Ubezpieczenie kosztów rezygnacji - rexio.pl

Firma rexio.pl z Warszawy oferuje porównanie cen ubezpieczeń turystycznych. Axa, Mondial Assistance, Gothaer oraz Signal Iduna. Nasza specjalność to sprzedaż polis turystycznych, zajmujemy się tym od 2004 r. Proponujemy porównanie najlepszych produktów ubezpieczeniowych takich jak: ubezpieczenia dla sportowców, ubezpieczenie kosztów rezygnacji z imprezy turystycznej, biletu lotniczego czy noclegu w hotelu.

Szczegóły strony rexio.pl:

Podlinkuj stronę rexio.pl:

Ubezpieczenie kosztów rezygnacji - rexio.pl

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 20 Odwiedziny googlebot 14

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • OC najtaniej »

  Najtańsze polisy ubezpieczenia OC można znaleźć w Internecie, poprzez który towarzystawa ubezpieczeniowe oferują je metodą direct.
  Ten kanał dystrybucji wybrało kilka towarzystw, jak LINK 4, AVIVA, AXA czy Liberty Direct.
  Najlepszym rozwiązaniem aby znaleźć najtańszą ofertę, jest skontaktowanie się z kilkoma towarzystwami, i przeanalizować otrzymanych oferty.
  Analizę najlepiej przeprowadzić po przeczytaniu naszego serwisu, w którym podajemy kilka wskazówek na tanie OC.

  Data dodania: 06 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Compensa »

  AB Port: tanie ubezpieczenia komunikacyjne. Wylicz orientacyjny koszt pakietu OC i AC Ww zależności od marki - podaj wartość pojazdu, miejsce zarejestrowania pojazdu, wiek właściciela, prawo jazdy, lata bezszkodowej jazdy. Agencja Ubezpieczeniowa - programy i pakiety ubezpiczeniowe. Serwis dla tych których interesują kompleksowe ubezpieczenia samochodowe. Oferujemy tanie ubezpieczenia OC, mieszkań i turystyczne. Posiadamy ofertę wielu towarzystw np. Powszechny Zakład Ubezpieczeń, STU Ergo Hestia, Compensa, Polski Związek Motorowy, InterRisk, PTU, TUW Pocztowe, UNIQA, HDI, GENERALI, WARTA. Także pakiety czołowych towarzystw ubezpieczeniowych. Na stronie najważniejsze ryzyka związane z użytkowaniem.

  Data dodania: 07 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wypadek w Anglii »

  Kiedy spojrzymy na różnego rodzaju kwestie, które związane są bezpośrednio z pracą, to bardzo ważne jest pytanie o to, co stać się może, jeśli będziemy mieć problem i doznamy na przykład wypadku przy pracy? O ile pracujemy legalnie, to sprawa nie jest w żaden sposób tak naprawdę skomplikowana, ponieważ okazuje się, że w takiej sytuacji, wypadek w Anglii liczy się normalnie, jako wypadek przy pracy i odszkodowanie jest nam wypłacane od ręki. I dlatego też warto sobie zdać sprawę z tego wszystkiego, co się z tymi kwestiami wiąże, ponieważ jest to naprawdę istotne. Jeśli więc przytrafi nam się przy pracy wypadek w Anglii, to musimy przede wszystkim skorzystać z naszego ubezpieczenia i podjąć odpowiednie działania zmierzające do uzyskania odszkodowania na zadowalającym pod każdym względem poziomie, które to zagwarantowane nam będzie w polisie ubezpieczeniowej, którą podpiszemy. Warto się o to bezwzględnie postarać, ponieważ jest to kwestia podstawowa i ubezpieczenie jest pierwszą rzeczą, o jaką powinniśmy zadbać w tej właśnie sytuacji. Jeśli tego bowiem nie zrobimy, to możemy się narazić na spore komplikacje oraz poważne konsekwencje tak podejmowanych działań, a tego wszak wszyscy chcielibyśmy bez wątpienia uniknąć, bo nie jest to przyjemne ani też nikomu potrzebne w żadnym celu.

  Data dodania: 08 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Skuteczne dochodzenie odszkodowań »

  Odszkodowania IRIDUM – firma świadczy usługi w zakresie dochodzenia odszkodowań. Pomoc w uzyskiwaniu odszkodowań powypadkowych w szczególności dla ofiar wypadków komunikacyjnych, które doznały uszczerbku na zdrowiu i mieniu oraz dla poszkodowanych przez wszelkie inne zdarzenia. Nie pobieramy opłat wstępnych – rozliczenie następuje po uzyskaniu świadczenia dla osoby poszkodowanej.

  Data dodania: 06 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Novofundusze »

  Wiedza, dynamizm w działaniu oraz śmiałe i unikalne posunięcia to elementy niezbędne przy inwestowaniu każdej sumy pieniędzy. Dzięki długoletniej pracy agenci OPERA Towarzystwa Funduszy Inwestycyjnych S.A. opanowali tą sztukę do perfekcji. Proponujemy Państwu między innymi fundusze polskich akcji oraz obligacje przedsiębiorstw na długi jak i krótki okres inwestowania. Chętnie pomożemy dobrać najlepsze fundusze inwestycyjne w zależności od oczekiwanego zysku, gotowości co do ponoszonego ryzyka czy systematyczności inwestycji. Ponadto w razie każdego rodzaju wątpliwości służymy poradą finansowa popartą wieloletnim doświadczeniem. Więcej informacji znajdą Państwo na stronie internetowej novofundusze.pl, gdzie przedstawiona została kompletna oferta Towarzystwa OPERA.

  Data dodania: 20 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Mondial Assistance »

  Przed wyjazdem na wakacje lub w inną podróż za granicę lub też krajową warto pomyśleć o tym jak ubezpieczyć się przed nagłymi wypadkami jakie mogą wystąpić podczas wycieczki. Nie pomyślimy o tym na pewno kiedy wyjeżdżamy sami ale kiedy bierzemy ze sobą rodzinę sprawa bezpieczeństwa jest priorytetowa.

  Dlatego właśnie firma Mondial Assistance proponuje Państwu usługi takie jak przykładowo ubezpieczenie zdrowotne za granicą dzięki któremu polisa pokryje koszty leczenia a nawet hospitalizacji. Kolejnym produktem są ubezpieczenia turystyczne dzięki którym otrzymamy takie usługi jak:
  Assistance w podróży
  Ubezpieczenie kosztów leczenia
  Ubezpieczenie bagażu
  Ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych [*]Ubezpieczenie sprzętu sportowego
  Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej
  wiele innych usług
  Jednym słowem wszystko czego potrzebuje prawdziwy turysta jak również rodzina wyjeżdżająca na wakacje i potrzebująca ubezpieczenie zdrowotne za granicą.  Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej wejdź na stronę firmy Mondial Assistance i przeczytaj szczegółowe informacje.

  Ważną informacją jest to że tego typu usługi ubezpieczeniowe można wykupić drogą online. Wystarczy wybrać odpowiednie wartości w formularzu zakupu i już pojawi się nam cena jaką będziemy musieli zapłacić za ubezpieczenie turystyczne. Przechodząc kolejnymi krokami przejdziemy do płatności i będziemy mogli wydrukować polisę.

  Data dodania: 16 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenie na wyjazd za granice »

  Kiedy internauta potrzebuje informacji na temat ubezpieczeń, szuka odpowiedniej strony internetowej, to ta wymieniona niżej jest dokładnie dla niego. Zapoznaje ona internautów z obszerną ofertą polis turystycznych i pracowniczych. Wymienione są tutaj w głównej mierze najnowsze powiadomienia na temat dostępnych ubezpieczeń. Można też zapisać się na newsletter, który każdy zaciekawiony może zamówić na swój adres mailowy oraz centrum operacyjne, gdzie mieszczą się numery telefonów, pod które należy telefonować w razie konieczności pomocy. Ponadto każdy rodzaj ubezpieczeń turystycznych dzieli się na parę kategorii takich jak na przykład góry standard, active czy extreme.

  Data dodania: 17 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Zmiana funduszu »

  Jesteśmy jedną z wiodących grup ubezpieczeniowych na świecie. Firma AXA swoje oddziały posiada w 58 krajach. Nasze produkty cieszą się zaufaniem milionów klientów. Początki firmy na polskim rynku sięgają roku 2006. Wówczas podstawą naszej oferty były ubezpieczenia komunikacyjne OC i AC. Obecnie proponujemy jednak znacznie szerszą ofertę. Klienci indywidualni mogą zdecydować się na ubezpieczenia zdrowotne Vitalite, plany i fundusze inwestycyjne oraz Indywidualne Konta Zabezpieczenia Emerytalnego (IKZE). Stworzyliśmy także program zabezpieczający na wypadek choroby nowotworowej – Pomoc na Raka. W stronę klientów firmowych kierujemy zaś grupowe ubezpieczenia na życie, ubezpieczenia zdrowotne AXA MED, ubezpieczenia OC oraz NNW. W ofercie nie zabrakło również ubezpieczeń majątku i mienia firmowego, programów zarządzania ryzykiem oraz ubezpieczeń podróżnych.

  Data dodania: 28 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenie domu - www.promesaplus.com »

  Jeśli chcesz ubezpieczyć swój samochód, to bardzo dobrym pomysłem dla Ciebie będzie skorzystanie z oferty przedstawionej przez firmę Promesa. Jej pracownicy porównają specjalnie dla Ciebie oferty wielu ubezpieczycieli na naszym rynku, doradzą i pomogą dostosować zakres ubezpieczenia do konkretnych potrzeb i możliwości finansowych. Wszystko to sprawia, że szybko możesz otrzymać idealne ubezpieczenie komunikacyjne dla siebie.

  Data dodania: 27 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • InAgent »

  Proponujemy agencjom ubezpieczeniowym i wszystkim pośrednikom działającym na rynku oprogramowanie online do obsługi klientów pragnących wykupić polisy komunikacyjne. W naszym systemie macie Państwo porównywarkę ofert TU, szybkie przeglądanie ofert towarzystw i dopasowywanie ich do potrzeb klientów. Nasz system przechowuje również w bezpieczny sposób dane Państwa klientów.

  Data dodania: 15 05 2016 · szczegóły wpisu »