Wysokość Użytkowa - długość, rozpiętość

Budownictwo przemysłowe - firma budowlana UniProjekt (Warszawa, ul. Węgierska). Zaopatrujemy odbiorców w lekkie konstrukcje stalowe, służące do budowy takich obiektów jak: magazy, hipermarkety, sportowe hale stalowe (też ocieplenie hal) - pełny zakres usług. Pomoc w zakresie pozyskiwania środków z funduszy unijnych - przygotowanie biznes planu, przeprowadzenie analiz i badań. Poznaj ceny i wypełnij formularz - podaj długość, rozpiętość i jaka ma być wysokość użytkowa. Realizujemy inwestycję w całości - pilnowanie udzielonych gwarancji, uczestniczenie w przeglądach, adaptacje istniejących budynków. Przygotowujemy realizację inwestycji, usługi projektowe, raporty ochrony środowiska, projektowanie i budowa hal. U nas jest solidnie - Jesteśmy konkurencyjni, minimalizujemy zbędną kubaturę konstrukcyjną. Zatrudniamy doświadczonych projektantów i wykonawców.

Szczegóły strony www.uniprojekt.pl:

Podlinkuj stronę www.uniprojekt.pl:

Wysokość Użytkowa - długość, rozpiętość

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 62 Odwiedziny googlebot 96

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Projekty domów wielorodzinnych i jednorodzinnych w Horyzont »

  Specjalizujemy się w projektowaniu domów spełniających wymagania różnych klientów. Posiadamy szeroką gamę autorskich projektów domów, na bieżąco uzupełnianych nowymi, interesującymi propozycjami. Wśród ponad 300 różnych projektów, które mogą zostać zmodyfikowane i dopasowane do wymagań klienta, posiadamy zarówno domy jednorodzinne, jak i wielorodzinne, z piwnicami i bez, a także wyposażonymi w rozwiązania energooszczędne.

  Data dodania: 22 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Energooszczędność, izolacje, nowoczesne projekty… »

  Są tematy, które w budownictwie są zawsze na czasie. Do takich gorących tematów należą między innymi: energooszczędność, ekologia, bezpieczeństwo. Te i inne najbardziej aktualne kwestie poruszają specjaliści związani z biurem projektowym Horyzont – na ciekawym blogu napisanym przystępnym językiem i ciągle aktualizowanym. Gorące tematy: domy energooszczędne, nowoczesne projektowanie, ekologia, zwiększanie bezpieczeństwa w domu, zajmują tutaj najwięcej miejsca.

  Data dodania: 30 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • IBERYS DESIGN S.C. zieleń we wnętrzach warszawa »

  Z wielką przyjemnością przedstawiamy Państwu firmę Iberys Design z Warszawy. Zajmujemy się usługami połączonymi z planowaniem, zagospodarowaniem i pielęgnacją terenów zieleni i roślin we wnętrzach. przeprowadzamy stałe serwisy pielęgnacyjne lub serwisy jednorazowe np. jesienne prace porządkowe w ogrodach. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych. Praktyka i fachowość w zawodzie zezwala nam nie tylko oferować wysoki standard usług, ale także daje uniwersalność i otwarcie na nowe pomysły. Naszą pracę wykonujemy w sposób fachowy i szybki, czego dowodem jest coraz większa grupa zadowolonych nabywców. Więcej informacji o firmie mieszczą się na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 19 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • PHU ADVISER. Poznań nawadnianie ogrodów »

  W trosce o właściwe nawodnienie roślin powstała ponad dwadzieścia lat temu w Poznaniu firma Adviser. Planowane tudzież instalowane przez naszą załogę specjalistyczne układy nawadniania i płynnego nawożenia mają na celu jak najmniejszą ingerencję w otoczenie. Nasza propozycja zawiera również towary rozprowadzające bezpośrednio wodę, czyli zraszacze, mikrozraszacze, w dodatku zbiorniki wodne oraz rurociągi przesyłowe. Indywidualne nastawienie do każdego klienta owocuje wspaniałą kooperacją czy pożądanymi efektami. W celu zasięgnięcia szerszych wiadomości zapraszamy na naszą witrynę internetową.

  Data dodania: 09 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • AUTORSKA PRACOWNIA PROJEKTOWA DESCON oceny nośności balkonów »

  Autorska Pracownia Projektowa Konstrukcji Budowlanych DESCON jest cenioną pracownią planistyczną działającą na polskim rynku od 1989 roku. Prócz prac inżynieryjnych firma DESCON zajmuje się badaniami, wyceną oraz projektami napraw budynków istniejących. Prowadzimy również konsultacje techniczne i value engineering dla planowanych i wykonywanych inwestycji. Opracowujemy okoliczności modernizacji czy też rozbudowy obiektów istniejących. Dodatkowo poprzez cały okres realizacji projektowanych obiektów prowadzimy ciągłe czy też cykliczne nadzory autorskie. Posiadamy wieloletnie praktyki oraz uznanie wśród firm partnerskich oraz klientów. Szerzej na stronie internetowej.

  Data dodania: 10 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Menard Polska Sp. z o.o. współczynnik winklera »

  Menard Polska Sp. z o.o. to biznes z długoletnią tradycją i doświadczeniem w utwardzaniu i umacnianiu podłoża pod prace budowlane. Menard Polska Sp. z o.o. to aż 40 lat doświadczenia na rynku globalnym, które przekładane jest obecnie na optymalizację czasu pracy, a także cen zaświadczanych usług. Wysokiej klasy kadra zawodowców pracujących w firmie Menard Polska Sp. z o.o. to inżynierowie najlepszych uczelni a także doświadczeni praktycy. Przedsiębiorstwo dysponuje nowoczesny park mechaniczny, który wpływa na komfort i czas pracy, co istotnie przyspiesza inwestycje. Wszelkie informacje na temat naszych działań pozostały opisane na stronie WWW naszej firmy.

  Data dodania: 22 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • FPUH MALORZ domy szkieletowe małopolskie »

  Zapraszamy do zapoznania się z ciekawą propozycją firmy Malorz Home. Już od 20 lat zajmujemy się wytwarzaniem oraz wykonawstwem domów z drewna. Tradycja naszej firmy wywodzi się z Podhala, przeto posiadamy w swojej propozycji zarówno innowacyjne, jak i tradycyjne, góralskie wzornictwo. Proponujemy Państwu budowę domów, domków letniskowych, restauracji, stajni oraz placów zabaw. Pracujemy na najlepszych materiałach. Nasze wieloletnie doświadczenie oraz wysoce wykwalifikowana kadra pracowników są gwarancją wysokiej próby usług. Pełna oferta naszej firmy znajduje się na stronie internetowej, zapraszamy!

  Data dodania: 08 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Architekci - projektydomow.com.pl »

  ArchDesign jest biurem architektonicznym działającym w Warszawie. Biuro zajmuje się między innymi profesjonalną adaptacją do potrzeb konkretnych klientów projektów gotowych oraz przygotowywaniem wizualizacji architektonicznych. Ponadto, ArchDesign specjalizuje się w doradztwie inwestycyjnym oraz jest w stanie wystawić świadectwo charakterystyki energetycznej budynku. Na stronie internetowej biura zamieszczane są bardzo cenne porady architektoniczne.

  Data dodania: 24 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Ekskluzywne apartamenty Antracita - www.antracita.pl »

  Antracita to atrakcyjne apartamenty w dawnym Grodzie Kraka, charakteryzujące się wymarzoną lokalizacją oraz innowacyjnymi rozwiązaniami technicznymi. Apartamenty są zlokalizowane w 2 apartamentowcach w otoczeniu Błoń krakowskich, w dzielnicy Zwierzyniec. Do zalet ekskluzywnych apartamentów należy duży wybór metraży, przestronność, a także wideodomofon, klimatyzacja i wiele więcej nowoczesnych rozwiązań, zapewniających komfort i bezpieczeństwo. Za realizację odpowiedzialny jest krakowski deweloper Proxima-Service, za projekt natomiast biuro K. Ingarden, J. Ewý – Architekci.

  Data dodania: 20 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Rolety Warszawa - Ozdabiamy Okna »

  Firma OzdabiamyOkna zajmuje się sprzedażą, montażem oraz serwisem dekoracji i osłon okiennych takich jak rolety, żaluzje, plisy, verticale i wiele innych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz zrozumieniu potrzeb klienta, wypracowaliśmy sobie reputację firmy, kreatywnej, solidnej, utrzymującej dobre relacje z klientami. Działamy na terenie całej Warszawy i okolic.

  Data dodania: 09 02 2017 · szczegóły wpisu »