Ubezpieczenie kosztów rezygnacji - rexio.pl

Firma rexio.pl z Warszawy oferuje porównanie cen ubezpieczeń turystycznych. Axa, Mondial Assistance, Gothaer oraz Signal Iduna. Nasza specjalność to sprzedaż polis turystycznych, zajmujemy się tym od 2004 r. Proponujemy porównanie najlepszych produktów ubezpieczeniowych takich jak: ubezpieczenia dla sportowców, ubezpieczenie kosztów rezygnacji z imprezy turystycznej, biletu lotniczego czy noclegu w hotelu.

Szczegóły strony rexio.pl:

Podlinkuj stronę rexio.pl:

Ubezpieczenie kosztów rezygnacji - rexio.pl

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 26 Odwiedziny googlebot 16

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • OC najtaniej »

  Najtańsze polisy ubezpieczenia OC można znaleźć w Internecie, poprzez który towarzystawa ubezpieczeniowe oferują je metodą direct.
  Ten kanał dystrybucji wybrało kilka towarzystw, jak LINK 4, AVIVA, AXA czy Liberty Direct.
  Najlepszym rozwiązaniem aby znaleźć najtańszą ofertę, jest skontaktowanie się z kilkoma towarzystwami, i przeanalizować otrzymanych oferty.
  Analizę najlepiej przeprowadzić po przeczytaniu naszego serwisu, w którym podajemy kilka wskazówek na tanie OC.

  Data dodania: 06 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia Swarzędz »

  Firma ubezpieczeniowa funkcjonująca przez kilka lat w Swarzędze, poszerzając ciągle grono usatysfakcjonowanych klientów. Każdemu klientowi uświadamiamy dużo możliwości ubezpieczenia wraz z prezentowanymi kosztami. Ubezpieczenia Swarzędz tylko z rzetelną firmą, która prezentuje swoje usługi na stronie internetowej. Firma zapewnia najwyższą jakość oferowanych usług oraz indywidualne podejście do każdego powierzonego zadania.

  Data dodania: 03 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia turystyczne »

  Kuba, Magda, Ania - trójka przyjaciół, którzy współtworzą zarówno multiagencję ubezpieczeń, jak i niezwykle interesującego bloga o ubezpieczeniach. Nie przedstawiamy tu sztywnych reguł prawnych i postanowień ustawy, a raczej staramy się dostrzec, co jest najważniejsze dla klienta towarzystw ubezpieczeniowych - a więc w jaki sposób dopasować zakres ubezpieczeń dobrowolnych tak, aby odpowiadały one rzeczywistym potrzebom i aktualnym finansom. Cały jeden dział dedykowany jest na ubezpieczenie na wakacje - niech klienci biur podróży wiedzą, przed jakimi zdarzeniami za granicą mogą się ubezpieczyć. Dużo piszemy również w temacie ubezpieczenia mieszkania i ubezpieczenia samochodu. Zapraszamy!

  Data dodania: 31 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenie zdrowotne i prywatna opieka medyczna Medicover »

  Dodatkowe ubezpieczenia medyczne to indywidualna opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny. Dzięki prywatnej polisie zdrowotnej zyskujesz szybki dostęp do specjalistów oraz możliwość łatwego wykonania potrzebnych badań. Wybrane pakiety medyczne (prywatne ubezpieczenia zdrowotne) zapewniają Ci też doraźną pomoc (dyżury całodobowe) oraz inne korzyści, zależne od indywidualnych potrzeb (np. pakiet medyczny dla kobiet w ciąży). Prywatne ubezpieczenia medyczne i dobra polisa zdrowotna to gwarancja bezstresowego życia. Warto!

  Data dodania: 16 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • KUKE S.A. »

  Skuteczne wspieranie eksportu to m.in. wszelkiego typu preferencyjne kredyty oraz ubezpieczenia dla firm. W związku z tym warto bez wątpienia zapoznać się z ofertą na stronie www.kuke.com.pl. KUKE to polisy dla firm z pełną gwarancją skarbu państwa, a więc czy może być bardziej intratne zabezpieczenie? Coraz większa rzesza instytucji na rynku oferuje ubezpieczenia dla firm. Jest to zupełnie zrozumiałe w dobie globalnego kryzysu, albowiem popyt na takie produkty wzrasta wprost proporcjonalnie do poziomu zagrożeń wynikających z panującej recesji.

  Data dodania: 25 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Allianz Direct OC »

  Nieodłącznym elementem każdego samochodu jest jego ubezpieczenie, rzecz jasna. Serwis Auto-w-Allianz.pl powstał przede wszystkim dlatego, aby każdy kto chce się dowiedzieć czegoś więcej na temat tego towarzystwa, mógł spokojnie i bez problemu poznać wszystkie aspekty danego produktu, jak na przykład autocasco, czy assistance. Nie każdemu przecież też chce się czytać Ogólne Warunki Ubezpieczenia, które często są napisane takim językiem, że nie da się tego zrozumieć. Stąd też inicjatywa takiego serwisu, w którym są zawarte informacje napisane na podstawie OWU i są na bieżąco aktualizowane, gdy tylko pojawi się jakaś zmiana.

  Data dodania: 11 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Najtańsze ubezpieczenia - compensa.net.pl »

  Nasza firma zajmuje się ubezpieczeniami. Dysponujemy szeroką ofertą szczególnie dla właścicieli firm. Nasi doradcy zapewniają dopasowanie oferty do Twoich wymagań i potrzeb firmy z zachowaniem najniższej, jaka jest możliwa, stawki. Poza tym zajmujemy się również polisami zdrowotnymi, pojazdów, mieszkań i domów. Zapraszamy.

  Data dodania: 30 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia mieszkania - www.roan-ubezpieczenia.pl »

  Firma Roan jest pośrednikiem ubezpieczeniowym z wieloletnim doświadczeniem. Przedsiębiorstwo istnieje od 1999 roku, w swojej ofercie posiada między innymi ubezpieczenia komunikacyjne, kosztów leczenia, mieszkania i domu, czy też wiele innych, w tym chociażby OC w życiu prywatnym, zawodowe, obowiązkowe, czy przewoźnika. Firma zapewnia klientom bezpłatną wycenę ubezpieczenia oraz możliwie najniższe składki.

  Data dodania: 16 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia i Finanse -Ama Consulting »

  Ama Consulting oferuje ubezpieczenia oraz produkty finansowe, jak pożyczki i kredyty bankowe czy fundusze inwestycyjne. Klienci prywatni mogą zdecydować się na konkurencyjne ubezpieczenia komunikacyjne oraz zdrowotne. Ponadto, dostępne są też ubezpieczenia turystyczne. Firmom natomiast oferowane są między innymi ubezpieczenia floty samochodowej. Ama Consulting posiada też ubezpieczenia aut zabytkowych czy rowerów.

  Data dodania: 20 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Wyliczenie oc na ubezpieczenie-samochodu.net.pl »

  Oto, co jesteśmy wstanie Ci zaoferować:

  - Porównanie cen 17 towarzystw
  - Najtańsze OC
  - Szczegółowo dopasowane oferty
  - Najtańsze OC od 195 zł. W przypadku pakietów OC AC ceny rozpoczynają się od 389 zł

  Jeżeli chcesz skorzystać z propozycji, musisz najpierw odpowiedzieć na pytania. Osoby, które potrzebują pomocy mogą do nas zadzwonić o każdej porze. Na stronie jest możliwość zapoznania się z przykładowymi ofertami ubezpieczenia samochodu. Podczas chęci zakupu ubezpieczenia wizyta u agenta nie jest wymagana.

  Data dodania: 30 08 2016 · szczegóły wpisu »