Ubezpieczenie kosztów rezygnacji - rexio.pl

Firma rexio.pl z Warszawy oferuje porównanie cen ubezpieczeń turystycznych. Axa, Mondial Assistance, Gothaer oraz Signal Iduna. Nasza specjalność to sprzedaż polis turystycznych, zajmujemy się tym od 2004 r. Proponujemy porównanie najlepszych produktów ubezpieczeniowych takich jak: ubezpieczenia dla sportowców, ubezpieczenie kosztów rezygnacji z imprezy turystycznej, biletu lotniczego czy noclegu w hotelu.

Szczegóły strony rexio.pl:

Podlinkuj stronę rexio.pl:

Ubezpieczenie kosztów rezygnacji - rexio.pl

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 31 Odwiedziny googlebot 18

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • ATEA Agencja Ubezpieczeń »

  ATEA Agencja Ubezpieczeń. Ubepieczenia dla osób fizycznych i firm. 40-703 Katowice ul. Kłodnicka 7 tel. 32 204 82 54

  Nasza oferta skierowana jest zarówno do osób fizycznych czyli klienta indywidualnego jak i do podmiotów gospodarczych czyli tzw. klienta korporacyjnego. Reprezentowane przez nas Towarzystwa Ubezpieczeniowe zajmują silną i ugruntowaną pozycję na rynku ubezpieczeń zarówno w kraju jak i zagranicą, popartą wieloletnią tradycją i praktyką w sektorze ubezpieczeń.

  Ilość produktów ubezpieczeniowych jakie jesteśmy dzięki temu Państwu zaoferować jest bardzo duża, co pozwala nam w pełni zaspokoić Państwa potrzeby. Towarzystwa których produkty sprzedajemy, posiadają łącznie zezwolenia oraz czynnie sprzedają ubezpieczenia z wszystkich grup ubezpieczeń - zarówno ubezpieczeń na życie jak i ubezpieczeń majątkowych.

  Data dodania: 29 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia turystyczne »

  Kuba, Magda, Ania - trójka przyjaciół, którzy współtworzą zarówno multiagencję ubezpieczeń, jak i niezwykle interesującego bloga o ubezpieczeniach. Nie przedstawiamy tu sztywnych reguł prawnych i postanowień ustawy, a raczej staramy się dostrzec, co jest najważniejsze dla klienta towarzystw ubezpieczeniowych - a więc w jaki sposób dopasować zakres ubezpieczeń dobrowolnych tak, aby odpowiadały one rzeczywistym potrzebom i aktualnym finansom. Cały jeden dział dedykowany jest na ubezpieczenie na wakacje - niech klienci biur podróży wiedzą, przed jakimi zdarzeniami za granicą mogą się ubezpieczyć. Dużo piszemy również w temacie ubezpieczenia mieszkania i ubezpieczenia samochodu. Zapraszamy!

  Data dodania: 31 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenie domu Apogeum - Toruń »

  Firma Apogeum z Torunia oferuje bogaty wachlarz ubezpieczeń komunikacyjnych, mieszkań oraz innych. Dobrze przemyślane ubezpieczenie to polowa sukcesu i dobry sen tych państwa, którym zależy na szczęściu, bezpieczeństwu rodzin, czy własnego biznesu. Na rynku działamy od 1992 roku i wiemy jakie ubezpieczenie będzie dla Państwa najlepsze. W naszej ofercie odnaleźć można:
  - ubezpieczenia komunikacyjne: OC, AC,
  - ubezpieczenia mieszkań, domów,
  - ubezpieczenie firm,
  - ubezpieczenie rolne.
  Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszych usług! Gwarantujemy satysfakcję!

  Data dodania: 23 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • KUKE S.A. »

  Skuteczne wspieranie eksportu to m.in. wszelkiego typu preferencyjne kredyty oraz ubezpieczenia dla firm. W związku z tym warto bez wątpienia zapoznać się z ofertą na stronie www.kuke.com.pl. KUKE to polisy dla firm z pełną gwarancją skarbu państwa, a więc czy może być bardziej intratne zabezpieczenie? Coraz większa rzesza instytucji na rynku oferuje ubezpieczenia dla firm. Jest to zupełnie zrozumiałe w dobie globalnego kryzysu, albowiem popyt na takie produkty wzrasta wprost proporcjonalnie do poziomu zagrożeń wynikających z panującej recesji.

  Data dodania: 25 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • HELIOS ubezpieczenia zdrowotne kraków »

  Grupowe i indywidualne ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków czy kosztów leczenia to zasadnicze elementy atrakcyjnej oferty usług wykonywanych w biurze obsługi ubezpieczeniowej - HELIOS-AHU. Nasza firma zlokalizowana jest w Krakowie, chociaż z zapałem współpracują z nami Klienci z każdej pozycji na obszarze Polski. Wieloletnie doświadczenie w branży oraz solidna kooperacja z w najwyższym stopniu liczącymi się towarzystwami ubezpieczeniowymi umożliwia nam dostarczanie Państwu najbardziej korzystnych warunków ofertowych. Dla zasięgnięcia konkretnych informacji, polecamy, aby zaznajomić się z detaliczną ofertą usług HELIOS-AHU.

  Data dodania: 18 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Doradztwo ubezpieczeniowo-finansowe »

  Szczecińska firma zajmująca się szeroko pojętym doradztwem ubezpieczeniowo-finansowym. W ofercie firmy znajdują się usługi skierowane zarówno do osób indywidualnych, jak również przedsiębiorstw. Firma posiada wsparcie doświadczonych prawników, a także współpracuje z wieloma firmami ubezpieczeniowymi, również z rynków zagranicznych, np. austriackich. Siedziba firmy znajduje się w Szczecinie, jednak obsługiwani są klienci z całej Polski.

  Data dodania: 15 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia i Finanse -Ama Consulting »

  Ama Consulting oferuje ubezpieczenia oraz produkty finansowe, jak pożyczki i kredyty bankowe czy fundusze inwestycyjne. Klienci prywatni mogą zdecydować się na konkurencyjne ubezpieczenia komunikacyjne oraz zdrowotne. Ponadto, dostępne są też ubezpieczenia turystyczne. Firmom natomiast oferowane są między innymi ubezpieczenia floty samochodowej. Ama Consulting posiada też ubezpieczenia aut zabytkowych czy rowerów.

  Data dodania: 20 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia nieruchomości - Strzeż dom - strzezdom.pl »

  Niezmiernie przydatna, stale aktualizowana i prosta w obsłudze witryna internetowa strzezdom.pl zaprasza. To rzetelnie przygotowana porównywarka ubezpieczeń nieruchomości. Na łamach portalu prezentujemy ofertę wielu polskich firm, które ubezpieczają domy, mieszkania, budowy. Dużym uproszczeniem w wyborze są jasne opisy ofert. Nieskomplikowany kalkulator pozwala przeliczyć składkę online. A w razie konieczności do waszej dyspozycji oddajemy kompetentnego konsultanta.

  Data dodania: 07 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • InAgent »

  Proponujemy agencjom ubezpieczeniowym i wszystkim pośrednikom działającym na rynku oprogramowanie online do obsługi klientów pragnących wykupić polisy komunikacyjne. W naszym systemie macie Państwo porównywarkę ofert TU, szybkie przeglądanie ofert towarzystw i dopasowywanie ich do potrzeb klientów. Nasz system przechowuje również w bezpieczny sposób dane Państwa klientów.

  Data dodania: 15 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • OC wypowiedzenie wzor - wypowiadamoc.pl »

  Oferowany przez nas generator daje możliwość wypowiedzenia obecnej polisy OC w sposób prawidłowy. Na naszej stronie znajduje się również porównywarka OC, która pozwoli Ci wybrać nowego ubezpieczyciela. Poznaj najlepszą ofertę polisy OC dla Twojego pojazdu i nie przepłacaj. Wypowiedzenie polisy nie jest prostą sprawę, wystarczy przekroczenie jednego dnia i obecna polisa zostaje automatycznie przedłużona, zatem... nie zwlekaj!

  Data dodania: 18 08 2016 · szczegóły wpisu »