Medycyna Kategoria: Medycyna

Medycyna - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • wkładki ortopedyczne płaskostopie - foot-active.pl »

  Foot Active jest firmą, która od kilku lat specjalizuje się w dostarczaniu wysokiej jakości wkładek ortopedycznych. Stale poszerzamy zakres naszych usług, bowiem zależy nam na tym, aby każdy z klientów był jak najbardziej usatysfakcjonowany z tego, co u nas dostanie. Jeśli chcesz wiedzieć więcej, to już teraz zobacz naszą stronę www.

  Data dodania: 16 05 2017 · szczegóły wpisu »
 • Baza domów dla seniora - domy spokojnej starości na DomiSenior.pl »

  Jeżeli poszukujesz odpowiedniego, bezpiecznego i komfortowego domu opieki bądź domu spokojnej starości dla członka swojej rodziny, koniecznie zapoznaj się z bazą domów, które prezentowane są na stronie Domisenior. W tym miejscu znajdziesz pokaźną prezentację obiektów z całej Polski, dzięki czemu bezproblemowo znajdziesz miejsce dostosowane do preferencji bliskiego seniora.

  Data dodania: 09 05 2017 · szczegóły wpisu »
 • Dermatolog - Zatoka Zdrowia - www.zatokazdrowia.pl »

  ''Zatoka Zdrowia'' to przychodnia medyczna działająca na terenie Gdyni. Oferuje ona dostęp do wielu lekarzy specjalistów bez konieczności czekania w wielomiesięcznych kolejkach. Wszystkie badania i inne usługi medyczne są wykonywane w komfortowych warunkach przez miły i profesjonalny personel korzystający z najlepszego sprzętu medycznego.

  Data dodania: 06 04 2017 · szczegóły wpisu »
 • Ketac - sklep-stomatologiczny-24.pl »

  Firma Merr prowadzi internetową sprzedaż produktów stomatologicznych wykorzystywanych w gabinetach dentystycznych, pracowniach protetycznych oraz innych placówkach służby zdrowia. W asortymencie można znaleźć glasjonomery, cementy, kompozyty oraz wiele innych materiałów charakteryzujących się wysoką jakością i trwałością.

  Data dodania: 01 04 2017 · szczegóły wpisu »
 • Guz nerki - torbielnerki.pl »

  Gorąco zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www, na której piszemy o tematyce, jaką jest torbiel nerki. Dowiesz się z naszych artykułów m.in. o tym, jak przeciwdziałać tej chorobie, o przyczynach jej powstawania oraz o metodach leczenia torbieli nerki. Choroba powoduje dużo dodatkowych skutków ubocznych, które często trudno wyleczyć, a jedynym rozwiązaniem jest zabieg pozbycia się torbieli na nerce. Zapraszamy serdecznie.

  Data dodania: 22 03 2017 · szczegóły wpisu »
 • Uczelnia Medyczna w Białymstoku Przyjazna Studentom - wsmed.edu.pl »

  W naszej uczelni stawiamy na wysoki poziom nauczania przez doświadczoną kadrę dydaktyczną. Naszym studentom zapewniamy dobrze wyposażone sale oraz miłą i przyjazną atmosferę. Wyższa Szkoła Medyczna w Białymstoku jako jedyna w regionie oferuje kierunek biotechnologia, który w ostatnim czasie cieszy się ogromną popularnością.

  Data dodania: 14 03 2017 · szczegóły wpisu »
 • Przychodnia Nowy Dwór Mazowiecki - Chojna »

  Przychodnia Chojna jest przychodnią lekarzy specjalistów. Znajdujemy się w Nowym Dworze Mazowieckim na ulicy Długiej 8. TEL. +48 22 775 80 81.
  Przychodnia CHOJNA jest przychodnią lekarzy specjalistów. Wykonujemy także diagnostykę USG w pełnym zakresie.
  Pacjenci mają możliwość wykonania u nas:
  • badania EKG,
  • badania EKG metodą HOLTERA,
  • ECHO serca.
  Podstawowe wartości i zasady Przychodni Chojna to:
  • zdrowie naszych pacjentów,
  • diagnostyka na wysokim poziomie,
  • profesjonalne podejście do każdego pacjenta,
  • zadowolenie pacjentów z naszych usług.

  Data dodania: 21 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Ciechocinek - pobyty prywatne w sanatorium - www.znpciechocinek.pl »

  Ciechocinek jako uzdrowisko prezentuje się bardzo atrakcyjnie. Otoczone lasami zapewnia czyste powietrze. Obecność wód solankowych przyczyniła się do powstania tężnie, które tworzą wyjątkowy ciechociński mikroklimat. Ciechocinek jest miastem bardzo zadbanym, ozdobionym licznymi skwerami i kobiercami kwiatowymi. W Ciechocinku organizowanych jest mnóstwo atrakcji przyciągających turystów. Wśród niech możemy znaleźć na przykład Festiwal Romów. W ciągu miesięcy letnich każdego tygodnia odbywają się koncerty, recitale i inne wydarzenia kulturalne.


  Wielu kuracjuszy docenia walory uzdrowiska Ciechocinek i właśnie tutaj planuje spędzenie urlopu połączonego z zabiegami leczniczymi. Przyjazd do Ciechocinka to doskonały pomysł i warto starannie dobrać sanatorium, w którym planujemy korzystać z
  pobytów sanatoryjnych lub
  turnusów rehabilitacyjnych. Jednym z ciekawszych obiektów jest Sanatorium ZNP mieszczące się przy spokojnej ulicy Lorentowicza. Sanatorium Uzdrowiskowe ZNP jest obiektem " samowystarczalnym" - posiada własną bazę zabiegową, własną tężnię solankową, własną kawiarnię z dancingiem i wszelkie udogodnienia, które niezbędne są do udanego urlopu. Serdecznie polecamy pobyt w Sanatorium ZNP.

  Data dodania: 04 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Anna Kowska - psychoterapia »

  Usługi dla osób potrzebujących wsparcia w radzeniu sobie z problemami w życiu prywatnym i zawodowym świadczy prowadząc własny gabinet i poradnię psychoterapeuta Wrocław Anna Kowska-Polańska. Ofertę swoją kieruje do osób doświadczających trudności w relacjach partnerskich, rodzinnych, społecznych, doświadczających zaburzeń zachowania, nastroju oraz kryzysów życiowych, trudności radzenia sobie ze stresem, zaburzeń lękowych i innych zaburzeń emocjonalnych. Prowadzone są w tym celu terapie grupowe lub konsultacje indywidualne, a mogą występować też jako różnego rodzaju szkolenia lub psychoedukacja. Oferuje także prowadzenie warsztatów psychologicznych i arteterapeutycznych. Podejście integracyjne łączące w sobie różnorodne nurty i metody psychoterapeutyczne jest charakterystycznym dla jej pracy. Również stosuje metody poznawczo-behawioralne, podejścia psychodynamicznego, szkoły Gastalt czy innowacyjne takie jak EFT. Współpracuje w tym celu z wybitnymi specjalistami w tej dziedzinie. Psychoterapia online Via Skyp’e kierowana jest do osób nie mających możliwości bezpośredniego dotarcia do gabinetu. Terapia małżeńska Wrocław jest ofertą dla małżeństw i par pragnących rozwiązać konflikty, pokonać trudności czy też poprawić jakość swojego związku satysfakcjonującą obie strony za pośrednictwem bezstronnego terapeuty.

  Data dodania: 28 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Kraków - psychoterapiaprofesjonalna.pl »

  Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszego gabinetu psychoterapii, którą znaleźć można na firmowej stronie internetowej. Gwarantujemy dyskrecje oraz pełny profesjonalizm. Nasi klienci otrzymują od nas profesjonalna pomoc psychoterapeutyczną, dzięki której mogą pozbyć się swoich problemów. Zapraszamy serdecznie.

  Data dodania: 27 01 2017 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Medycyna

Medycyna - nowa podkategoria:

Nazwa:
Przeładuj token
Token: