Ubezpieczenie kosztów rezygnacji - rexio.pl

Firma rexio.pl z Warszawy oferuje porównanie cen ubezpieczeń turystycznych. Axa, Mondial Assistance, Gothaer oraz Signal Iduna. Nasza specjalność to sprzedaż polis turystycznych, zajmujemy się tym od 2004 r. Proponujemy porównanie najlepszych produktów ubezpieczeniowych takich jak: ubezpieczenia dla sportowców, ubezpieczenie kosztów rezygnacji z imprezy turystycznej, biletu lotniczego czy noclegu w hotelu.

Szczegóły strony rexio.pl:

Podlinkuj stronę rexio.pl:

Ubezpieczenie kosztów rezygnacji - rexio.pl

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 29 Odwiedziny googlebot 17

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Ubezpieczenia Swarzędz »

  Firma ubezpieczeniowa funkcjonująca przez kilka lat w Swarzędze, poszerzając ciągle grono usatysfakcjonowanych klientów. Każdemu klientowi uświadamiamy dużo możliwości ubezpieczenia wraz z prezentowanymi kosztami. Ubezpieczenia Swarzędz tylko z rzetelną firmą, która prezentuje swoje usługi na stronie internetowej. Firma zapewnia najwyższą jakość oferowanych usług oraz indywidualne podejście do każdego powierzonego zadania.

  Data dodania: 03 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Skuteczne dochodzenie odszkodowań »

  Odszkodowania IRIDUM – firma świadczy usługi w zakresie dochodzenia odszkodowań. Pomoc w uzyskiwaniu odszkodowań powypadkowych w szczególności dla ofiar wypadków komunikacyjnych, które doznały uszczerbku na zdrowiu i mieniu oraz dla poszkodowanych przez wszelkie inne zdarzenia. Nie pobieramy opłat wstępnych – rozliczenie następuje po uzyskaniu świadczenia dla osoby poszkodowanej.

  Data dodania: 06 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Doradztwo kredytowe Warszawa »

  Główne polskie banki, jak Bank Zachodni WBK S.A., BOŚ S.A. lub Kredyt Bank S.A., mBank S.A. to podmioty finansowe cieszące się niesłabnąca popularnością, jak również zaufaniem wśród indywidualnych klientów, jak również agencji doradztwa finansowego. Z niekłamaną przyjemnością, nasze warszawskie biuro pośrednictwa kredytowego i doradztwa finansowego K2 Finance, zaprezentuje Państwu dobraną i spersonalizowaną pod kątem zdolności i oczekiwań kontrahenta - ofertę kredytową (kredyt samochodowy, konsolidacyjny, hipoteczny), ubezpieczeniową (ubezpieczenia majątkowe, osobowe), leasingową (leasing operacyjny, finansowy), a także pożyczkową.

  Data dodania: 18 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Mondial Assistance »

  Przed wyjazdem na wakacje lub w inną podróż za granicę lub też krajową warto pomyśleć o tym jak ubezpieczyć się przed nagłymi wypadkami jakie mogą wystąpić podczas wycieczki. Nie pomyślimy o tym na pewno kiedy wyjeżdżamy sami ale kiedy bierzemy ze sobą rodzinę sprawa bezpieczeństwa jest priorytetowa.

  Dlatego właśnie firma Mondial Assistance proponuje Państwu usługi takie jak przykładowo ubezpieczenie zdrowotne za granicą dzięki któremu polisa pokryje koszty leczenia a nawet hospitalizacji. Kolejnym produktem są ubezpieczenia turystyczne dzięki którym otrzymamy takie usługi jak:
  Assistance w podróży
  Ubezpieczenie kosztów leczenia
  Ubezpieczenie bagażu
  Ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych [*]Ubezpieczenie sprzętu sportowego
  Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej
  wiele innych usług
  Jednym słowem wszystko czego potrzebuje prawdziwy turysta jak również rodzina wyjeżdżająca na wakacje i potrzebująca ubezpieczenie zdrowotne za granicą.  Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej wejdź na stronę firmy Mondial Assistance i przeczytaj szczegółowe informacje.

  Ważną informacją jest to że tego typu usługi ubezpieczeniowe można wykupić drogą online. Wystarczy wybrać odpowiednie wartości w formularzu zakupu i już pojawi się nam cena jaką będziemy musieli zapłacić za ubezpieczenie turystyczne. Przechodząc kolejnymi krokami przejdziemy do płatności i będziemy mogli wydrukować polisę.

  Data dodania: 16 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • DALEO ubezpieczenia tychy »

  Multiagencja Ubezpieczeniowa od 1994 r. działająca pod szyldem Biura Rzeczoznawców Techniki Motoryzacyjnej i Ruchu Drogowego Sp. z o.o. to zagwarantowanie usług na dobrym poziomie. Naszym petentom gwarantujemy pełną obsługę w wycenie aut, likwidowaniu szkód i rekonstrukcji zdarzeń powypadkowych jak również wydawaniu ekspertyz powypadkowych. Gwarantujemy szeroką ofertę ubezpieczeniową: ubezpieczenia majątkowe oraz na życie. Kupując dobre ubezpieczenie, mogą Państwo ufnie patrzeć w przyszłość i nie martwić się, co przyniesie kolejny dzień. Serdecznie zachęcamy do zaznajomienia się ze szczegółami naszej działalności na stronie internetowej biura.

  Data dodania: 22 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczeniezycia.com.pl – wybór polisy »

  Decyzję w sprawie ubezpieczeń na życie podejmujemy z reguły na całe lata. Owszem, możemy polisę zmienić w każdym momencie, ale niewiele osób zdaje sobie sprawę z takiej możliwości.
  Dlatego też: lepiej decyzję podjąć raz, a dobrze. Z pewnością przy wyborze polisy nieodzowna okaże się wiedza na temat dostępnych rodzajów ubezpieczenia na życie.
  A takiej dostarczyć może z pewnością ubezpieczeniezycia.com.pl. Jest to serwis, który za zadanie ma poinformować Wasz wszystkich o zaletach (i wadach, jesteśmy na tyle obiektywni, jak to tylko możliwe), indywidualnych i grupowych ubezpieczeń na życie.
  To oczywiście nie wszystko. Wiele osób oczekuje, że już poprzez internet będzie w stanie dokonać wyboru najlepszego ubezpieczenia na życie. I my też jako jedni z pierwszych tę możliwość im dajemy, dzięki naszemu kalkulatorowi ubezpieczenia na życie.
  Tak więc - zapraszamy serdecznie do korzystania z naszej ciężkiej pracy!

  Data dodania: 03 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Agencja Gothaer »

  Działalnością firmy Gothaer jest sprzedaż produktów ubezpieczeniowych. Firma oferuje w szczególności ubezpieczenia samochodowe OC i AC, ubezpieczenia domów i mieszkań, czy też ubezpieczenia zdrowotne, w tym turystyczne oraz dotyczące kosztów leczenia. Przedsiębiorstwo posiada wieloletnie doświadczenie oraz działa na terenie całego kraju. Posiada także wykwalifikowanych i doświadczonych doradców.

  Data dodania: 13 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia - superpolisa.pl »

  Serwis internetowy Superpolisa.pl to nie tylko porady jak kupić polisę. Mamy kalkulator, który umożliwia porównanie ubezpieczenia na samochód czy mieszkanie. Każda polisa to gwarancja niskiej ceny. Polisy, które proponujemy, sprzedają tacy ubezpieczyciele jak: Ergo Hestia, PZU, Allianz, Warta, HDI, Aviva,. Nasz firma Agencja Konsultant dba o to, by każdy klient mógł wybrać tylko najbardziej dopasowane produkty finansowe.

  Data dodania: 20 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • Porównanie ubezpieczenia OC - kalkulator-oc-ac.auto.pl »

  Serwis internetowy jest miejscem, które pozwala na zapewnienie użytkownikom dostępu do informacji dotyczących dostępnych na rynku ubezpieczeniowym ofert ubezpieczeń OC i AC. Na stronie przedstawiane są po podaniu szczegółowych informacji szacunkowe wysokości składek ubezpieczeń motoryzacyjnych. Zapoznaj się ze stroną!

  Data dodania: 05 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia obowiązkowe na ubezpieczenia-komunikacyjne.org.pl »

  Współpraca z naszym portalem, który umożliwia porównanie ofert wielu towarzystw ubezpieczeniowych to doskonały pomysł dla każdego. Mamy bardzo bogatą ofertę i współpracujemy z 17 różnymi towarzystwami ubezpieczeniowymi. Jesteśmy przekonani, że dzięki temu każdy znajdzie ubezpieczenie OC i AC, które spełni jego oczekiwania. Dbamy także o to, aby nasz kalkulator OC był prosty w obsłudze. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

  Data dodania: 19 08 2016 · szczegóły wpisu »