Windykacja długów Podkategoria: Windykacja długów

1 · 2 · następna strona »
 • Adwokat Mielec, Sprawy Karne, Rozwody, Odszkodowania, Porady Prawne »

  Adwokat Marta Dolot prowadzi sprawy ze wszelkich dziedzin prawa w tym sprawy karne (obrońca pełnomocnik w postępowaniu przygotowawczym i sądowym), cywilne (rozwody, spadki, alimenty, odszkodowania), gospodarcze (rejestracja spółek, kompleksowa obsługa prawna podmiotów gospodarczych, sprawy o zapłatę) jak również sprawy z zakresu prawa pracy i administracyjnego.
  Należy przy tym wskazać iż Adwokat Marta Dolot posiada uprawnienia zarządcy nieruchomości - co też gwarantuje iż zlecone sprawy cywilne a w szczególności gruntowe prowadzone będą z najwyższym profesjonalizmem.
  Czynności wykonywane przez mecenas Martę Dolot polegają między innymi na reprezentowaniu stron przed Sądami, organami administracji i innymi instytucjami, sporządzaniu pozwów, środków zaskarżenia, umów.
  Kancelaria Adwokacka znajduje się w Mielcu na ul. Krótkiej 1 a filia Kancelarii znajduje się w Rzeszowie na ul. Ks. Jałowego 29. Zapraszam do kontaktu jak również odwiedzenia strony www.adwokatdolot.com.pl
  Tel. 602 289 833
  adw. Marta Dolot.

  Data dodania: 29 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • restrukturyzacja kredytów »

  Klinika oddłużeniowa antywindykacja.net to firma z wieloletnim doświadczeniem w branży oddłużania firm i osób fizycznych. Dzięki naszym profesjonalnym rozwiązaniom dla zadłużonych zrestrukturyzujemy wysokość twoich rat kredytowych i obniżymy je nawet o 50 %. Męczy cię windykacja bankowa ? Dzięki naszym rozwiązaniom antywindykacyjnym będziesz mógł spać spokojnie. Masz problemy w bik ? Nasi specjaliści wyczyszczą je dla Ciebie a ty na nowo będziesz mógł cieszyć się dostępem do usług finansowych. Koniecznie odwiedź naszą stronę internetową dostępną w sieci pod adresem antywindykacja.net

  Data dodania: 06 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Firma Windykacyjna »

  Firma windykacyjna Drabik Inkaso – to nowoczesna firma zajmująca się obrotem wierzytelności oraz działaniami z zakresu windykacji długów. Polecamy skorzystanie z naszych usług zarówno firmom, instytucjom, jak i odbiorcom indywidualnym. Podejmujemy się windykowania drobnych kwot, ale także wierzytelności masowych. Nasza oferta dostosowana jest od potrzeb rynkowych, dlatego też już dziś zapraszamy do zapoznania się z ofertą! Podejmujemy się każdego typu negocjacji, także tych trudnych oraz trwających przez dłuższy czas.

  Data dodania: 03 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Radca prawny Warszawa »

  Strona kancelarii radcy prawnego zawiera informację o zakresie usług prawnych świadczonych klientom kancelarii. Zaliczamy do nich napisanie pozwu, apelacji, sporządzenie umowy, porady prawne, reprezentowanie w sądzie, windykacja. Uzyskasz informacje o wynagrodzeniu radcy prawnego, które jest ustalane zawsze indywidualnie z klientem. Na stronie dostępne są ciekawe porady i aktualności prawne. W zakładce kontakt podane są dane adresowe kancelarii, telefon do radcy prawnego oraz mapa jak do nas trafić.

  Data dodania: 28 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Firma windykacyjna »

  Vindmaster.pl jest platformą elektronicznej windykacji. Stworzoną po to, by ułatwić wierzycielom odzysk swoich należności na każdym etapie postępowania windykacyjnego.
  Właścicielem platformy jest firma windykacyjna Vindmaster Sp. z o.o. z siedzibą w Tychach, która dzięki możliwościom e-platformy działa na terenie całego kraju.

  Data dodania: 19 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Pactum.net.pl Wykup długów Warszawa »

  Zastanawiasz się czy firmy windykacyjne w Warszawie pomogą Ci odzyskać pieniądze od Twojego dłużnika? Nasza kancelaria prawna w Warszawie z pewnością Ci pomoże.

  Nasze działania są nowoczesne i skuteczne, co zapewnia szybkie odzyskanie należności. Poza odzyskiwaniem wierzytelności oferujemy kompleksową obsługę prawną dla osób indywidualnych oraz małych i dużych firm. Naszym Klientom zapewniamy bezpieczną i profesjonalną pomoc na najwyższym poziomie.

  Przeglądając oferty kancelarii prawnych w Warszawie, sprawdź naszą ofertę na pactum.net.pl, gdzie znajdziesz wiele informacji o tym, czym się zajmujemy.

  Nasze atuty:


  Posiadamy wiele referencji,
  Mamy ponad 15 lat doświadczenia,
  Prowadzimy szkolenia z zakresu windykacji


  Skorzystaj z usług Kancelarii Prawnej Pactum już dziś.

  Data dodania: 27 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Windykacja »

  Poradnik windykacyjny dla przedsiębiorców i dla osób prywatnych pomocny w samodzielnej lub zleconej windykacji. Praktyczne porady w przedmiocie windykacji pozasądowej z wykorzystaniem dostępnych narzędzi. Sądowe postępowania o zapłatę - praktyczne przypadki. Specyfika, możliwości i ograniczenia komorniczych egzekucji.

  Data dodania: 15 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Windykacja »

  Firma Windykacyjna Wektor Inkaso, zajmuje się kompleksową obsługą windykacja i prawna. Świadczy usługi dla osób fizycznych, oraz firm i przedsiębiorstw, zapewniając skuteczną pomoc w odzyskaniu wierzytelności. Prowadzimy sprawy na każdym etapie postępowania, polubownym, przed sądowym, w postępowaniu sądowym, komorniczym, nie skutecznie windykowanym, jak również umorzonym przez komornika. Firma windykacyjna Wektor zapewnia nie standardowe procedury windykacyjne które zapewniają dużą skuteczność w odzyskaniu Państwa pieniędzy od dłużnika.Siedzibą firmy jest windykacja Warszawa, i w Warszawie skupia się większość prowadzonych przez nas spraw windykacyjnych.

  Data dodania: 31 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Firma windykacyjna »

  Strona www, której założycielem jest firma windykacyjna, zawiera wiadomości o działalności polegającej na odzyskiwaniu zobowiązań pieniężnych. Na stronie zostały opublikowane z detalami oferowane przez spółkę usługi, między innymi takie jak: windykacja sądowa, wsparcie w postępowaniu egzekucyjnym czy monitoring należności. Na stronie znaleźć można również dane kontaktowe spółki. Ostatnio, gdy coraz więcej uczestników rynku nie reguluje w terminie swoich faktur, firma windykacyjna wydaje się być odpowiednim wyjściem.

  Data dodania: 06 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Firma Windykacyjna »

  Każda działalność pragnie mieć pewność, że otrzyma pieniądze za wykonanie określonej usługi. Problem pojawia się wtedy, gdy w grę wchodzi na przykład firma windykacyjna. Potencjalny klient, chcąc skorzystać z takiej oferty, nie chce od razu płacić całej kwoty, gdyż nie ma pewności, czy sprawa zostanie szybko i właściwie rozwiązana. Co więc zrobić w zaistniałej sytuacji? Otóż w takich okolicznościach najlepszym wyjściem będzie zaliczka. Klient wpłaci część kwoty, a gdy spór zostanie zakończony, a sprawiedliwość wymierzona, to wpłaci resztę pieniędzy.

  Data dodania: 01 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Windykacja »

  Firma windykacyjna WINDYKACJA świadczy kompleksowe usługi w zakresie odzyskiwania długów oraz zabezpieczania Klientów przed ich powstawaniem. Spółka działa od 2002 i prowadzi postępowania sądowe oraz interwencje terenowe na terenie całego kraju. Windykacja należności na trzech etapach z wykorzystaniem wszystkich dostępnych środków windykacyjnych. Pieczęć prewencyjna firmy Windykacja Sp. z o.o. jest skutecznym środkiem dyscyplinującym kontrahentów do dotrzymywania terminów płatności wystawianych faktur.

  Data dodania: 05 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Firma windykacyjna »

  Firma windykacyjna Foxberg gwarantuje profesjonalną i owocną windykację należności wraz z szeregiem usług pokrewnych takich jak sprzedaż wierzytelności czy faktoring. Jeżeli znalazłeś się w niewygodniej sytuacji, zapytaj o radę doradców firmy Foxberg, którzy dzięki wiedzy z obszaru ekonomii, prawa i zarządzania oraz wieloletniemu doświadczeniu w branży umiejętnie zajmą się Twoim problemem. Wśród naszych propozycji jest również giełda wierzytelności wraz z możliwością dokonania zakupu akcji dłużników z całej Polski. Po szczegóły zapraszamy na stronę internetową Foxberg, windykacja należności to nasza specjalność.

  Data dodania: 26 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Windykacja w Polsce, Windykacja, Windykacja Gliwice - windykacjapolska.org »

  To co często cechuje taką branżę jak windykacja to często wysokiej jakości usługi prawne. W dzisiejszych czasach windykacja w Polsce jest tak szeroko rozwinięta. Iż praktycznie w każdej takiej firmie znajdziemy osobę, która będzie posiadała doświadczenie z zakresu prawa. To konieczne, aby windykacja Gliwice była skuteczna, gdyż właściwe poznanie podstaw prawnych, jest z jedną kluczowych decyzji do sprawnego przeprowadzenia całego procesu.

  Data dodania: 07 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Detektywistyczne Wrocław - mipol-detektywi.pl »

  Oferujemy profesjonalne usługi detektywistyczne na terenie całego kraju. Oferta naszego biura to dobra opcja dla wszystkich tych, którzy szukają skutecznej i szybkiej pomocy w rozwiązaniu różnych spraw.

  Nasza agencja oferuje usługi detektywistyczne dla firm oraz usługi dla osób prywatnych

  W naszych działaniach detektywistycznych łączymy wiedzę praktyczną, doświadczenie i pasję, dzięki którym jesteśmy w stanie rzetelne i w pełni profesjonalnie wykonać każde powierzone nam przez Państwa zlecenie i dzięki temu stać się godnym zaufania partnerem nie tylko dla Klientów biznesowych, ale też dla Klientów indywidualnych.

  Biuro detektywistyczne Wrocław służy wsparciem i pomocą przy rozwiązywaniu wszelkiego rodzaju problemów. Wszystkim naszym Klientom, zarówno tym indywidualnym jak i biznesowym, gwarantujemy skuteczność w działaniu, pełne zaangażowanie i rozwiązanie problemów w możliwie najkrótszym czasie.

  Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony i zapoznania się z pełną ofertą naszego biura OFERTA MIPOL DETEKTYWI

  Data dodania: 27 04 2018 · szczegóły wpisu »
 • SŁAWOMIR JAWORSKI postępowania komornicze bydgoszcz »

  Pośrednictwem między Wierzycielem a Dłużnikiem zajmuje się bydgoska Kancelaria Komornicza z Komornikiem Sądowym mgrem Sławomirem Jaworskim. Jednostka działa przy Sadzie Rejonowym w Bydgoszczy a ma możność analizowania wniosków o przewodzenie postępowania egzekucyjnego nadesłanych z dowolnego miejsca kraju. Zgodnie z art. 8 ust. 5 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o komornikach sądowych i egzekucji, wyimkiem są sprawy o egzekucję nieruchomości. Komornik podejmuje Interesantów we wtorki od 12:00 aż do 16:00, w pozostałe dni robocze ewentualny jest kontakt e-mailowy albo telefoniczny. Wspomagające informacje zamieszczono na stronie internetowej.

  Data dodania: 27 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Windykacja przez internet »

  Internet w dzisiejszych czasach oferuje mnóstwo możliwości, w tym windykację dzięki systemowi Ewindykator, który - do końca 2013 roku - można testować całkowicie za darmo.

  Funkcjonalności systemu zostały opisane tutaj i świetnie ukazują wachlarz możliwości Ewindykatora, który działa zarówno w Polsce jak i Wielkiej Brytanii.

  Nie zwlekaj tylko jeszcze dziś sprawdź jak znacznie ułatwia życie system Ewindykator - internetowa windykacja

  Data dodania: 17 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • JANUSZ BAŃBURA licytacje komornicze »

  Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Kępna Janusz Bańbura udziela informacji na temat przeprowadzanych licytacji ruchomości i nieruchomości z zakresu swojego rejonu, a też pracy kancelarii komorniczej określonej ustawą. Aktywność kancelarii otacza określony obręb, lecz w określonych sytuacjach wierzyciel ma prawo wyboru komornika na terenie całej Rzeczypospolitej Polskiej. Aukcje prowadzone przez kancelarię komorniczą obejmują nieruchomości, czyli lokale, mieszkania, działki oraz ruchomości, czyli sprzęty, samochody i wszelkie mienie. Wszystkie szczegółowe informacje znajdą Państwo na stronie.

  Data dodania: 05 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Windykacja Łódź »

  Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z zasięgiem pomocy którą świadczy nasz radca prawny Łódź. Nasza kancelaria prawna dogadza wstawiennictwem również dla interesantów pojedynczych oraz dodatkowo firm. Prowadzimy pomoc ustawową w obrębie zorganizowania odszkodowania Łódź, kodeksu rodzinnego, spadkowego, pracy. Oferujemy dodatkowo takie posługi jak na przykład windykacja Łódź ale i prowadzimy wypadki z obszaru zamówień publicznych. Ogromna wiedza naukowa plus praktyka zezwalają w biegły sposób podejść do problemów naszych interesantów. Zależy nam na ich zupełnej satysfakcji oraz dodatkowo zadowoleniu. Nasz prawnik Łódź do wszelkiej kwestii podchodzi w sposób indywidualny przystosowując rozwiązanie do pragnień i wyczekiwań. Czekamy na kontakt, ochoczo odpowiemy na wątpliwości oraz niepewności.

  Data dodania: 30 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • KOMORNIK SĄDOWY PRZY SR W BRODNICY JAROSŁAW GARDOCKI komornik sądowy toruń »

  Chcemy przedstawić Ci ofertę jednej z Kancelarii Komorniczych, znajdującej się przy Sądzie Rejonowym w Brodnicy, obejmującej swoim działaniem obszar Rzeczypospolitej. Pracownicy tej kancelarii podejmują się każdych powierzonych jej egzekucji, zawsze realizując je w pełni pomyślnie. Lokalizują mienie dłużnika, zajmują je a następnie sprzedają. Posiadają wysokie kwalifikacje i długoletnie doświadczenie, dzięki czemu są w stanie zrealizować każde zlecenie, osiągając sukces. Jeśli jesteś zainteresowany tą ofertą, zobacz koniecznie stronę internetową Kancelarii,na której odnajdziesz więcej szczegółowych informacji odnośnie jej działalności a także wiele ważnych dokumentów do wydruku:

  Data dodania: 19 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Finance Fluence »

  Jeżeli prowadzą Państwo firmę mają dłużników, jacy od dłuższego okresu nie spłacają należności, mogą Państwo skierować się o wsparcie do nas. Zdołamy wysunąć propozycję dwie odmiany, ewentualnie przejęcie długów albo wsparcie w jego odebraniu. W drugim przypadku zapewnimy Państwu prędko odzyskać płynność płatniczą, zaniechać niebezpieczeństwo połączone z postępowaniem komorniczym. Całokształt jest zaprojektowane prawnie, adekwatnie z nowymi metodami. W razie pytań prosimy o kontakt, całokształt odnajduje się na stronicy www.fluence.com.pl.

  Data dodania: 26 06 2014 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Windykacja długów

Windykacja długów - nowa strona:

Adres: