Wellbeing Project Kamilla Daroszewska

Jestem doradcą, konsultantem i projektantem procesów wellbeing. Prowadzę treningi dla kadry menadżerskiej, dyrektorów zarządzających, inwestorów oraz pracowników, w ramach pomocy dla firm zajmuję się rekrutacją. Prowadzę również warsztaty na temat rozwiązywania konfliktów, szkolenia dotyczące świadomej komunikacji, pomagam stworzyć zgrany zespół w miejscu pracy. Konsultuję procesy grupowe, zarządzanie ludźmi, nowoczesnych form zarządzania, zajmuję się znalezieniem i wykorzystaniem zasobów, zatrudnionych pracowników. Prowadzę także warsztaty dla kobiet i mężczyzn, jestem dyplomowanym, certyfikowanym coachem (UŁ) i trenerem.

Szczegóły strony wellbeing.com.pl:

Podlinkuj stronę wellbeing.com.pl:

Wellbeing Project Kamilla Daroszewska

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 9 Odwiedziny googlebot 2

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Siły sprzedaży IQFM Ackermann »

  Iqfm Ackermann to polsko-brytyjska firma zajmująca się szeroko rozumianym outsourcingiem, czyli korzystaniem z zasobów zewnętrznych, by podnieść obroty i udział rynkowy klientów. W ramach działań Iqfm Ackermann rekrutowani są: przedstawiciele handlowi, promotorzy, hostessy i inni pracownicy. Celem firmy jest zdobycie pozycji lidera w sektorze field marketingu/BPO, i chcemy to osiągnąć oferując najwyższej jakości obsługę, sprawność operacyjną i maksymalizację wyników, a także wzbogacając naszą ofertę o wykorzystanie telesprzedaży i sprzedaży przez Internet. Serdecznie Zapraszamy do Odwiedzin Naszego Oficjalnego Portalu.

  Data dodania: 08 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • STRATEGEEK Doradztwo i Szkolenia »

  Wspomagamy działalność i rozwój firm poprzez usługi doradztwa biznesowego i szkolenia. Pomagamy przedsiębiorcom w zakresie zarządzania, organizacji, planów rozwoju, strategii marketingowych i sprzedażowych. Wspieramy firmy w bieżącym zarządzaniu, negocjacjach, pozyskiwaniu funduszy. Umożliwiamy poprawę efektywności biznesu poprzez konsulting oraz rozwój kadr dzięki szkoleniom i coachingowi.

  Data dodania: 26 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • TELEROUTE giełda transportowa online »

  Giełda Transportowa Teleroute pośredniczy w kontakcie między firmami transportowymi i spedytorami, zbierając w jednym miejscu tysiące ofert ładunków czy przejazdów, pomagając wykluczać puste przebiegi ciężarówek. Siedziba firmy mieści się w Brukseli, lecz sprawne działanie przedsiębiorstwa dostępne jest na terenie dwudziestu siedmiu krajów europejskich. Giełda Transportowa Teleroute jest nadzwyczaj sprzyjającym rozwiązaniem dla wszelkich Instytucji zarówno z branży logistycznej, jak i transportowej. Pozostałe informacje przedstawiające reguły i korzyści wynikające ze współpracy z firmą zawierają się na stronie internetowej.

  Data dodania: 24 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • VAT-7 »

  Prowadzą Państwo firmę i szukacie rzetelnych i sprawdzonych informacji na temat zmieniających się przepisów? A może dopiero planujecie rozpoczęcie działalności i chcielibyście uzyskać wskazówki, jak krok po kroku założyć firmę? Właśnie z myślą o takich osobach powstał serwis abcfirma.pl. Systematycznie publikujemy w nim najnowsze doniesienia i rzetelne, pisanie prostym i zrozumiałym językiem porady dla przedsiębiorców prowadzących firmy o różnej formie organizacyjnej. W razie pytań, jesteśmy do dyspozycji. Zapraszamy!

  Data dodania: 21 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Obsługa - bwc.org.pl »

  Proponujemy doradztwo gospodarcze i doradztwo unijne - Warszawa. Berlin Warsaw Consulting - specjalizacja to doradztwo w ramach inwestycji połączonych z atrakcyjnymi produktami finansowymi. Bankowość unijna, finanse unijne i leasing unijny to nasza główna specjalność. Zobacz więcej na stronie www - kliknij link do strony internetowej. Pełna obsługa - fundusze unijne, pożyczki dla firm, dotacje unijne Warszawa.

  Data dodania: 26 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Mlm-System.pl - jak zarabiać przez internet »

  Mlm-system.pl to system ułatwiający biznes przez Internet a także akademia kursów krok po kroku wdrażających w tematykę marketingu sieciowego.
  Mlm System przygotowaliśmy z chęci wsparcia wszystkich osób mających chęć użyć wielkie możliwości biznesowe które niesie Internet. Szkolenia są całkowicie zwolniony z opłat. Każdego dnia subskrybenci dostają konkretne zadanie do wdrożenia razem z instrukcjami, dzięki temu po około miesiącu będą posiadaczami osobiście wykonanego automatu do zarabiania przez Internet ze sprzedaży produktów i usług, Network marketingu lub programów partnerskich.
  Poza tym mlm-system.pl odciąża subskrybenta dużą część elementów, do wykonania, daje tym samym szybszy początek.
  Mlm-system.pl to jednocześnie grupa programów afiliacyjnych, na których każdy subskrybent ma możliwość zarabiać już po kilkunastu dniach od rejestracji. Wszystko jest wymyślone tak, aby każdy, nawet osoba nowa dała radę wygenerować pieniądze w Internecie promując produkty w zamian za prowizję partnerską.
  Mlm-system.pl to projekty od samego początku nastawione na wsparcie inny osób w realizacji ich postanowień przedsiębiorczych.
  Zobacz też nasze filmy:
  motywy wordpress, jak zarobić przez internet, system mlm, marketing sieciowy, mlm

  Data dodania: 20 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • www.salebiznesowe.pl »

  Serwis internetowy SaleBiznesowe.pl to największa baza sal, obiektów i hoteli konferencyjnych w Polsce. Strona współpracuje z największymi w kraju obiektami szkoleniowymi, posiadającymi doświadczenie w realizowaniu spotkań biznesowych, konferencji, kongresów, szkoleń czy targów. Bogaty wybór obiektów szkoleniowych sprawi, że bez trudu znajdą Państwo właściwe miejsce, które oczaruje gości. Dodatkowo, SaleBiznesowe.pl to pewne źródło informacji z obszaru branży MICE. Więcej szczegółowych informacji dostępnych jest pod adresem https://www.salebiznesowe.pl/.

  Data dodania: 19 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Audyt GIODO - JPL Group »

  Doradztwo prawne JPL Group zapewni Twojej firmie bezpieczeństwo prawne i teleinformatyczne. Naszą ofertę kierujemy przede wszystkim do branży farmaceutycznej, agencji reklamowych, e-commerce, instytucji publicznych, domów mediowych. Główne usługi firmy to: audyty, zarządzanie kryzysowe, obsługa ABI, usługi doradcze, dokumentacja dotycząca ochrony danych osobowych, usługi informatyczne, testy penetracyjne.

  Data dodania: 23 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Adrian Accordi Krawiec »

  Finanse. Działalność związana z obsługą rynku nieruchomości. Doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i zarządzania. Globalne projekty inwestycyjne. Handel międzynarodowy. Strategia konkurencji. Projekty developerskie.

  Data dodania: 08 12 2016 · szczegóły wpisu »
 • Faktoring dla mikro firm #8211; Blog o finansowaniu mikro przedsiębiorstw »

  Serwis o faktoringu dla mikro przedsiębiorstw czyli finansowaniu przedsiębiorstwa za pomocą posiadanych przez nie wierzytelności. Faktoring poprawia płynność finansową firmy poprzez odblokowanie środków czasowo zablokowanych w wystawionych fakturach. Podstawowe informacje, które klient powinien znać zanim zdecyduje się na skorzystanie z faktoringu. W przystępny i czytelny sposób opisane zalety i wady usługi. Sposoby na wykorzystanie faktoringu do uzyskania przewagi konkurencyjnej. Porady jak w oparciu o faktoring zapewnić sobie możliwość szybszego rozwoju. Opisy ciekawych wydarzeń poruszających tematykę faktoringu, oraz szerzej finansowania, dla mikroprzedsiębiorstw. Przeczytaj jeśli masz problemy z opłacaniem faktur.

  Data dodania: 17 07 2017 · szczegóły wpisu »