Usługi Podkategoria: Usługi

« poprzednia strona · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · 14 · następna strona »
 • Fachowcy.pl | Rekomendujemy tylko najlepszych fachowców »

  Zweryfikowane rekomendacje. Fachowcy.pl to baza adresów firm, telefonów, email, mapy dojazdu. Rekomendujemy tylko najlepszych fachowców w Twojej okolicy. Znajdź prawnika, mechanika, lekarza, budowlańca. Katalog zawiera najlepszych fachowców z całej Polski. Stanowi praktyczne źródło wiedzy o przedsiębiorcach, a w szczególności o oferowanych przez nich usługach i produktach.

  Data dodania: 21 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Wywóz gruzu Warszawa - www.wynajmekontener.pl »

  Serdecznie zapraszamy do zaznajomienia się z gamą usług W. GROMEK i Synowie. Zakład czyni kompleksowo szlachetnej jakości usługi w charakterze wynajmu kontenerów i dodatkowo wywozu eternitu, ziemi, wełny mineralnej, papy odpadowej, odrzutów budowlanych, gruzu a także gliny, odpadów gabarytowych a także złomu wspólnie z załadunkiem. W swojej ofercie spółka dysponuje także usługi powiązane z letnim oraz zimowym utrzymaniem ulic a także placów. Spółka posiada wielorakie doświadczenie w branży, działa na rynku od przeszło piętnastu lat. Wynajem kontenerów Warszawa przebywa w sposób niezauważalnie problematyczny dla użytkownika. Kontenery na gruz Warszawa posiadają różnorodne rozmiary, by dopasować je do wymogów kontrahenta. Preferencją przedsiębiorstwa jest przede wszelkim zadowolenie kontrahenta.

  Data dodania: 23 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • Projekty domow »

  MTMStyl to pracownia architektoniczna, której specjalnością są projekty domów. Sprzedaż projektów przez nas wykonanych oraz ich opracowywanie osobiście na polecenie interesantów leży w naszej ofercie. Mogą Państwo liczyć na fachową i uprzejmą obsługę, a dzięki pomocniczej poradzie formalno-prawnej i technicznej projekt domu, który przez Ciebie zostanie wybrany urealni jakiekolwiek Twoje sny.

  Data dodania: 17 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Leasing »

  Z angielskiego ‘lease’, z którego wzięło się określenie ‘leasing’, oznacza wynajmować lub dzierżawić, wszystko dlatego, ponieważ angielskie prawo nie rozróżnia leasingu, najmu i dzierżawy, w odróżnieniu od polskiego systemu prawnego. Przemyślane finansowanie bardzo podobnie jak dobrze rozplanowane zakupy. Co kupić pierwsze, jakiej rzeczy potrzebujemy, a co tylko nam zwiększa koszty. Myśląc o finansowaniu należy brać pod uwagę wszystkie dane. Wybór odpowiedniego finansowania zapewni sukces, nieudane finansowanie spowoduje klęskę. Dylematów co nie miara, jednakże doświadczony biznesmen potrafi skalkulować która forma finansowania jest bardziej opłacalna. Biznes co raz częściej sięga po leasing. Z jakiego powodu? Bo za mniejsze koszty, niż np. pożyczka w banku. W leasingu można dostać np. urządzenie w celu używania na czas, który zapewni usprawnienie procesu rozwoju firmy.

  Data dodania: 11 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe w Łodzi »

  Jak znaleźć dobre biuro rachunkowe w Łodzi? Możemy np. zasięgnąć wszelkich opinii u znajomych korzystających z tego typu specjalistycznych usług. Innym sposobem jest szukanie firm przy pomocy globalnej sieci. Zdaje się, iż to bardzo efektywny i bardzo bezpieczny sposób.
  Jeżeli poszukujemy sprawdzonej jak i profesjonalnej firmy prowadzącej usługi rachunkowe w Łodzi musimy zapoznać się z ofertą usługową, którą znajdziemy w sieci Internet, pod adresem audyt2b.com.pl. Indywidualne podejście do klienta a także przystępne ceny, to domena firmy.

  Data dodania: 13 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Netprotection.pl - usługi informatyczne, outsourcing it Warszawa »

  Świadczymy outsourcingowe usługi informatyczne dla małych i średnich firm oraz osób prywatnych. Nasze usługi zapewnią ciągłość działania Państwa firmy, pozwolą zminimalizować koszty związane z obsługą IT oraz zabezpieczą ważne dla Państwa dane. Zapewniamy obsługę na wysokim poziomie, gwarantujemy satysfakcję oraz pełne zadowolenie poprzez profesjonalnie zaplanowany projekt długotrwałej opieki informatycznej.

  Data dodania: 21 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • JP Solutions »

  Centrum Szkoleniowe Pankiewicza, to specjalnie przystosowany kompleks sal szkoleniowych, które można swobodnie wynajmować w zależności od obecnych zapotrzebowań biznesowych. Aktualnie mamy sale szkoleniowo-konferencyjne o różnych wielkościach, które są przystosowane do przeprowadzania szkoleń, nie jedynie w dużych grupach, lecz też w kameralnych. Nasze centrum dysponuje salami szkoleniowymi o różnorodnej powierzchni, z sposobnością zmiany skonfigurowania stołów i krzeseł, dzięki czemu można uporządkować przestrzeń użytkową sali do potencjalnych potrzeb poszczególnych klientów. Posiadamy niskie ceny. Więcej informacji znajduje się pod adresem WWW.

  Data dodania: 25 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia »

  Chcesz mieć wyskształcony personel ? Zainwestuj w jego doszkalanie i zaproponuj mu szkolenie. Idealnym sposobem na podniesienie poziomu kwalifikacji pracowników firmy jest szkolenie odpowiadające zakresowi ich fachu. W Polsce istnieje mnóstwo fenomenalnych miejsc na organizacje kilkudniowego kursu. Kursy branżowe nie tylko podwyższają poziom kwalifikacji zawodowych lecz też są kapitalną możliwością do integracji.

  Data dodania: 13 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Laser Bielsko, wycinanie laserem »

  Firma Laserttoro świadczy usługi profesjonalnego cięcia laserowego 2D, głównie w stali konstrukcyjnej, cięcie stali nierdzewnej oraz aluminium. Gwarantujemy kompleksową obsługę klienta, szybką realizację zleceń oraz konkurencyjne ceny. Zapewniamy wysoką jakość usług i najwyższą precyzję cięcia. Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 25 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Rasy kotów »

  Koty rasowe robią w naszym kraju doprawdy zawrotną karierę, a wszystko przez to, iż są mało absorbujące, piękne i inteligentne. Hodowle kotów rasowych powstają zatem jak grzyby po deszczu, a na chwilę obecną ich liczbę szacuje się na ponad pięć tysięcy. Nasza hodowla ( Sopocisko*PL - założona w 2003 roku i mieszcząca się w obrębie trójmiejskiej aglomeracji, w Rotmance ) specjalizuje się w takich oto rasach: koty perskie, maine coon oraz norweskie leśne. Będzie nam bardzo miło, gdy zechcecie Państwo zerknąć na nasze internetowe strony hodowlane - serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 29 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • KONSPORT Ogrodzenia panelowe »

  Na polskim rynku po raz pierwszy pojawiliśmy się dwadzieścia lat temu. Od tamtej pory zyskaliśmy opinię solidnego partnera, który nie tylko produkuje wysokiej jakości ogrodzenia, ale także fachowo przeprowadza ich montaż. Bo w praktyce nasza firma kompleksowo zajmuje się ogrodzeniami i to zajmuje się z niemałymi sukcesami. Naszą jakość doceniano już wielokrotnie. Dowodem tego są chociażby przyznane nam certyfikaty a także zaufanie, które zaowocowało zastosowaniem naszych produktów w infrastrukturze drogowej i kolejowej. Jak wygląda nasza oferta? Jej kluczowym elementem jest sprzedaż ogrodzeń. Odwiedzając nasza stronę z łatwością można każdy tym ogrodzenia obejrzeń i poznać jego parametry dzięki elektronicznym wersjom katalogów. I na przykład jeśli ktoś wybierze ogrodzenia panelowe, będzie mógł zobaczyć jak wyglądają jego poszczególne elementy, poznać techniki stosowane podczas nakładania na panele ogrodzeniowe powłoki antykorozyjnej i zobaczyć, ja tego typu ogrodzenie prezentuje się w różnych sytuacjach.

  Data dodania: 21 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pranie materacy Warszawa »

  Ekspresowo pranie i czyszczenie Karcherem na miejscu u klienta,środkami bakteriobójczymi i przeciwalergicznymi materacy,kanap,foteli,wersalek,krzeseł,sof,skór,tapicerki samochodowej.Miły zapach tapicerki.Usuwanie plam po winie,sokach itp.Szybkie schnięcie.Dostępne terminy!.Siedem dni w tygodniu.Warszawa i okolice.

  Data dodania: 13 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • dźwigi wynajem - REGAN »

  Przedsiębiorstwo REGAN specjalizuje się w profesjonalnych usługach dźwigowych. Do oferowanych usług zaliczane są wysokiej jakości: przenoszenie i usuwanie maszyn i linii technologicznych, załadunek i rozładunek towarów oraz kontenerów. Każde usługi firma wykonuje ze standardem obowiązującym na świecie. Posiada żurawie, który dostosowane są do współczesnych norm i wymogów.

  Data dodania: 10 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • Lokaty terminowe »

  Nasz portal zawiera wiele danych na temat inwestycji. Zachęcamy Was przede wszystkim do zobaczenia kategorii lokaty bankowe. Tak wielu ludzi w obecnych czasach chce powierzyć swoje fundusze bankowi czy innej instytucji i dzięki temu powielić tę kwotę. Jednak nie każda instytucja jest pewna. Stąd też warto zobaczyć portal taki jak nasz, który ukaże informacje dotyczące przeróżnych lokat w różnych instytucjach. Dzięki niemu będziesz mieć widoczną sytuację, która lokata jest korzystna.

  Data dodania: 10 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Outsourcing kadrowy płacowy | Obsługa, prowadzenie kadr i płac Warszawa »

  Oferujemy outsourcing, prowadzenie, obsługę kadr i płac zapewniając obniżenie kosztów prowadzenia działalności gospodarczej. Nasze usługi świadczymy w Warszawie.

  Jesteśmy wysoce wykwalifikowaną firmą zajmującą się kompleksową obsługą przedsiębiorstw w zakresie kadr i płac. Nasza firma powstała w odpowiedzi na liczne zapytania, oraz zgłaszane zapotrzebowanie przez rynek reprezentowany głównie przez małe oraz średnie przedsiębiorstwa.

  Naszymi głównymi celami było ulżenie naszym Klientom od czasochłonnych, żmudnych i wysoko specjalistycznych działań, oraz również od nadmiernych nakładów na zorganizowanie i utrzymanie własnych stanowisk pracy niezbędnych do obsługi kadrowo płacowych firmy.

  Nasza firma bazuje na wysokiej profesjonalnej wiedzy oraz kwalifikacjach pracowników.

  Data dodania: 19 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Dzierżawa Kopiarek »

  Profit - Podstawowym celem naszej firmy jest dostarczanie wszystkim zainteresowanym firmom nowoczesnych, indywidualnych rozwiązań w zakresie urządzeń biurowych takich jak dzierżawa kopiarek.
  Oferujemy dzierżawę kopiarek w bardzo promocyjnych cenach. Kopiarki nowe i używane, kolorowe i czarno-białe kserokopiarki znanych firm: KONICA MINOLTA, CANON, DEVELOP,KYOCERA MITA. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegułami ofert na naszej stronie firmowej.
  Zapraszamy.

  Data dodania: 28 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wideofilmowanie ślubów »

  Mam na imię Jacek Kaszycki. Prowadzę firmę zajmującą się wideofilmowaniem ślubów, wesel, chrzcin, komunii i innych imprez okolicznościowych i rodzinnych. Chce dziś Państwu zaoferować stworzenie świetnej pamiątki uroczystości ślubnych. Taką pamiątką będzie pewno wysokiej jakości film w jakości HD. Jeśli zdecydujecie się na moją usługę wideofilmowania ślubów otrzymacie profesjonalnie stworzone 3 komplety płyt DVD obejmujące reportaż z Państwa uroczystości ślubno-weselnych.

  Data dodania: 10 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Sprzedaż spółek »

  Nasza firma specjalizuje się w sprzedawaniu gotowych spółek z ograniczoną odpowiedzialnością wszystkim tym, którzy są zainteresowani ograniczeniem formalności związanych z tym tematem. Jesteśmy odpowiedzialną firmą, gwarantującą każdemu Klientowi minimalizację formalności, przystępne stawki oraz dopasowanie oferty do potrzeb. Sprzedawane firmy mają nadane numery NIP, REGON, a także, opcjonalnie VATT/EU i „czyste konto”. Zapoznaj się z zaletami naszej oferty, korzystając ze strony www już teraz.

  Data dodania: 21 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Prezentacje Wrocław Power Point i PREZI projektowanie »

  Prezentacje PREZI i Power Point - PROFESJONALNE TWORZENIE I PROJEKTOWANIE, PREZENTACJE FIRMOWE, SZKOLENIOWE, NA KAŻDĄ OKAZJĘ. Czy potrzebują Państwo pilnie prezentacji? Prześlijcie nam swoje materiały, a my zrobimy resztę!!Zajmujemy się PROJEKTOWANIEM PREZENTACJI POWER POINT i PREZI. Nasza siedziba mieści się we Wrocławiu ale pracujemy również zdalnie używając nowoczesnych narzędzi komunikacyjnych jak Skype. Chcielibyśmy przedstawić naszą najnowszą ofertę na:Tworzenie prezentacjiPoprawianie prezentacjiKonsultacje z zakresu projektowania prezentacjiSzkolenia z projektowania prezentacjiGOTOWE ELEMENTY WIZUALNEJeśli nowoczesność państwa prezentacji jest dla Państwa ważne, jeśli fakt o tym żeby Państwa prezentacja power point czy Prezi została zapamiętana przez widownię jest dla was ważne, to zapraszamy do współpracy. Zapraszamy do obejrzenia naszego porfolio www.presente.pl

  Data dodania: 21 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Groupon »

  W świecie promocji i zniżek, który nas otacza wszyscy chcą korzystać z przecen i kuponów rabatowych. Dlatego powstał Groupon, Kupbon i inne strony ofertujące takie usługi. Nasz portal zakupygrupowe.edu.pl zrzesza wszystkie strony zakupów grupowych w jedną całość prezentując oferty z całej Polski. Z nami możesz odszukać interesujące usługi i skorzystać z niewiarygodnie dużych przecen sięgających do 90%. Sprawdź już teraz jak nie przepłacać, jak cieszyć się promocjami i korzystać z rabatów, które Ci ofertujemy. Jesteś z Krakowa szukasz restauracji, a może chcesz iść do kina ze znajomymi. Dobrze trafiłeś, zakupy grupowe są właśnie dla Ciebie. Wejdź na naszą stronę, wyszukaj interesującą Cię ofertę, pobierz kupon rabatowy i skorzystaj już dzisiaj z nadarzającej się okazji. Zaproś do zabawy Twoich przyjaciół i znajomych, pokaż, że możesz miło spędzić czas z zakupy grupowe

  Data dodania: 27 03 2013 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · 14 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Usługi

Usługi - nowa strona:

Adres: