Kursy Podkategoria: Kursy

1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · następna strona »
 • Konferencje naukowe 2012 »

  Dla organizatorów konferencji stworzyliśmy platformę informacyjną, gdzie można opublikować za darmo informacje o zbliżających się konferencjach naukowych. Wypromowanie takiego wydarzenia jest istotne. Dzięki nam odnajdziesz konferencje ze swojej dyscypliny naukowej. Wydarzenia naukowe zostały podzielone według dyscyplin KBN, dzięki czemu łatwiej jest nawigować po stronie. Istnieje też możliwość zapisania się do newslettera, który można skonfigurować tak, żeby otrzymywać informacje tylko o tych konferencjach, których tematyka Cię interesuje.

  Data dodania: 09 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nauka Pływania Lublin »

  Szkoła pływania i nurkowania w Lublinie - Jerzyk zaprasza wszystkich - dzieci, młodzież i dorosłych na zajęcia. Zajęcia z pływania odbywają się w małych grupach, w miłej i konstruktywnej atmosferze. Pływanie to olbrzymia frajda. Pływanie jest również zdrowe. Nasza Nauka Pływania lublin nauczyła już pływać tysiące klientów. Wielu z nich pływa już nie tylko rekreacyjnie - dla przyjemności, ale kontynuuje pływanie bardziej zaawansowanie, czy bierze udział w zawodach pływackich. Nasi trenerzy pływania i instruktorzy pływaccy cały czas doskonalą swoje umiejętności merytoryczne i pedagogiczne. Szkoła pływania Lublin - uczymy wszystkich pływać nowoczesnymi metodami, opracowanymi przez światowej sławy specjalistów - zawodowych pływaków, trenerów olimpijczyków i mistrzów świata w pływaniu. Kursy pływania Lublin - odbywają się w różnych grypach i o różnych porach - szczegóły telefonicznie. Jeżeli jesteś już dobrym pływakiem lub pływasz w miarę dobrze zapraszamy do naszej sekcji płetwonurkowej. Kurs nurkowania Lublin - nurkowanie to nasza druga największa pasja. Posiadamy własny basen (pływalnię), z ciepłą wodą, w którym szkolimy. Zajmujemy się organizacją wypraw nurkowych do różnych regionów Polski i świata, prowadzimy wypozyczalnię jak również sprzedaż sprzętu nurkowego. Przebywanie pod wodą przy wykorzystaniu odpowiedniego sprzętu wymaga nie tylko odwagi ale także dobrego przygotowania. Jeżeli szukasz przygody w środowisku wodnym z nutką adrenaliny a zarazem bezpiecznie i wygodnie zapraszamy do nurkowania z nami. Nauka pływania dla dzieci Lublin - oglądanie podwodnego świata podczas zanurzania się i unoszenia się na wodzie, z wykorzystaniem sprzętu nurkowego to niesamowite przeżycie. Zapraszamy na naukę pływania i nurkowania dla dorosłych, rodzin w małych grupach. Szczególny na naszej stronie www. Zapraszamy.

  Data dodania: 23 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nauka Jazdy Lider Bielsko-Biała »

  Ośrodek nauki jazdy Lider specjalizuje się w organizacji szkoleń na prawo jazdy kategorii B. Kursy, jakie prowadzimy pozwolą Ci zostać dobrym i bezpiecznym kierowcą. Nasi wykładowcy oraz instruktorzy to wyselekcjonowana grupa osób, pod względem kompetencji oraz nauczania prawidłowych technik jazdy. Do zajęć z kursantami podchodzą poważnie i odpowiedzialnie. Dzięki temu będziesz mógł w łatwy i przystępny sposób zdobyć wiedzę na temat przepisów ruchu drogowego. Zajęcia teoretyczne prowadzone są przez wykwalifikowanych wykładowców z długoletnim doświadczeniem. Instruktorzy praktycznej nauki jazdy to bardzo sumienni, dokładni i spokojni ludzie, który swój zawód traktują jako pasję nie przymus. Każdy kursant jest dla nich bardzo ważny i do każdego przygotowują indywidualny program nauczania, w zależności od posiadanych umiejętności. W sposób przystępny i co najważniejsze - bez stresu nauczą Cię poruszać samochodem na drodze w każdych warunkach. Nasza kadra instruktorska to grupa ludzi, którzy lubią uczyć i potrafią dobrze przygotować kandydata na kierowcę do sprawnego i bezpiecznego poruszania się po drodze.

