Ucz się języka szybciej – kursy wyjazdowe

LISA! Podróże Językowe to firma organizująca kursy językowe za granicą. Oferujemy możliwość nauki 11 języków obcych w aż ponad 30 krajach, nawet tak egzotycznych, jak Tajlandia czy Hawaje. W ofercie mamy obozy językowe dla nastolatków i kursy dla dorosłych o różnych stopniu zaawansowania – standardowe, intensywne, indywidualne i kurs języka biznesu. Nauka jest bardziej efektywna, bo lekcje odbywają się w języku docelowym, a będąc zagranicą „osłuchasz się” z językiem i łatwiej uzyskasz swobodę wypowiedzi. Zajrzyj na naszą stronę i poznaj szczegóły.

Szczegóły strony www.podrozejezykowe.pl:

Podlinkuj stronę www.podrozejezykowe.pl:

Ucz się języka szybciej – kursy wyjazdowe

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 50 Odwiedziny googlebot 24

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Prawo Jazdy Bielsko Biała - Drift »

  Szkoła nauki jazdy Drift z Bielska Białej oferuje profesjonalne kursy na prawo jazdy kategorii B. Kursy prowadzone są przez doświadczonych wykładowców i instruktorów. Posiadamy własny dobrze oświetlony plac manewrowy w centrum miasta, który jest wierną kopią placu egzaminacyjnego. Oferujemy atrakcyjne ceny oraz zniżki dla studentów i zapisujących się on line. Z nami nauczysz się jeździć - nie tylko zdać egzamin. Prawo jazdy Bielsko – zapraszamy!

  Data dodania: 18 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Skuteczna nauka »

  Metoda nauki, która byłaby skuteczna dla wszystkich odniosłaby zapewne światowy sukces. Na naszej stronie poznasz skuteczne metody nauki prawie dla każdego. Podpowiemy również jak uczyć się języka obcego. Możesz u nas sprawdzić kurs angielskiego online i kurs niemieckiego online metodą nauki na podstawie Krzywej Forgetting. Metoda ta została odkryta przez naukowców i świetnie można ją wykorzystać przy nauce języków obcych. Ta skuteczna metoda nauki może być stosowana również przy uczeniu się uczeniu się dowolnej rzeczy. Jest odpowiednia dla osób w każdym wieku, bez względu na wykształcenie. Serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 14 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Bliżej wiedzy »

  Blizejwiedzy to profesjonalne centrum oferujące elearning.
  Nasze bogate doświadczenie w szkoleniach elearningowych połączone wysokowykwalifikowaną kadrą przekładają się na sukces naszych kursantów.
  Oferujemy następujące szkolenia:
  -Szkolenie Wirtualny Tuning
  -Szkolenia Asertywność
  -Szkolenie Perswazja
  -Szkolenie dla menadżerów sprzedaży
  -Szkolenie zarządzanie czasem
  -Szkolenie budowa wizerunku
  -Szkolenie prezentacje handlowe
  -Szkolenie komunikacja z trudnym klientem
  -Szkolenia sprzedażowe
  -Szkolenia dla sprzedawców
  Misją portalu bliżej wiedzy jest także pomoc urzędnikom administracji publicznej w osiąganiu niezbędnych kompetencji do pełnienia służby publicznej poprzez elearning.
  Dajemy Państwu możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji nie tylko w wybranym przez Państwa kursie, ale przede wszystkim w dogodnym dla Państwa czasie . Wystarczy jedynie, że mają Państwo dostęp do internetu i posiadają konto w portalu blizejwiedzy.pl. Kosztuje to naprawdę niewiele, a korzyści jakie płyną ze współpracy z nami są ogromne. Nie muszą już Państwo wyjeżdżać, zaniedbywać swoich obowiązków, a po powrocie nadrabiać zaległości spowodowanych wyjazdem na szkolenie.
  Szkolenie zarządzanie czasem, szkolenie budowa wizerunku czy szkolenie prezentacje handlowe podniosą umiejętności pracowników na wielu stanowiskach. Szkolenia asertywność, szkolenie perswazja, szkolenie komunikacja z trudnym klientem, szkolenia sprzedażowe czy szkolenie dla menadżerów sprzedaży są przeznaczone dla wszystkich zajmujących się sprzedażą czy obsługą klienta.

