Ciechocinek - pobyty prywatne w sanatorium - www.znpciechocinek.pl

Ciechocinek jako uzdrowisko prezentuje się bardzo atrakcyjnie. Otoczone lasami zapewnia czyste powietrze. Obecność wód solankowych przyczyniła się do powstania tężnie, które tworzą wyjątkowy ciechociński mikroklimat. Ciechocinek jest miastem bardzo zadbanym, ozdobionym licznymi skwerami i kobiercami kwiatowymi. W Ciechocinku organizowanych jest mnóstwo atrakcji przyciągających turystów. Wśród niech możemy znaleźć na przykład Festiwal Romów. W ciągu miesięcy letnich każdego tygodnia odbywają się koncerty, recitale i inne wydarzenia kulturalne.


Wielu kuracjuszy docenia walory uzdrowiska Ciechocinek i właśnie tutaj planuje spędzenie urlopu połączonego z zabiegami leczniczymi. Przyjazd do Ciechocinka to doskonały pomysł i warto starannie dobrać sanatorium, w którym planujemy korzystać z
pobytów sanatoryjnych lub
turnusów rehabilitacyjnych. Jednym z ciekawszych obiektów jest Sanatorium ZNP mieszczące się przy spokojnej ulicy Lorentowicza. Sanatorium Uzdrowiskowe ZNP jest obiektem " samowystarczalnym" - posiada własną bazę zabiegową, własną tężnię solankową, własną kawiarnię z dancingiem i wszelkie udogodnienia, które niezbędne są do udanego urlopu. Serdecznie polecamy pobyt w Sanatorium ZNP.

Szczegóły strony www.znpciechocinek.pl:

Podlinkuj stronę www.znpciechocinek.pl:

Ciechocinek - pobyty prywatne w sanatorium - www.znpciechocinek.pl

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 13 Odwiedziny googlebot 11

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • HUMANI - Psycholog, Psychiatra, Seksuolog »

  Zespół Humani budują wykwalifikowani psycholodzy, psychiatrzy i dyplomowany seksuolog. Oferowana tu psychoterapia ma więc kompleksowy charakter i gdy trzeba wspomagana jest leczeniem farmakologicznym. Pakiet usług jest bardzo szeroki, możliwe jest odbycie również terapii w języku niemieckim i angielskim. Praca z dziećmi i z rodzinami przebiega na bazie podejścia systemowego i - tak jak pozostałe rodzaje terapii - jest kontrolowana przez superwizorów. Monitorowanie działań psychoterapeutów jest dużym atutem placówki i zasługuje na podkreślenie. Nie wszystkie instytucje terapeutyczne w Poznaniu mogą wykazać się tak dużą klasą. Przed rozpoczęciem działań psycholodzy z Poznania wspólnie z pacjentem formułują cel terapii i warunki związanego z nią kontraktu. Psychoterapia bazuje na zasadach kodeksu Etyczno – Zawodowego Psychologa Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, a zatrudnieni psychiatrzy potrafią celnie określić stan pacjenta i właściwie dobrać leczenie. HUMANI - Ośrodek Psychoterapii i Rozwoju Osobistego w Poznaniu

  Data dodania: 26 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • TeenZone.PL - Antykoncepcja »

  Antykoncepcja to jeden z najważniejszych tematów poruszanych w nowo powstałym portalu dla nastolatków - TeenZone.PL. W serwisie szeroko opisano wszelkiego rodzaju metody antykoncepcyjne, ze szczególnym uwzględnieniem ich wpływu na stan zdrowia młodego człowieka - nie od dziś wiadomo, że pigułki antykoncepcyjne wywierają ogólnoustrojowe działanie na organizm, co ma szczególne znaczenie w przypadku dojrzewającej młodzieży. Także stosowanie prezerwatyw nie tylko chroni przed ciążą ale także zmniejsza ryzyko zakażenia chorobami przenoszonymi drogą płciową.

  W dziale intymność znaleźć można informacje między innymi o psychologicznym aspekcie podjęcia decyzji o rozpoczęciu życia płciowego - o koniecznej dojrzałości psychicznej do tego wydarzenia jakim jest pierwszy raz. Ten pierwszy raz, ma ogromny wpływ na kształtowanie się zachowań seksualnych w dorosłym życiu, dlatego tak ważny jest odpowiedni dobór partnera oraz dojrzałość emocjonalna.

  W serwisie TeenZone, znajdziemy także artykuły dotyczące psychologii oraz relacji rodzinnych. Czytelnik serwisu dowie się między innymi jak radzić sobie z trudnymi sytuacjami rodzinnymi, jak choćby rozwód rodziców czy też brak zaufania w rodzinie.

  Zapraszamy do odwiedzenia serwisu dla nastolatków TeenZone.PL.

  Data dodania: 29 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog łódź »

  Witam na oficjalnej stronie internetowej certyfikowanej psychoterapeutki i psychologa. Jeżeli szukają Państwo pomocy psychoterapeutycznej nie mogło się Wam bardziej poszczęścić. Walczą Państwo z kłopotami emocjonalnymi, o charakterze osobistym, czy generalnymi kłopotami w relacjach z innymi ludźmi? Gorąco zapraszam do skorzystania z usług poznawczo-behawioralnych gabinetu psychoterapeutycznego. Mój gabinet to miejsce gdzie będziecie mogli Państwo popracować nad swoimi dotychczasowymi dysfunkcyjnymi zachowaniami oraz nauczyć się jak sobie radzić z tego typu kłopotami. Pomogłam już setkom osób, które dzięki mojej interwencji poukładały swoje życie!

  Data dodania: 30 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • NZOZ VISUS lucentis białystok »

  Centrum Okulistyczne Dr Michnowskiego pozostało utworzone, aby zapewnić pacjentom komfortowe leczenie dolegliwości okulistycznych. Przeprowadzamy usługi medyczne prywatnie. Nasi lekarze specjaliści przyjmują w poniedziałki oraz piątki wedle przeprowadzonych uprzednio zapisów, których można dokonać telefonicznie albo indywidualnie. Centrum Okulistyczne Dr Michnowskiego zlokalizowane jest w Białymstoku w bliskiej odległości od centrum miasta. Podejmujemy pacjentów w różnym wieku. Mogą oni skorzystać z usług naszych okulistów w przystępnych terminach. Dokładny obszar zaświadczanych usług, a także opis dolegliwości okulistycznych dostępny pod adresem WWW.

  Data dodania: 30 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Wesoły L & P stomatologia mysłowice »

  Gabinet Stomatologiczny L&P Wesoły, to bezsprzeczny lider na rynku stomatologicznym w Sosnowcu. Sekretem tego sukcesu, jest ogromne doświadczenie oraz kompetentne podejście do każdego pacjenta, jak również bogate zaplecze techniczne. Gabinet prowadzą wyspecjalizowani lekarze stomatolodzy, którzy zapewniają komfort i wysoką jakość usług. Gabinet Stomatologiczny L&P Wesoły posiada kompleksowe, przestronne i sterylnie czyste gabinety, nowoczesną aparaturę i sprzęt medyczny. Personel gabinetu odbywa regularne szkolenie na kursach i sympozjach naukowych w celu podniesienia swoich kwalifikacji. Szeroka oferta usług, zawiera: stomatologię zachowawczą, estetyczną, dziecięcą, endodoncję, implantologię oraz higienę. Więcej szczegółów na stronie:

  Data dodania: 08 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Activum Med bóle kręgosłupa warszawa »

  Głównymi elementami nienagannie dopracowanymi w wygodnych gabinetach warszawskiego Instytutu „ACTIVUM-MED” są: homeopatia (wykorzystywana na ogół w leczeniu zachowawczym, zarówno w przypadku chorób ostrych, jak także przewlekłych, uciążliwych dolegliwości), osteopatia (profilaktyka, leczenie oraz rehabilitacja układu mięśniowo-szkieletowego) a i akupunktura, terapia manualna kręgosłupa, stawów oraz kończyn lub też kręgosłupa. Dogłębny zakres usług z powodzeniem wykonywanych przy użyciu niezwykle doświadczonych profesjonalistów tworzących Instytut Medycyny Naturalnej „ACTIVUM-MED” zamieszczono na stronie internetowej.

  Data dodania: 28 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Stomatolog katowice niedziela »

  Z pewnością warto, żebyś zapoznał się z zaprezentowaną witryną będącą tematem opisu. Znajdziesz tam wartą polecenia ofertę świadczeń zdrowotnych, które na pewno zaciekawią wiele osób. Na witrynie opublikowano dokładne opisy wszystkich oferowanych usług a witryna internetowa wzbogacona została o pełny cennik. Warto także pamiętać o możliwości skorzystania z pracowni RTG. Warto zauważyć że w nietypowych przypadkach w czasie świąt możemy skorzystać z wartej uwagi oferty pogotowania dentystycznego. Jest to szczególnie dobra oferta w przypadku niecodziennej sytuacji.

  Data dodania: 04 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Terapia małżeńska - www.leczenieuzaleznien.waw.pl »

  Gabinet psychoterapeutyczny Stabil oferuje swoim pacjentom skuteczną psychoterapię, w atmosferze profesjonalizmu oraz dyskrecji. Mieści się w Warszawie i jest prowadzony przez doświadczoną psycholog – Zofię Chludzińską. W gabinecie można skorzystać z terapii dla par przeżywających kryzysy oraz z terapii przeznaczonej dla osób uzależnionych oraz DDA. Prowadzona jest nie tylko terapia indywidualna, ale również grupowa.

  Data dodania: 18 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Www.pomocedlaseniora.pl »

  W sklepie internetowym „Pomoce Dla Seniora” przygotowaliśmy szeroki wybór sprzętu rehabilitacyjnego, artykułów dla niepełnosprawnych, produktów medycznych oraz praktycznych przedmiotów codziennego użytku zaprojektowanych z myślą o seniorach. Oferujemy pomoce do łazienki, kuchni i sypialni, które ułatwią starszym ludziom codzienne obowiązki oraz wspomogą ich samodzielność. Współpracujemy również ze szpitalami, domami opieki czy fundacjami, którym zapewniamy ceny hurtowe.

  Data dodania: 18 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Stomatolog Lublin - www.aldent.lublin.pl »

  Aldent.lublin.pl jest wyjątkowym wsparciem dla klientów. Pacjenci nie lubią mieć ubytków i szczerb. Aldent.lublin.pl zapewnia wyjątkową troskę o zęby. Usługi tej firmy mają wyjątkową jakość. Zachęcamy do kontaktów z tym gabinetem i leczenia w nim zębów. Profesjonalizm, doświadczenie, umiejętności stomatologów w nim pracujących są bardzo wysokiej próby.

  Data dodania: 11 10 2016 · szczegóły wpisu »