Ubezpieczenie kosztów rezygnacji - rexio.pl

Firma rexio.pl z Warszawy oferuje porównanie cen ubezpieczeń turystycznych. Axa, Mondial Assistance, Gothaer oraz Signal Iduna. Nasza specjalność to sprzedaż polis turystycznych, zajmujemy się tym od 2004 r. Proponujemy porównanie najlepszych produktów ubezpieczeniowych takich jak: ubezpieczenia dla sportowców, ubezpieczenie kosztów rezygnacji z imprezy turystycznej, biletu lotniczego czy noclegu w hotelu.

Szczegóły strony rexio.pl:

Podlinkuj stronę rexio.pl:

Ubezpieczenie kosztów rezygnacji - rexio.pl

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 21 Odwiedziny googlebot 15

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Najtańsze OC samochodu »

  Większość kierowców przepłaca za ubezpieczenie OC, ponieważ od lat podpisuje umowę z tym samym towarzystwem ubezpieczeniowym. Badania wykazały, że zmiana ubezpieczyciela pozwala na znaczące oszczędności. Z tego powodu powstał serwis - Najtańsze OC, aby z łatwością znaleźć tańsze OC samochodu.

  Data dodania: 15 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia Szczecin »

  Poza zadbaniem o estetyczny wygląd Twojego samochodu, warto też zatroszczyć się, aby posiadał on odpowiednie Ubezpieczenia Szczecin. Jest to bardzo ważne, ponieważ w razie jakiegoś kolizji, gdy mamy ubezpieczenie, dostaniemy zadośćuczynienie, jakie pokryje koszty serwisu naszego pojazdu. Jeśli odpowiedniego tanie ubezpieczenia Szczecin nie mamy, całość kosztów za naprawę pojazdu, będzie spoczywała na nas. A tak właściwie możemy wtedy nie posiadać odpowiednich środków, by pokryć koszty naprawy auta i będziemy musieli bardzo długo oczekiwać, zanim taka kasa do was dotrze. Ta sama sytuacja wystąpi w sytuacji, gdy to my komuś uszkodzi samochód. Jeżeli mamy optymalne polisę ubezpieczeniową, całość kosztów, które będą wiązać się z odholowaniem i naprawą pojazdu, który zniszczyliśmy, będzie zaspokojona właśnie z naszego ubezpieczenia. Zawierajmy jedynie tanie Ubezpieczenia Szczecin. Istotne jest to, aby ubezpieczyć się w właściwej i zaufanej firmie, która faktycznie taką rekompensatę zapłaci i nie będzie robić nam problemów z daniem naszych należności, wtedy, gdy będziemy ich najbardziej potrzebowali.

  Data dodania: 15 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • OC najtaniej »

  Najtańsze polisy ubezpieczenia OC można znaleźć w Internecie, poprzez który towarzystawa ubezpieczeniowe oferują je metodą direct.
  Ten kanał dystrybucji wybrało kilka towarzystw, jak LINK 4, AVIVA, AXA czy Liberty Direct.
  Najlepszym rozwiązaniem aby znaleźć najtańszą ofertę, jest skontaktowanie się z kilkoma towarzystwami, i przeanalizować otrzymanych oferty.
  Analizę najlepiej przeprowadzić po przeczytaniu naszego serwisu, w którym podajemy kilka wskazówek na tanie OC.

  Data dodania: 06 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Compensa »

  AB Port: tanie ubezpieczenia komunikacyjne. Wylicz orientacyjny koszt pakietu OC i AC Ww zależności od marki - podaj wartość pojazdu, miejsce zarejestrowania pojazdu, wiek właściciela, prawo jazdy, lata bezszkodowej jazdy. Agencja Ubezpieczeniowa - programy i pakiety ubezpiczeniowe. Serwis dla tych których interesują kompleksowe ubezpieczenia samochodowe. Oferujemy tanie ubezpieczenia OC, mieszkań i turystyczne. Posiadamy ofertę wielu towarzystw np. Powszechny Zakład Ubezpieczeń, STU Ergo Hestia, Compensa, Polski Związek Motorowy, InterRisk, PTU, TUW Pocztowe, UNIQA, HDI, GENERALI, WARTA. Także pakiety czołowych towarzystw ubezpieczeniowych. Na stronie najważniejsze ryzyka związane z użytkowaniem.

  Data dodania: 07 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia turystyczne »

  Kuba, Magda, Ania - trójka przyjaciół, którzy współtworzą zarówno multiagencję ubezpieczeń, jak i niezwykle interesującego bloga o ubezpieczeniach. Nie przedstawiamy tu sztywnych reguł prawnych i postanowień ustawy, a raczej staramy się dostrzec, co jest najważniejsze dla klienta towarzystw ubezpieczeniowych - a więc w jaki sposób dopasować zakres ubezpieczeń dobrowolnych tak, aby odpowiadały one rzeczywistym potrzebom i aktualnym finansom. Cały jeden dział dedykowany jest na ubezpieczenie na wakacje - niech klienci biur podróży wiedzą, przed jakimi zdarzeniami za granicą mogą się ubezpieczyć. Dużo piszemy również w temacie ubezpieczenia mieszkania i ubezpieczenia samochodu. Zapraszamy!

  Data dodania: 31 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Doradztwo kredytowe Warszawa »

  Główne polskie banki, jak Bank Zachodni WBK S.A., BOŚ S.A. lub Kredyt Bank S.A., mBank S.A. to podmioty finansowe cieszące się niesłabnąca popularnością, jak również zaufaniem wśród indywidualnych klientów, jak również agencji doradztwa finansowego. Z niekłamaną przyjemnością, nasze warszawskie biuro pośrednictwa kredytowego i doradztwa finansowego K2 Finance, zaprezentuje Państwu dobraną i spersonalizowaną pod kątem zdolności i oczekiwań kontrahenta - ofertę kredytową (kredyt samochodowy, konsolidacyjny, hipoteczny), ubezpieczeniową (ubezpieczenia majątkowe, osobowe), leasingową (leasing operacyjny, finansowy), a także pożyczkową.

  Data dodania: 18 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Pośrednictwo finansowe ubezpieczenia firm przemyśl »

  W żadnym wypadku wcześniej problem finansów, kredytów i kwestie złączone z doborem w największym stopniu stosownego ubezpieczenia nie były czynnie wyjaśnione w tak bardzo przejrzysty sposób, jak z udziałem kapitalnie przygotowanych, wyrobionych ekspertów pracujących dla firmy KK POŚREDNICTO. Obojętnie od tego, czy planują Państwo nabycie nowego mieszkania, pragną zabezpieczyć mienie ewentualnie potrzebują porozmawiać o procedurach otrzymania korzystnego kredytu konsolidacyjnego, który wspomoże ważko obniżyć koszty, zachęcamy do umówienia się na spotkanie z naszym doradcą. Wspierające informacje zamieszczono na stronie internetowej KK POŚREDNICTWO.

  Data dodania: 10 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Allianz Direct OC »

  Nieodłącznym elementem każdego samochodu jest jego ubezpieczenie, rzecz jasna. Serwis Auto-w-Allianz.pl powstał przede wszystkim dlatego, aby każdy kto chce się dowiedzieć czegoś więcej na temat tego towarzystwa, mógł spokojnie i bez problemu poznać wszystkie aspekty danego produktu, jak na przykład autocasco, czy assistance. Nie każdemu przecież też chce się czytać Ogólne Warunki Ubezpieczenia, które często są napisane takim językiem, że nie da się tego zrozumieć. Stąd też inicjatywa takiego serwisu, w którym są zawarte informacje napisane na podstawie OWU i są na bieżąco aktualizowane, gdy tylko pojawi się jakaś zmiana.

  Data dodania: 11 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Generali- ubezpieczenia samochodowe - Generali.net.pl »

  Dla osób oraz firm, które szukają sprawdzonej agencji ubezpieczeniowej oferta TU Generali będzie najbardziej odpowiednia. Ponad kilkanaście lat doświadczenia rynkowego sprawia, że pracownicy Generali są w stanie skonstruować idealnie dopasowany do potrzeb klienta produkt ubezpieczeniowy obejmujący zarówno ubezpieczenia zdrowotne, jak i samochodowe, czy mieszkaniowe.

  Data dodania: 24 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia - superpolisa.pl »

  Serwis internetowy Superpolisa.pl to nie tylko porady jak kupić polisę. Mamy kalkulator, który umożliwia porównanie ubezpieczenia na samochód czy mieszkanie. Każda polisa to gwarancja niskiej ceny. Polisy, które proponujemy, sprzedają tacy ubezpieczyciele jak: Ergo Hestia, PZU, Allianz, Warta, HDI, Aviva,. Nasz firma Agencja Konsultant dba o to, by każdy klient mógł wybrać tylko najbardziej dopasowane produkty finansowe.

  Data dodania: 20 05 2015 · szczegóły wpisu »