Święta i tradycje Podkategoria: Święta i tradycje

 • Życzenia świąteczne na Boże Narodzenie »

  Strona www.swiatecznezyczenia.pl to miejsce, gdzie dostaniesz życzenia bożonarodzeniowe oraz sylwestrowe. Jeśli więc twoja głowa nie nadaje się do wymyślania życzeń czy oryginalnych wierszyków świątecznych, to zapraszamy do odwiedzin naszego serwisu.

  Data dodania: 14 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Życzenia urodzinowe »

  Znakomite życzenia urodzinowe w serwisie www.zyczenia-urodzinowe.com, które rozbawią każdego komu je złożysz. Serwis prezentuje setki wzorów życzeń urodzinowych pogrupowanych w następujące kategorie dla męża, dla żony, dla chłopaka, dla dziewczyny, na 18-nastkę, dla dzieci i wiele innych. Odwiedzający witrynę użytkownicy mogą zostać fanami serwisu a prezentowane w serwisie życzenia polubić i przyznać im plusa. W serwise znajdują się także zabawne wierszyki urodzinowe i cytaty.

  Data dodania: 20 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Życzenia wielkanocne »

  Znakomity zestaw życzeń na wielkanoc. Wszystkie zaprezentowane życzenia są starannie wybrane i wyselekcjonowane przez administratorów strony, dlatego w witrynie zamieszczone są tylko najlepsze życzenia wielkanocne. W witrynie www.zyczenia-wielkanocne.net zamieszczone są także ranking i wyszukiwarka życzeń.

  Data dodania: 28 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Życzenia Świąteczne »

  Prezentujemy portal dedykowany świętom Bożego narodzenia i świętom Wielkanocnym. W portalu znajdą Państwo gotowe życzenia świąteczne starannie wybrane i wyselekcjonowane przez administratorów, tak aby ucieszyły każdą osobę, której je złożysz. Życzenia pogrupowane zostały na kategorie wspaniałe życzenia Bożonarodzeniowe, wesołe życzenia Wielkanocne i wyjątkowe życzenia Noworoczne.

  Data dodania: 04 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Epitafium »

  Śmierć drogiej nam osoby to straszna rzecz, z którą trudno nam się pogodzić. Właśnie w tym momencie powinniśmy się wyciszyć, skupić na tym by uspokoić uaktywniony w nas wulkan złej energii. Niestety, nie jesteśmy w stanie tego zrobić, bo to na nas spadły obowiązki przygotowania całej ceremonii pogrzebowej. To my musimy mówić o ukochanej osobie w czasie przeszłym podczas dyktowania epitafium, nam powierzono wybranie pajączka na trumnę i wybranie ubrania do niej dla zmarłego. Od czegoś takiego można dostać poważnej zapaści nerwowej. Dlatego proponujemy Ci zajrzenie na naszą stronę i przeczytanie porad na temat tego, jak przetrwać ten trudny okres. Możesz także porozmawiać z innymi, których dotknęła taka sytuacja. Opowiedzą Ci oni o tym, jak radzili sobie w trudnych chwilach i udało im się nie popaść w zapaść psychiczną.

  Data dodania: 15 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Obrusy haftowane »

  My Poland to odpowiednie miejsce dla osób szukających malowniczych, rustykalnych dzieł sztuki. Znajdą tu Państwo unikalne i niezwykłe hafty polskie, jak również własnoręcznie robione dekoracje i zdobienia. Niepowtarzalna twórczość polskiej wsi np. wycinanka łowicka oraz koronki koniakowskie czy obrusy haftowane będą idealnym prezentem nie tylko dla rodziny i znajomych odwiedzających nasz kraj zza granicy ale wszystkich, którzy cenią rękodzieło artystyczne w dowolnej formie. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszego sklepu, która z pewnością uatrakcyjni każde wnętrze i zadowoli gusta najbardziej wymagających klientów.

  Data dodania: 10 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Historia Polski - królowie elekcyjni na tronie Polski »

  Piastowie to pierwsza rodzina władców, która zarządzała krajem Polan. Piastowie na świat wydali wielu wybitnych monarchów.Warto tutaj wspomnieć, takich monarchów jak: Bolesław Chrobry, Kazimierz Wielki czy Bolesław Krzywousty.Tym monarchom zawdzięczamy potęgę Polski. Historia Polski, to ciekawa dziedzina nauki, a Piastowie są jej nierozłączną częścią.Pamiętajmy o władcach i o ich działaniach.Bądź dumny, że jesteś Polakiem.

  Data dodania: 02 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Życzenia świąteczne »

  Na naszym serwisie opublikowano wspaniałe życzenia na Boże narodzenie wysłane od czytelników strony. Życzenia zostały pogrupowane na życzenia na Boże narodzenie, życzenia wielkanocne oraz na Nowy Rok. Odwiedzający mają także możliwość przyznania oceny w skali od 1 do 5 najładniejszym wpisom.

  Data dodania: 19 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Świat życzeń, cytatów i wierszyków - www.swiatzyczen.pl »

  Przedstawiamy znakomity serwis z gotowymi życzeniami na różne okazje, na stronach witryny zamieszczono dziesiątki wzorów życzeń. Dla łatwej nawigacji po witrynie nasze życzenia zostały podzielone w kategorie. Szczególnie polecamy wszystkim życzenia urodzinowe. W portalu www.swiatzyczen.pl znajduje się również wyszukiwarka pozwalająca na łatwe przeszukanie całej bazy życzeń. Oprócz wyszukiwarki znajduje się tu również ankieta oraz ranking najlepiej ocenionych życzeń. Strona udostępnia również stronę fanowską w serwisie Facebook, każdy z odwiedzających może polubić serwis www.swiatzyczen.pl i zostać jego wielkim fanem.

  Data dodania: 02 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • wiersz | opowiadanie | esej | krytyka - Dworzec Wschodni »

  Pismo o kulturze w internecie zajmujące się najnowszymi zjawiskami literackimi i kulturowymi, promujące współczesną poezję i prozę. Każdy wybrany przez czteroosobową redakcję twórca otrzymuje swoją - wyraźnie oddzieloną - przestrzeń prezentacji. Wiemy, że twórcą jest zarówno pisarz, poeta jak i naukowiec. Łączymy środowiska akademickie i literackie, staramy się nawiązywać dyskusje z najważniejszymi nurtami w krytyce. Jeśli szukacie pisma, w którym jednocześnie znaleźć można Sosnowskiego i Taranka, Brewińskiego i Dehnela, Mądzika i Maliszewskiego to dobrze trafiliście. Jak wygląda dobry, współczesny wiersz? Jak wygląda najnowsza krytyka literacka? Co łaczy ze sobą hasła takie jak "Heretycy", "Reset", "Przejście", "Ikona"? Przekonaj się jak najnowsze pokolenie artystów i humanistów widzi współczesną kulturę. Czytaj najnowsze opowiadania, wiersze, eseje. "Dworzec Wschodni - Pismo" jest pierwszym almanachem, który prezentuje twórczość autorów łącząc ostrożną i uważną redakcję z wymogami nowych mediów. Każdy numer to ponad 200 stron poświęconych kulturze - starożytnej i współczesnej, nurtom oświeceniowym i scholastycznym, zagadnieniom naukowym i pojedynczym ludzkim historiom.

  Data dodania: 27 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Życzenia »

  Celem portalu internetowego Zyczenia-z-okazji.pl jest udostępnianie wielu ciekawych życzeń z różnorodnych okazji. Internauci poruszając się po portalu mogą przeglądać życzenia między innymi z okazji urodzin i imienin, różnych jubileuszy, czy też nawet spośród życzeń na dzień dobry i dobranoc. Baza z życzeniami stale jest też wzbogacana o nowe pozycje, użytkownicy mogą dodawać swoje własne propozycje życzeń, w tym samodzielnie wymyślone.

  Data dodania: 02 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Ceramika ludowa - epolart.pl »

  Poszukiwana polska sztuka ludowa? Wybierzcie Sklep Dom Sztuki Ludowej Warszawa. Bogata oferta, najlepsza jakość i oczywiście niskie ceny. Polecamy bombki szklane, ceramika z Bolesławca czy też idealna koronka koniakowska. Zapraszamy także do sprawdzenia takiego asortymentu jak rzeźba ludowa, haft ludowy, zabawki ludowe

  Data dodania: 23 03 2017 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Święta i tradycje

Święta i tradycje - nowa strona:

Adres: