Ubezpieczenie kosztów rezygnacji - rexio.pl

Firma rexio.pl z Warszawy oferuje porównanie cen ubezpieczeń turystycznych. Axa, Mondial Assistance, Gothaer oraz Signal Iduna. Nasza specjalność to sprzedaż polis turystycznych, zajmujemy się tym od 2004 r. Proponujemy porównanie najlepszych produktów ubezpieczeniowych takich jak: ubezpieczenia dla sportowców, ubezpieczenie kosztów rezygnacji z imprezy turystycznej, biletu lotniczego czy noclegu w hotelu.

Szczegóły strony rexio.pl:

Podlinkuj stronę rexio.pl:

Ubezpieczenie kosztów rezygnacji - rexio.pl

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 27 Odwiedziny googlebot 16

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Najtańsze OC samochodu »

  Większość kierowców przepłaca za ubezpieczenie OC, ponieważ od lat podpisuje umowę z tym samym towarzystwem ubezpieczeniowym. Badania wykazały, że zmiana ubezpieczyciela pozwala na znaczące oszczędności. Z tego powodu powstał serwis - Najtańsze OC, aby z łatwością znaleźć tańsze OC samochodu.

  Data dodania: 15 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia Szczecin »

  Poza zadbaniem o estetyczny wygląd Twojego samochodu, warto też zatroszczyć się, aby posiadał on odpowiednie Ubezpieczenia Szczecin. Jest to bardzo ważne, ponieważ w razie jakiegoś kolizji, gdy mamy ubezpieczenie, dostaniemy zadośćuczynienie, jakie pokryje koszty serwisu naszego pojazdu. Jeśli odpowiedniego tanie ubezpieczenia Szczecin nie mamy, całość kosztów za naprawę pojazdu, będzie spoczywała na nas. A tak właściwie możemy wtedy nie posiadać odpowiednich środków, by pokryć koszty naprawy auta i będziemy musieli bardzo długo oczekiwać, zanim taka kasa do was dotrze. Ta sama sytuacja wystąpi w sytuacji, gdy to my komuś uszkodzi samochód. Jeżeli mamy optymalne polisę ubezpieczeniową, całość kosztów, które będą wiązać się z odholowaniem i naprawą pojazdu, który zniszczyliśmy, będzie zaspokojona właśnie z naszego ubezpieczenia. Zawierajmy jedynie tanie Ubezpieczenia Szczecin. Istotne jest to, aby ubezpieczyć się w właściwej i zaufanej firmie, która faktycznie taką rekompensatę zapłaci i nie będzie robić nam problemów z daniem naszych należności, wtedy, gdy będziemy ich najbardziej potrzebowali.

  Data dodania: 15 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia Tychy »

  Ubezpieczenia majątkowe, które zawrzesz w naszym centrum ubezpieczeniowym w Tychach z pewnością spełni Twoje oczekiwania zarówno pod względem pokrywania zaistniałych strat materialne, w wyniku szkody, jak i odszkodowań wynikłych z nagłej utraty zdrowia. Pośród naszych usług wyróżnić należy ubezpieczenia mieszkania od ognia, ubezpieczenia komunikacyjne oraz ubezpieczenia grupowe. Jesteśmy pewni, że kontakt z naszą firmą w Tychach pomoże wam podjąć właściwą decyzję! Natomiast RCU ubezpieczenia Siedlce jest kolejnym naszym oddziałem w województwie mazowieckim realizującym podobne cele jak nasze punkty na Śląsku.

  Data dodania: 26 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • KUKE S.A. »

  Skuteczne wspieranie eksportu to m.in. wszelkiego typu preferencyjne kredyty oraz ubezpieczenia dla firm. W związku z tym warto bez wątpienia zapoznać się z ofertą na stronie www.kuke.com.pl. KUKE to polisy dla firm z pełną gwarancją skarbu państwa, a więc czy może być bardziej intratne zabezpieczenie? Coraz większa rzesza instytucji na rynku oferuje ubezpieczenia dla firm. Jest to zupełnie zrozumiałe w dobie globalnego kryzysu, albowiem popyt na takie produkty wzrasta wprost proporcjonalnie do poziomu zagrożeń wynikających z panującej recesji.

  Data dodania: 25 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Sprawdź jak tanio u nas - Kalkulator AC/OC w LINK4 »

  Wielu kierowców nie zadaje sobie sprawy, że mogłoby zaoszczędzić zmieniając ubezpieczyciela. Sprawdź nas i porównaj z innymi!

  Jeżeli posiadasz samochód, sprawdź nasze ubezpieczenie OC w pakiecie gwarantującym Ci, oprócz standardowej ochrony, szybką pomoc na miejscu wypadku. Otrzymasz pewność, że nie zostaniesz sam na środku drogi, ponieważ w ramach każdego pakietu OC zapewniamy też unikalny Program Pomocy z Samochodem Zastępczym i Assistance Opony.

  Aby zyskać jeszcze większe poczucie komfortu i bezpieczeństwa wykup ubezpieczenie AC, a najlepiej Pakiet OC/AC. Uzyskaj gwarancję, że z każdej szkody wyjdziesz obronną ręką. W LINK4 zaproponujemy Ci uczciwe stawki, pełny zakres ochrony, szybką pomoc na drodze oraz obsługę na najwyższym poziomie. Co ważne – wszelkie procedury w LINK4 są przyjazne dla Klienta - zakup polisy i likwidacja szkody to u nas tylko chwila. W uzupełnieniu oferty komunikacyjnej polecamy ubezpieczenia dodatkowe m.in.: ubezpieczenie NNW, Podróże 24 + Auto Assistance Plus, ubezpieczenie motocykla, Samochód zabytkowy, Zielona Karta.

  Pragniemy też polecić Państwa uwadze inne nasze produkty ubezpieczeniowe, a w szczególności ubezpieczenia turystyczne i mieszkaniowe. Ubezpiecznie turystyczne ochroni Cię od niespodziewanych kłopotów w podróży jak choroba, wypadek i innych. Ubezpieczenie mieszkania "Dom" w LINK4 ochroni dom lub mieszkanie, elementy wyposażenia wnętrza oraz dodatkowe budynki. Tu także nasza oferta jest niezwykle atrakcyjna, zarówno pod względem ceny, jak i zakresu świadczeń.

  Dzięki naszym kalkulatorom cenowym, dostępnym na stronie internetowej, można szybko uzyskać orientacyjne koszty interesujących Państwa ubezpieczeń.

  LINK4 jest liderem ubezpieczeń bezpośrednich - przez Internet lub telefon. Byliśmy wielokrotnie wyróżniani i nagradzani za naszą działalność. Dlatego warto nam zaufać.

  Data dodania: 30 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Wartadirect »

  Masz ochotę wykupić polisę ubezpieczeniową za pośrednictwem internetu? Warto abyś sprawdził przedstawianą stronę internetową. Znajdziesz tu dużo ciekawych i wartościowych szczegółów na ten temat. Należy skorzystać z opcji zostawienia swoich danych kontaktowych, aby konsultant mógł do Ciebie zadzwonić. Na stronie internetowej odszukamy rewelacyjnie opisane wszelkie oferowane ubezpieczenia. Warto zwrócić uwagę na podstronę, publikującą wszelkie dane i procedury pozwalające na zakup polisy. Dla osób które są już nabywcami, z całą pewnością należy polecić dział z informacjami o sposobach zgłoszenia szkód.

  Data dodania: 04 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczeniezycia.com.pl – wybór polisy »

  Decyzję w sprawie ubezpieczeń na życie podejmujemy z reguły na całe lata. Owszem, możemy polisę zmienić w każdym momencie, ale niewiele osób zdaje sobie sprawę z takiej możliwości.
  Dlatego też: lepiej decyzję podjąć raz, a dobrze. Z pewnością przy wyborze polisy nieodzowna okaże się wiedza na temat dostępnych rodzajów ubezpieczenia na życie.
  A takiej dostarczyć może z pewnością ubezpieczeniezycia.com.pl. Jest to serwis, który za zadanie ma poinformować Wasz wszystkich o zaletach (i wadach, jesteśmy na tyle obiektywni, jak to tylko możliwe), indywidualnych i grupowych ubezpieczeń na życie.
  To oczywiście nie wszystko. Wiele osób oczekuje, że już poprzez internet będzie w stanie dokonać wyboru najlepszego ubezpieczenia na życie. I my też jako jedni z pierwszych tę możliwość im dajemy, dzięki naszemu kalkulatorowi ubezpieczenia na życie.
  Tak więc - zapraszamy serdecznie do korzystania z naszej ciężkiej pracy!

  Data dodania: 03 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Agencja Gothaer »

  Działalnością firmy Gothaer jest sprzedaż produktów ubezpieczeniowych. Firma oferuje w szczególności ubezpieczenia samochodowe OC i AC, ubezpieczenia domów i mieszkań, czy też ubezpieczenia zdrowotne, w tym turystyczne oraz dotyczące kosztów leczenia. Przedsiębiorstwo posiada wieloletnie doświadczenie oraz działa na terenie całego kraju. Posiada także wykwalifikowanych i doświadczonych doradców.

  Data dodania: 13 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Cena oc na ceny-oc.pl »

  Zapoznaj się z treściami, które udostępniamy na swojej stronie internetowej, a kupisz OC w dobrej cenie. Niestety, są jednak dwa warunki. Nie możesz być młodym kierowcą oraz takim, który ma na swoim koncie spowodowane wypadki. O kierowców, którzy jeżdżą rozważnie zabiega każde towarzystwo ubezpieczeniowe. Składka za OC zawsze wyliczana jest indywidualnie. Najlepszym sposobem na znalezienie najtańszej jest skorzystanie z internetowej porównywarki OC.

  Data dodania: 24 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia obowiązkowe na ubezpieczenia-komunikacyjne.org.pl »

  Współpraca z naszym portalem, który umożliwia porównanie ofert wielu towarzystw ubezpieczeniowych to doskonały pomysł dla każdego. Mamy bardzo bogatą ofertę i współpracujemy z 17 różnymi towarzystwami ubezpieczeniowymi. Jesteśmy przekonani, że dzięki temu każdy znajdzie ubezpieczenie OC i AC, które spełni jego oczekiwania. Dbamy także o to, aby nasz kalkulator OC był prosty w obsłudze. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

  Data dodania: 19 08 2016 · szczegóły wpisu »