Szkoły językowe Podkategoria: Szkoły językowe

1 · 2 · 3 · następna strona »
 • Szkoła Angielskiego dla Dzieci od 3 miesięcy do 14 lat. Angielski w przedszkolu i żłobku »

  Biorąc po uwagę badania lekarzy neurologów wiadomo, że najkorzystniejszy czas do nauczenia się języka obcego wypada na pierwsze osiem - dziesięć lat życia człowieka. Po tym czasie mózg dziecka zaczyna być, coraz mniej plastyczny. W tym początkowym okresie życia pociecha jest w stanie nauczyć się akcentu specyficznego dla nowego języka, tak samo, w jaki poznaje język ojczysty. Im szybciej następuje u pociech nauka języka obcego, tym wyższy jest poziom opanowania języka obcego w dalszym procesie kształcenia.
  Dzieci mają nieograniczony czas wolny do zabaw, elastyczność organów wymowy i naturalną umiejętność do zapamiętywania nowych dźwięków. Wykazują przy tym przeogromną spontaniczność, brak strachu przed porozumiewaniem się w obcym języku, umiejętność szybkiego dostosowywania się do nowych zdarzeń, pragnienie podejmowania ryzyka, ufność i aktywność. Wszystko to sprawia, że nauka języka obcego jest dla niego wyśmienitą przygodą, oczywiście pod opieką wyszkolonego nauczyciela.
  W naszym Centrum kształcimy maluchy języka angielskiego metodą Helen Doron rozpoczynając już od 3 miesiąca aż do 14 roku życia. Jesteśmy licencjonowanym Centrum Helen Doron na Woli. Na terenie Polski jest obecnie ponad 160 szkół Helen Doron, gdzie uczy się ponad 26 000 maluchów.
  Język jako narzędzie do poznania świata umożliwia zaaprobować kulturę obcych krajów. Maluch poznając język obcy, poznaje nowy sposób komunikowania się ze światem. Maluchy, które we wczesnym wieku rozpoczynają naukę języka obcego, zdołają lepiej poznać swój język ojczysty, jako że stają się świadome istnienia języka jako takiego. Dołączenie języka obcego do świata dziecka pomaga mu rozwinąć zrozumienie innych ludzi, a w dalszej perspektywie przyczynia się do porozumienia pomiędzy narodami.
  Ucząc języków obcych wdrażamy dziecko do łatwiejszego startu zawodowego na europejskim rynku pracy, na którym niezbędna staje się znajomość kilku języków, a w szczególności języka angielskiego.

  Data dodania: 16 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Business English »

  W chwili obecnej nauka języka angielskiego nie jestem niczym szczególnym - duże ludzi wykupuje rożnego rodzaju kursy i szkolenia. Jednak oprócz ogólnej wiedzy na temat języka angielskiego warto nauczyć się specjalistycznego słownictwa z takiego zakresu, jak chociażby angielski medyczny, informatyczny czy tak zwany business English. Nie dość, że będziemy się wyróżniać od zwykłych kursantów angielskiego to jeszcze podniesiemy swoje kwalifikacje zawodowe.

  Data dodania: 24 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • szkoła językowa konin, angielski dla dzieci konin »

  Leader School Konin to jedna z trzydziestu placówek należących do sieci szkół językowych istniejącej na terenie naszego kraju od 1997roku. Firma preferuje nowatorskie podejście do kształcenia. Naszą zaletą jest wiedza i doświadczenie w branży edukacyjnej.Nasze metody powstały przy współpracy z ekspertami, krajowymi autorytetami w dziedzinie skutecznego kształcenia się. Wiemy, że kluczem do sukcesu jest właściwe rozpoznanie potrzeb naszego Klienta i odpowiednie dopasowanie oferty, dlatego prowadzimy kursy języków obcych dla całej rodziny, a oferta dla dzieci jest poszerzona o zajęcia stymulujące rozwój intelektualny i emocjonalny. W naszej ofercie mamy: język angielski, angielski dla dzieci, kursy językowe, język niemiecki, język rosyjski, język hiszpański, wynajem sal wykładowych.

  Data dodania: 03 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • BEST szkoła językowa tychy »

  BEST Centrum Języków Obcych proponuje osobom w rozlicznym wieku kursy z szkolenia języka obcego. Nasi wykwalifikowani lektorzy mają nadzwyczajne stosunek do słuchaczy, dzięki czemu osoby, które nie mają talentu do języków obcych, mogą w znacznie krótszym terminie przyswoić sporą część materiału. Wskutek temu już po kilkunastu miesiącach nauki nasi słuchacze mogą gładko komunikować się w języku obcym, a także podchodzić do testów państwowych i internacjonalnych, jakie testują znajomość języka obcego. Szkolimy zawsze w niewielkich grupach i mamy niższe ceny. Zapraszamy do zaznajomienia się z ofertą dogodną pod adresem internetowym.

  Data dodania: 22 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Lekcje angielskiego, niemieckiego i francuskiego przez Skype »


  W naszej szkole prowadzimy lekcje z angielskiego, niemieckiego i francuskiego przez Skype i specjalnie do tego przygotowaną aplikację.

  Podczas naszych korepetycji nauczyciel mówi do Ciebie cały czas w obcym języku, dzięki czemu niepostrzeżenie osłuchujesz się z nim. Przez cały okres lekcji lektor do Twojej dyspozycji- nigdy nie zostawia Cię samego np. idąc na kawę. Nawet jeśli każe Ci wykonać jakieś ćwiczenie samodzielnie, będzie Ci w tym pomagał. Dodatkowo na bieżąco analizuje Twoje postępy i na ich podstawie przekazuje Ci nowe materiały, takie jak:

  • ćwiczenia ze słuchu,
  • czytanki,
  • obrazki do dyskusji,
  • różnorakie ćwiczenia,
  • gry i zabawy językowe.

  Prowadzimy zajęcia dla osób w każdym wieku- zarówno tradycyjne korepetycje jak konwersacje na zadany przez Ciebie temat. Uczymy do egzaminu w podstawówce, gimnazjum, do matury, FCE, CAE, CPE, LCCI i innych. Prowadzimy też zajęcia ekspresowe, czyli doraźną pomoc, ćwiczenia poprawiające wymowę i inne. W ofercie mamy również specjalistyczne kursy np. angielski biznesowy. Aby poznać szczegóły nauki tego typu zajrzyj na poniższą stronę:
  Lekcje angielskiego, niemieckiego i francuskiego przez Skype

  Po zakończeniu kursu online możesz otrzymać certyfikat świadczący o znajomości danego języka, zgodnie z Europejskim Systemem Opisu Kształcenia Językowego, po zrealizowaniu materiału z jednego z poziomów: A1, A2, B1, B2, C1 lub C2.

  Data dodania: 27 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Angielski Bielsko »

  W Szkole Języków Obcych Time prowadzimy kursy z języków: angielski bielsko, niemiecki bielsko, francuski bielsko, włoski bielsko, hiszpański bielsko, rosyjski bielsko i czeski bielsko. Od ponad dziesięciu lat opieramy kształcenie o sprawdzoną i wysoko wykwalifikowaną kadrę lektorów, która naucza w małych grupach zaledwie od 4 do 8 osób. Jako pierwsza szkoła w Bielsku uzyskaliśmy Akredytację Śląskiego Kuratorium Oświaty. Ponadto, z nami możesz przygotować się do egzaminu TELC bielsko. Posiadamy trzy oddziały w dogodnej lokalizacji: Wapienica, Komorowice, Bystra. Stawiamy na jakość i wysokie standardy.

  Data dodania: 30 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Po angielsku - język angielski dla każdego »

  Język angielski dla każdego. Krótkie formy wypowiedzi: ogłoszenie, zaproszenie, notatka, pocztówka, email. Długie formy wypowiedzi: list formalny, list nieformalny, rozprawka, opowiadanie, opis. Słówka i zwroty po angielsku zebrane w grupy tematyczne: dni tygodnia, miesiące, godziny, kolory, posiłki, ubrania, owoce, warzywa po angielsku. Gramatyka angielska: czasy present simple, past simple, future simple, present perfect, past perfect, present continuous, past continuous, future continuous, strona bierna, mowa zależna, czasowniki nieregularne, czasowniki modalne, okresy warunkowe. Nauka angielskiego. Język angielski dla początkujących jak i zaawansowanych.

  Data dodania: 27 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • FRANSPOL AGNIESZKA NIECHCIAŁ CHORZÓW tłumacz bytom »

  Przedsiębiorstwo FRANSPOL to wszechstronne Centrum Językowe, zajmujące się zarówno urządzaniem oraz realizowaniem kursów językowych dla każdej grupy wiekowej (obojętnie od szczebla biegłości), jak i wszechstronnym tłumaczeniem zwykłych oraz specjalistycznych tekstów na oraz z wielu mniej albo w wyższym stopniu znanych języków. Zlecenia na przekłady tekstów przejmowane są z całej Polski. Lektorzy dojeżdżają do Bytomia, Siemianowic, Katowic, Rudy Śląskiej oraz Świętochłowic. Firma FRANSPOL to zabezpieczenie rzetelności i rzetelności oraz upust na podręczniki do nauki języka. Całkowita propozycja kursów razem z referencjami osiągalne są na stronie internetowej.

  Data dodania: 30 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kursy językowe za granicą »

  Szkoła językowa Siesta oferuje naukę języków romańskich w małych grupach. Naukę języków można rozpocząć w każdym momencie, dobierzemy dla ciebie odpowiedni program nauczania i dopasujemy harmonogram. Organizujemy również kursy językowe za granicą. Współpracujemy ze szkołami językowym w całej Hiszpanii i Ameryce Południowej www.siesta.pl/index.php/kursy. Jest to doskonała okazja aby mieć bezpośredni kontakt z językiem obcym oraz poznać kulturę, historię i zwyczaje danego kraju. Zapraszamy na naszą stronę internetową: www.siesta.pl

  Data dodania: 22 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Po angielsku »

  Strona zawiera materiały do nauki języka angielskiego. Należą do nich: krótkie formy wypowiedzi po angielsku, długie formy wypowiedzi po angielsku, słówka i zwroty angielskie, gramatyka języka angielskiego, oraz rzeczy przydatne podczas szukania pracy za granicą takie jak CV po angielsku, list motywacyjny po angielsku czy rozmowa kwalifikacyjna po angielsku.

  Data dodania: 12 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Polsko-Angielska Podstawówka im. Johna Deweya w Obornikach Zaprasza »

  Nasza społeczna szkoła podstawowa została stworzona z myślą o twoim dziecku, celem przekazywania mu jak najlepszych wartości rodzinnych, kulturowych i społecznych. Rejestracja do naszej szkoły podstawowej jest łatwa i bezproblemowa. Jesteśmy szkołą prywatną, której najważniejszymi założeniami wobec dzieci są: nauka języka ojczystego i angielskiego z płynną wymową, samodzielne podejmowanie decyzji, wspieranie kreatywnego myślenia i staranne wychowanie. Jesteśmy otwarci i elastyczni w kontaktach z rodzicami.

  Data dodania: 25 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Lingwista Szkoła szkoła językowa »

  Lingwista to szkoła języków obcych, która od wielu lat prowadzi działalność dydaktyczną w Warszawie. Warto zaznaczyć, że istniejemy od 1958 roku natomiast przez ten czas wykształciliśmy wielu kursantów, którzy zostali świetnie przygotowani do zdania wszystkich stopni certyfikatów językowych. Podstawowe języki których uczymy w naszej szkole to angielski, hiszpański, język niemiecki, włoski i rosyjski. Powinno się dorzucić, że jako wyłączna organizacja w Polsce środkowej mamy licencję na prowadzenie Centrum Egzaminacyjnego Goethe Insitiut i Centrum Egzaminacyjnego City & Guilds. Nasza placówka jest wyposażona w wysokiej jakości pomoce naukowe, jakie wyśmienicie wspierają tok dydaktyczny. Trzymamy także kontakt z instytutami językowymi do tego przez cały czas kontrolujemy wszystkie nowości na rynku wydawniczym. Ponadto Lingwista organizuje kursy księgowe, administracyjno biurowe oraz zaawansowane kursy komputerowe. Współdziałamy z Urzędami Pracy prowadząc okazały zakres kształceń dla osób bezrobotnych.

  Data dodania: 27 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła języka hiszpańskiego Adelante »

  Szkoła Języka Hiszpańskiego

  Prowadzimy zajęcia u klienta!

  Witam nazywam się Monika Bielawska, poniżej przedstawię informacje o sobie.

  Projekt ADELANTE jest wynikiem kilku lat aktywnej pracy jako lektor i nauczyciel języka hiszpańskiego. To czas poszukiwań inspiracji, materiałów językowych, a także lata śmiechu, pozytywnej energii i świętowania małych i dużych sukcesów osób, z którymi miałam i mam nadal przyjemność współpracować. Nauczanie jest niewątpliwie moją pasją, to rzemiosło, które wciąż staram się udoskonalać i rozwijać. Energia jaka wytwarza się podczas zajęć i zaufanie jakim obdarzają mnie moi uczniowie bardzo mnie motywują do pracy oraz sprawiają, że wciąż mam głowę pełną pomysłów.
  W 2007 ukończyłam filologię hiszpańską na UWr, kilka miesięcy spędziłam także na hiszpańskich uniwersytetach (Walencja, Toledo) szlifując swoje umiejętności językowe. Od samego początku najbardziej interesuje mnie metodologia nauczania języków obcych
  i poszukiwanie innowacyjnych rozwiązań, dlatego chętnie uczestniczę w seminariach i warsztatach poświęconych temu tematowi. Wciąż staram się rozwijać, bo wierzę, że to najlepsza inwestycja. Ukończone studia podyplomowe z zakresu ZZL z elementami coachingu pozwoliły mi zrozumieć że szkoła językowa, dobrze zarządzana, przynosi radość i satysfakcję zarówno pracownikom jak i klientom. I to jest mój cel, sprawić by marka ADELANTE kojarzona była z profesjonalizmem, rzetelnością i indywidualnym podejściem do każdego, kto zechce wkroczyć w nasz fascynujący świat języka hiszpańskiego.

  Serdecznie zapraszam na kurs języka hiszpańskiego

  Data dodania: 05 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • OSTERREICH INSTITUT POLSKA Spółka z o.o. niemiecki dla dzieci warszawa »

  Zachęcamy do zaciekawienia się propozycją przygotowaną przez szkołę języków obcych Osterreich Institut. Kierujemy kursy języka niemieckiego na najwyższym pułapie. Warunkiem zapisania się na nasze kursy jest zdanie przez każdego kandydata testu kwalifikacyjnego. Zajęcia prowadzone są przez wykształconych lektorów, gdzie panuje rozkoszna atmosfera. Instytut jest w 100% własnością Republiki Austrii i podlega bezpośrednio austriackiemu Ministerstwu Spraw Zagranicznych. Wszystkich chętnych zapraszamy do kontaktu mailowego, telefonicznego oraz osobistego w siedzibie naszej firmy. Na naszej stronie internetowej znajduje się pełna oferta kursów i więcej informacji.

  Data dodania: 17 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kurs angielskiego Wrocław »

  Szkoła językowa Barbados wielu lat uczy języków obcych na wszystkich poziomach zaawansowania. Oferujemy: angielski, a także niemiecki, włoski, hiszpański oraz francuski. Kursy językowe Wrocław prowadzone są w małych grupach w przyjaznej atmosferze. Nasi lektorzy to doświadczeni filolodzy, którzy cały czas się dokształcają. Osobo, które chcą w szybkim czasie opanować język oferujemy angielski indywidualnie Wrocław, mamy również oferty angielskiego dla firm. Barbados - szkoła językowa Wrocław

  Data dodania: 22 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • LIVE Szkoła Języka Angielskiego Sompolno »

  Live School of English - Szkoła Języka Angielskiego to szkoła prowadzona przez wykwalifikowaną kadrę. Prowadzimy szkolenia z języka angielskiego dla dzieci, młodzieży, dorosłych i firm.

  W naszej szkole możesz profesjonalnie przygotować się do takich egzaminów jak FCE, CAE, BEC, TOEFL a także do egzaminu maturalnego i gimnazjalnego. Dodatkowo w naszej ofercie znajdziesz kursy ogólne, specjalistyczne, indywidualne, intensywne, a także kursy letnie z udziałem native speakers.

  Nasza oferta skierowana jest głównie na rynek lokalny. Chcemy, żeby wysokiej klasy szkolenia z języka angielskiego docierały do takich miejscowości jak [url http://www.liveschool.pl]Babiak[/url], [url http://www.liveschool.pl]Piotrków Kujawski[/url], [url http://www.liveschool.pl] Wierzbinek[/url], Mąkolno czy Ślesin.

  Szkoła w Sompolnie istnieje od 2009 roku. Od tego czasu zdobyliśmy już dużą renomę co mogą potwierdzić opinie umieszczane na naszej stronie.

  Data dodania: 03 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Espacefrancais – nauka francuskiego »

  Chcesz nauczyć się profesjonalnie języka francuskiego? Chcesz korzystać z pomocy najlepszych specjalistów w tej materii? Jeżeli tak to koniecznie postaw na wszystko to co proponuje Espace Francais czyli najlepsi fachowcy związani z językiem francuskim w Polsce. Zapraszamy serdecznie

  Data dodania: 17 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Nauka języka »

  Specjalizujemy się w nauczaniu języka angielskiego dzieci, młodzieży i dorosłych. Wykorzystujemy metody tradycyjne i bezpośrednie. Lata doświadczenia w kształceniu sprawiły, że wiemy, iż nie istnieje uniwersalny sposób uczenia. Aby zmaksymalizować efekty należy wykorzystać różnorodne techniki.

  Data dodania: 04 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kursy i szkolenia językowe dla firm - The Specialist »

  The Specialist jest firmą zajmującą się szkoleniami językowymi. Swoją ofertę przedsiębiorstwo kieruje w szczególności do firm, instytucji oraz klientów korporacyjnych. Firma posiada wieloletnie doświadczenie, dysponuje także profesjonalną i wykwalifikowaną kadrą pracowników. Kursy oferowane przez firmę są ściśle dopasowane do indywidualnych potrzeb klientów. Ponadto analiza i monitoring szkoleń pozwala na osiągnięcie ich lepszej jakości.

  Data dodania: 25 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kursy językowe Poznań - AKCENT SJO »

  Szkoła Języków Obcych Akcent jest niewątpliwie jedną z najlepszych szkół językowych w Poznaniu. Akcent prowadzi nie tylko kursy języka angielskiego, które przygotowują do egzaminów FCE, CAE, TOEFL czy przygotowanie do certyfikatu języka niemieckiego WiDaF. W stałej ofercie Szkoły Języków Obcych Akcent są też inne wiodące języki europejskie: język francuski, hiszpański, rosyjski, portugalski, włoski, szwedzki i norweski. Akcent prowadzi też kursy języka polskiego dla obcokrajowców (english for foreigners), kursy językowe dla firm i egzaminy TOEIC, które pozwalają uzyskać popularny w środowisku pracy certyfikat języka angielskiego. Kursy językowe - Poznań oraz oddział w Suchym Lesie.

  Data dodania: 16 05 2014 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Szkoły językowe

Szkoły językowe - nowa strona:

Adres: