Edukacja i nauka Kategoria: Edukacja i nauka

Edukacja i nauka - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Nauka gry na gitarze Lublin - www.rockdiscipline.com »

  Prowadzimy naukę grania na gitarze, gdzie realizujemy kursy nauki na gitarze elektrycznej, basowej czy klasycznej. Jesteśmy w stanie zapewnić między innymi naukę aranżowania oraz komponowania utworów, pracę nad dynamiką, poczuciem rytmu czy artykulacją, poszerzanie wiedzy dotyczącej harmonii w muzyce rozrywkowej. Jednocześnie nauka realizowana w naszej szkole nauki Gray na gitarze jest indywidualnie dopasowywana do upodobań muzycznych uczniów oraz umiejętności.

  Data dodania: 16 05 2017 · szczegóły wpisu »
 • Speakin.pl - nauka języków obcych online »

  Strona dedykowana uczniom szkół podstawowych, gimnazjum i liceum, a także osobom zainteresowanym nauką języka angielskiego lub niemieckiego. Znajdują się na niej porady językowe, wzory wypracowań, słówka i zwroty gramatyka, a także informacje i poradniki dotyczące różnych egzaminów z języków obcych. Przykładowe artykuły jakie można znaleźć na stronie: miesiące po angielsku, dni tygodnia po angielsku, liczby po angielsku.

  Data dodania: 14 05 2017 · szczegóły wpisu »
 • szkolenia kosmetyczne warszawa - beautylux.com.pl »

  Jesteśmy ośrodkiem szkoleniowym, specjalizującym się w kursach kosmetycznych. Oferujemy intensywne kursy z dziedziny kosmetyki, kosmetologii oraz wizażu. Wszystkie nasze kursy są oparte na fachowej wiedzy naszych doświadczonych wykładowców oraz zakończone otrzymaniem międzynarodowego certyfikatu umiejętności. W razie jakichkolwiek pytań, zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

  Data dodania: 25 04 2017 · szczegóły wpisu »
 • Kurs magazynier, szkolenia magazynier, wózki widłowe. JGL Logistics. »

  Jako firma szkoleniowa z wieloletnim doświadczeniem na rynku pracy, polecamy Państwu kursy na: magazyniera, wózki widłowe, podesty ruchome. Nasi instruktorzy w sposób profesjonalny przygotują Cię do wejścia na rynek pracy nie tylko w Polsce, ale również w krajach Unii Europejskiej.
  Dysponujemy wykwalifikowaną kadrą instruktorów, zapewniamy zaplecze dydaktyczne kompleksowo wyposażone w materiały edukacyjne, posiadamy nowoczesny park maszynowy pozwalający na praktyczną naukę zawodu. Kursy prowadzimy także w siedzibie klienta. Zdobyte uprawnienia możesz potwierdzić egzaminem państwowym przed komisją Urzędu Dozoru Technicznego.
  Działamy na terenie całego kraju, między innymi w miejscowościach takich jak: Łódź, Katowice, Kraków, Sieradz, Piotrków Trybunalski, Tychy, Gorzów Wielkopolski, Radomsko, Kutno, Konin, Poznań, itp. Zapraszamy do współpracy osoby indywidualne i przedsiębiorców.

  Data dodania: 06 04 2017 · szczegóły wpisu »
 • Kursy językowe przygotowujące do matury z angielskiego - empikschool.com »

  W ramach oferty naszej firmy jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom zarówno szeroki zakres kursów i szkoleń realizowanych w ramach różnych języków jak między innymi język angielski, niemiecki czy francuski, ale również z wielu innych języków egzotycznych. Jednocześnie w naszej firmie możemy zapewnić zarówno doskonałe warunki do realizowania nauki na terenie całego kraju a jednocześnie naukę pod okiem doświadczonych nauczycieli.

  Data dodania: 11 03 2017 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła języka angielskiego - speak-up.pl »

  Specjalnością naszej sieci szkół językowych są intensywne kursy języka angielskiego. Nasze zajęcia są prowadzone przez doświadczonych lektorów, w oparciu i innowacyjne metody nauczania. W naszej pracy stawiamy na indywidualne podejście i elastyczność. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, której szczegóły zamieściliśmy na naszej stronie internetowej. Zapraszamy do kontaktu.

  Data dodania: 03 03 2017 · szczegóły wpisu »
 • Asy-Strzelectwa.pl - Kurs Strzelecki »

  Firma działa na rynku realizowania usług dotyczących prowadzenia między innymi treningów, kursów oraz kursów dotyczących strzelectwa. Jednocześnie firma prowadzi również imprezy grupowe oraz integracyjne, które prowadzone są przez doświadczonych specjalistów i instruktorów. Zapoznaj się ze szczegółami oferty w ramach strony firmowej!

  Data dodania: 03 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Lego - www.klockidlaciebie.pl »

  Klocki dla Ciebie to sklep internetowy, w którym chciałoby robić zakupy każde dziecko. Można tu znaleźć uwielbiane przez dzieci klocki Lego, figurki i już trochę zapomniane, ale nadal lubiane zabawki drewniane. Mamy również najnowsze modele klocków Lego. Zapewniamy dostawę szybko. Zapraszamy wszystkich małych i dużych!

  Data dodania: 28 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • Ebooki pdf - darmowe-ebooki.com.pl »

  Za pośrednictwem naszej strony internetowej jesteśmy w stanie zapewnić naszym użytkownikom dostęp do książek elektronicznych, które dostępne są w szerokim zakresie kategorii. Jednocześnie na naszej stronie internetowej zapewniamy naszym użytkownikom również możliwość wygodnego wyszukiwania poszczególnych tytułów w ramach rozbudowanej bazy ebooków darmowych, która została przygotowana dla naszych użytkowników.

  Data dodania: 27 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • HSEC - kurs pierwszej pomocy Kraków »

  HSEC to profesjonalna firma, która świadczy usługi BHP. Jesteśmy specjalistami, którzy prowadzą dokumentację BHP i PPOŻ firm. Mamy wieloletnie doświadczenie w branży. Proponujemy usługi na najwyższym poziomie. Przeprowadzamy audyty, kontrole. Organizujemy szkolenia w zakresie BHP i PPOŻ. Klient może liczyć na naszą wiedzę i doświadczenie. Pomagamy w kontrolach przeprowadzanych przez Państwową Inspekcję Pracy.

  Data dodania: 25 01 2017 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Edukacja i nauka

Edukacja i nauka - nowa podkategoria:

Nazwa:
Przeładuj token
Token: