Usługi tłumaczeniowe Podkategoria: Usługi tłumaczeniowe

 • Tłumacz niemiecki »

  Od zawsze kładziemy nacisk na na jakość tłumaczeń oraz ich terminowość. Dlatego jedynie rzetelny tłumacz niemieckiego ma szansę na podjęcie współpracy z naszym biurem tłumaczeń. Zgodne z polityką naszego przedsiębiorstwa jest to, żeby oferowane przez profesjonalny zespół tłumaczy tanie usługi tłumaczeniowe pozostawały - jako się już rzekło - na najwyższym poziomie i językowym, i merytorycznym. Temu dojrzałemu podejściu zawdzięczamy, iż klienci, poszukujący niedrogich, jednakże wysokojakościowych tłumaczeń, regularnie do nas powracają. Poza tłumaczem niemieckiego współpracują z nami także tłumacze koreańskiego, włoskiego, japońskiego, węgierskiego, gruzińskiego, angielskiego (i to zarówno ang. amerykańskiego, jak i ang. brytyjskiego), tureckiego, arabskiego, albańskiego, bośniackiego itd. Usługi tłumaczeniowe świadczymy dla wszystkich większych i mniejszych miast w Polsce (oraz za granicą): na przykład dla Kielc, Kleszczeli, Rzeszowa, Fromborka, Krakowa, Tarnowa, Annopola, Rumi, Głogówka, Ząbkowic Śląskich, Sopotu etc. Zapraszamy do przyjrzenia się zarówno naszym cenom, jak i oferowanym przez TRANS-LING usługom tłumaczeniowym. Wygodnie i bez wychodzenia z domu każdy może zamówić tłumaczenie przez internet.

  Bo nieobce są nam języki obce!

  Data dodania: 14 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Włoski - tłumaczenia ustne i pisemne Katowice »

  mgr Henryk Machnik to profesjonalny tłumacz języka włoskiego pracujący w Katowicach, wpisany do rejestru tłumaczy technicznych Naczelnej Organizacji Technicznej w Warszawie. Od ponad dwudziestu lat świadczy on usługi tłumaczeniowe firmom polskim i włoskim. Specjalizuje się w tłumaczeniach pisemnych o bardzo dużym stopniu trudności. Przetłumaczył już kilkaset instrukcji obsługi i użytkowania maszyn i urządzeń, DTR, norm, warunków technicznych, sprawozdań z badań itp. Wykonuje też tłumaczenia ustne w całej Polsce i we Włoszech, podczas rozmów handlowych i instalacji maszyn, urządzeń i kompletnych linii produkcyjnych. Wystawia faktury VAT

  Data dodania: 16 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Tax Books Wrocław - profesjonalne usługi księgowe »

  Biuro rachunkowe, księgowe Tax Books we Wrocławiu świadczy szeroko rozumiane usługi outsourcingu z zakresu prowadzenia księgowości dla firm o różnym profilu działalności. Świadczymy usługi wysokiej jakości, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi. Nasza kancelaria podatkowa nie ogranicza się do działalności tylko we Wrocławiu, działamy na terenie całego kraju.

  Dzięki współpracy z naszym Biurem uzyskacie Państwo:
  - redukcję kosztów,
  - oszczędność czasu,
  - pewność terminowej realizacji zleceń,
  - optymalizację podatkową,
  - fachową pomoc w rozwiązywaniu problemów.

  Data dodania: 20 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia Przysięgłe Poznań »

  Meritum - Biuro Tłumaczy Przysięgłych, Szkolenia Językowe dla firm. Zapraszamy na kurs języka angielskiego, niemieckiego, kursy e-learningowe, szkolenia językowe, elearning, tłumacz przysięgły Szczecin, tłumaczenia Poznań, tłumacz angielski w Szczecinie, kursy dla firm, projekty unijne, EFS, niemiecki, szwedzki, duński, rosyjski, norweski, wszystkie języki obce

  Data dodania: 03 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Obsługa techniczna tłumaczeń symultanicznych w Lemon Field »

  Biuro tłumaczeń z wąską specjalizacją językową, świadczące usługi dla Klientów biznesowych i prywatnych. Najważniejsza jest dla nas najwyższa jakość przekładu, dlatego tłumaczą dla nas tylko i wyłącznie native speakers. Lemon Field to młoda i ambitna grupa tłumaczy. Oferujemy następujące pary językowe: Niemiecki – Polski – Angielski. Elastyczne podejście i bogate doświadczenie. Wąska specjalizacja i bezpośredni kontakt z tłumaczem. Tłumacze i korektorzy ze znajomością kultury danego kraju.

  Data dodania: 29 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia pisemne »

  Nasza firma prowadzi działalność w zakresie tłumaczeń. Dysponujemy 500 tłumaczami, którzy specjalizują się w różnych dziedzinach, dzięki czemu zapewniamy najwyższej jakości usługi. Dodatkowo oferujemy wynajem sprzętu i organizowanie kongresów, konferencji, sympozjów, seminariów, spotkań rządowych, kursów, prezentacji, konferencji prasowych. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami na stronie internetowej firmy.

  Data dodania: 08 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Profesjonalne tłumaczenia ustne i pisemne »

  Zapraszam wszystkich do korzystania z naszych usług tłumaczeniowych, jesteśmy profesjonalną firmą zajmującą się tłumaczeniami ustnymi. Od ok. 10 lat istniejemy na rynku tłumaczeniowym stale dbając o jakość oraz o zadowolenie naszych klientów. Współpracujemy z renomowanymi klientami i oferujemy wysokiej jakości usługi. Tłumaczenia ustne to nasza pasją, która daje nam wiele satysfakcji. Dzielimy się naszym doświadczeniem z wieloma firmami, podczas organizacji konferencji. Szanujemy klienta i dlatego udało nam się zdobyć ich grono. Jeśli chcą Państwo dołączyć do naszych partnerów biznesowych serdecznie zapraszamy. Na naszej stronie znajdą Państwo więcej informacji. Zapewniamy szybką wycenę oraz korzystne ceny dla nowych partnerów. Wykonujemy zlecenia tłumaczeniowe na terenie Poznania oraz Wrocławia.

  Data dodania: 10 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro tłumaczeń Warszawa »

  Biuro tłumaczeń: TROCHIMKO TŁUMACZENIA, to znakomity zespół tłumaczy z wielu języków oraz specjalistów z różnych dziedzin nauki, techniki, prawa i biznesu, dzięki którym przetłumaczony tekst stylistycznie i merytorycznie odpowiada wymogom danej branży.

  Uwadze Państwa polecamy zwłaszcza tłumaczenia z zakresu prawa, finansów, księgowości, medycyny, farmacji, marketingu i reklamy. Realizujemy tłumaczenia z wszystkich języków europejskich i wielu języków tzw. rzadkich w trybach standardowym, pilnym i ekspresowym.

  Biuro tłumaczeń w Warszawie to firma nastawiona na Klientów świadomych, że dobre tłumaczenie to coś więcej niż wrzucenie tekstu do translatora elektronicznego. To przede wszystkim lata doświadczenia, szkoleń i ogromnej nieustannej pracy. Dobre tłumaczenie to sprawne rzemiosło, a często nawet sztuka, od której często zależy powodzenie kontraktu, inwestycji czy kariery naukowej.

  Mając to na uwadze przekład tekstu, nie powierzamy go przypadkowym tłumaczom, ale wyselekcjonowanym specjalistom. Tłumaczeniem zajmują się osoby, które są zawodowo związane z działalnością naukową z zakresu tłumaczeń: doktoranci i wykładowcy, a także doświadczeni tłumacze, co jest gwarancją jakości naszych usług.

  Szczególną uwagę zwracamy na procedury weryfikacji i korekt tekstów, w których błąd mógłby powodować poważne skutki prawne lub finansowe. W celu zapewnienia zgodności z tekstem oryginalnym przekłady są sprawdzane przez innego tłumacza-weryfikatora lub native speakera.

  Tłumaczenia pisemne są wykonywane przez wyspecjalizowane zespoły tłumaczy. Biuro tłumaczeń Trochimko Tłumaczenia uważa, że w tłumaczeniach pisemnych najważniejszym zadaniem jest, aby zachować sens i myśli zawarte w materiale źródłowym tak, aby otrzymać identyczne znaczenie w języku, na który tłumaczymy.

  Biuro Tłumaczeń
  Tłumaczenia Warszawa
  Biuro Tłumaczeń Warszawa

  Data dodania: 19 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • AGL Rybnik - Szkoła Języków Obcych »

  AGL oferuje szkolenia i kursy językowe dla firm i instytucji. Specjalizujemy się w kursach języka angielskiego specjalistycznego (ESP). Z naszych usług korzystali, bądź nadal korzystają znane firmy takie jak: Henkel, Coca-Cola, czy Wienerberger. Przeprowadzamy również szkolenia indywidualne dla pracowników: JSW, Baxter. W naszej ofercie znajduje się także szeroka oferta wsparcia biznesu od szkoleń rozwijających umiejętności personalne po obsługę tłumaczeniową dla firm. Nasza szkoła oferuje pełen zakres usług tłumaczeniowych w języku angielskim, niemieckim, rosyjskim oraz włoskim.
  Dodatkowo świadczymy usługi szkoleniowe dla nauczycieli.

  Data dodania: 22 11 2015 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Usługi tłumaczeniowe

Usługi tłumaczeniowe - nowa strona:

Adres: