Wellbeing Project Kamilla Daroszewska

Jestem doradcą, konsultantem i projektantem procesów wellbeing. Prowadzę treningi dla kadry menadżerskiej, dyrektorów zarządzających, inwestorów oraz pracowników, w ramach pomocy dla firm zajmuję się rekrutacją. Prowadzę również warsztaty na temat rozwiązywania konfliktów, szkolenia dotyczące świadomej komunikacji, pomagam stworzyć zgrany zespół w miejscu pracy. Konsultuję procesy grupowe, zarządzanie ludźmi, nowoczesnych form zarządzania, zajmuję się znalezieniem i wykorzystaniem zasobów, zatrudnionych pracowników. Prowadzę także warsztaty dla kobiet i mężczyzn, jestem dyplomowanym, certyfikowanym coachem (UŁ) i trenerem.

Szczegóły strony wellbeing.com.pl:

Podlinkuj stronę wellbeing.com.pl:

Wellbeing Project Kamilla Daroszewska

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 9 Odwiedziny googlebot 2

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Testy zawodowe - psychologia pracy »

  Serwis, którego celem jest pomoc w budowaniu kariery zawodowej. Znajdziesz tutaj wiele profesjonalnych testów psychologicznych i zawodowych, które przeanalizują i obiektywnie ocenią Twoje umiejętności i predyspozycje zawodowe, a następnie dostarczą szeregu porad w jakim kierunku najkorzystniej będzie Ci się rozwijać - tak rozwijać, by później pracować w zgodzie ze swoimi predyspozycjami i zainteresowaniami zawodowymi.

  W serwisie znajdziesz ponadto szereg wartościowych artykułów, w których poruszamy tematy dotyczące psychologii pracy, m. in.
  - wpływu inteligencji emocjonalnej na życie zawodowe,
  - umiejętności dobierania kadry pracowniczej,
  - sposoby motywowania pracowników (oraz siebie samego).

  Testy, które mogą Cię zainteresować:
  - test preferencji zawodowych
  - test inteligencji emocjonalnej
  - test oceny pracy

  I wiele więcej - na chwilę obecną posiadamy bowiem 29 profesjonalnych testów zawodowych.

  Jeśli zależy Ci na budowaniu bogatej przyszłości zawodowej, koniecznie do nas zajrzyj!

  Data dodania: 30 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Opieka Niemcy »

  Szukasz pracy jako opiekunka osób starszych w Niemczech. Pronobel oferuje legalną pracę w opiece w Niemczech od zaraz.

  Gwarantujemy wynagrodzenie do 1300 euro, legalną pracę w opiece od zaraz, porady prawa pracy, sprawdzone oferty, opłacony ZUS, pełne ubezpieczenie w Polsce i za granicą, terminowe wypłaty wynagrodzenia, programy lojalnościowe i premie, kursy dokształcające i językowe, kartę EKUZ oraz dokument A1.

  Pronobel zapewnia podjęcie legalnej pracy w charakterze Opiekunki Osób Starszych w Polsce i Niemczech.
  Gwarantujemy wynagrodzenie do 1300 euro, kartę EKUZ oraz dokument A1, legalną pracę w opiece od już, sprawdzone oferty, opłacony ZUS, pełne ubezpieczenie w Polsce i za granicą, terminowe wypłaty wynagrodzenia, programy lojalnościowe i premie, kursy dokształcające i językowe.

  Data dodania: 08 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Modelowanie procesów »

  MDDP Business Consulting prowadzi działalność od 2006 roku przynależąc do grupy MDDP. Obecnie, firma liczy ponad 20 wysoko wykwalifikowanych pracowników z wiedzą i doświadczeniem zdobytym na stanowiskach kierowniczych w dużych, międzynarodowych korporacjach. Firma oferuje pełen zakres usług konsultingowych począwszy od m.in. wypracowywania i wdrażania strategii poprzez planowanie finansowe i zarządzanie ryzykiem, warsztaty strategiczne, wsparcie w redukcji kosztów na poziomie operacyjnym po wsparcie w ekspansji i transakcjach kapitałowych.

  Data dodania: 27 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • rozwój osobisty, pewność siebie, inteligencja emocjonalna, motywacja »

  Strona poświęcona funkcjonowaniu umysłu ludzkiemu na poziomie strukturalnym. Zawierająca narzędzia służące do osiągania ogromnego rozwoju osobistego, transformacji i ewolucji osobowej, pewności siebie, asertywności, wiary w siebie, eliminacji nieśmiałości, niepewności, fobii społecznej, stanów lękowych, depresji, osiągania szczęścia wewnętrznego, odkrywanie i rozwój talentów i potencjału. Oferujemy narzędzia służące do samodzielnego użytku jak również coaching indywidualny oraz uczestnictwo w jednym z naszych Szkoleń Transformacyjnych.
  http://transformacja-umyslowa.blogspot.com/2013/05/jak-osiagnac-pewnosc-siebie.html
  http://transformacja-umyslowa.blogspot.com/2013/06/w-ostatnim-czasie-spotkaem-sie-z.html
  http://transformacja-umyslowa.blogspot.com/2013/05/coaching-indywidualny.html

  Data dodania: 01 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Księga HACCP »

  Serwis konsultanta, który napisze dla każdego zakładu księgę HACCP. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej, to odwiedź stronę i zapoznaj się z ofertą HACCP. Konsultant podzieli się chętnie swoją wiedzą i w razie potrzeby przeprowadzi szkolenie dla pracowników. Można również dostać darmowy poradnik HACCP, pod warunkiem zapisania się do bezpłatnego biuletynu systemu haccp.

  Data dodania: 03 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Predyspozycje zawodowo-edukacyjne »

  Deep Green to innowacyjne narzędzie diagnostyczne, które pozwoli Ci szybko i bez wychodzenia z domu poznać swoje kompetencje – zawodowe oraz psychospołeczne, określić stopień wypalenia zawodowego, czy też wskazać rekomendowane ścieżki kariery zawodowej. Korzystając z niego, szybko będziesz wiedział, w jakim kierunku podążać, by osiągnąć 100% sukcesu zawodowego. Poznaj szczegóły naszej oferty, już teraz odwiedzając serwis internetowy, na którym znajduje się platforma.

  Data dodania: 05 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Sykulska.pl biuro rachunkowe w Jaworznie »

  Niewiele osób prócz ludzi pracujących w księgowości, zna się na przepisach skarbowych. Niestety ale procedury podatkowe miast ulegać uproszczeniu, wciąż niosą ze sobą nowe kłopoty dla ludzi interesu. Przy deficycie stosownej wiedzy, możemy zrobić mnóstwo błędów, których dokonanie może spowodować groźbę sankcji finansowej. Opłaca się zatem skorzystać z usług sprawdzonego biura rachunkowego z Jaworzna, które na bieżąco obserwuje przechodzące ewolucję reguły uiszczania należności z fiskusem. To co biznesmenom przysparza zgryzot, dla naszego teamu nie stanowi jakiegokolwiek problemu. Żartobliwie rzecz biorąc w kodeksach podatkowych poruszamy się niczym orzeł w powietrzu, dzięki czemu możecie być pewni że szczegółowo zajmiemy się Państwa zagwozdkami finansowymi.


  Oferta naszej firmy prowadzonej przez Teresę Sykulską, bez dwóch zdań zrealizuje wszystkie Państwa potrzeby. Zajmujemy się rachunkowością, dzięki czemu jesteście w stanie skorzystać z outsourcingu i w związku z tym zgodzić się na obniżenie ryzyka oraz zmniejszenie winy za popełnione ewentualne błędy. Proponujemy Wam też usługi z obszaru czynności związanych z poradnictwem w temacie biznesu, a także opracowywanie zeznań podatkowych w oparciu o doręczone przez właścicieli firm dokumenty księgowe.


  Pracujemy na terenie Śląska i Małopolski. Nasza placówka leży przy ul. Piastowskiej 20 w Chrzanowie. W przypadku jakichkolwiek zapytań znajdziecie nas pod adresem emailowym kontakt@sykulska.pl oraz numerem tel. 32 729 80 65. Nakłaniamy Was też do odwiedzenia strony internetowej http://sykulska.pl, na której odnajdziecie wzmiankę o naszych usługach. Długa praktyka w sektorze księgowości i ponad 100 zadowolonych usługobiorców, są dla nas najtrafniejszą rekomendacją.

  Data dodania: 03 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Program poleceń - workexpress.pl »

  Work Express to jedna z największych w Polsce certyfikowanych agencji doradztwa personalnego i pracy tymczasowej oferująca szereg nowoczesnych rozwiązań z zakresu zatrudnienia pracowników tymczasowych zagranicą. Jesteśmy częścią grypy kapitałowej Work Service S.A. Prowadzimy działalność na terenie całego kraju, a także w Niemczech, Francji i Belgii i innych krach europejskich. Naszym klientom zapewniamy najlepsze oferty pracy zatrudnienia w logistyce, produkcji, przemyśle i budownictwie. Z myślą o naszych klientach poszukujących pracy uruchomiliśmy specjalny program poleceń. Dzięki Bonus Club nawet nie będąc pracownikiem Work Express możesz polecić znajomego do pracy za granicą i zyskać 200 zł.

  Data dodania: 15 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Chwilowki-online.org - oferty szybkich pożyczek »

  Prezentowany serwis pomaga w decyzji o wyborze firmy pożyczkowej udzielającej chwilówek. Służy temu porównanie chwilówek, które uwzględnia najważniejsze kryteria atrakcyjności danej oferty - terminy, opłaty, limity i inne. Decyzję o wysłaniu aplikacji pożyczkowej warto przemyśleć, gdyż może to z jednej strony pomóc uniknąć niepotrzebnych stresów, a z drugiej zaoszczędzić pieniądze jeśli zweryfikuje się wiele ofert. Oprócz porównywarki i rankingu chwilówek, można znaleźć tutaj również wiele przydatnych informacji, takich jak warunki otrzymania pożyczek, chwilówki udzielane w soboty i niedziele, czy wskazówki jak sprawdzić swój BIK.

  Data dodania: 20 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • AB Consulting - upadłość likwidacyjna spółki »

  W ofercie naszej firmy consultingowej jest między innymi pomoc prawno-gospodarcza, zakup spółek w trudnej sytuacji ekonomicznej, znalezienie potencjalnego nabywcy na udziały, sprzedaż kupno spółek niezadłużonych, przeprowadzenie postępowania likwidacyjnego, przygotowanie wniosku w postępowaniu upadłościowym i wiele innych. Zapraszamy do kontaktu i bliższego zapoznania się z ofertą.

  Data dodania: 21 08 2015 · szczegóły wpisu »