Edukacja i nauka Kategoria: Edukacja i nauka

Edukacja i nauka - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Zajęcia muzyczne dla dzieci Kraków - likekonik.pl »

  Jeśli wybierzecie naszą klubokawiarnię LikeKonik możecie liczyć na to, że uda się miło spędzić czas w ciekawie przygotowanych wnętrzach. Nasza klubokawiarnia to takie miejsce, gdzie postawiliśmy sobie za cel organizowanie miejsca zarówno dla dużych i małych, gdzie każdy będzie miał okazję dobrze się czuć, miło spędzić czas. Można u nas również zająć się organizacją przyjęcia urodzinowego dla dziecka co powinno być świetną propozycją.

  Data dodania: 14 08 2017 · szczegóły wpisu »
 • Nauka rysunku Warszawa - totuwarszawa.pl »

  W Warszawie przy ul. Lwowskiej 11/1 mieści się Szkoła Rysunku i Malarstwa. Uczymy i doszkalamy osoby, które swoją przyszłość związały z tym zajęciem. Podpowiemy Ci nad czym musisz popracować, wskażemy Twoje zalety i powiemy w którym kierunku powinieneś pójść. Zainspirujemy Cię i poprowadzimy Twoją karierę. Nasi absolwenci dostają się na najlepsze uczelnie w tym ASP. Jeżeli chcesz spróbować swoich sił w kursie rysunku i malarstwa - sprawdź Totuwarszawa.pl i zacznij się rozwijać.

  Data dodania: 22 07 2017 · szczegóły wpisu »
 • Muzyka - digitalo.pl »

  W ramach oferty naszej firmy jesteśmy w stanie zapewnić profesjonalne oraz kompleksowe usługi dotyczące sprzedaży wysokiej jakości wyrobów z rynku między innymi artykułów papierniczych i biurowych. Jednocześnie posiadamy w naszej ofercie w sklepie internetowym również książki, które dostępne są w ramach różnych kategorii tematycznych. Naszym klientom gwarantujemy również bardzo wygodne zakupy oraz krótkie terminy realizowania zamówień.

  Data dodania: 21 07 2017 · szczegóły wpisu »
 • Eduo »

  Mechanika, budownictwo, termodynamika.. kilka kategorii korepetycji, które proponuje Eduo. Szeroki wachlarz usług jest efektem bogatego doświadczenia, którego dowodem jest grono zadowolonych klientów. Każdy nasz klient jest priorytetem, dlatego też proponowane przez nas usługi są gwarancją skuteczności, ale także miłej i życzliwej atmosfery. Korepetycje online to same zalety. Nie tracisz czasu i pieniędzy na dojazdy. Wystarczy dostęp do Internetu.

  Data dodania: 21 07 2017 · szczegóły wpisu »
 • Kurs bhp Lublin - www.pietrzyk-bhp.com »

  Firma ''Pietrzyk'' Kancelaria Prawa Pracy i BHP, której siedziba znajduje się w Lublinie, specjalizuje się m.in. w szkoleniach BHP i nadzorze BHP. Pracują u nas tylko świetnie wyedukowani instruktorzy, którzy umożliwiają zapewnienie świetnej jakości proponowanych czynności. Działamy na rynku od długiego czasu. Zapewniamy klientom kompletną pomoc oraz przeszkolenie w pełnym zakresie BHP. Oferujemy personalne dostosowanie zakresu oferty do określonych przez kontrahentów potrzeb. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kooperacji.

  Data dodania: 12 07 2017 · szczegóły wpisu »
 • Kurs pierwszej pomocy Warszawa - http://medykszkolenia.pl/kurs- pierwszej-pomocy-warszawa/ »

  Chcielibyśmy zaprosić na stronę internetową Medyk Szkolenia wszystkich tych, którzy są zainteresowani szkoleniami z pierwszej pomocy. Oferta jest skierowana do firm, przedsiębiorstw, szkół nauczania jazdy i zwykłych szkół - podstawowych, gimnazjalnych, średnich. Godne uwagi są również warsztaty medyczne dla rodziców i szkolenia indywidualne z pomocy przedmedycznej. Naprawdę warto!

  Data dodania: 06 07 2017 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła językowa Warszawa - http://britishschool.pl/warszawa-wola-centrum/ »

  British School to szkoła językowa. Przyjmujemy uczniów w Warszawie (Wola). Zapewniamy kursy konwersacyjne w języku angielskim. Uczymy języka niemieckiego, hiszpańskiego, rosyjskiego oraz włoskiego, także przy wykorzystaniu interaktywnych metod (platforma e – learningowa do dyspozycji kursantów). Chętnie przygotujemy Państwa do popularnych egzaminów językowych.

  Data dodania: 06 07 2017 · szczegóły wpisu »
 • Kursy angielskiego - perfect.ids.pl »

  Szkoła językowa zapewnia oparte na nowoczesnych programach nauczania zajęcia językowe dla dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych. Oferta obejmuje również naukę dla pracowników firm w ramach małych grup od 2 do 10 osób lub programów indywidualnie dopasowanych do potrzeb firmy. Zapoznaj się ze szczegółami oferty!

  Data dodania: 05 07 2017 · szczegóły wpisu »
 • Better Flow – Kursy i Szkolenia NLP »

  Nasze szkolenia integrują wiedzę psychologiczną, wiedzę z zakresu zarządzania i doświadczenia jakie każdy z nas zdobył prowadząc firmy bądź wspierając menedżerów i właścicieli jako trenerzy konsultanci i coachowie.
  Czytamy najnowsze badania na temat szkoleń i rozwiązań publikowane w prestiżowych czasopismach. Inspirujemy się nimi i przekładamy na praktykę. Obudowujemy użytecznymi technikami wywodzącymi się z NLP lub podejścia poznawczego.

  Data dodania: 01 06 2017 · szczegóły wpisu »
 • Kursy - kursymaturalne.pl »

  Ze swoją ofertą jako EDUKARIS wychodzimy do wszystkich maturzystów z Warszawy i okolic, którzy chcą jak najlepiej przygotować się do tego pierwszego jakże ważnego egzaminu w ich życiu. Niezależnie od tego, czy chcecie dokształcić się w kierunku podstawowym, czy dodatkowym, z nami na pewno do matury przygotujecie się optymalnie. Maturzystom efektywnie pomagamy już bowiem od przeszło dziesięciu lat.

  Data dodania: 25 05 2017 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Edukacja i nauka

Edukacja i nauka - nowa podkategoria:

Nazwa:
Przeładuj token
Token: