Wdrożenia systemów B2C - siriuspro.pl

Nasza firma działa w branży e-marketingu od dłuższego czasu. Specjalizujemy się w kilku dziedzinach – jest to pozycjonowanie, tworzenie i wdrażanie stron internetowych, profesjonalne szkolenia SEO. Nasze usługi są zoptymalizowane pod kątem wymagań klienta, aktualnych trendów i oczekiwań internautów. Najciekawsze szkolenia SEO dla każdego – poznaj skuteczne techniki pozycjonowania. Zapraszamy.

Szczegóły strony siriuspro.pl:

Podlinkuj stronę siriuspro.pl:

Wdrożenia systemów B2C - siriuspro.pl

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 4 Odwiedziny googlebot 3

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • FireSafety »

  Usługi Przeciwpożarowe - FireSafety. Kompleksowa obsługa firm w ramach usług przeciwpożarowych. Stworzenie zgodnej z przepisami instrukcji przeciwpożarowej, prowadzenie ciekawych szkoleń przeciwpożarowych to tylko drobny zakres proponowanych przez nas usług. Pamiętaj! instrukcja bezpieczeństwa pożarowego oraz szkolenie przeciwpożarowe mogą wykonywać tylko osoby posiadające uprawnienia - tak jak jest to w naszym przypadku. Zaufaj nam i powierz swoje bezpieczeństwo fachowcom z tej branży. U nas świadczą usługi tylko specjaliści ds. inżynierii bezpieczeństwa pożarowego. Zapraszamy wszystkich do współpracy. Naszą ofertę znajdą Państwo na stronie internetowej www.firesafety.pl.

  Data dodania: 27 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Interim Management »

  Zainteresowało cię zarządzanie przedsiębiorstwem a nie masz o tym pojęcia? Nasza firma pomoże każdej zainteresowanej mającej taki problem. Proponujemy kursy z zakresu zarządzania. Nasze kursy dadzą każdemu zapoznać się z metodami zarządzania, które są niezbędne w działalności. Wszystkie nasze kursy zapewnią Państwu wiedzę niezbędną by móc zarządzać przedsiębiorstwem. To przyczyni się do konkretnego zarządzania przedsiębiorstwem oraz do uzyskania przez przedsiębiorstwo poważnej pozycji na rynku.

  Data dodania: 27 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Firma szkoleniowa »

  Wiele firm oferuje szkolenia biznesowe. Jaką firmę warto wybrać? Swoich pracowników możemy wysłać na szkolenia otwarte, albo przeprowadzać je w siedzibie firmy w formie szkolenia zamkniętego. Głównym czynnikiem przy wyborze szkolenia jest jego typ - dla kogo w firmie mają być dedykowane. Tematyka szkoleń jest bardzo bogata - od szkoleń związanych ze sprzedażą jak: telemarketing, finalizacja sprzedaży czy sprzedaż B2B poprzez szkolenia managerskie, zwiększające kompetencje kierownicze np: zarządzanie zespołem, rozwiązywanie konfliktów, recognition, coaching albo szkolenia dla kard HR. Czym więc sugerować się przy wyborze firmy szkoleniowej? Zdecydowanie doświadczeniem, renomą i jakością szkoleń. Sprawdź jakość naszej firmy - setki zadowolonych klientów, tysiące zrealizowanych godzin szkoleniowych.

  Data dodania: 17 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • http://www.namazurach.salekonferencyjne.pl/ »

  Poprawienie zysków przedsiębiorstwa osiągniemy podnosząc kwalifikacje pracowników i dbając o ich integrację. Mamy możliwość przeprowadzać je w pomieszczeniach firmy, ale o wiele efektywniejsze i wyżej cenione przez personel będą te, odbywające się w niebanalnych obiektach. Właściwie wyposażone sale konferencyjne na przykład na Mazurach, to doskonałe lokum na szkolenie połączone z wypoczynkiem pracowników. Na stronie www.namazurach.salekonferencyjne.pl odnajdziemy wiele ofert lokali idealnych na konferencje.

  Data dodania: 08 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Szkoleń »

  Oferta naszej firmy dotyczy wynajmu sal szkoleniowych na terenie Krakowa. Nasza firma działa na polskim rynku już od 2006 roku. Posiadamy doświadczenie zarówno w zakresie organizowania szkoleń jak też przy wynajmowaniu sal. W ten sposób jesteśmy w stanie zapewnić doskonale przygotowane do szkoleń, rekrutacji sale. Dysponujemy salami na 30 osób, dla których przygotowany jest sprzęt komputerowy do wykorzystywania w trakcie szkoleń.

  Data dodania: 09 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Www.discoverteam.pl/ »

  Od przeszło 18 lat w naszej firmie Discover Team jesteśmy skupieni na tym, aby oferować klientom kompleksowe szkolenia i gry biznesowe. Naszym głównym celem jest w szczególności poprawa efektywności pracy pracowników poprzez wzmocnienie i integrację zespołu. Szkolenia i gry w naszym wykonaniu to bardzo dobra inwestycja w przyszłość firmy – skupiają się głównie na umiejętnościach miękkich, ale poprzez nie potrafią zauważalnie poprawić wyniki w biznesie. Zapraszamy do Discover Team!

  Data dodania: 03 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Akademia Sokrates »

  Niezależnie od tego czy chcemy się rozwijać to w wielu przypadkach nie mamy w ogóle wyboru, ponieważ decydować będą za nas nasi pracodawcy. Właśnie akademia Sokrates, która oferuje kursy rozwoju skierowane do firm ma w tym zakresie wiele do zaproponowania. Pracują tam doświadczeni trenerzy, którzy mogą nam podpowiedzieć w jaki sposób kierować swoim życiem, by skutecznie się rozwijać i korzystać z możliwości jakie mamy, by czuć się lepiej.

  Data dodania: 26 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Okresowe szkolenia bhp online - i-szkoleniabhp.pl »

  Od kilku lat działamy na rynku jako i-szkolenia BHP i gwarantujemy klientom wysokiej jakości wiedzę BHP podawaną online. Jeśli Ty również jesteś zainteresowany tego rodzaju szkoleniem, to nie zwlekaj, ale jak najszybciej zapoznaj się z wszystkimi propozycjami na naszej stronie www lub zadzwoń pod podany numer telefonu.

  Data dodania: 16 05 2017 · szczegóły wpisu »
 • Better Flow – Kursy i Szkolenia NLP »

  Nasze szkolenia integrują wiedzę psychologiczną, wiedzę z zakresu zarządzania i doświadczenia jakie każdy z nas zdobył prowadząc firmy bądź wspierając menedżerów i właścicieli jako trenerzy konsultanci i coachowie.
  Czytamy najnowsze badania na temat szkoleń i rozwiązań publikowane w prestiżowych czasopismach. Inspirujemy się nimi i przekładamy na praktykę. Obudowujemy użytecznymi technikami wywodzącymi się z NLP lub podejścia poznawczego.

  Data dodania: 01 06 2017 · szczegóły wpisu »
 • Certyfikaty - obac.com.pl »

  Od 1997 roku OBAC wiedzie prym na rynku wśród firm certyfikujących. Specjalizuje się także w poziomie nienaruszalności bezpieczeństwa (SIL). Firma OBAC w ramach Akademii OBAC organizuje szkolenia uzupełniające przeznaczone dla kadr zarządzających, jak i pracowników różnych sektorów.

  Data dodania: 28 08 2017 · szczegóły wpisu »