Ubezpieczenie kosztów rezygnacji - rexio.pl

Firma rexio.pl z Warszawy oferuje porównanie cen ubezpieczeń turystycznych. Axa, Mondial Assistance, Gothaer oraz Signal Iduna. Nasza specjalność to sprzedaż polis turystycznych, zajmujemy się tym od 2004 r. Proponujemy porównanie najlepszych produktów ubezpieczeniowych takich jak: ubezpieczenia dla sportowców, ubezpieczenie kosztów rezygnacji z imprezy turystycznej, biletu lotniczego czy noclegu w hotelu.

Szczegóły strony rexio.pl:

Podlinkuj stronę rexio.pl:

Ubezpieczenie kosztów rezygnacji - rexio.pl

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 28 Odwiedziny googlebot 16

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Wypadek w Anglii »

  Kiedy spojrzymy na różnego rodzaju kwestie, które związane są bezpośrednio z pracą, to bardzo ważne jest pytanie o to, co stać się może, jeśli będziemy mieć problem i doznamy na przykład wypadku przy pracy? O ile pracujemy legalnie, to sprawa nie jest w żaden sposób tak naprawdę skomplikowana, ponieważ okazuje się, że w takiej sytuacji, wypadek w Anglii liczy się normalnie, jako wypadek przy pracy i odszkodowanie jest nam wypłacane od ręki. I dlatego też warto sobie zdać sprawę z tego wszystkiego, co się z tymi kwestiami wiąże, ponieważ jest to naprawdę istotne. Jeśli więc przytrafi nam się przy pracy wypadek w Anglii, to musimy przede wszystkim skorzystać z naszego ubezpieczenia i podjąć odpowiednie działania zmierzające do uzyskania odszkodowania na zadowalającym pod każdym względem poziomie, które to zagwarantowane nam będzie w polisie ubezpieczeniowej, którą podpiszemy. Warto się o to bezwzględnie postarać, ponieważ jest to kwestia podstawowa i ubezpieczenie jest pierwszą rzeczą, o jaką powinniśmy zadbać w tej właśnie sytuacji. Jeśli tego bowiem nie zrobimy, to możemy się narazić na spore komplikacje oraz poważne konsekwencje tak podejmowanych działań, a tego wszak wszyscy chcielibyśmy bez wątpienia uniknąć, bo nie jest to przyjemne ani też nikomu potrzebne w żadnym celu.

  Data dodania: 08 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Allianz Direct OC »

  Nieodłącznym elementem każdego samochodu jest jego ubezpieczenie, rzecz jasna. Serwis Auto-w-Allianz.pl powstał przede wszystkim dlatego, aby każdy kto chce się dowiedzieć czegoś więcej na temat tego towarzystwa, mógł spokojnie i bez problemu poznać wszystkie aspekty danego produktu, jak na przykład autocasco, czy assistance. Nie każdemu przecież też chce się czytać Ogólne Warunki Ubezpieczenia, które często są napisane takim językiem, że nie da się tego zrozumieć. Stąd też inicjatywa takiego serwisu, w którym są zawarte informacje napisane na podstawie OWU i są na bieżąco aktualizowane, gdy tylko pojawi się jakaś zmiana.

  Data dodania: 11 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Ranking najlepszych AC »

  Kiedyś stwierdzono wśród kierowców, że ubezpieczenie AC jest drogie, obarczone wieloma wyłączeniami, do tego jeszcze na dodatek z nieczytelnym OWU... Może faktycznie niektóre ubezpieczenia AC cechują podobne słabości. Stąd też konieczność znalezienia tych najlepszych polis, najbardziej trafionych ofert.
  Sądzimy, że bardzo pomocny w tym względzie okazać się może nasz nowy serwis. Rankingac.pl to chyba najlepsze (a przynajmniej naszym zdaniem) zestawienie ubezpieczeń autocasco...
  Oczywiście to tylko wgląd w oferty, a nie gotowe rozwiązanie podane na tacy. Przez zakupem najlepszego ubezpieczenia i tak zachęcamy do porównania sobie ofert.

  Data dodania: 27 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Zmiana funduszu »

  Jesteśmy jedną z wiodących grup ubezpieczeniowych na świecie. Firma AXA swoje oddziały posiada w 58 krajach. Nasze produkty cieszą się zaufaniem milionów klientów. Początki firmy na polskim rynku sięgają roku 2006. Wówczas podstawą naszej oferty były ubezpieczenia komunikacyjne OC i AC. Obecnie proponujemy jednak znacznie szerszą ofertę. Klienci indywidualni mogą zdecydować się na ubezpieczenia zdrowotne Vitalite, plany i fundusze inwestycyjne oraz Indywidualne Konta Zabezpieczenia Emerytalnego (IKZE). Stworzyliśmy także program zabezpieczający na wypadek choroby nowotworowej – Pomoc na Raka. W stronę klientów firmowych kierujemy zaś grupowe ubezpieczenia na życie, ubezpieczenia zdrowotne AXA MED, ubezpieczenia OC oraz NNW. W ofercie nie zabrakło również ubezpieczeń majątku i mienia firmowego, programów zarządzania ryzykiem oraz ubezpieczeń podróżnych.

  Data dodania: 28 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Allianz - najtańsze OC i AC - Allianz.info.pl »

  Korzystając z usług naszej agencji ubezpieczeniowej będą Państwo zadowoleni z jakości obsługi oraz atrakcyjnej oferty. W ramach naszych działań oferujemy ubezpieczenia samochodu – korzystne pakiety oraz ubezpieczenia OC, AC, NNW, Assistance. Ponadto zajmujemy się ubezpieczeniami domu, mieszkania, firmy, zawodu. U nas mogą Państwo też wykupić polisy zdrowotne i turystyczne, polisy kosztów leczenia. Postaw na bezpieczne wakacje – ubezpiecz się.

  Data dodania: 05 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenie za granicą - wakacyjnapolisa.pl »

  Szukacie Państwo ubezpieczenia podróżniczego, dzięki któremu wakacje będą zabezpieczone? W takim razie warto skorzystać z porównywarki ubezpieczeń, a trzeba otwarcie przyznać, że tych ofert jest bardzo wiele, a więc warto skorzystać z pomocy umieszczonej pod adresem WakacyjnaPolisa.pl. Na stronie zresztą nie tylko porównywarka i możliwość wykupienia ubezpieczenia, ale również szereg porad ubezpieczeniowych.

  Data dodania: 20 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • Bezodmowy.pl - blog o ubezpieczeniach »

  Chcesz wiedzieć więcej o ubezpieczeniach dla siebie lub firmy? Chcesz poznać realia zarządzania ryzykiem w korporacji? Zajrzyj na blog bezodmowy.pl, na którym piszemy również o wszelkich nowościach w branży ubezpieczeń i o wielu kruczkach, o których powinieneś wiedzieć. Dzięki nam masz szansę wybrać najlepszą polisę dla siebie lub dla swojego biznesu.

  Data dodania: 17 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • Najtaniej u agenta - najtaniejuagenta.pl »

  Wszystkim osobom zmotoryzowanym polecamy naszą porównywarkę OC i AC. Mogą być Państwo pewni, że nasza porównywarka to rzetelna i uczciwa propozycja, niezależna od żadnej ubezpieczalni. Lojalnie przedstawiamy ofertę dwudziestu trzech ubezpieczalni. To Państwo decydują, co jest ważne. Czy jest to najtańsza oferta czy może gama opcji dodatkowych. W razie pytań chętnie służymy fachową pomocą.

  Data dodania: 16 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • Dopłaty do odszkodowania odkup szkody OC AC - www.doplaty-do-odszkodowania.pl »

  Altis Odszkodowania prowadzi dopłaty i odkup odszkodowań, które zostały zaniżone przez zakład ubezpieczeń. Jeśli likwidowałeś szkodę do trzech late wstecz, otrzymałeś zbyt niskie odszkodowanie i nie masz ochoty na własną rękę dochodzić należnych Ci pieniędzy odkup odszkodowania jest właśnie dla Ciebie. Wystarczy wysłać do nas kosztorys szkody i w ciągu 2-3 dni otrzymasz propozycję dopłaty do odszkodowania. Jeśli zaakceptujesz naszą ofertę dodatkowe odszkodowanie otrzymasz już po podpisaniu cesji szkody. Skup odszkodowań obejmuje zarówno szkody z OC sprawcy jak i AC. Bez względu na wiek auta oraz wielkość szkody. Analizujemy szkody komunikacyjne z całej Polski. Wycena odkupu odszkodowania jest darmowa i niezobowiązująca, umowę spisujemy dopiero po akceptacji z Twojej strony. Nie nie ryzykujesz a otrzymać możesz dodatkowe odszkodowanie i wygrać sprawę odszkodowawczą jeszcze przed jej rozpoczęciem.

  Data dodania: 23 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Cena oc na ceny-oc.pl »

  Zapoznaj się z treściami, które udostępniamy na swojej stronie internetowej, a kupisz OC w dobrej cenie. Niestety, są jednak dwa warunki. Nie możesz być młodym kierowcą oraz takim, który ma na swoim koncie spowodowane wypadki. O kierowców, którzy jeżdżą rozważnie zabiega każde towarzystwo ubezpieczeniowe. Składka za OC zawsze wyliczana jest indywidualnie. Najlepszym sposobem na znalezienie najtańszej jest skorzystanie z internetowej porównywarki OC.

  Data dodania: 24 07 2016 · szczegóły wpisu »