  Szkolenia elearningowe to także możliwość kontrolowania pracy swoich pracowników w procesie nabywania nowychumiejętności. Jesteśmy także gotowi do współpracy w zakresie przygotowywania kursów pod zamówienie.
  www.blizejwiedzy.pl/mod/resource/view.php?id=110
  www.blizejwiedzy.pl/mod/resource/view.php?id=129
  www.blizejwiedzy.pl/mod/resource/view.php?id=124

  Data dodania: 26 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Fashion designer »

  MAESTRO to szkoła wizażu, makijażu oraz stylizacji w Poznaniu. Zapraszamy do dwuletniej szkoły makijażu, rocznej fashion designer oraz szkoły stylizacji. Oferujemy również kursy projektowania odzieży i jednodniowe kursy makijażu i freelancer. W naszej akademii wykładają tylko i wyłącznie doświadczeni nauczyciele z bardzo dużym doświadczeniem. Serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 23 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Firma szkoleniowa »

  Wiele firm oferuje szkolenia biznesowe. Jaką firmę warto wybrać? Swoich pracowników możemy wysłać na szkolenia otwarte, albo przeprowadzać je w siedzibie firmy w formie szkolenia zamkniętego. Głównym czynnikiem przy wyborze szkolenia jest jego typ - dla kogo w firmie mają być dedykowane. Tematyka szkoleń jest bardzo bogata - od szkoleń związanych ze sprzedażą jak: telemarketing, finalizacja sprzedaży czy sprzedaż B2B poprzez szkolenia managerskie, zwiększające kompetencje kierownicze np: zarządzanie zespołem, rozwiązywanie konfliktów, recognition, coaching albo szkolenia dla kard HR. Czym więc sugerować się przy wyborze firmy szkoleniowej? Zdecydowanie doświadczeniem, renomą i jakością szkoleń. Sprawdź jakość naszej firmy - setki zadowolonych klientów, tysiące zrealizowanych godzin szkoleniowych.

  Data dodania: 17 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • STLB - Szkolenia, kursy i warsztaty dla młodzieży i dorosłych »

  Jesteśmy firmą szkoleniową mieszczącą się w dogodnej lokalizacji przy alei Szucha na Mokotowie w Warszawie. Oferujemy kursy, szkolenia i warsztaty dla młodzieży gimnazjalnej, licealnej i dorosłych. Nasi doświadczeni wykładowcy prowadzą zajęcia ogólnorozwojowe i językowe dla dzieci, zajęcia z matematyki (do egzaminu gimnazjalnego i matury), informatyki (programowanie, tworzenie stron internetowych, grafika), pierwszej pomocy, zasad BHP, szkolenia podatkowe, VAT, ppoż. oraz warsztaty fotograficzne. Oferujemy również doskonale wyposażone sale konferencyjne i szkoleniowe z możliwością zamówienia cateringu. Jesteśmy firmą szczególnie przyjazną osobom niepełnosprawnym.

  Data dodania: 05 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Język hiszpański Warszawa El Puerto »

  El Puerto czyli szkoła języka hiszpańskiego. Warszawa to miasto w którym działamy z dużym powodzeniem. Nasze kursy języka hiszpańskiego cieszą się dużym uznaniem i dobrą opinią. Język hiszpański Warszawa to nasza specjalizacja. U nas możesz liczyć na małe grupy, w których nauka hiszpańskiego jest komfortowa. Stawiamy przede wszystkim na jakość, a nie na ilość. Wszystko to przy zachowaniu atrakcyjnych cen. Sprawdź szczegóły naszej oferty na www.elpuerto.pl

  Data dodania: 27 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Langart – Kursy językowe za granicą - www.naukajezyka.pl »

  Podróże językowe do szkół w Europie, Ameryce Północnej i Południowej, Australii i Nowej Zelandii. Dziesiątki interesujących lokalizacji. Nauka języka w międzynarodowych grupach. Różne profile kursów językowych: kursy ogólne, specjalistyczne, przygotowujące do egzaminów językowych, dla kadry kierowniczej i przedstawicieli różnych zawodów. Wszystkie poziomy zaawansowania językowego, różna intensywność kursów. Możliwe praktyki zawodowe jako uzupełnienie szkoleń językowych. Ciekawy program pozalekcyjny na kursach wakacyjnych. Bezpośrednie zapisy online do szkół. Strona przedstawia także ofertę szkół językowych w Polsce, np. francuski w Krakowie, angielski w Warszawie, hiszpański w Poznani, etc.

  Data dodania: 13 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Kurs HTML - kodilla.com »

  Platforma internetowa Kodilla umożliwia naukę programowania każdemu zainteresowanemu tym tematem. Język, którym pisane są materiały edukacyjne, jest prosty i przystępny. Platformę stworzyła firma Codemy SA. Firma posiada swoją siedzibę we Wrocławiu, przy ul. Kasztanowej 18. W razie dodatkowych pytań związanych z platformą, można napisać e-maila na adres: contact@kodilla.com. Dane kontaktowe umieszczone zostały na stronie internetowej.

  Data dodania: 15 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Opieka nad dziećmi kursy - e-opiekun.pl »

  W naszych kursach łączymy teorię i wszelkie niezbędne kwalifikacje, do zdobycia uprawnień opiekuna w żłobku lub opiekuna dziennego. Dodatkowo, nasze kursy obejmują także materiały dla osób zainteresowanych wolontariatem. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami na stronie oraz do aktywnego uczestnictwa w naszych kursach online.

  Data dodania: 09 08 2016 · szczegóły wpisu »