Medycyna Kategoria: Medycyna

Medycyna - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Uczelnia Medyczna w Białymstoku Przyjazna Studentom - wsmed.edu.pl »

  W naszej uczelni stawiamy na wysoki poziom nauczania przez doświadczoną kadrę dydaktyczną. Naszym studentom zapewniamy dobrze wyposażone sale oraz miłą i przyjazną atmosferę. Wyższa Szkoła Medyczna w Białymstoku jako jedyna w regionie oferuje kierunek biotechnologia, który w ostatnim czasie cieszy się ogromną popularnością.

  Data dodania: 14 03 2017 · szczegóły wpisu »
 • Przychodnia Nowy Dwór Mazowiecki - Chojna »

  Przychodnia Chojna jest przychodnią lekarzy specjalistów. Znajdujemy się w Nowym Dworze Mazowieckim na ulicy Długiej 8. TEL. +48 22 775 80 81.
  Przychodnia CHOJNA jest przychodnią lekarzy specjalistów. Wykonujemy także diagnostykę USG w pełnym zakresie.
  Pacjenci mają możliwość wykonania u nas:
  • badania EKG,
  • badania EKG metodą HOLTERA,
  • ECHO serca.
  Podstawowe wartości i zasady Przychodni Chojna to:
  • zdrowie naszych pacjentów,
  • diagnostyka na wysokim poziomie,
  • profesjonalne podejście do każdego pacjenta,
  • zadowolenie pacjentów z naszych usług.

  Data dodania: 21 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Ciechocinek - pobyty prywatne w sanatorium - www.znpciechocinek.pl »

  Ciechocinek jako uzdrowisko prezentuje się bardzo atrakcyjnie. Otoczone lasami zapewnia czyste powietrze. Obecność wód solankowych przyczyniła się do powstania tężnie, które tworzą wyjątkowy ciechociński mikroklimat. Ciechocinek jest miastem bardzo zadbanym, ozdobionym licznymi skwerami i kobiercami kwiatowymi. W Ciechocinku organizowanych jest mnóstwo atrakcji przyciągających turystów. Wśród niech możemy znaleźć na przykład Festiwal Romów. W ciągu miesięcy letnich każdego tygodnia odbywają się koncerty, recitale i inne wydarzenia kulturalne.


  Wielu kuracjuszy docenia walory uzdrowiska Ciechocinek i właśnie tutaj planuje spędzenie urlopu połączonego z zabiegami leczniczymi. Przyjazd do Ciechocinka to doskonały pomysł i warto starannie dobrać sanatorium, w którym planujemy korzystać z
  pobytów sanatoryjnych lub
  turnusów rehabilitacyjnych. Jednym z ciekawszych obiektów jest Sanatorium ZNP mieszczące się przy spokojnej ulicy Lorentowicza. Sanatorium Uzdrowiskowe ZNP jest obiektem " samowystarczalnym" - posiada własną bazę zabiegową, własną tężnię solankową, własną kawiarnię z dancingiem i wszelkie udogodnienia, które niezbędne są do udanego urlopu. Serdecznie polecamy pobyt w Sanatorium ZNP.

  Data dodania: 04 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Anna Kowska - psychoterapia »

  Usługi dla osób potrzebujących wsparcia w radzeniu sobie z problemami w życiu prywatnym i zawodowym świadczy prowadząc własny gabinet i poradnię psychoterapeuta Wrocław Anna Kowska-Polańska. Ofertę swoją kieruje do osób doświadczających trudności w relacjach partnerskich, rodzinnych, społecznych, doświadczających zaburzeń zachowania, nastroju oraz kryzysów życiowych, trudności radzenia sobie ze stresem, zaburzeń lękowych i innych zaburzeń emocjonalnych. Prowadzone są w tym celu terapie grupowe lub konsultacje indywidualne, a mogą występować też jako różnego rodzaju szkolenia lub psychoedukacja. Oferuje także prowadzenie warsztatów psychologicznych i arteterapeutycznych. Podejście integracyjne łączące w sobie różnorodne nurty i metody psychoterapeutyczne jest charakterystycznym dla jej pracy. Również stosuje metody poznawczo-behawioralne, podejścia psychodynamicznego, szkoły Gastalt czy innowacyjne takie jak EFT. Współpracuje w tym celu z wybitnymi specjalistami w tej dziedzinie. Psychoterapia online Via Skyp’e kierowana jest do osób nie mających możliwości bezpośredniego dotarcia do gabinetu. Terapia małżeńska Wrocław jest ofertą dla małżeństw i par pragnących rozwiązać konflikty, pokonać trudności czy też poprawić jakość swojego związku satysfakcjonującą obie strony za pośrednictwem bezstronnego terapeuty.

  Data dodania: 28 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Kraków - psychoterapiaprofesjonalna.pl »

  Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszego gabinetu psychoterapii, którą znaleźć można na firmowej stronie internetowej. Gwarantujemy dyskrecje oraz pełny profesjonalizm. Nasi klienci otrzymują od nas profesjonalna pomoc psychoterapeutyczną, dzięki której mogą pozbyć się swoich problemów. Zapraszamy serdecznie.

  Data dodania: 27 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • Agrest indyjski - amlanforte.com »

  Skuteczna walka z nadwagą, to możliwe. Z tabletkami Amlan Forte schudniesz bez efektu jojo, szybko i bezpiecznie. Sekretem skutecznego działania tabletek Amlan Forte jest ekstrakt agrestu indyjskiego. Amlan Forte spala tkankę tłuszczową, skutecznie odmładza skórę, odżywia włosy i paznokcie, dostarcza organizmowi mnóstwo witamin i minerałów, które wspierają odporność. Zapraszamy do zakupów.

  Data dodania: 21 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • Lekarz rodzinny wizyty domowe - doctor24.net »

  Doctor24 to portal internetowy, za którego pośrednictwem możecie umówić Państwo wizytę lekarza - czyli jeżeli potrzebujecie wizyty lekarza we własnym domu, bez najmniejszego cienia wątpliwości warto dokonać tego za naszym pośrednictwem. Chcielibyśmy jednocześnie zaznaczyć, iż istnieje możliwość opłacenia wizyty lekarskiej drogą online, co jest niewątpliwie bardzo nowoczesne oraz wygodne.

  Data dodania: 21 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • Sklep Cezal - cezal.lublin.pl »

  Oferujemy naszym klientom świadczenie profesjonalnych i kompleksowych usług dotyczących między innymi sprzedaży detalicznej środków farmaceutycznych. Jednocześnie w naszej firmie jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom również sprzedaż nowoczesnego, wysokiej jakości sprzętu medycznego, który oferujemy również w formie hurtowej. Jednocześnie zapewniamy naszym klientom indywidualne dopasowanie wyrobów do oczekiwań.

  Data dodania: 19 12 2016 · szczegóły wpisu »
 • Progresja - Logopeda Sandra Dobrowolska - GABINET LOGOPEDYCZNY w Łodzi - leczenie wad wymowy »

  Czy warto udać się z naszym dzieckiem do logopedy? Na pewnym etapie życia naszego dziecka każdy rodzic boryka się z tym pytaniem. Moim zdaniem zawsze warto pójść nawet jak uważamy, że jest wszystko w porządku. Logopeda zdiagnozuje nasze dziecko i potwierdzi, że jest wszystko OKi. Jeżeli natomiast stwierdzi, że dziecko ma problemy z przyswajaniem nauki mówienia to poleci odpowiednią diagnozę logopedyczną. W Łodzi jest pewno wielu tego typu specjalistów. Wśród nich jest Sandra Dobrowolska, która oczywiście z wykształcenia jest logopedą i zajmuje się leczeniem wad wymowy i komunikacji. W swojej terapii logopedycznej stara się aby dziecko z chęcią przychodziło na zajęcia no i aby jak najszybciej wyleczyło się z zaburzeń. Przyjmuje w gabinecie "Progresja". Szczegóły na www.

  Data dodania: 13 12 2016 · szczegóły wpisu »
 • MEDIQUS Praktyka Lekarska Tomasz Gołąbek »

  W gabinecie Endokrynologicznym, Diabetologicznym i Internistycznym można uzyskać porady, diagnostykę i leczenie takich schorzeń jak choroby tarczycy, przytarczyc, przysadki mózgowej, nadnerczy, cukrzycy i jej powikłań, nadwagi i otyłości, osteoporozy, zaburzeń gospodarki wapniowo-fosforanowej, nadciśnienia tętniczego, zaburzeń miesiączkowania, nadmiernego owłosienia u kobiet oraz hypogonadyzmu u mężczyzn i leczenia powikłań po stosowaniu anabolików. W gabinecie Urologicznym można uzyskać porady z zakresu chorób układu moczowo-płciowego. W naszym gabinecie badania prowadzone są przy użyciu najnowocześniejszego sprzętu specjalistycznego co gwarantuje wysoką jakość i komfort leczenia.

  Data dodania: 09 12 2016 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Medycyna

Medycyna - nowa podkategoria:

Nazwa:
Przeładuj token
Token: