Edukacja i nauka Kategoria: Edukacja i nauka

Edukacja i nauka - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Kursy językowe przygotowujące do matury z angielskiego - empikschool.com »

  W ramach oferty naszej firmy jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom zarówno szeroki zakres kursów i szkoleń realizowanych w ramach różnych języków jak między innymi język angielski, niemiecki czy francuski, ale również z wielu innych języków egzotycznych. Jednocześnie w naszej firmie możemy zapewnić zarówno doskonałe warunki do realizowania nauki na terenie całego kraju a jednocześnie naukę pod okiem doświadczonych nauczycieli.

  Data dodania: 11 03 2017 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła języka angielskiego - speak-up.pl »

  Specjalnością naszej sieci szkół językowych są intensywne kursy języka angielskiego. Nasze zajęcia są prowadzone przez doświadczonych lektorów, w oparciu i innowacyjne metody nauczania. W naszej pracy stawiamy na indywidualne podejście i elastyczność. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, której szczegóły zamieściliśmy na naszej stronie internetowej. Zapraszamy do kontaktu.

  Data dodania: 03 03 2017 · szczegóły wpisu »
 • Asy-Strzelectwa.pl - Kurs Strzelecki »

  Firma działa na rynku realizowania usług dotyczących prowadzenia między innymi treningów, kursów oraz kursów dotyczących strzelectwa. Jednocześnie firma prowadzi również imprezy grupowe oraz integracyjne, które prowadzone są przez doświadczonych specjalistów i instruktorów. Zapoznaj się ze szczegółami oferty w ramach strony firmowej!

  Data dodania: 03 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Lego - www.klockidlaciebie.pl »

  Klocki dla Ciebie to sklep internetowy, w którym chciałoby robić zakupy każde dziecko. Można tu znaleźć uwielbiane przez dzieci klocki Lego, figurki i już trochę zapomniane, ale nadal lubiane zabawki drewniane. Mamy również najnowsze modele klocków Lego. Zapewniamy dostawę szybko. Zapraszamy wszystkich małych i dużych!

  Data dodania: 28 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • Ebooki pdf - darmowe-ebooki.com.pl »

  Za pośrednictwem naszej strony internetowej jesteśmy w stanie zapewnić naszym użytkownikom dostęp do książek elektronicznych, które dostępne są w szerokim zakresie kategorii. Jednocześnie na naszej stronie internetowej zapewniamy naszym użytkownikom również możliwość wygodnego wyszukiwania poszczególnych tytułów w ramach rozbudowanej bazy ebooków darmowych, która została przygotowana dla naszych użytkowników.

  Data dodania: 27 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • HSEC - kurs pierwszej pomocy Kraków »

  HSEC to profesjonalna firma, która świadczy usługi BHP. Jesteśmy specjalistami, którzy prowadzą dokumentację BHP i PPOŻ firm. Mamy wieloletnie doświadczenie w branży. Proponujemy usługi na najwyższym poziomie. Przeprowadzamy audyty, kontrole. Organizujemy szkolenia w zakresie BHP i PPOŻ. Klient może liczyć na naszą wiedzę i doświadczenie. Pomagamy w kontrolach przeprowadzanych przez Państwową Inspekcję Pracy.

  Data dodania: 25 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • Progresja - Logopeda Sandra Dobrowolska - GABINET LOGOPEDYCZNY w Łodzi - leczenie wad wymowy »

  Czy warto udać się z naszym dzieckiem do logopedy? Na pewnym etapie życia naszego dziecka każdy rodzic boryka się z tym pytaniem. Moim zdaniem zawsze warto pójść nawet jak uważamy, że jest wszystko w porządku. Logopeda zdiagnozuje nasze dziecko i potwierdzi, że jest wszystko OKi. Jeżeli natomiast stwierdzi, że dziecko ma problemy z przyswajaniem nauki mówienia to poleci odpowiednią diagnozę logopedyczną. W Łodzi jest pewno wielu tego typu specjalistów. Wśród nich jest Sandra Dobrowolska, która oczywiście z wykształcenia jest logopedą i zajmuje się leczeniem wad wymowy i komunikacji. W swojej terapii logopedycznej stara się aby dziecko z chęcią przychodziło na zajęcia no i aby jak najszybciej wyleczyło się z zaburzeń. Przyjmuje w gabinecie "Progresja". Szczegóły na www.

  Data dodania: 13 12 2016 · szczegóły wpisu »
 • Wellbeing Project Kamilla Daroszewska »

  Jestem doradcą, konsultantem i projektantem procesów wellbeing. Prowadzę treningi dla kadry menadżerskiej, dyrektorów zarządzających, inwestorów oraz pracowników, w ramach pomocy dla firm zajmuję się rekrutacją. Prowadzę również warsztaty na temat rozwiązywania konfliktów, szkolenia dotyczące świadomej komunikacji, pomagam stworzyć zgrany zespół w miejscu pracy. Konsultuję procesy grupowe, zarządzanie ludźmi, nowoczesnych form zarządzania, zajmuję się znalezieniem i wykorzystaniem zasobów, zatrudnionych pracowników. Prowadzę także warsztaty dla kobiet i mężczyzn, jestem dyplomowanym, certyfikowanym coachem (UŁ) i trenerem.

  Data dodania: 13 12 2016 · szczegóły wpisu »
 • Dietetyki online - www.kursdietetyki.pl »

  Akademia Dietetyki (Łódź) zaprasza Państwa na profesjonalne na kurs dietetyki online - zaświadczenia MEN. Kompleksowe kursy dietetyczne online z certyfikatem, dieta dla dzieci, żywienie kobiet w ciąży, żywienie w sporcie online i inne kursy dietetyczne z certyfikatem. Osoby zainteresowane serdecznie zapraszamy na kurs dietetyki online.

  Data dodania: 12 12 2016 · szczegóły wpisu »
 • Kurs abi - www.proxymo.pl »

  PROXYMO to firma działająca w branży związanej z ochroną danych osobowych. Przeprowadzamy szczegółowe audyty z tego zakresu, przygotowujemy raporty, w których wskazujemy potrzebne zmiany oraz zajmujemy się opracowaniem i wdrożeniem szczegółowej dokumentacji w oparciu o normy prawne obowiązujące na terenie RP. Sporządzamy Politykę Bezpieczeństwa Danych Osobowych, Instrukcję Zarządzania Systemem Informatycznym, upoważnienia do przetwarzania danych, ewidencję osób upoważnionych do przetwarzania danych oraz inną dokumentację. Prowadzimy również specjalistyczne szkolenia z zakresu ochrony danych osobowych.

  Data dodania: 02 12 2016 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Edukacja i nauka

Edukacja i nauka - nowa podkategoria:

Nazwa:
Przeładuj token
Token: