Medycyna Kategoria: Medycyna

Medycyna - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Centrum Mandala / Profesjonalna psychoterapia / Częstochowa »

  Zaburzenia lękowe, nerwica, depresja, zaburzenia osobowości, niemożność tworzenia trwałych i satysfakcjonujących relacji – to najczęstsze trudności emocjonalne, które obecnie dotykają osoby w każdym wieku i z każdej grupy społecznej. Być może zaburzenia emocjonalne i psychiczne to znak naszych czasów, w których trudno o stałość dającą poczucie bezpieczeństwa. Coraz więcej osób decyduje się więc na poszukiwanie pomocy u psychoterapeuty i psychiatry. Ośrodek psychoterapii Mandala, który działa w Częstochowie, został stworzony z myślą o każdym, kto potrzebuje zmienić jakość swojego życia na bardziej satysfakcjonującą i pozbawioną wewnętrznego cierpienia. Pracujemy z dorosłymi, młodzieżą, parami i małżeństwami, rodzinami. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www lub do kontaktu telefonicznego.

  Data dodania: 02 10 2018 · szczegóły wpisu »
 • Ciechocinek - pobyty prywatne w sanatorium - www.znpciechocinek.pl »

  Ciechocinek jako uzdrowisko prezentuje się bardzo atrakcyjnie. Otoczone lasami zapewnia czyste powietrze. Obecność wód solankowych przyczyniła się do powstania tężnie, które tworzą wyjątkowy ciechociński mikroklimat. Ciechocinek jest miastem bardzo zadbanym, ozdobionym licznymi skwerami i kobiercami kwiatowymi. W Ciechocinku organizowanych jest mnóstwo atrakcji przyciągających turystów. Wśród niech możemy znaleźć na przykład Festiwal Romów. W ciągu miesięcy letnich każdego tygodnia odbywają się koncerty, recitale i inne wydarzenia kulturalne.


  Wielu kuracjuszy docenia walory uzdrowiska Ciechocinek i właśnie tutaj planuje spędzenie urlopu połączonego z zabiegami leczniczymi. Przyjazd do Ciechocinka to doskonały pomysł i warto starannie dobrać sanatorium, w którym planujemy korzystać z
  pobytów sanatoryjnych lub
  turnusów rehabilitacyjnych. Jednym z ciekawszych obiektów jest Sanatorium ZNP mieszczące się przy spokojnej ulicy Lorentowicza. Sanatorium Uzdrowiskowe ZNP jest obiektem " samowystarczalnym" - posiada własną bazę zabiegową, własną tężnię solankową, własną kawiarnię z dancingiem i wszelkie udogodnienia, które niezbędne są do udanego urlopu. Serdecznie polecamy pobyt w Sanatorium ZNP.

  Data dodania: 04 02 2018 · szczegóły wpisu »
 • Koncentratory tlenu - tlenwdomu.pl »

  Nie mamy wątpliwości, że na stronie Tlenwdomu.pl coś dla siebie znajdzie każdy, komu zależy na domowej tlenoterapii. W naszej firmie oferujemy Państwu mnóstwo aparatów tlenowych oraz tlen w sprayu. Jeśli wymagacie Państwo tlenoterapii, nie ma lepszego rozwiązania. Najlepszy sprzęt stworzony przez wybitnych specjalistów już dziś zagościć może również w Waszych domach.

  Data dodania: 18 10 2017 · szczegóły wpisu »
 • Stetoskop - mamcisnienie.pl »

  Specjalnością sklepu internetowego MamCiśnienie.pl jest sprzedaż ciśnieniomierzy naramiennych, nadgarstkowych i zegarkowych, a także mankiet do ciśnieniomierzy, pompek i stetoskopów. Klienci mogą tu liczyć na fachowe doradztwo, ale zamieszczane na stronie sklepu informacje dotyczące tego rodzaju urządzeń, pozwalają klientom samodzielnie wybrać dla siebie najlepszy aparat do mierzenia ciśnienia.

  Data dodania: 16 10 2017 · szczegóły wpisu »
 • laser wysokoenergetyczny cena - bardomed.pl »

  BardoMed to sklep internetowy ze sprzętem rehabilitacyjnym, a także akcesoriami sportowymi i fitness. Udostępniamy aparaty do terapii podciśnieniowej – VACUM, urządzenia do hydroterapii, laseroterapii, a także wielu innych form leczenia. Zapewniamy wsparcie serwisowe gwarancyjne i pogwarancyjne, doradztwo techniczne przed skompletowaniem aparatów do gabinetu fizjoterapeutycznego.

  Data dodania: 16 10 2017 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Warszawa | Robert Ofiara »

  Kancelaria Adwokacka Warszawa Roberta Ofiara oferuje usługi prawne w zakresie spraw karnych i rodzinnych, roszczeń kredytowych oraz odszkodowań.Adwokat Robert Ofiara wyspecjalizował się w 4 dziedzinach. Roszczenia kredytowe to jedna z nowszych obszarów działalności Kancelarii. Zespół Prawników specjalizujący się w roszczeniach przeciwko bankom wspiera Klientów na etapach: analiza umowy kredytowej, spotkanie konsultacyjne, porada prawna w zakresie możliwych do uzyskania roszczeń. Sprawy prowadzone przez Kancelarię dotyczą w znacznej mierze umów kredytowych w obcej walucie. Odszkodowania powypadkowe, w których ta Kancelaria Adwokacka udziela porad prawnych to: odszkodowanie za wypadek komunikacyjny, odszkodowanie za wypadek przy pracy, odszkodowanie za wypadek w rolnictwie, odszkodowanie za błąd lekarski. Odszkodowania to sprawy, które są coraz popularniejsze w Polsce, dzięki m. in. programom w mediach dedykowanym tym roszczeniom. Zespół Kancelarii Adwokata Roberta Ofiara również bierze czynny udział w szerzeniu informacji z zakresu pomocy osobom poszkodowanym na skutek różnych wypadków. Oprócz wskazanych wcześniej rodzajów postępowań, Kancelaria udziela porad prawnych z zakresu spraw rodzinnych (rozwód, podział majątku, kontakty, spadek). Ponadto Kancelaria ma również Zespół Prawników wyspecjalizowanych w zakresie spraw karnych.

  Data dodania: 26 09 2017 · szczegóły wpisu »
 • Badania uczniów, kandydatów na kierowców - MEC MEDYCYNA PRACY »

  Udostępniamy Państwu usługi poradni medycyny pracy, a także pracownię badań psychologicznych w Białymstoku. Wykonujemy badania wstępne, okresowe oraz kontrolne pracowników, a także testy rekomendowane przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Oceniamy rzetelnie predyspozycje pracowników do wykonywania określonych obowiązków zawodowych. Mamy rozbudowane zaplecze diagnostyczne i wielu specjalistów w jednym miejscu.

  Data dodania: 25 08 2017 · szczegóły wpisu »
 • Duo Medica zespół gabinetów specjalistycznych Katowice »

  DUO MEDICA to specjalistyczna jednostka lecznicza. Przyjmujemy pacjentów w Katowicach. Zdobywamy biegłość od 2011 roku.
  Mamy do zaproponowania mnogość skutecznych zabiegów, które w pełni wpłyną na jakość Twojego zdrowia. Wśród naszych specjalności znajdziesz:

  Stomatologia
  Endokrynologia
  Chirurgia dziecięca
  Chirurgia plastyczna
  Choroby naczyń i chirurgia naczyniowa
  Dermatologia
  Diabetologia
  Dietetyka
  Ginekologia
  Medycyna anty-aging
  Profilaktyka onkologiczna
  Rehabilitacja i gimnastyka korekcyjna

  Zapraszamy Państwa do naszych gabinetów. Mamy długoletnie doświadczenie, stale doskonalimy swoją wiedzę.
  Nasze centrum zaopatrzone jest w szereg nowych urządzeń. Realizujemy fachowe zabiegi, które przynoszą rewelacyjne rezultaty. Pragniesz poznać szczegóły?
  Na naszej witrynie internetowej, znajdziecie Państwo dokładne informacje na temat wszystkich przytoczonych specjalizacji. Zapraszamy do naszych lekarzy!

  Data dodania: 19 08 2017 · szczegóły wpisu »
 • Dentysta sosnowiec - www.dentysta-sosnowiec.pl »

  Zapraszamy bardzo serdecznie na stronę internetową gabinetu dentystycznego Dentima wszystkich tych, którzy szukają w tym momencie zaufanego dentysty w Sosnowcu. Niesamowicie istotne jest to, aby dentysta był profesjonalny, doświadczony, kontaktowy - a taka jest właśnie dentystka pracująca w tym gabinecie. Wykonuje ona kompleksowe usługi dentystyczne - również te, które są refundowane przez NFZ.

  Data dodania: 03 08 2017 · szczegóły wpisu »
 • Centrum stomatologii estetycznej i implantologii J.J. Wichlińscy Kraków »

  Centrum Stomatologii Estetycznej i Implantologii Wichlińscy, poświęcamy osobom ceniącym zdrowie, estetykę jak również fachowość. Najwyższy poziom naszych usług gwarantujemy dzięki praktyce i dyscyplinie, którą zdobywaliśmy przez lata. W naszych Centrach staramy, się aby nasze gabinety były miejscem pełnym energii. Doświadczenie i zaplecze naukowe zdobyte w Krakowie, oraz wspaniałe krajobrazy Gorlic, budują atmosferę.
  Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 25 07 2017 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Medycyna

Medycyna - nowa podkategoria:

Nazwa:
Przeładuj token
Token: