Korepetycje Podkategoria: Korepetycje

1 · 2 · następna strona »
 • Vadim Rekel - Tłumacz symultaniczny rosyjskiego »

  Vadim Rekel pracuje jako tłumacz symultaniczny rosyjskiego i ukraińskiego na różnego typu przedsięwzięciach na których jest potrzeba tłumaczenia symultanicznego. Głównymi beneficjentami usług tłumaczeniowych ustnych na rosyjski oraz ukraiński są podmioty, które pracują na rynkach międzynarodowych: uczelnie, fundacje, firmy komercyjne, stowarzyszenia, spółki.
  Tłumacz symultaniczny rosyjskiego pracuje w specjalistycznej kabinie do tłumaczeń, a słuchacze korzystają z małych nadajników i słuchawek. Tłumacz ustny również tłumaczy rozmowy przez telefon i skype.
  W małej grupie tłumacz ukraińskiego i rosyjskiego wykonuje tłumaczenie konsekutywne szeptane stojąc obok odbiorcy przekazu.

  Data dodania: 13 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Active-Learning | Szkolenia, kursy, korepetycje »

  Jesteśmy nowoczesnym centrum szkoleniowo-edukacyjnym z siedzibą w Krośnie. Zajmujemy się organizowaniem indywidualnych oraz grupowych kursów językowych, komputerowych i biznesowych. Prowadzimy szkolenia stacjonarne oraz z dojazdem do domu lub firmy.

  Data dodania: 20 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet Logopedyczny - Anna Iskra, Lublin »

  Profesjonalny gabinet logopedyczny, terapia wymowy, zaburzenia wymowy oraz zaburzenia słuchu i mowy.Zapraszam na diagnozę i terapię logopedyczną dzieci, młodzież i dorosłych! Oferuję ciekawą i skuteczną terapię wad wymowy dla dzieci. Zapraszam młodzież z niepłynnością mowy, wadami wymowy, problemami z dykcją. Zapraszam na zajęcia z emisji głosu osoby dorosłe. Pacjentom, którzy zapiszą się na terapię w gabinecie proponuję bezpłatną diagnozę logopedyczną. Oferuję Państwu profesjonalnie wyposażony gabinet logopedyczny, wygodną poczekalnię i parking.

  Data dodania: 16 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Analiza i prognoza finansowa »

  Strona przeznaczona dla osób chcących samodzielnie przeprowadzić gruntowną analizę finansową przedsiębiorstwa. Autor strony przedstawia zestaw niezbędnych narzędzi do przeprowadzenia analizy finansowej. W skład narzędzi analitycznych wchodzi grupa wskaźników do badania płynności finansowej, sprawności działania, rentowności, zadłużenia, analiza dyskryminacyjna, analiza piramidalna, analiza wzorcowych układów nierówności wskaźników. Autor strony zamieszcza również przykładowe opracowania analiz i prognoz finansowych. W trudnych sytuacjach możliwe jest zlecenie przeprowadzenia analizy i prognozy finansowej. Do realizowanych zleceń autor gwarantuje autorskie, niezależne komentarze oraz w razie niejasności darmowe konsultacje telefoniczne. Zapraszam do zapoznania się z pełną ofertą strony Analizy i prognozy finansowe.

  Data dodania: 25 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Lekcje angielskiego, niemieckiego i francuskiego przez Skype »


  W naszej szkole prowadzimy lekcje z angielskiego, niemieckiego i francuskiego przez Skype i specjalnie do tego przygotowaną aplikację.

  Podczas naszych korepetycji nauczyciel mówi do Ciebie cały czas w obcym języku, dzięki czemu niepostrzeżenie osłuchujesz się z nim. Przez cały okres lekcji lektor do Twojej dyspozycji- nigdy nie zostawia Cię samego np. idąc na kawę. Nawet jeśli każe Ci wykonać jakieś ćwiczenie samodzielnie, będzie Ci w tym pomagał. Dodatkowo na bieżąco analizuje Twoje postępy i na ich podstawie przekazuje Ci nowe materiały, takie jak:

  • ćwiczenia ze słuchu,
  • czytanki,
  • obrazki do dyskusji,
  • różnorakie ćwiczenia,
  • gry i zabawy językowe.

  Prowadzimy zajęcia dla osób w każdym wieku- zarówno tradycyjne korepetycje jak konwersacje na zadany przez Ciebie temat. Uczymy do egzaminu w podstawówce, gimnazjum, do matury, FCE, CAE, CPE, LCCI i innych. Prowadzimy też zajęcia ekspresowe, czyli doraźną pomoc, ćwiczenia poprawiające wymowę i inne. W ofercie mamy również specjalistyczne kursy np. angielski biznesowy. Aby poznać szczegóły nauki tego typu zajrzyj na poniższą stronę:
  Lekcje angielskiego, niemieckiego i francuskiego przez Skype

  Po zakończeniu kursu online możesz otrzymać certyfikat świadczący o znajomości danego języka, zgodnie z Europejskim Systemem Opisu Kształcenia Językowego, po zrealizowaniu materiału z jednego z poziomów: A1, A2, B1, B2, C1 lub C2.

  Data dodania: 27 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Korepetycje »

  Serwis StrefaKorepetycji.pl zaprasza wszystkich uczniów (szkoły podstawowe, gimnazja, licea) oraz studentów do skorzystania z naszej intratnej oferty. Udzielamy korepetycji z każdego przedmiotu, na każdym poziomie. Zatrudniamy korepetytorów z całego kraju, aby nasza pomoc, mogła swobodnie docierać wszędzie tam, gdzie jest oczekiwana. Lekcje trwają okrągłą godzinę zegarową – zaoszczędzicie więc 33 %! W wielu przypadkach korepetycje trwają 45 minut. Fachowa pomoc. Solidna porcja wiedzy przedstawiona w prosty, zrozumiały sposób. Pomagamy maturzystom w przygotowaniach do matury. Serdecznie zapraszamy do skontaktowania się z naszym serwisem i skorzystania z bogatej oferty dla każdego! korepetycje Zielona Góra

  Data dodania: 30 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • FRANSPOL AGNIESZKA NIECHCIAŁ CHORZÓW tłumacz bytom »

  Przedsiębiorstwo FRANSPOL to wszechstronne Centrum Językowe, zajmujące się zarówno urządzaniem oraz realizowaniem kursów językowych dla każdej grupy wiekowej (obojętnie od szczebla biegłości), jak i wszechstronnym tłumaczeniem zwykłych oraz specjalistycznych tekstów na oraz z wielu mniej albo w wyższym stopniu znanych języków. Zlecenia na przekłady tekstów przejmowane są z całej Polski. Lektorzy dojeżdżają do Bytomia, Siemianowic, Katowic, Rudy Śląskiej oraz Świętochłowic. Firma FRANSPOL to zabezpieczenie rzetelności i rzetelności oraz upust na podręczniki do nauki języka. Całkowita propozycja kursów razem z referencjami osiągalne są na stronie internetowej.

  Data dodania: 30 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Prezentacje maturalne »

  Prezentacje maturalne - Do takiego rodzaju pracy powinno się zaangażować specjalistów, z kilkuletnim doświadczeniem, którzy wiedząc literaturę, adekwatnie przyodzieją ustalony temat w całość. Należy, wobec tego szukać firm, sprawdzonych, fachowych, rekomendujących się spośród innych zarejestrowaną działalnością, oraz dobrą mniemaniem. Prezentacje maturalne z polskiego przy takiej pomocy są jedynie igraszką, która pozwoli Ci na skupieniu się wokół innych spraw, zarówno kończących się egzaminem maturalnym. Nie zastanawiaj się powoli nie masz czasu na pisanie prezentacji z polskiego indywidualnie, poszukaj kogokolwiek, komu możesz powierzyć to zadanie. Ceny operowane na rynku są przystępne dla jakiegokolwiek maturzysty, a partnerstwo może być oddzielone na pojedyncze sekwencje.

  Data dodania: 07 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Prezentacje maturalne z języka polskiego - pomoc przy pisaniu prac »

  Profesjonalna pomoc w opracowaniu prezentacji maturalnej z języka polskiego: szybko, fachowo, skutecznie. Przy moim prfoesjonalnym wsparciu będziesz mieć oryginalną, niepowtarzalną i jedyną w swoim rodzaju prezentację maturalną. Wybierz temat, który cię inspiruje, ekscytuje, na który z przyjemnością podyskutujesz. Jeśli prześlesz mi listę tematów, między którymi się wahasz, odeślę wraz z krótkim projektem realizacji każdego z nich i swoją sugestią (teza, argumenty, wnioski) oraz propozycją lektur. Wybór tematu będzie wówczas łatwiejszy. Jestem nauczycielką polonistką z 20-letnim stażem pracy. Pomagam w opracowaniu całej prezentacji wraz z planem ramowym i bibliografią. Pomagam każdemu oddzielnie, od podstaw. Na koniec przesyłam przesyłam pytania, jakich możesz spodziewać sie podczas rozmowy - dostaniesz pakiet wyczerpujących odpowiedzi na wszelkie pytania, które na temat Twojej prezentacji zadać można.

  Data dodania: 10 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • korepetycje Kraków - znajdz swojego korepetytora w Krakowie »

  Potrzebujesz korepetycji dla siebie lub swojego dziecka? To strona właśnie dla Ciebie! Tu odnajdziesz profesjonalnych korepetytorów z Krakowa. Sam także możesz dodać własne ogłoszenie dotyczące pomocy naukowej w zakresie korepetycji lub kursów. Sprawdź i przekonaj się samkorepetycje KrakowRównież nauczyciele mogą dołączyć do bazy korepetytorów. Z myślą o zmianach maturalnych, jakie weszły w życie, stworzony został nowoczesny system wyszukiwania korepetytorów na terenie Warszawy. Wystarczy tylko kliknąć określony rejon, by wyświetliła się lista osób gotowych pomoc Ci w zdobyciu wiedzy lub odnalezieniu się w gąszczu naukowym z poszczególnych dziedzin. Na równi z naukami humanistycznymi, oferujemy także pomoc w zakresie nauk ścisłych, w tym matematyki, która od niedawna jest przedmiotem obowiązkowym na egzaminie maturalnym. Nie zamykamy się jednak tylko na tym. Prym wiodą także języki obce, w tym obecny prawie wszędzie język angielski. Aby móc swobodnie funkcjonować, trzeba znać co najmniej jeden język obcy.

  Data dodania: 27 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Preply (korepetycje online) »

  Preply to niezwykle pomocna platforma internetowa, jaka pomaga w wyszukiwaniu korepetytorów z języków obcych. Jest to międzynarodowa platforma, dzięki czemu możesz wybrać dla siebie nawet nauczyciela z Japonii, Rosji, Stanów Zjednoczonych. System ten oferuje zarówno indywidualne zajęcia przez Skype, zajęcia u nauczyciela, jak i zajęcia w domu lub w biurze. Koniecznie już teraz sprawdź pełną ofertę na stronie www.

  Data dodania: 14 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • korepetycjePoznan.com.pl »

  http://korepetycjepoznan.com.pl to strona internetowa zrzeszająca studentów korepetytorów z miasta Poznań. Portal powstał z myślą o tych którzy pragną ogłosić się w Internecie iż oferują korepetycje z języków obcych, i różnych przedmiotów, z zakresu szkoły podstawowej gimnazjum i średniej. Oferujemy korepetycje kursy z językowekorepetycje z Matematyki, Fizyki, itd..kursy językowe jak kursy z języka niemieckiego, języka angielskiego, języka hiszpańskiego, francuskiego itd..korepetycje dla najmłodszych od 4-10 lat, młodzieży 11-18lat i dla osób dorosłych na wszystkich poziomach zaawansowania. Ofertę kierujemy zarówno do osób prywatnych jak i do małych i średnich firm. Strona ma służyć tylko informacyjnie, i podaję tylko numery telefonów e maili do korepetytorów.

  Data dodania: 28 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Korepetycje angielski - omnibusik.pl »

  Serwis ogłoszeniowy Omnibusik.pl łączy korepetytorów z osobami potrzebującymi pomocy naukowej. Wszystkich, którzy udzielają korepetycji i poszukują nowych uczniów, zachęcamy do dodawania swoich własnych ofert. Nasz serwis cieszy się dużym zainteresowaniem wśród uczniów, studentów oraz rodziców. Dzięki temu, umożliwimy Ci dotarcie do wielu zainteresowanych ofertą w Twojej okolicy. Zachęcamy również do przeglądania dostępnych ofert podzielonych według regionów oraz przedmiotów.

  Data dodania: 18 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Badania "Fitness Dla Mózgu" »

  Portal Neurogra.pl wspólnie z Interdyscyplinarnym Centrum Stosowanych Badań Poznawczych SWPS rozpoczyna badania „Fitness dla mózgu”, w których może wziąć udział nawet 50 tys. osób. Celem projektu jest odpowiedź na pytanie, jak intensywne, regularne ćwiczenie intelektu poprzez trening na specjalistycznych grach komputerowych może wpłynąć na sprawność zdolności umysłowych człowieka takich jak pamięć czy uwaga.
  Projekt badawczy „Fitness dla mózgu” rozpoczyna zaplanowaną na dwa lata współpracę serwisu Neurogra.pl z Interdyscyplinarnym Centrum Stosowanych Badań Poznawczych SWPS. Podczas współpracy ma zostać przeprowadzony szereg badań naukowych, mających na celu pogłębienie wiedzy dotyczącej zdolności intelektualnych człowieka.

  Data dodania: 19 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Neurogra »

  Popraw kondycję swojego mózgu, przyspiesz jego pracę i zwiększ moc. Ciesz się świetną pamięcią, koncentracją i zacznij logicznie myśleć. Graj online w gry stworzone przez specjalistów i oparte na potwierdzonych badaniami podstawach. Wybierz trening zgodnie z potrzebami.Warto poświęcić choćby kwadrans dziennie na to, by pomóc funkcjonować pamięci, polepszyć koncentrację, usprawnić myślenie. Te 15 minut tylko dla siebie, naprawdę może wiele zmienić. Mózgowi będzie łatwiej pracować, przy jednocześnie mniejszym zużyciu energii i poświęconego na wykonanie zadania czasu. Zapraszamy!

  Data dodania: 02 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Pisanie prac Śląsk | Subito »

  Pisanie prac Śląsk, zajmujemy się tym od wielu już lat, składając na Państwa dłoniach prace zaliczeniowe, prace egzaminacyjne czy też dyplomowe. Nasza kadra posiada wysokie kwalifikacje na temat poprawnego pisania prac, ich budowy, jak i zasad, które sprawią, iż praca będzie ciekawa i wysoko oceniona. Misją naszej firmy jest niesienie Państwu pomocy w czasie pisania prac Śląsk, jak i w czasie przyswajania wiedzy. W zakresie pomocy w nauce oferujemy liczne tematyczne korepetycje, a w tym korepetycje rachunkowość. Ponadto w naszej ofercie znajdują się liczne lekcje prywatnego nauczania, obejmujące wszelkie przedmioty szkolne oraz szeroki wachlarz kursów i szkoleń. Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 28 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Eduo »

  Mechanika, budownictwo, termodynamika.. kilka kategorii korepetycji, które proponuje Eduo. Szeroki wachlarz usług jest efektem bogatego doświadczenia, którego dowodem jest grono zadowolonych klientów. Każdy nasz klient jest priorytetem, dlatego też proponowane przez nas usługi są gwarancją skuteczności, ale także miłej i życzliwej atmosfery. Korepetycje online to same zalety. Nie tracisz czasu i pieniędzy na dojazdy. Wystarczy dostęp do Internetu.

  Data dodania: 21 07 2017 · szczegóły wpisu »
 • Kursy i korepetycje Elbląg - Oddział Edun - korepetycjeelblag.pl »

  Czeka Cię egzamin? Chcesz poprawić swoje oceny w szkole? Nie zwlekaj i zajrzyj do oddziału Edun w Elblągu. W placówce pracują doświadczeni korepetytorzy, którzy prowadzą: korepetycje, kursy przygotowawcze do egzaminów, półkolonie, kursy językowe i korepetycje IB. Zajęcia realizowane są w dwóch trybach: indywidualnym oraz w niewielkich grupach. Każdy uczeń może za darmo skorzystać z lekcji próbnej.

  Data dodania: 29 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Pisanie prac maturalnych z języka polskiego »

  Sprzedaż prac maturalnych będących wzorem, na podstawie którego abiturienci tworzą swoje własne indywidualne prezentacje, to główna domena strony MaturalnePrace.pl. Jest to w pełni legalnie działające firma, dla której pisanie prezentacji to codzienności, którą zajmuje się od ponad 3 lat. Pisanie prac maturalnych to nasze główne zadanie pozwalające na pomoc abiturientom, którzy mają problemy ze stworzeniem pracy od podstaw.

  Data dodania: 26 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Polskie Centrum Edukacji »

  Placówka prowadzi zajęcia przygotowujące do egzaminów. pod nadzorem merytorycznym Kuratorium Oświaty.
  Kursy maturalne organizowane są ze wszystkich przedmiotów, które maturzysta może wybrać wypełniając deklarację maturalną. Najczęściej uczniowie decydują się na zajęcia z przedmiotów obowiązkowych, a z przedmiotów dodatkowych największym zainteresowaniem cieszy się geografia, fizyka i biologia.
  Kursy gimnazjalne prowadzone są z bloków przedmiotowych: humanistycznego i matematyczno-przyrodniczego.
  Kursy maturalne i gimnazjalne prowadzone są metodą warsztatową połączoną ze wstępem teoretycznym.
  Kursy do matury i do egzaminu gimnazjalnego prowadzone są przez doświadczonych nauczycieli, często posiadających status egzaminatorów.

  Data dodania: 06 02 2014 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Korepetycje

Korepetycje - nowa strona:

Adres: