodnych gabinetach warszawskiego Instytutu „ACTIVUM-MED” są: homeopatia (wykorzystywana na ogół w leczeniu zachowawczym, zarówno w przypadku chorób ostrych, jak także przewlekłych, uciążliwych dolegliwości), osteopatia (profilaktyka, leczenie oraz rehabilitacja układu mięśniowo-szkieletowego) a i akupunktura, terapia manualna kręgosłupa, stawów oraz kończyn lub też kręgosłupa. Dogłębny zakres usług z powodzeniem wykonywanych przy użyciu niezwykle doświadczonych profesjonalistów tworzących Instytut Medycyny Naturalnej „ACTIVUM-MED” zamieszczono na stronie internetowej.

  Data dodania: 28 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Www.alkoholizm-info.pl »

  Nasza strona jest poświęcona w pełni tematyce alkoholizmu. Zamieszczamy tak wiele informacji dotyczących tego uzależnienia. Znajdziesz u nas listę objawów alkoholizmu oraz wiele sygnałów ostrzegawczych, które mogą do niego prowadzić. Oferujemy także testy diagnostyczne, które pozwalają na sprawdzenie każdemu użytkownikowi, czy nie pije zbyt często. Zapraszamy do zapoznania się ze stroną internetową alkoholizm-info.pl.

  Data dodania: 20 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Polska przychodnia Tooting w Londynie »

  Jesteś zapracowanym obywatelem Wysp Brytyjskich? Zadbaj o swoje zdrowie w Tooting Medical Center najlepszej polskiej przychodzi w Londynie. W tym miejscu możesz liczyć na doskonałą pomoc medyczną świadczoną przez lekarzy wykształconych w Polsce. Co najważniejsze istnieje możliwość rejestracji on-line. Sam, bez konieczności wychodzenia z domu wybierzesz sobie najbardziej dogodną porę skorzystania z usług lekarskich świadczonych w Tooting Medical Center.

  Data dodania: 13 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • GPA.edu.pl - Psychoterapia, szkolenia dla psychoterapeutów »

  Grupa Pro Alegria w Poznaniu, złożona z doświadczonych psychologów i pedagogów, zaprasza wszystkich zainteresowanych rozwojem w tych zawodach do udziału w naszym Studium Psychologiczno-Pedagogicznym, warsztatach praktycznych prowadzonych przez Szkołę Terapii Dzieci i Młodzieży oraz szkoleń Akademii Trenerów Umiejętności Wychowawczych. Jesteśmy nastawieni na wyrabianie praktycznych kompetencji. Uczestnicy testują je podczas 40 godzin praktyk w naszych placówkach wychowawczych. Prowadzimy psychoterapię dla dorosłych, w naszej ofercie jest także psychoterapia dzieci i młodzieży. Jeśli potrzebny ci psycholog w Poznaniu - dobrze trafiłeś. Jeśli chcesz być dobrym psychoterapeutą - jeszcze lepiej. Prowadzimy szkolenia praktyczne dla przyszłych pedagogów i psychoterapeutów, które pozwolą zdobyć młodym adeptom realną wiedzę potrzebną do zawodu.

  Data dodania: 17 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapeuta Warszawa »

  Gabinet Psychoterapii i Psychodietetyki prowadzony przez psychoterapeutę i psychologa z doświadczeniem zaprasza do zapoznania się pomocą terapeutyczną. Gabinet wspiera pacjentów, cierpiących na problemy w sferze emocjonalnej. Również Ci, którzy z przeróżnych powodów znaleźli się w depresji, zmagają się z różnego rodzaju stanami lękowymi i nerwicami, odnajdą u nas pomocną dłoń.

  W naszym gabinecie pacjenci, znajdujący się w kryzysie otrzymają profesjonalną pomoc psychodietetyka i psychologa. Pomoże zwalczyć dręczące ich zmartwienia i towarzyszy im w drodze do codzienności wolnej od trosk. Charakter pomocy, udzielanej w Gabinecie Psychoterapii i Psychodietetyki obejmuje pomoc psychologiczną, psychoterapię indywidualną, poradnictwo psychologiczne, grupy terapeutyczne i grupy wsparcia. Gabinet znajduje się w Warszawie, w dzielnicy Ursynów, w pobliżu stacji metra Kabaty. Skontaktujcie się w razie problemu. Wszystkie niezbędne dane adresowe i informujące o charakterze udzielanej pomocy, odnajdą Państwo na stronie internetowej gabinetu.

  Data dodania: 08 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Neurolog poznań - eneuro.pl »

  Jeśli doskwierają Ci bóle kręgosłupa, chcesz zasięgnąć porady lub chcesz skonsultować się z wykwalifikowanym i doświadczonym specjalistą, nasza placówka to miejsce właśnie dla Ciebie. http://eneuro.pl/neurochirurgia/Zostaniesz otoczony bardzo miłą i profesjonalną opieką przez nasz zespół neurologów i specjalistów w zakresie bóli kręgosłupa, chorób centralnego i obwodowego układu nerwowego, chorób kręgosłupa,http://eneuro.pl/rehabilitacja-neuropsychologiczna/ chorób naczyniowych mózgu a także neuralgii i innych zespołów bólowych.http://eneuro.pl/

  Data dodania: 06 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • Wykurzyckurzajke.pl - Specjaliści od kurzajek »

  WykurzycKurzajke.pl to niezwykle interesujący blog o kurzajkach prowadzony przez grupę kilku doświadczonych oraz fachowych podologów. Blog ten stanowi kompleksową bazę wiedzy na temat kurzajek. Dzięki temu można w prosty i przystępny sposób poznać podłoże tej choroby, rodzaje kurzajek, domowe sposoby leczenia, działanie maści leczniczych, czy też metod medycznych. Warto sprawdzić już teraz tę stronę internetową.

  Data dodania: 09 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • Blog dla Seniora - www.warszawadomseniora.pl »

  Wszyscy powinniśmy dbać o zdrowie. Tym bardziej jest to ważne, jeśli jesteśmy w podeszłym wieku. Na naszym blogu, znajdziesz wiele istotnych informacji. Od zdrowej diety, sposobu odżywiania się osób starszych, po metody i skuteczne praktyki leczenia chorób osób w podeszłym wieku.

  Data dodania: 21 09 2015 · szczegóły wpisu »