Ubezpieczenie kosztów rezygnacji - rexio.pl

Firma rexio.pl z Warszawy oferuje porównanie cen ubezpieczeń turystycznych. Axa, Mondial Assistance, Gothaer oraz Signal Iduna. Nasza specjalność to sprzedaż polis turystycznych, zajmujemy się tym od 2004 r. Proponujemy porównanie najlepszych produktów ubezpieczeniowych takich jak: ubezpieczenia dla sportowców, ubezpieczenie kosztów rezygnacji z imprezy turystycznej, biletu lotniczego czy noclegu w hotelu.

Szczegóły strony rexio.pl:

Podlinkuj stronę rexio.pl:

Ubezpieczenie kosztów rezygnacji - rexio.pl

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 33 Odwiedziny googlebot 19

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Najtańsze OC samochodu »

  Większość kierowców przepłaca za ubezpieczenie OC, ponieważ od lat podpisuje umowę z tym samym towarzystwem ubezpieczeniowym. Badania wykazały, że zmiana ubezpieczyciela pozwala na znaczące oszczędności. Z tego powodu powstał serwis - Najtańsze OC, aby z łatwością znaleźć tańsze OC samochodu.

  Data dodania: 15 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenie domu Apogeum - Toruń »

  Firma Apogeum z Torunia oferuje bogaty wachlarz ubezpieczeń komunikacyjnych, mieszkań oraz innych. Dobrze przemyślane ubezpieczenie to polowa sukcesu i dobry sen tych państwa, którym zależy na szczęściu, bezpieczeństwu rodzin, czy własnego biznesu. Na rynku działamy od 1992 roku i wiemy jakie ubezpieczenie będzie dla Państwa najlepsze. W naszej ofercie odnaleźć można:
  - ubezpieczenia komunikacyjne: OC, AC,
  - ubezpieczenia mieszkań, domów,
  - ubezpieczenie firm,
  - ubezpieczenie rolne.
  Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszych usług! Gwarantujemy satysfakcję!

  Data dodania: 23 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Novofundusze »

  Wiedza, dynamizm w działaniu oraz śmiałe i unikalne posunięcia to elementy niezbędne przy inwestowaniu każdej sumy pieniędzy. Dzięki długoletniej pracy agenci OPERA Towarzystwa Funduszy Inwestycyjnych S.A. opanowali tą sztukę do perfekcji. Proponujemy Państwu między innymi fundusze polskich akcji oraz obligacje przedsiębiorstw na długi jak i krótki okres inwestowania. Chętnie pomożemy dobrać najlepsze fundusze inwestycyjne w zależności od oczekiwanego zysku, gotowości co do ponoszonego ryzyka czy systematyczności inwestycji. Ponadto w razie każdego rodzaju wątpliwości służymy poradą finansowa popartą wieloletnim doświadczeniem. Więcej informacji znajdą Państwo na stronie internetowej novofundusze.pl, gdzie przedstawiona została kompletna oferta Towarzystwa OPERA.

  Data dodania: 20 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia Tychy »

  Ubezpieczenia majątkowe, które zawrzesz w naszym centrum ubezpieczeniowym w Tychach z pewnością spełni Twoje oczekiwania zarówno pod względem pokrywania zaistniałych strat materialne, w wyniku szkody, jak i odszkodowań wynikłych z nagłej utraty zdrowia. Pośród naszych usług wyróżnić należy ubezpieczenia mieszkania od ognia, ubezpieczenia komunikacyjne oraz ubezpieczenia grupowe. Jesteśmy pewni, że kontakt z naszą firmą w Tychach pomoże wam podjąć właściwą decyzję! Natomiast RCU ubezpieczenia Siedlce jest kolejnym naszym oddziałem w województwie mazowieckim realizującym podobne cele jak nasze punkty na Śląsku.

  Data dodania: 26 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych »

  Niska cena za ubezpieczenie nie musi być wymysłem wyssanym z palca. Chociaż większość Towarzystw Ubezpieczeniowych nie mówi o tym wprost - można za stosunkowo niewielkie pieniądze znaleźć naprawdę ciekawą ofertę. Zdarza się, że najtańsze OC kierowcy z maksymalnymi zniżkami mają już od 260 złotych. Prawda, że to niewiele?
  W Towarzystwie Ubezpieczeń Wzajemnych przykładamy sporą wagę do cen naszych ubezpieczeń. Sprawiamy, że oferta kierowana do różnych grup kierowców jest naprawdę elastyczna, a tym samym bardziej atrakcyjna.