  Data dodania: 20 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kursy nurkowania BalticDive, Elbląg, Iantd, Wraki »

  Oferujemy kursy nurkowania i szkolenia na najwyższym poziomie,według standardów IANTD.www.balticdive.pl W swojej ofercie posiadamy szkolenia rekreacyjne, specjalistyczne oraz www.balticdive.pltechniczne już od dwunastego roku życia. Zajmujemy się organizowaniem wyjazdów na wraki zatoki gdańskiej i wraki morza bałtyckiego. Serwis sprzętu. www.balticdive.pl

  Data dodania: 05 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Noclegi Łódź »

  Hotel Borowiecki w Łodzi zachęca do skorzystania z oferty bankietów, zjazdów i innych imprez okolicznościowych organizowanych w hotelu. Mamy duże doświadczenie w organizacji tego typu imprez. Imprezy okolicznościowe łódź to nasz konik. Umiemy zbudować właściwy klimat bali, bankietów oraz przyjęć komunijnych. Możemy zaoferować pyszne menu zarówno dorosłym, jak i tym najmłodszym klientom. Wszystkie Twoje wskazania co do sali, wystroju i całej oprawy zostaną całkowicie spełnione. Nie ma sensu szukanie innej sali na organizację przyjęcia. Przekaż to nam, naszemu profesjonalnemu i doświadczonemu personelowi. Wejdź tutaj. Zapoznaj się z pełną ofertą bankietową.

  Data dodania: 15 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Business English »

  W chwili obecnej nauka języka angielskiego nie jestem niczym szczególnym - duże ludzi wykupuje rożnego rodzaju kursy i szkolenia. Jednak oprócz ogólnej wiedzy na temat języka angielskiego warto nauczyć się specjalistycznego słownictwa z takiego zakresu, jak chociażby angielski medyczny, informatyczny czy tak zwany business English. Nie dość, że będziemy się wyróżniać od zwykłych kursantów angielskiego to jeszcze podniesiemy swoje kwalifikacje zawodowe.

  Data dodania: 24 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • OSK LUX Nauka jazdy Prawo jazdy Gliwice »

  Zapraszamy do Ośrodka Szkolenia Kierowców LUX w Gliwicach. Proponujemy naszym klientom szkolenie prowadzone przez fachową kadrę. Godziny spotkań są konsultowane z kursantami. Dla zwiększenia efektywności nauki i zrozumienia przepisów ruchu drogowego, każdy słuchacz otrzymuje zestaw materiałów dydaktycznych, a wykłady są urozmaicone o filmy dvd z symulacjami drogowymi. Natomiast jazdy prowadzimy na pojazdach identycznych z egzaminacyjnymi, co znacznie zwiększa zdawalność egzaminów państwowych

  Data dodania: 07 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ochrona Radiologiczna Pacjenta »

  Ochrona Radiologiczna Pacjenta to obowiązkowy kurs dla wielu zawodowych grup medycznych. Strona ochronaradiologicznapacjenta.pl to strona dzięki której ukończysz szkolenie z zakresu ochrony radiologicznej pacjenta.

  Data dodania: 02 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Skuteczna nauka »

  Metoda nauki, która byłaby skuteczna dla wszystkich odniosłaby zapewne światowy sukces. Na naszej stronie poznasz skuteczne metody nauki prawie dla każdego. Podpowiemy również jak uczyć się języka obcego. Możesz u nas sprawdzić kurs angielskiego online i kurs niemieckiego online metodą nauki na podstawie Krzywej Forgetting. Metoda ta została odkryta przez naukowców i świetnie można ją wykorzystać przy nauce języków obcych. Ta skuteczna metoda nauki może być stosowana również przy uczeniu się uczeniu się dowolnej rzeczy. Jest odpowiednia dla osób w każdym wieku, bez względu na wykształcenie. Serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 14 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nowe testy na prawo jazdy »

  Egzamin na prawo jazdy (jego część teoretyczna) składa się z osiemnastu testowych pytań wielokrotnego wyboru (może być jedna lub więcej prawidłowych odpowiedzi). Trwa on 25 minut i jest poprzedzony krótkim szkoleniem dotyczącym jego wypełnienia. Zdający ma możliwość powrotu do poprzednich pytań oraz może dowolnie korygować odpowiedzi. Nowe testy na prawo jazdy 2012 przybiorą nieco inną formę. Będzie to miało miejsce już niedługo, a mianowicie w lutym przyszłego, 2012 roku. Testy na prawo jazdy 2012 będą zawierały trzydzieści dwa pytania, z czego na początkowe dwadzieścia będziemy udzielali twierdzącej lub przeczące odpowiedzi a pozostałe dwanaście będzie miało charakter testu jednokrotnego wyboru.

  Data dodania: 30 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Bliżej wiedzy »

  Blizejwiedzy to profesjonalne centrum oferujące elearning.
  Nasze bogate doświadczenie w szkoleniach elearningowych połączone wysokowykwalifikowaną kadrą przekładają się na sukces naszych kursantów.
  Oferujemy następujące szkolenia:
  -Szkolenie Wirtualny Tuning
  -Szkolenia Asertywność
  -Szkolenie Perswazja
  -Szkolenie dla menadżerów sprzedaży
  -Szkolenie zarządzanie czasem
  -Szkolenie budowa wizerunku
  -Szkolenie prezentacje handlowe
  -Szkolenie komunikacja z trudnym klientem
  -Szkolenia sprzedażowe
  -Szkolenia dla sprzedawców
  Misją portalu bliżej wiedzy jest także pomoc urzędnikom administracji publicznej w osiąganiu niezbędnych kompetencji do pełnienia służby publicznej poprzez elearning.
  Dajemy Państwu możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji nie tylko w wybranym przez Państwa kursie, ale przede wszystkim w dogodnym dla Państwa czasie . Wystarczy jedynie, że mają Państwo dostęp do internetu i posiadają konto w portalu blizejwiedzy.pl. Kosztuje to naprawdę niewiele, a korzyści jakie płyną ze współpracy z nami są ogromne. Nie muszą już Państwo wyjeżdżać, zaniedbywać swoich obowiązków, a po powrocie nadrabiać zaległości spowodowanych wyjazdem na szkolenie.
  Szkolenie zarządzanie czasem, szkolenie budowa wizerunku czy szkolenie prezentacje handlowe podniosą umiejętności pracowników na wielu stanowiskach. Szkolenia asertywność, szkolenie perswazja, szkolenie komunikacja z trudnym klientem, szkolenia sprzedażowe czy szkolenie dla menadżerów sprzedaży są przeznaczone dla wszystkich zajmujących się sprzedażą czy obsługą klienta.

  Szkolenia elearningowe to także możliwość kontrolowania pracy swoich pracowników w procesie nabywania nowychumiejętności. Jesteśmy także gotowi do współpracy w zakresie przygotowywania kursów pod zamówienie.
  www.blizejwiedzy.pl/mod/resource/view.php?id=110
  www.blizejwiedzy.pl/mod/resource/view.php?id=129
  www.blizejwiedzy.pl/mod/resource/view.php?id=124

  Data dodania: 26 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • DENTAL SERVICE SP. Z O.O. SZCZECIN szkoła medyczna szczecin »

  Dental Service jest Pierwszym Niepublicznym Studium Medycznym w Szczecinie, niemniej jednak dziś może już pochwalić się uprawnieniami szkół publicznych. Dla naszych wychowanków implikuje to, iż legitymując się świadectwem naszej szkoły mogą liczyć na całkowitą akceptację pracodawcy. Od prawie że 20 lat wychowujemy kadry medyczne i prowadzimy kursy doszkalające dla osób czynnych zawodowo. W naszej placówce można starać się o tytuł technika farmacji bądź stomatologii, asystenta oraz higienisty dentystycznego. Z myślą o wygodzie pracujących studentów staramy się przystosować terminy zajęć do ich oczekiwań. Nasza baza szkoleniowa to nie tylko świetnie wyposażone zaplecze techniczne pracowni farmaceutycznej i stomatologicznej, lecz także wysoko wykwalifikowana kadra wykładowców oraz dostęp do sześciu unitów stomatologicznych w przychodni, gdzie odbywają się praktyki. Szczegółowa oferta znajduje się na stronie internetowej.

  Data dodania: 02 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Active-Learning | Szkolenia, kursy, korepetycje »

  Jesteśmy nowoczesnym centrum szkoleniowo-edukacyjnym z siedzibą w Krośnie. Zajmujemy się organizowaniem indywidualnych oraz grupowych kursów językowych, komputerowych i biznesowych. Prowadzimy szkolenia stacjonarne oraz z dojazdem do domu lub firmy.

  Data dodania: 20 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • BEST szkoła językowa tychy »

  BEST Centrum Języków Obcych proponuje osobom w rozlicznym wieku kursy z szkolenia języka obcego. Nasi wykwalifikowani lektorzy mają nadzwyczajne stosunek do słuchaczy, dzięki czemu osoby, które nie mają talentu do języków obcych, mogą w znacznie krótszym terminie przyswoić sporą część materiału. Wskutek temu już po kilkunastu miesiącach nauki nasi słuchacze mogą gładko komunikować się w języku obcym, a także podchodzić do testów państwowych i internacjonalnych, jakie testują znajomość języka obcego. Szkolimy zawsze w niewielkich grupach i mamy niższe ceny. Zapraszamy do zaznajomienia się z ofertą dogodną pod adresem internetowym.

  Data dodania: 22 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Lekcje angielskiego, niemieckiego i francuskiego przez Skype »


  W naszej szkole prowadzimy lekcje z angielskiego, niemieckiego i francuskiego przez Skype i specjalnie do tego przygotowaną aplikację.

  Podczas naszych korepetycji nauczyciel mówi do Ciebie cały czas w obcym języku, dzięki czemu niepostrzeżenie osłuchujesz się z nim. Przez cały okres lekcji lektor do Twojej dyspozycji- nigdy nie zostawia Cię samego np. idąc na kawę. Nawet jeśli każe Ci wykonać jakieś ćwiczenie samodzielnie, będzie Ci w tym pomagał. Dodatkowo na bieżąco analizuje Twoje postępy i na ich podstawie przekazuje Ci nowe materiały, takie jak:

  • ćwiczenia ze słuchu,
  • czytanki,
  • obrazki do dyskusji,
  • różnorakie ćwiczenia,
  • gry i zabawy językowe.

  Prowadzimy zajęcia dla osób w każdym wieku- zarówno tradycyjne korepetycje jak konwersacje na zadany przez Ciebie temat. Uczymy do egzaminu w podstawówce, gimnazjum, do matury, FCE, CAE, CPE, LCCI i innych. Prowadzimy też zajęcia ekspresowe, czyli doraźną pomoc, ćwiczenia poprawiające wymowę i inne. W ofercie mamy również specjalistyczne kursy np. angielski biznesowy. Aby poznać szczegóły nauki tego typu zajrzyj na poniższą stronę:
  Lekcje angielskiego, niemieckiego i francuskiego przez Skype

  Po zakończeniu kursu online możesz otrzymać certyfikat świadczący o znajomości danego języka, zgodnie z Europejskim Systemem Opisu Kształcenia Językowego, po zrealizowaniu materiału z jednego z poziomów: A1, A2, B1, B2, C1 lub C2.

  Data dodania: 27 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • MAQUILLAGE ART ALEKSANDRA BOŻEK szkoła wizażu rzeszów »

  Szkoła Wizażu Maquillage Art dopomaga słuchaczom w okresie trwania nauki skompletować osobisty kufer wizażysty, a na dodatek zapewniamy zniżki na kupno kosmetyków profesjonalnych. Na zajęciach zapewniamy kosmetyki najlepszych, wiodących marek fachowych takich jak: Glazel, Kryolan, Make Up Atelier Paris, Maestro, Stage Color Cosmetics, Beauty Farm. Poza tym organizujemy praktyki na wysepce Glazel w Galerii Rzeszów, gdzie nasi uczniowie będą wykonywać makijaże na klientkach indywidualnych. Absolwenci Szkoły Wizażu Maquillage Art otrzymują DYPLOM zawodowego WIZAŻYSTY, który gwarantuje pracę podczas sesji zdjęciowych czy też pokazów mody. Więcej na stronie.

  Data dodania: 10 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła Windsurfingu Habenda »

  Habenda Windsurfing jest polem namiotowym oraz szkołą windsurfingu położoną nad jeziorem Sarbsko, zaledwie siedem kilometrów od Łeby. Oferuje ono przytulne domki letniskowe z wersja z łazienką lub bez, miejsce dla przyczep kempingowych i namiotów. Dodatkowo na miejscu możesz skorzystać z profesjonalnej szkoły windsurfingu prowadzonej przez profesjonalny zespół instruktorów. Zobacz ofertę już teraz!

  Data dodania: 23 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia zarządzanie projektami »

  Fachowe kursy na obszarze Poznania, Warszawy, Krakowa i Wrocławia. Warsztaty z zakresu zarządzania projektami unijnymi, zarządzania produkcją, księgowości, telemarketingu. Profesjonalne nastawienie do kursanta i wykwalifikowana kadra mająca za sobą lata praktyki. Elastyczne rozwiązania dla nauk zbiorowych jak i indywidualnych.Kompleksowe kursy z technik sprzedażowych, negocjacji i zarządzania.Szkolenia prowadzone są dla instytucji publicznych, osób prywatnych i przedsiębiorstw. Obszerny wybór zapewnia zadowolenie klienta. Propozycja Semper z pewnością sprowadzi namacalne korzyści w codziennych przypadkach każdemu z kursantów.

  Data dodania: 05 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Prawo jazdy Rybnik »

  Wyjątkowa szkoła jazdy usytuowana w samym mieście Rybnika. W przedsiębiorstwie Artbed kursant uzyskuje pakiet zajęć teoretycznych i praktycznych według którego odbywa się kurs. Staramy się, aby na bazie naszej kilkuletniej praktyki doprowadzić Cię do zdania egzaminu końcowego w sposób jak najmniej dla Ciebie stresujący. Zachęcamy potencjalnych kursantów z Rybnika i niedalekich okolic.

  Data dodania: 07 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkoły językowe Bielsko-Biała »

  Chcesz by Twoje dziecko nie miało problemów z porozumiewaniem się w języku angielskim? Spraw więc by jego nauka stała się dla niego przyjemnością. W naszej szkole językowej w Bielsku, uczniowie w miłej, przyjaznej atmosferze zaczynają porozumiewać się w języku angielskim dzięki zintegrowanemu nauczaniu gramatyki, słownictwa i sprawności językowych z zabawą i grami językowymi. Pisanie wprowadzane jest stopniowo - od łączenia wyrazów, pisania po śladzie, przez kopiowanie wyrazów po budowanie dwu-, trzy- zdaniowych paragrafów. Zapraszamy do angielski dla dzieci w Bielsku.

  Data dodania: 16 06 2011 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Kursy

Kursy - nowa strona:

Adres: