Wellbeing Project Kamilla Daroszewska

Jestem doradcą, konsultantem i projektantem procesów wellbeing. Prowadzę treningi dla kadry menadżerskiej, dyrektorów zarządzających, inwestorów oraz pracowników, w ramach pomocy dla firm zajmuję się rekrutacją. Prowadzę również warsztaty na temat rozwiązywania konfliktów, szkolenia dotyczące świadomej komunikacji, pomagam stworzyć zgrany zespół w miejscu pracy. Konsultuję procesy grupowe, zarządzanie ludźmi, nowoczesnych form zarządzania, zajmuję się znalezieniem i wykorzystaniem zasobów, zatrudnionych pracowników. Prowadzę także warsztaty dla kobiet i mężczyzn, jestem dyplomowanym, certyfikowanym coachem (UŁ) i trenerem.

Szczegóły strony wellbeing.com.pl:

Podlinkuj stronę wellbeing.com.pl:

Wellbeing Project Kamilla Daroszewska

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 9 Odwiedziny googlebot 3

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Kalkulator zdolności kredytowej »

  Serwis Taniekredyty.org to odświeżona i udoskonalona wersja wcześniejszego centrum kredytowego, które znajdowało sie pod tą samą nazwą. W serwisie będą publikowane informacje ze świata biznesu, finansów, czasami rozrywki i polityki (ale tylko jeśli się będzię wiązać z gospodarką).

  Centrum kredytowe będzie dostępne pod adresem m2m.taniekredyty.org. Podobnie jak wcześniej będzie w nim szereg produktów i usług finansowych m.in.: konta bankowe, kredyty, karty kredytowe, produkty inwestycyjne, produkty dla firm.

  Nowością w serwisie będzie dział „książki biznesowe”, w którym znajdzie się oferta księgarni onepress.

  Zapraszam do korzystania z serwisu.

  Data dodania: 26 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Podatek Norwegia »

  Pracowałeś legalnie poza granicami naszego kraju? Najprawdopodobniej możesz uzyskać zwrot podatku z zagranicy. Nasze biuro umożliwi załatwienie w prosty i szybki sposób wszystkich formalności. Poprowadzimy Twoją sprawę przed odpowiednim Urzędem Podatkowym za granicą i odzyskamy Twój podatek Norwegia. Dzięki nam uzyskasz zwrot podatku z Norwegii, Wielkiej Brytanii, Irlandii PD, Niemiec, Austrii, Holandii, Danii oraz USA. Pomożemy także uzyskać zasiłek rodzinny z Niemiec (Kindergeld).

  Data dodania: 13 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • PIT - darmowy program i porady ekspertów »

  PIT.Gofin.pl to profesjonalny wortal zawierający darmowe porady ekspertów z zakresu rocznego rozliczenia podatku dochodowego. Poszczególne działy serwisu to: przychody i koszty, wspólne opodatkowanie, odliczenia od dochodu, odliczenia od podatku, dochody zagraniczne oraz pozostałe zagadnienia. Szczególnie opisuje zagadnienia takie jak: preferencyjny sposób opodatkowania, wspólne rozliczenie podatkowe, samotny rodzic z zagranicznymi dochodami, prawo do ulgi odsetkowej w rozliczeniu podatkowym, utrata prawa do korzystania z ulgi odsetkowej, rozliczenie ulgi prorodzinnej, zagraniczne zarobki a odliczenia od dochodu i podatku i inne. Serwis zawiera również darmowy program PIT do rozliczenia podatku dochodowego dla podatników podatku PIT, ważne informacje niezbędne przy sporządzaniu rozliczenia podatkowego, rachunki bankowe urzędów skarbowych oraz wzory druków i umów.

  Data dodania: 16 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Michał Pasterski - motywacja, coaching! »

  Blog Michała Pasterskiego to miejsce, w którym można znaleźć wiele darmowych artykułów w tematyce psychologii, rozwoju osobistego i coachingu. Nauka motywowania, zarządzania czasem, zwiększanie swojej pewności siebie oraz zaznawanie szczęścia przez poznawanie własnego JA. Osiąganie zamierzonych celów, praca ze stresem, rozwiązywanie rozmaitych problemów, tworzenie podstaw do trwałych i zdrowych związków, zmiana nawyków.

  Data dodania: 06 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • UnitiveCoaching.pl »

  W ofercie firmy Unitive Coaching znajdziesz sesje business coaching i life coaching, szkoleń dla firm, trening Unitive Succes Skills z esencją metod nlp, hipnozy, linii czasu, oraz szkolenia wystąpień publicznych. Pragniesz wypromować się w mediach? Zaufaj nam i naszej ofercie, dzięki usłudze personal branding - wizerunku osobistego.

  Data dodania: 03 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Tarnowskie Góry | Brevent »

  Biuro rachunkowe Tarnowskie Góry zajmuje się profesjonalną obsługą księgową firm, zapewniając im ład i porządek w sprawach księgowych. W swojej pracy kierujemy się misją ukierunkowaną na rzetelne wypełnienie zadań księgowych, które pociągają za sobą nieustanne sięganie po nowe wieści z rynku ekonomii, księgowości i prawa. Nasze biuro rachunkowe Tarnowskie Góry posiada już długoletnie doświadczenie w prowadzeniu księgowości firm, zajmując się prowadzeniem ich księgowości, rachunkowości czy też spraw kadr i płac. Osobom, które zaś same zdecydują się na prowadzenie księgowości swojej firmy, oferujemy bogaty wachlarz usług szkoleń księgowych i rachunkowych. Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 11 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • S&P Audyt - doradztwo podatkowe »

  Doradca Podatkowy Online to serwis dla wszystkich, którzy szukają odpowiedzi na nurtujące pytania podatkowe. Znajdziecie tu Państwo istotne dla prowadzących działalność gospodarczą orzeczenia Trybunału Konstytucyjnego, NSA, ETS i interpretacje ogólne Ministra Finansów. Zapraszamy również do lektury artykułów i blogu. Przedsiębiorcy mają coraz więcej problemów z podatkiem VAT. Ustawa o podatku od towarów i usług jest napisana w sposób przede wszystkim mało czytelny i pomimo próby uregulowania każdej sfery działalności - w dalszym ciągu sprawia problemy interpretacyjne.

  Data dodania: 18 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Talent Bridge - testy HR »

  Talent Bridge zajmuje się dostarczaniem innowacyjnych i przyjaznych w obsłudze narzędzi na potrzeby HR.

  Głównymi zaletami naszego systemu rekrutacji są : intuicyjność, dokładność i trafność.

  Dzięki automatyzacji proces rekrutacyjny przebiega szybciej i z uwzględnieniem różnorodnych kryteriów. Masz pewność właściwego wyboru pracownika.

  Data dodania: 29 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia Link4 »

  Towarzystwo ubezpieczeniowe Link4 kojarzone jest głównie z korzystnymi ubezpieczeniami samochodowymi. Wśród zmotoryzowanych klientów cieszy się stale rosnącą popularnością. Nie wszyscy jednak wiedzą, że ubezpieczenie Link4 OC czy AC to nie jedyne ubezpieczenia w ofercie.
  Dostępne w Link4 ubezpieczenia obejmują zarówno ubezpieczenia samochodowe (komunikacyjne), jak i majątkowe czy podróżne.
  Oferta ubezpieczeń Link4 jest stale dostosowywana do potrzeb klientów. Konkurencyjne ceny ubezpieczeń, doskonałe warunki polis, przejrzystość zasad i elastyczność firmy sprawiają, że jej oferta, pod wieloma względami, przewyższa oferty innych firm ubezpieczeniowych.
  Jeśli zależy Państwu na solidnym ubezpieczeniu - wybierzcie Link4.

  Data dodania: 01 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Praca we Francji - workexpress.pl »

  Work Express to jedna z największych w Polsce certyfikowanych agencji doradztwa personalnego i pracy tymczasowej, będąca częścią grypy kapitałowej Work Service S.A. Od 2004 r. prowadzimy działalność z zakresu doradztwa personalnego i pracy tymczasowej na terenie całego kraju, a także w Niemczech, Francji i Belgii. Naszym klientom zapewniamy najlepsze oferty pracy w Niemczech, a także praca we Francji, Belgii i innych krach europejskich. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu gwarantujemy kompleksową organizację procesu zatrudnienia na podstawie legalnej umowy o pracę oraz oferty dostosowane do indywidualnych możliwości i potrzeb naszych klientów.

  Data dodania: 18 06 2015 · szczegóły wpisu »