  TUW proponuje nowym jak i obecnym klientom następujące produkty ubezpieczeniowe:
  - ubezpieczenie OC
  - ubezpieczenie AC
  - pakiety autocasco i assistance
  - NNW chroniące od wypadków około samochodowych

  Tak zróżnicowana oferta pozwala na szereg dodatkowych opcji, z których jako kierowca na pewno chętnie skorzystasz. Odwiedź naszą stronę www - sprawdź zamieszczony tam kalkulator OC AC - wybierz ofertę idealnie do Ciebie dopasowaną.

  Data dodania: 04 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenie na wyjazd za granice »

  Kiedy internauta potrzebuje informacji na temat ubezpieczeń, szuka odpowiedniej strony internetowej, to ta wymieniona niżej jest dokładnie dla niego. Zapoznaje ona internautów z obszerną ofertą polis turystycznych i pracowniczych. Wymienione są tutaj w głównej mierze najnowsze powiadomienia na temat dostępnych ubezpieczeń. Można też zapisać się na newsletter, który każdy zaciekawiony może zamówić na swój adres mailowy oraz centrum operacyjne, gdzie mieszczą się numery telefonów, pod które należy telefonować w razie konieczności pomocy. Ponadto każdy rodzaj ubezpieczeń turystycznych dzieli się na parę kategorii takich jak na przykład góry standard, active czy extreme.

  Data dodania: 17 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Zmiana funduszu »

  Jesteśmy jedną z wiodących grup ubezpieczeniowych na świecie. Firma AXA swoje oddziały posiada w 58 krajach. Nasze produkty cieszą się zaufaniem milionów klientów. Początki firmy na polskim rynku sięgają roku 2006. Wówczas podstawą naszej oferty były ubezpieczenia komunikacyjne OC i AC. Obecnie proponujemy jednak znacznie szerszą ofertę. Klienci indywidualni mogą zdecydować się na ubezpieczenia zdrowotne Vitalite, plany i fundusze inwestycyjne oraz Indywidualne Konta Zabezpieczenia Emerytalnego (IKZE). Stworzyliśmy także program zabezpieczający na wypadek choroby nowotworowej – Pomoc na Raka. W stronę klientów firmowych kierujemy zaś grupowe ubezpieczenia na życie, ubezpieczenia zdrowotne AXA MED, ubezpieczenia OC oraz NNW. W ofercie nie zabrakło również ubezpieczeń majątku i mienia firmowego, programów zarządzania ryzykiem oraz ubezpieczeń podróżnych.

  Data dodania: 28 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Porównywarka ubezpieczeń - ubezpieczamy-auto.pl »

  Nasz serwis pozwala dobrać polisę OC i AC idealnie pod potrzeby kierowcy. Omawiamy oferty największych towarzystw ubezpieczeniowych, udostępniamy kalkulator przeliczający składki i inne kryteria wybrane przez kierowcę. Do tego udzielamy bezpłatnych wskazówek dotyczących ubezpieczeń komunikacyjnych. Dbamy o to, abyście nie przepłacili Państwo za polisę.

  Data dodania: 28 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia nieruchomości - Strzeż dom - strzezdom.pl »

  Niezmiernie przydatna, stale aktualizowana i prosta w obsłudze witryna internetowa strzezdom.pl zaprasza. To rzetelnie przygotowana porównywarka ubezpieczeń nieruchomości. Na łamach portalu prezentujemy ofertę wielu polskich firm, które ubezpieczają domy, mieszkania, budowy. Dużym uproszczeniem w wyborze są jasne opisy ofert. Nieskomplikowany kalkulator pozwala przeliczyć składkę online. A w razie konieczności do waszej dyspozycji oddajemy kompetentnego konsultanta.

  Data dodania: 07 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • Wyliczenie oc na ubezpieczenie-samochodu.net.pl »

  Oto, co jesteśmy wstanie Ci zaoferować:

  - Porównanie cen 17 towarzystw
  - Najtańsze OC
  - Szczegółowo dopasowane oferty
  - Najtańsze OC od 195 zł. W przypadku pakietów OC AC ceny rozpoczynają się od 389 zł

  Jeżeli chcesz skorzystać z propozycji, musisz najpierw odpowiedzieć na pytania. Osoby, które potrzebują pomocy mogą do nas zadzwonić o każdej porze. Na stronie jest możliwość zapoznania się z przykładowymi ofertami ubezpieczenia samochodu. Podczas chęci zakupu ubezpieczenia wizyta u agenta nie jest wymagana.

  Data dodania: 30 08 2016 · szczegóły wpisu »