Medycyna Kategoria: Medycyna

Medycyna - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Organizacja psychoterapi - ptppd.pl »

  Każdy z psychoterapeutów na pewno coś dla siebie znajdzie w Polskim Towarzystwie Psychoterapii Psychodynamicznej, której siedziba znajduje się w Krakowie przy ulicy Zamoyskiego 56. Z naszej strony możecie liczyć na kontakt z najlepszymi psychoterapeutami w Polsce. Często w różnych miejscach w Polsce organizujemy bowiem konferencje, warsztaty czy inne spotkania z wybitnymi psychoterapeutami.

  Data dodania: 23 05 2017 · szczegóły wpisu »
 • Studia socjoterapi - kcp.com.pl »

  Szkoła Psychoterapii Psychodynamicznej jest specjalistycznym podyplomowym szkoleniem rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne oraz Polskie Towarzystwo Psychoterapii Psychodynamicznej. Dzięki naszej szkole czeka Cię świetlana przyszłość niosąca duże profity i współpracę z renomowanymi firmami. W naszym składzie znajdują się wyłącznie doświadczeni pracownicy, który z zaangażowaniem i pasja pragną dzielić się swoją wiedzą.

  Data dodania: 23 05 2017 · szczegóły wpisu »
 • Terapia par Warszawa - psychoterapia-jestem.pl »

  Jeżeli czujesz, że przechodzisz aktualnie jakiś kryzys wewnętrzny, masz problemy, z którymi niekoniecznie potrafisz sobie poradzić, ciężko Ci zapanować nad emocjami- być może powinieneś poszukać dla siebie odpowiedniego psychoterapeuty. Miejsce, które szczególnie polecamy, to Gabinet Bez Iluzji z Warszawy, w którym profesjonalny psychoterapeuta pomoże Ci dotrzeć do źródła problemów, przyjrzeć się im i znaleźć sposób na ich rozwiązanie.

  Data dodania: 18 05 2017 · szczegóły wpisu »
 • wkładki ortopedyczne płaskostopie - foot-active.pl »

  Foot Active jest firmą, która od kilku lat specjalizuje się w dostarczaniu wysokiej jakości wkładek ortopedycznych. Stale poszerzamy zakres naszych usług, bowiem zależy nam na tym, aby każdy z klientów był jak najbardziej usatysfakcjonowany z tego, co u nas dostanie. Jeśli chcesz wiedzieć więcej, to już teraz zobacz naszą stronę www.

  Data dodania: 16 05 2017 · szczegóły wpisu »
 • Baza domów dla seniora - domy spokojnej starości na DomiSenior.pl »

  Jeżeli poszukujesz odpowiedniego, bezpiecznego i komfortowego domu opieki bądź domu spokojnej starości dla członka swojej rodziny, koniecznie zapoznaj się z bazą domów, które prezentowane są na stronie Domisenior. W tym miejscu znajdziesz pokaźną prezentację obiektów z całej Polski, dzięki czemu bezproblemowo znajdziesz miejsce dostosowane do preferencji bliskiego seniora.

  Data dodania: 09 05 2017 · szczegóły wpisu »
 • Dermatolog - Zatoka Zdrowia - www.zatokazdrowia.pl »

  ''Zatoka Zdrowia'' to przychodnia medyczna działająca na terenie Gdyni. Oferuje ona dostęp do wielu lekarzy specjalistów bez konieczności czekania w wielomiesięcznych kolejkach. Wszystkie badania i inne usługi medyczne są wykonywane w komfortowych warunkach przez miły i profesjonalny personel korzystający z najlepszego sprzętu medycznego.

  Data dodania: 06 04 2017 · szczegóły wpisu »
 • Ketac - sklep-stomatologiczny-24.pl »

  Firma Merr prowadzi internetową sprzedaż produktów stomatologicznych wykorzystywanych w gabinetach dentystycznych, pracowniach protetycznych oraz innych placówkach służby zdrowia. W asortymencie można znaleźć glasjonomery, cementy, kompozyty oraz wiele innych materiałów charakteryzujących się wysoką jakością i trwałością.

  Data dodania: 01 04 2017 · szczegóły wpisu »
 • Guz nerki - torbielnerki.pl »

  Gorąco zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www, na której piszemy o tematyce, jaką jest torbiel nerki. Dowiesz się z naszych artykułów m.in. o tym, jak przeciwdziałać tej chorobie, o przyczynach jej powstawania oraz o metodach leczenia torbieli nerki. Choroba powoduje dużo dodatkowych skutków ubocznych, które często trudno wyleczyć, a jedynym rozwiązaniem jest zabieg pozbycia się torbieli na nerce. Zapraszamy serdecznie.

  Data dodania: 22 03 2017 · szczegóły wpisu »
 • Uczelnia Medyczna w Białymstoku Przyjazna Studentom - wsmed.edu.pl »

  W naszej uczelni stawiamy na wysoki poziom nauczania przez doświadczoną kadrę dydaktyczną. Naszym studentom zapewniamy dobrze wyposażone sale oraz miłą i przyjazną atmosferę. Wyższa Szkoła Medyczna w Białymstoku jako jedyna w regionie oferuje kierunek biotechnologia, który w ostatnim czasie cieszy się ogromną popularnością.

  Data dodania: 14 03 2017 · szczegóły wpisu »
 • Przychodnia Nowy Dwór Mazowiecki - Chojna »

  Przychodnia Chojna jest przychodnią lekarzy specjalistów. Znajdujemy się w Nowym Dworze Mazowieckim na ulicy Długiej 8. TEL. +48 22 775 80 81.
  Przychodnia CHOJNA jest przychodnią lekarzy specjalistów. Wykonujemy także diagnostykę USG w pełnym zakresie.
  Pacjenci mają możliwość wykonania u nas:
  • badania EKG,
  • badania EKG metodą HOLTERA,
  • ECHO serca.
  Podstawowe wartości i zasady Przychodni Chojna to:
  • zdrowie naszych pacjentów,
  • diagnostyka na wysokim poziomie,
  • profesjonalne podejście do każdego pacjenta,
  • zadowolenie pacjentów z naszych usług.

  Data dodania: 21 02 2017 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Medycyna

Medycyna - nowa podkategoria:

Nazwa:
Przeładuj token
Token: