Szkoła Angielskiego dla Dzieci od 3 miesięcy do 14 lat. Angielski w przedszkolu i żłobku

Biorąc po uwagę badania lekarzy neurologów wiadomo, że najkorzystniejszy czas do nauczenia się języka obcego wypada na pierwsze osiem - dziesięć lat życia człowieka. Po tym czasie mózg dziecka zaczyna być, coraz mniej plastyczny. W tym początkowym okresie życia pociecha jest w stanie nauczyć się akcentu specyficznego dla nowego języka, tak samo, w jaki poznaje język ojczysty. Im szybciej następuje u pociech nauka języka obcego, tym wyższy jest poziom opanowania języka obcego w dalszym procesie kształcenia.
Dzieci mają nieograniczony czas wolny do zabaw, elastyczność organów wymowy i naturalną umiejętność do zapamiętywania nowych dźwięków. Wykazują przy tym przeogromną spontaniczność, brak strachu przed porozumiewaniem się w obcym języku, umiejętność szybkiego dostosowywania się do nowych zdarzeń, pragnienie podejmowania ryzyka, ufność i aktywność. Wszystko to sprawia, że nauka języka obcego jest dla niego wyśmienitą przygodą, oczywiście pod opieką wyszkolonego nauczyciela.
W naszym Centrum kształcimy maluchy języka angielskiego metodą Helen Doron rozpoczynając już od 3 miesiąca aż do 14 roku życia. Jesteśmy licencjonowanym Centrum Helen Doron na Woli. Na terenie Polski jest obecnie ponad 160 szkół Helen Doron, gdzie uczy się ponad 26 000 maluchów.
Język jako narzędzie do poznania świata umożliwia zaaprobować kulturę obcych krajów. Maluch poznając język obcy, poznaje nowy sposób komunikowania się ze światem. Maluchy, które we wczesnym wieku rozpoczynają naukę języka obcego, zdołają lepiej poznać swój język ojczysty, jako że stają się świadome istnienia języka jako takiego. Dołączenie języka obcego do świata dziecka pomaga mu rozwinąć zrozumienie innych ludzi, a w dalszej perspektywie przyczynia się do porozumienia pomiędzy narodami.
Ucząc języków obcych wdrażamy dziecko do łatwiejszego startu zawodowego na europejskim rynku pracy, na którym niezbędna staje się znajomość kilku języków, a w szczególności języka angielskiego.

Szczegóły strony przestrzen.edu.pl:

Podlinkuj stronę przestrzen.edu.pl:

Szkoła Angielskiego dla Dzieci od 3 miesięcy do 14 lat. Angielski w przedszkolu i żłobku

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 43 Odwiedziny googlebot 150

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Active-Learning | Szkolenia, kursy, korepetycje »

  Jesteśmy nowoczesnym centrum szkoleniowo-edukacyjnym z siedzibą w Krośnie. Zajmujemy się organizowaniem indywidualnych oraz grupowych kursów językowych, komputerowych i biznesowych. Prowadzimy szkolenia stacjonarne oraz z dojazdem do domu lub firmy.

  Data dodania: 20 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Skuteczna nauka »

  Metoda nauki, która byłaby skuteczna dla wszystkich odniosłaby zapewne światowy sukces. Na naszej stronie poznasz skuteczne metody nauki prawie dla każdego. Podpowiemy również jak uczyć się języka obcego. Możesz u nas sprawdzić kurs angielskiego online i kurs niemieckiego online metodą nauki na podstawie Krzywej Forgetting. Metoda ta została odkryta przez naukowców i świetnie można ją wykorzystać przy nauce języków obcych. Ta skuteczna metoda nauki może być stosowana również przy uczeniu się uczeniu się dowolnej rzeczy. Jest odpowiednia dla osób w każdym wieku, bez względu na wykształcenie. Serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 14 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kurs angielskiego Wrocław »

  Szkoła językowa Barbados wielu lat uczy języków obcych na wszystkich poziomach zaawansowania. Oferujemy: angielski, a także niemiecki, włoski, hiszpański oraz francuski. Kursy językowe Wrocław prowadzone są w małych grupach w przyjaznej atmosferze. Nasi lektorzy to doświadczeni filolodzy, którzy cały czas się dokształcają. Osobo, które chcą w szybkim czasie opanować język oferujemy angielski indywidualnie Wrocław, mamy również oferty angielskiego dla firm. Barbados - szkoła językowa Wrocław

  Data dodania: 22 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia medyczne Sosnowiec »

  Podstawową specjalizacją biura tłumaczeń Best Text są tłumaczenia medyczne. W tym zakresie pracownicy agencji wykonują przekłady różnych dokumentów, np. tłumaczenie wypisu szpitalnego czy tłumaczenie patentu z medycyny. Nasz profesjonalny zespół stanowią lekarze i absolwenci studiów pokrewnych, m.in. farmacji i biotechnologii, w tym osoby z tytułem doktora nauk medycznych i biegłą znajomością języków obcych. Jeśli chcesz w mgnieniu oka poznać cenę tłumaczenia swojego tekstu edytowalnego, z poziomu witryny www możesz dokonać samodzielnej wyceny, podając wymagane parametry, tj. kierunek przekładu (parę językową), termin realizacji, rodzaj tłumaczenia (przysięgłe / zwykłe) oraz czy mamy do czynienia z tekstem specjalistycznym czy z tekstem popularnym. Świadczymy usługi wirtualne. Z drugiej strony przyjmujemy petentów w siedzibie biura, zlokalizowanego w samym Centrum Jaworzna, toteż obsługujemy również klientów z sąsiednich miast, takich jak np. Sosnowiec, Mysłowice, Libiąż, Chrzanów, Katowice czy Dąbrowa Górnicza. Dokumenty medyczne najczęściej tłumaczymy na język angielski bądź niemiecki, jednak jesteśmy w stanie zapewnić przekłady na całą gamę innych języków obcych. Zapraszamy.

  Data dodania: 05 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Angielski Bielsko-Biała »

  Centrum Języka Angielskiego NEAL Bielsko – Biała. Zapraszamy do naszej szkoły języka angielskiego w Bielsku. Prowadzimy zajęcia w małych grupach, kursy angielskiego dla firm, zajęcia konwersacyjne z native speakerami. Mamy wieloletnie doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego co pozwoliło nam zaobserwować słabe i mocne strony różnych metod nauczania. W naszej szkole językowej stosujemy głównie metodę Direct Method for English, jednak nie ograniczamy się tylko do materiału w niej zawartego. Korzystamy z różnych źródeł, tak aby lekcje spełniały oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Angielski Bielsko – zapraszamy!

  Data dodania: 11 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Angielski Bielsko »

  W Szkole Języków Obcych Time prowadzimy kursy z języków: angielski bielsko, niemiecki bielsko, francuski bielsko, włoski bielsko, hiszpański bielsko, rosyjski bielsko i czeski bielsko. Od ponad dziesięciu lat opieramy kształcenie o sprawdzoną i wysoko wykwalifikowaną kadrę lektorów, która naucza w małych grupach zaledwie od 4 do 8 osób. Jako pierwsza szkoła w Bielsku uzyskaliśmy Akredytację Śląskiego Kuratorium Oświaty. Ponadto, z nami możesz przygotować się do egzaminu TELC bielsko. Posiadamy trzy oddziały w dogodnej lokalizacji: Wapienica, Komorowice, Bystra. Stawiamy na jakość i wysokie standardy.

  Data dodania: 30 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła Języków Obcych Kalisz »

  Globalizacja sprawia, że granice państwowe zacierają się. Swobodnie można podróżować po innych krajach. Często jednak podróżnicy spotykają się z barierą językową. Dlatego już od najmłodszych lat uczymy dzieci języka angielskiego, gdyż to uniwersalny język służący do komunikacji. Stawiamy na skuteczne metody edukacyjne, więc wielu naszych kursantów zdało państwowy egzamin Cambridge ESOL.

  Data dodania: 03 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Stylish English Angielski Bielsko-Biała »

  Szkoła językowa Stylish English oferuje kursy języka angielskiego zarówno dla osób indywidualnych jak i w małych grupach. Oferujemy Państwu naukę na wszystkich poziomach zaawansowania, metodami tradycyjnymi oraz nowatorską metodą "direct". Na życzenie klienta istnieje możliwość przygotowania kursów specjalistycznych pod wybrany przez Państwa zakres rzeczowy. Nasza wysoko wykwalifikowana kadra z pewnością sprosta Państwa wymaganiom. Zapraszamy do kontaktu z nami i skorzystania z naszej oferty. http://stylish-english.pl/o-nas/ http://stylish-english.pl/kursy/

  Data dodania: 22 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Baby English Center - Nauka angielskiego dla dzieci Łódź | »

  Baby English Center język angielski w Łodzi dla Twojego dziecka. Zajęcia prowadzimy w grupach liczących max 9 osób. Od poniedziałku do soboty włącznie. Specjalizujemy się w nauczaniu dzieci w wieku od 3 do 9 lat. Zajęcia prowadzimy licencjonowaną metodą genki english - będącą innowacyjną metodą stawiającą na nauczanie dzieci przez zabawę oraz przez dużą porcję ruchu - dzięki czemu dzieci mogą spożytkować część swojej energii. Stawiamy na mówienie pełnymi zdaniami, odpowiadanie na pytania oraz zadawanie pytań a wszystko to w języku angielskim, bo wiemy, że uczenie się samych słówek przez dzieci bez ich praktycznego zastosowania na niewiele się zdaje w dłuższej perspektywie czasu. Z uwagi na fakt, że dzieci w tym wieku często chorują umożliwiamy odrobienie zaległości w równoległej grupie po uprzednim ustaleniu terminu z nauczycielem lub też za pośrednictwem platformy e-learningowej do której Twoje dziecko otrzyma dostęp. Dzieci do grup kwalifikujemy w oparciu o wiek dziecka ale również o indywidualne umiejętności, które poznajemy podczas bezpłatnej lekcji pokazowej - podczas, której Ty i Twoje dziecko będzie mogło przekonać się na "własnej skórze", że nasze motto "uczymy bawiąc, bawimy ucząc" - ma zastosowanie w rzeczywistości. Na zajęciach wykorzystujemy też narzędzia interaktywne takie jak telewizor, xbox, laptopy czy projektor, aby przez całe zajęcia trwające 50 minut putrzymać 100% uwagi Twojego dziecka.Jeżeli powyższa oferta Cię zainteresowała to zapraszamy Ciebie i Twoje dziecko na bezpłatne zajęcia pokazowe do naszej szkoły jeżyka angielskiego dla dzieci Baby English Center - zadzwoń do nas lub napisz i umów się na termin, który będzie Ci odpowiadał.A podczas gdy Twoje dziecko, będzie odbywało zajęcia w grupie dla Ciebie mamy do zaoferowania zajęcia indywidualne z lektorem jeden na jeden lub w grupie - zależnie od Twoich potrzeb, abyś również drogi rodzicu mógł spożytkować efektywnie czas "w oczekiwaniu" na swoją pociechę!

  Data dodania: 22 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • College Częstochowa/Angielski/Niemiecki/Hiszpański »

  Jeśli szukasz kameralnej szkoły językowej, której priorytetem jest jakość i standard świadczonych usług językowych, to College jest najlepszym w Częstochowie miejscem dla Ciebie! Stawiamy na małe grupy, profesjonalnych lektorów z doświadczeniem, skuteczną metodę opartą na komunikacji i najwyższą jakość sposobu nauczania opartego nie tylko na wiedzy i metodzie osób prowadzących ale i na przemiłej, serdecznej atmosferze, która czyni to miejsce wyjątkowym. College proponuje kursy języka angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego oraz rosyjskiego. Zapisy trwają przez cały rok. Ceny są przystępne i mają wiele ofert rabatowych. Zapraszamy

  Data dodania: 02 10 2018 · szczegóły wpisu »