Medycyna Kategoria: Medycyna

Medycyna - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Duo Medica zespół gabinetów specjalistycznych Katowice »

  DUO MEDICA to specjalistyczna jednostka lecznicza. Przyjmujemy pacjentów w Katowicach. Zdobywamy biegłość od 2011 roku.
  Mamy do zaproponowania mnogość skutecznych zabiegów, które w pełni wpłyną na jakość Twojego zdrowia. Wśród naszych specjalności znajdziesz:

  Stomatologia
  Endokrynologia
  Chirurgia dziecięca
  Chirurgia plastyczna
  Choroby naczyń i chirurgia naczyniowa
  Dermatologia
  Diabetologia
  Dietetyka
  Ginekologia
  Medycyna anty-aging
  Profilaktyka onkologiczna
  Rehabilitacja i gimnastyka korekcyjna

  Zapraszamy Państwa do naszych gabinetów. Mamy długoletnie doświadczenie, stale doskonalimy swoją wiedzę.
  Nasze centrum zaopatrzone jest w szereg nowych urządzeń. Realizujemy fachowe zabiegi, które przynoszą rewelacyjne rezultaty. Pragniesz poznać szczegóły?
  Na naszej witrynie internetowej, znajdziecie Państwo dokładne informacje na temat wszystkich przytoczonych specjalizacji. Zapraszamy do naszych lekarzy!

  Data dodania: 19 08 2017 · szczegóły wpisu »
 • Dentysta sosnowiec - www.dentysta-sosnowiec.pl »

  Zapraszamy bardzo serdecznie na stronę internetową gabinetu dentystycznego Dentima wszystkich tych, którzy szukają w tym momencie zaufanego dentysty w Sosnowcu. Niesamowicie istotne jest to, aby dentysta był profesjonalny, doświadczony, kontaktowy - a taka jest właśnie dentystka pracująca w tym gabinecie. Wykonuje ona kompleksowe usługi dentystyczne - również te, które są refundowane przez NFZ.

  Data dodania: 03 08 2017 · szczegóły wpisu »
 • Centrum stomatologii estetycznej i implantologii J.J. Wichlińscy Kraków »

  Centrum Stomatologii Estetycznej i Implantologii Wichlińscy, poświęcamy osobom ceniącym zdrowie, estetykę jak również fachowość. Najwyższy poziom naszych usług gwarantujemy dzięki praktyce i dyscyplinie, którą zdobywaliśmy przez lata. W naszych Centrach staramy, się aby nasze gabinety były miejscem pełnym energii. Doświadczenie i zaplecze naukowe zdobyte w Krakowie, oraz wspaniałe krajobrazy Gorlic, budują atmosferę.
  Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 25 07 2017 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Terapii Lew-Starowicz - Specjalista terapii uzależnień Warszawa »

  Nasza oferta to leczenie zaburzeń natury psychologicznej i zaburzeń seksualnych. W ramach oferty trafna diagnoza, profilaktyka, efektywna terapia pod czujnym okiem doświadczonego specjalisty. Pacjentom zapewniamy pomoc w obrębie seksuologii, psychoterapii indywidualnej, partnerskiej, rodzinnej, diagnostyki psychologicznej dzieci i dorosłych, ginekologii, urologii, endokrynologii. Centrum Terapii Lew Starowicz zaprasza.

  Data dodania: 10 07 2017 · szczegóły wpisu »
 • Leczenia alkoholizmu łódź - http://aktywatorciebie.pl/leczenie-alkoholizmu/ »

  Jeśli zmagasz się z depresją, alkoholizmem, nadwagą, otyłością, nerwicą, anoreksją, bulimią i bezsennością zapraszamy do Łodzi, gdzie mieści się Gabinet Psychoterapii I Hipnozy AKTYWATOR CIEBIE. Siłą prowadzonych przez nas zajęć jest hipnoza. Z jej wykorzystaniem pomogliśmy już setkom pacjentów, którzy leczą się u nas na terapiach indywidualnych i grupowych. Teraz również i Ty możesz skorzystać z naszych zajęć.

  Data dodania: 08 07 2017 · szczegóły wpisu »
 • Protetyka Konstantynów Łódzki - http://gabinetartdentica.pl/ »

  ARTDENTICA to nic innego jak gabinet stomatologiczny, który mieści się w Konstantynowie Łódzkim. Tam oferuje kompleksową pomoc stomatologiczną, obejmującą przede wszystkim leczenie zachowawcze, endodoncję, implanty, protetykę, periodontologię, ortodoncję, a nawet chirurgię stomatologiczną i zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. Oferta jest skierowana nie tylko do dorosłych, ale również dzieci.

  Data dodania: 06 07 2017 · szczegóły wpisu »
 • Dobry ginekolog Łódź - http://www.buldeckawozniak.pl/ »

  Specjalista endokrynolog i ginekolog Teresa Buldecka Woźniak z wieloletnią praktyką lekarską zaprasza na konsultacje. Gabinety znajdują się w Łodzi i Pabianicach. W ramach oferty między innymi diagnostyka i leczenie zaburzeń miesiączkowania, zespół napięcia przedmiesiączkowego, klimakterium, zaburzenia odżywiania, endokrynologia ciąży, choroby tarczycy, choroby nadnerczy, leczenie niepłodności, choroby ginekologiczne.

  Data dodania: 06 07 2017 · szczegóły wpisu »
 • Unimed-nzoz.pl »

  Unimed to krakowskie centrum zdrowia z bogatą ofertą specjalistycznego leczenia. Obsługujemy pacjentów od ponad trzydziestu lat. Przyjmujemy Państwa na podstawowe badania, na diagnostykę płuc, psychoterapię oraz terapie leczenia uzależnień. Oddajemy również do dyspozycji wsparcie pediatry. Przy naszym centrum zdrowia funkcjonuje punkt szczepień. Przyjmujemy rejestracje online.

  Data dodania: 28 06 2017 · szczegóły wpisu »
 • Organizacja psychoterapi - ptppd.pl »

  Każdy z psychoterapeutów na pewno coś dla siebie znajdzie w Polskim Towarzystwie Psychoterapii Psychodynamicznej, której siedziba znajduje się w Krakowie przy ulicy Zamoyskiego 56. Z naszej strony możecie liczyć na kontakt z najlepszymi psychoterapeutami w Polsce. Często w różnych miejscach w Polsce organizujemy bowiem konferencje, warsztaty czy inne spotkania z wybitnymi psychoterapeutami.

  Data dodania: 23 05 2017 · szczegóły wpisu »
 • Studia socjoterapi - kcp.com.pl »

  Szkoła Psychoterapii Psychodynamicznej jest specjalistycznym podyplomowym szkoleniem rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne oraz Polskie Towarzystwo Psychoterapii Psychodynamicznej. Dzięki naszej szkole czeka Cię świetlana przyszłość niosąca duże profity i współpracę z renomowanymi firmami. W naszym składzie znajdują się wyłącznie doświadczeni pracownicy, który z zaangażowaniem i pasja pragną dzielić się swoją wiedzą.

  Data dodania: 23 05 2017 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Medycyna

Medycyna - nowa podkategoria:

Nazwa:
Przeładuj token
Token: