Edukacja i nauka Kategoria: Edukacja i nauka

Edukacja i nauka - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • College Częstochowa/Angielski/Niemiecki/Hiszpański »

  Jeśli szukasz kameralnej szkoły językowej, której priorytetem jest jakość i standard świadczonych usług językowych, to College jest najlepszym w Częstochowie miejscem dla Ciebie! Stawiamy na małe grupy, profesjonalnych lektorów z doświadczeniem, skuteczną metodę opartą na komunikacji i najwyższą jakość sposobu nauczania opartego nie tylko na wiedzy i metodzie osób prowadzących ale i na przemiłej, serdecznej atmosferze, która czyni to miejsce wyjątkowym. College proponuje kursy języka angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego oraz rosyjskiego. Zapisy trwają przez cały rok. Ceny są przystępne i mają wiele ofert rabatowych. Zapraszamy

  Data dodania: 02 10 2018 · szczegóły wpisu »
 • Angielski dla dzieci zabierzów - edumotiv.pl »

  Jako Centrum Edukacji EDUMOTIV z siedzibą przy ulicy Krakowskiej 259 w Zabierzowie swoją ofertę kierujemy do rodziców i ich dzieci. W naszej szkole każdy z Was niezależnie od tego, czy jesteście osobą dorosłą, czy dzieckiem, może liczyć na profesjonalnie prowadzone kursy edukacyjne. Kształcimy w zakresie języków obcych, języka polskiego, matematyki oraz szeregu innych przedmiotów szkolnych.

  Data dodania: 29 09 2017 · szczegóły wpisu »
 • Bezpłatne szkolenia marketingowe dla każdego w Warszawie »

  Jako Fundacja AVENHANSEN swoją ofertą chcielibyśmy zainteresować wszystkie osoby, które intryguje administracja publiczna czy szeroko rozumiany biznes. Każdej zainteresowanej osobie gwarantujemy cały szereg szkoleń biznesowych i nie tylko, które prowadzone są przez najlepszych specjalistów w branży. To najlepsza gwarancja nauki na najwyższym poziomie.

  Data dodania: 19 09 2017 · szczegóły wpisu »
 • Zajęcia muzyczne dla dzieci Kraków - likekonik.pl »

  Jeśli wybierzecie naszą klubokawiarnię LikeKonik możecie liczyć na to, że uda się miło spędzić czas w ciekawie przygotowanych wnętrzach. Nasza klubokawiarnia to takie miejsce, gdzie postawiliśmy sobie za cel organizowanie miejsca zarówno dla dużych i małych, gdzie każdy będzie miał okazję dobrze się czuć, miło spędzić czas. Można u nas również zająć się organizacją przyjęcia urodzinowego dla dziecka co powinno być świetną propozycją.

  Data dodania: 14 08 2017 · szczegóły wpisu »
 • Nauka rysunku Warszawa - totuwarszawa.pl »

  W Warszawie przy ul. Lwowskiej 11/1 mieści się Szkoła Rysunku i Malarstwa. Uczymy i doszkalamy osoby, które swoją przyszłość związały z tym zajęciem. Podpowiemy Ci nad czym musisz popracować, wskażemy Twoje zalety i powiemy w którym kierunku powinieneś pójść. Zainspirujemy Cię i poprowadzimy Twoją karierę. Nasi absolwenci dostają się na najlepsze uczelnie w tym ASP. Jeżeli chcesz spróbować swoich sił w kursie rysunku i malarstwa - sprawdź Totuwarszawa.pl i zacznij się rozwijać.

  Data dodania: 22 07 2017 · szczegóły wpisu »
 • Muzyka - digitalo.pl »

  W ramach oferty naszej firmy jesteśmy w stanie zapewnić profesjonalne oraz kompleksowe usługi dotyczące sprzedaży wysokiej jakości wyrobów z rynku między innymi artykułów papierniczych i biurowych. Jednocześnie posiadamy w naszej ofercie w sklepie internetowym również książki, które dostępne są w ramach różnych kategorii tematycznych. Naszym klientom gwarantujemy również bardzo wygodne zakupy oraz krótkie terminy realizowania zamówień.

  Data dodania: 21 07 2017 · szczegóły wpisu »
 • Eduo »

  Mechanika, budownictwo, termodynamika.. kilka kategorii korepetycji, które proponuje Eduo. Szeroki wachlarz usług jest efektem bogatego doświadczenia, którego dowodem jest grono zadowolonych klientów. Każdy nasz klient jest priorytetem, dlatego też proponowane przez nas usługi są gwarancją skuteczności, ale także miłej i życzliwej atmosfery. Korepetycje online to same zalety. Nie tracisz czasu i pieniędzy na dojazdy. Wystarczy dostęp do Internetu.

  Data dodania: 21 07 2017 · szczegóły wpisu »
 • Kurs bhp Lublin - www.pietrzyk-bhp.com »

  Firma ''Pietrzyk'' Kancelaria Prawa Pracy i BHP, której siedziba znajduje się w Lublinie, specjalizuje się m.in. w szkoleniach BHP i nadzorze BHP. Pracują u nas tylko świetnie wyedukowani instruktorzy, którzy umożliwiają zapewnienie świetnej jakości proponowanych czynności. Działamy na rynku od długiego czasu. Zapewniamy klientom kompletną pomoc oraz przeszkolenie w pełnym zakresie BHP. Oferujemy personalne dostosowanie zakresu oferty do określonych przez kontrahentów potrzeb. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kooperacji.

  Data dodania: 12 07 2017 · szczegóły wpisu »
 • Kurs pierwszej pomocy Warszawa - http://medykszkolenia.pl/kurs- pierwszej-pomocy-warszawa/ »

  Chcielibyśmy zaprosić na stronę internetową Medyk Szkolenia wszystkich tych, którzy są zainteresowani szkoleniami z pierwszej pomocy. Oferta jest skierowana do firm, przedsiębiorstw, szkół nauczania jazdy i zwykłych szkół - podstawowych, gimnazjalnych, średnich. Godne uwagi są również warsztaty medyczne dla rodziców i szkolenia indywidualne z pomocy przedmedycznej. Naprawdę warto!

  Data dodania: 06 07 2017 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła językowa Warszawa - http://britishschool.pl/warszawa-wola-centrum/ »

  British School to szkoła językowa. Przyjmujemy uczniów w Warszawie (Wola). Zapewniamy kursy konwersacyjne w języku angielskim. Uczymy języka niemieckiego, hiszpańskiego, rosyjskiego oraz włoskiego, także przy wykorzystaniu interaktywnych metod (platforma e – learningowa do dyspozycji kursantów). Chętnie przygotujemy Państwa do popularnych egzaminów językowych.

  Data dodania: 06 07 2017 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Edukacja i nauka

Edukacja i nauka - nowa podkategoria:

Nazwa:
Przeładuj token
Token: