Ubezpieczenia Podkategoria: Ubezpieczenia

1 · 2 · 3 · 4 · następna strona »
 • Najtańsze OC samochodu »

  Większość kierowców przepłaca za ubezpieczenie OC, ponieważ od lat podpisuje umowę z tym samym towarzystwem ubezpieczeniowym. Badania wykazały, że zmiana ubezpieczyciela pozwala na znaczące oszczędności. Z tego powodu powstał serwis - Najtańsze OC, aby z łatwością znaleźć tańsze OC samochodu.

  Data dodania: 15 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia Szczecin »

  Poza zadbaniem o estetyczny wygląd Twojego samochodu, warto też zatroszczyć się, aby posiadał on odpowiednie Ubezpieczenia Szczecin. Jest to bardzo ważne, ponieważ w razie jakiegoś kolizji, gdy mamy ubezpieczenie, dostaniemy zadośćuczynienie, jakie pokryje koszty serwisu naszego pojazdu. Jeśli odpowiedniego tanie ubezpieczenia Szczecin nie mamy, całość kosztów za naprawę pojazdu, będzie spoczywała na nas. A tak właściwie możemy wtedy nie posiadać odpowiednich środków, by pokryć koszty naprawy auta i będziemy musieli bardzo długo oczekiwać, zanim taka kasa do was dotrze. Ta sama sytuacja wystąpi w sytuacji, gdy to my komuś uszkodzi samochód. Jeżeli mamy optymalne polisę ubezpieczeniową, całość kosztów, które będą wiązać się z odholowaniem i naprawą pojazdu, który zniszczyliśmy, będzie zaspokojona właśnie z naszego ubezpieczenia. Zawierajmy jedynie tanie Ubezpieczenia Szczecin. Istotne jest to, aby ubezpieczyć się w właściwej i zaufanej firmie, która faktycznie taką rekompensatę zapłaci i nie będzie robić nam problemów z daniem naszych należności, wtedy, gdy będziemy ich najbardziej potrzebowali.

  Data dodania: 15 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Sprawdzone kredyty »

  Czym sugerować się w czasie wybierania kredytu mieszkaniowego?
  Tego typu wątpliwości ma wielu usługobiorców ofert bankowych, chcących założyć lokatę. By rozwiać wszystkie niezrozumiałe treści oraz pomagać nie tylko w doborze kredytu bankowego, lub konta osobistego, ale też objaśniać wszelakie trudne pojęcia powiązane z sektorem bankowym, uruchomiliśmy wortal http://www.finansierra.pl.


  Na stronach wortalu bankowo-finansowego finansierra.pl zamieściliśmy rozbudowane podsumowanie doskonałych ofert finansowych, sklasyfikowanych wedle rodzaju produktu czy banku, co w dużej mierze ułatwia odnalezienie odpowiedniej propozycji. Każda z poszczególnych propozycji ma opcję błyskawicznej rozmowy z doradcą finansowym, lub wysłania druku. Pośród produktów można odnaleźć między innymi: konta młodzieżowe, kredyty bez zaświadczeń, fundusze inwestycyjne, a także ubezpieczenia zdrowotne. Różnoraki zestaw usług bankowych i jasność zaprezentowania gwarantuje duży spokój podczas wyboru odpowiedniej usługi bankowej. Oprócz tego publikujemy najistotniejsze, aktualne wiadomości z rynku finansowego a także rzetelne analizy sporządzone przez ekspertów w swojej dziedzinie. Zapraszamy na www.finansierra.pl.

  Portal FINANSIERRA.PL zapewnia także szansę pobrania aktualnych formularzy bankowych.Wiedz więcej niech nie zaskoczą Cię już żadne przekształcenia w finansowych normach.

  Data dodania: 09 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wypadek w Anglii »

  Kiedy spojrzymy na różnego rodzaju kwestie, które związane są bezpośrednio z pracą, to bardzo ważne jest pytanie o to, co stać się może, jeśli będziemy mieć problem i doznamy na przykład wypadku przy pracy? O ile pracujemy legalnie, to sprawa nie jest w żaden sposób tak naprawdę skomplikowana, ponieważ okazuje się, że w takiej sytuacji, wypadek w Anglii liczy się normalnie, jako wypadek przy pracy i odszkodowanie jest nam wypłacane od ręki. I dlatego też warto sobie zdać sprawę z tego wszystkiego, co się z tymi kwestiami wiąże, ponieważ jest to naprawdę istotne. Jeśli więc przytrafi nam się przy pracy wypadek w Anglii, to musimy przede wszystkim skorzystać z naszego ubezpieczenia i podjąć odpowiednie działania zmierzające do uzyskania odszkodowania na zadowalającym pod każdym względem poziomie, które to zagwarantowane nam będzie w polisie ubezpieczeniowej, którą podpiszemy. Warto się o to bezwzględnie postarać, ponieważ jest to kwestia podstawowa i ubezpieczenie jest pierwszą rzeczą, o jaką powinniśmy zadbać w tej właśnie sytuacji. Jeśli tego bowiem nie zrobimy, to możemy się narazić na spore komplikacje oraz poważne konsekwencje tak podejmowanych działań, a tego wszak wszyscy chcielibyśmy bez wątpienia uniknąć, bo nie jest to przyjemne ani też nikomu potrzebne w żadnym celu.

  Data dodania: 08 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Skuteczne dochodzenie odszkodowań »

  Odszkodowania IRIDUM – firma świadczy usługi w zakresie dochodzenia odszkodowań. Pomoc w uzyskiwaniu odszkodowań powypadkowych w szczególności dla ofiar wypadków komunikacyjnych, które doznały uszczerbku na zdrowiu i mieniu oraz dla poszkodowanych przez wszelkie inne zdarzenia. Nie pobieramy opłat wstępnych – rozliczenie następuje po uzyskaniu świadczenia dla osoby poszkodowanej.

  Data dodania: 06 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • ATEA Agencja Ubezpieczeń »

  ATEA Agencja Ubezpieczeń. Ubepieczenia dla osób fizycznych i firm. 40-703 Katowice ul. Kłodnicka 7 tel. 32 204 82 54

  Nasza oferta skierowana jest zarówno do osób fizycznych czyli klienta indywidualnego jak i do podmiotów gospodarczych czyli tzw. klienta korporacyjnego. Reprezentowane przez nas Towarzystwa Ubezpieczeniowe zajmują silną i ugruntowaną pozycję na rynku ubezpieczeń zarówno w kraju jak i zagranicą, popartą wieloletnią tradycją i praktyką w sektorze ubezpieczeń.

  Ilość produktów ubezpieczeniowych jakie jesteśmy dzięki temu Państwu zaoferować jest bardzo duża, co pozwala nam w pełni zaspokoić Państwa potrzeby. Towarzystwa których produkty sprzedajemy, posiadają łącznie zezwolenia oraz czynnie sprzedają ubezpieczenia z wszystkich grup ubezpieczeń - zarówno ubezpieczeń na życie jak i ubezpieczeń majątkowych.

  Data dodania: 29 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • KUKE S.A. »

  Skuteczne wspieranie eksportu to m.in. wszelkiego typu preferencyjne kredyty oraz ubezpieczenia dla firm. W związku z tym warto bez wątpienia zapoznać się z ofertą na stronie www.kuke.com.pl. KUKE to polisy dla firm z pełną gwarancją skarbu państwa, a więc czy może być bardziej intratne zabezpieczenie? Coraz większa rzesza instytucji na rynku oferuje ubezpieczenia dla firm. Jest to zupełnie zrozumiałe w dobie globalnego kryzysu, albowiem popyt na takie produkty wzrasta wprost proporcjonalnie do poziomu zagrożeń wynikających z panującej recesji.

  Data dodania: 25 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia turystyczne »

  Kuba, Magda, Ania - trójka przyjaciół, którzy współtworzą zarówno multiagencję ubezpieczeń, jak i niezwykle interesującego bloga o ubezpieczeniach. Nie przedstawiamy tu sztywnych reguł prawnych i postanowień ustawy, a raczej staramy się dostrzec, co jest najważniejsze dla klienta towarzystw ubezpieczeniowych - a więc w jaki sposób dopasować zakres ubezpieczeń dobrowolnych tak, aby odpowiadały one rzeczywistym potrzebom i aktualnym finansom. Cały jeden dział dedykowany jest na ubezpieczenie na wakacje - niech klienci biur podróży wiedzą, przed jakimi zdarzeniami za granicą mogą się ubezpieczyć. Dużo piszemy również w temacie ubezpieczenia mieszkania i ubezpieczenia samochodu. Zapraszamy!

  Data dodania: 31 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • OC najtaniej »

  Najtańsze polisy ubezpieczenia OC można znaleźć w Internecie, poprzez który towarzystawa ubezpieczeniowe oferują je metodą direct.
  Ten kanał dystrybucji wybrało kilka towarzystw, jak LINK 4, AVIVA, AXA czy Liberty Direct.
  Najlepszym rozwiązaniem aby znaleźć najtańszą ofertę, jest skontaktowanie się z kilkoma towarzystwami, i przeanalizować otrzymanych oferty.
  Analizę najlepiej przeprowadzić po przeczytaniu naszego serwisu, w którym podajemy kilka wskazówek na tanie OC.

  Data dodania: 06 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych »

  Niska cena za ubezpieczenie nie musi być wymysłem wyssanym z palca. Chociaż większość Towarzystw Ubezpieczeniowych nie mówi o tym wprost - można za stosunkowo niewielkie pieniądze znaleźć naprawdę ciekawą ofertę. Zdarza się, że najtańsze OC kierowcy z maksymalnymi zniżkami mają już od 260 złotych. Prawda, że to niewiele?
  W Towarzystwie Ubezpieczeń Wzajemnych przykładamy sporą wagę do cen naszych ubezpieczeń. Sprawiamy, że oferta kierowana do różnych grup kierowców jest naprawdę elastyczna, a tym samym bardziej atrakcyjna.

  TUW proponuje nowym jak i obecnym klientom następujące produkty ubezpieczeniowe:
  - ubezpieczenie OC
  - ubezpieczenie AC
  - pakiety autocasco i assistance
  - NNW chroniące od wypadków około samochodowych

  Tak zróżnicowana oferta pozwala na szereg dodatkowych opcji, z których jako kierowca na pewno chętnie skorzystasz. Odwiedź naszą stronę www - sprawdź zamieszczony tam kalkulator OC AC - wybierz ofertę idealnie do Ciebie dopasowaną.

  Data dodania: 04 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Najtańsze OC »

  Poszukując ubezpieczenia OC, wielu kierowców odwiedza lokalne przedstawicielstwa firm ubezpieczeniowych. Wpadają oni wtedy w sidła agentów ubezpieczeniowych, którzy manipulują nimi na wszelkie możliwe strony i sprzedają im najkorzystniejsze (z własnego punktu widzenia) ubezpieczenie. Jak tego uniknąć? Oc może być tanie! Tanie OC to jednak konieczność poświęcenia chwili na poszukiwania i porównanie wszelkich ofert. Na szczęście mamy Internet, który nam w tym pomoże. Nasza strona oferuje możliwość znalezienia takich rzeczy, jak najtańsze OC, czy ubezpieczenie AC. Tanie ubezpieczenie OC wbrew pozorom nie odstaje od tych droższych, gdyż polskie prawo wymaga pewnego minimalnego pola ochrony, którą ma ono udzielać. A ubezpieczyciele nie są skorzy dawać sami z siebie czegoś więcej. Po co więc przepłacać za ubezpieczenie OC? Zapraszamy do nas, gdzie znajdziesz wszelkie potrzebne informacje na ten temat!

  Data dodania: 13 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Mondial Assistance »

  Przed wyjazdem na wakacje lub w inną podróż za granicę lub też krajową warto pomyśleć o tym jak ubezpieczyć się przed nagłymi wypadkami jakie mogą wystąpić podczas wycieczki. Nie pomyślimy o tym na pewno kiedy wyjeżdżamy sami ale kiedy bierzemy ze sobą rodzinę sprawa bezpieczeństwa jest priorytetowa.

  Dlatego właśnie firma Mondial Assistance proponuje Państwu usługi takie jak przykładowo ubezpieczenie zdrowotne za granicą dzięki któremu polisa pokryje koszty leczenia a nawet hospitalizacji. Kolejnym produktem są ubezpieczenia turystyczne dzięki którym otrzymamy takie usługi jak:
  Assistance w podróży
  Ubezpieczenie kosztów leczenia
  Ubezpieczenie bagażu
  Ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych [*]Ubezpieczenie sprzętu sportowego
  Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej
  wiele innych usług
  Jednym słowem wszystko czego potrzebuje prawdziwy turysta jak również rodzina wyjeżdżająca na wakacje i potrzebująca ubezpieczenie zdrowotne za granicą.  Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej wejdź na stronę firmy Mondial Assistance i przeczytaj szczegółowe informacje.

  Ważną informacją jest to że tego typu usługi ubezpieczeniowe można wykupić drogą online. Wystarczy wybrać odpowiednie wartości w formularzu zakupu i już pojawi się nam cena jaką będziemy musieli zapłacić za ubezpieczenie turystyczne. Przechodząc kolejnymi krokami przejdziemy do płatności i będziemy mogli wydrukować polisę.

  Data dodania: 16 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Porównanie ubezpieczenia »

  Okazuje się, że w dzisiejszych czasach porównywarki ubezpieczeń zdobywają coraz większą popularność. Nie dziwi to. W końcu przecież wybór najlepszej polisy kiedyś był bardzo trudny, a dzisiaj dzięki kalkulatorom online - zdecydowanie bardziej komfortowy.
  Ale jak korzystać z porównywarek? Jak stwierdzić, czy dany kalkulator (czy to ubezpieczenia mieszkania, czy to ubezpieczenia turystycznego, OC/AC, czy polisy na życie) działa odpowiednio? Tego można dowiedzieć się z serwisu porownywarkaubezpieczen.pl. Prowadzi go zespół multiagencji, która specjalizuje się w sprzedaży ubezpieczeń online.

  Data dodania: 26 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Doradztwo ubezpieczeniowo-finansowe »

  Szczecińska firma zajmująca się szeroko pojętym doradztwem ubezpieczeniowo-finansowym. W ofercie firmy znajdują się usługi skierowane zarówno do osób indywidualnych, jak również przedsiębiorstw. Firma posiada wsparcie doświadczonych prawników, a także współpracuje z wieloma firmami ubezpieczeniowymi, również z rynków zagranicznych, np. austriackich. Siedziba firmy znajduje się w Szczecinie, jednak obsługiwani są klienci z całej Polski.

  Data dodania: 15 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenie domu Apogeum - Toruń »

  Firma Apogeum z Torunia oferuje bogaty wachlarz ubezpieczeń komunikacyjnych, mieszkań oraz innych. Dobrze przemyślane ubezpieczenie to polowa sukcesu i dobry sen tych państwa, którym zależy na szczęściu, bezpieczeństwu rodzin, czy własnego biznesu. Na rynku działamy od 1992 roku i wiemy jakie ubezpieczenie będzie dla Państwa najlepsze. W naszej ofercie odnaleźć można:
  - ubezpieczenia komunikacyjne: OC, AC,
  - ubezpieczenia mieszkań, domów,
  - ubezpieczenie firm,
  - ubezpieczenie rolne.
  Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszych usług! Gwarantujemy satysfakcję!

  Data dodania: 23 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Ranking najlepszych AC »

  Kiedyś stwierdzono wśród kierowców, że ubezpieczenie AC jest drogie, obarczone wieloma wyłączeniami, do tego jeszcze na dodatek z nieczytelnym OWU... Może faktycznie niektóre ubezpieczenia AC cechują podobne słabości. Stąd też konieczność znalezienia tych najlepszych polis, najbardziej trafionych ofert.
  Sądzimy, że bardzo pomocny w tym względzie okazać się może nasz nowy serwis. Rankingac.pl to chyba najlepsze (a przynajmniej naszym zdaniem) zestawienie ubezpieczeń autocasco...
  Oczywiście to tylko wgląd w oferty, a nie gotowe rozwiązanie podane na tacy. Przez zakupem najlepszego ubezpieczenia i tak zachęcamy do porównania sobie ofert.

  Data dodania: 27 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenie kosztów rezygnacji - rexio.pl »

  Firma rexio.pl z Warszawy oferuje porównanie cen ubezpieczeń turystycznych. Axa, Mondial Assistance, Gothaer oraz Signal Iduna. Nasza specjalność to sprzedaż polis turystycznych, zajmujemy się tym od 2004 r. Proponujemy porównanie najlepszych produktów ubezpieczeniowych takich jak: ubezpieczenia dla sportowców, ubezpieczenie kosztów rezygnacji z imprezy turystycznej, biletu lotniczego czy noclegu w hotelu.

  Data dodania: 25 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia Link4 »

  Towarzystwo ubezpieczeniowe Link4 kojarzone jest głównie z korzystnymi ubezpieczeniami samochodowymi. Wśród zmotoryzowanych klientów cieszy się stale rosnącą popularnością. Nie wszyscy jednak wiedzą, że ubezpieczenie Link4 OC czy AC to nie jedyne ubezpieczenia w ofercie.
  Dostępne w Link4 ubezpieczenia obejmują zarówno ubezpieczenia samochodowe (komunikacyjne), jak i majątkowe czy podróżne.
  Oferta ubezpieczeń Link4 jest stale dostosowywana do potrzeb klientów. Konkurencyjne ceny ubezpieczeń, doskonałe warunki polis, przejrzystość zasad i elastyczność firmy sprawiają, że jej oferta, pod wieloma względami, przewyższa oferty innych firm ubezpieczeniowych.
  Jeśli zależy Państwu na solidnym ubezpieczeniu - wybierzcie Link4.

  Data dodania: 01 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenie floty - dlaprzewoznika.pl »

  W naszej ofercie znajdą Państwo praktyczny kalkulator OC przewoźnika. Bez problemu i przede wszystkim bezbłędnie obliczysz, porównasz i wybierzesz najkorzystniejszą ofertę OC przewoźnika. Wygodnie, szybko, przed ekranem swojego komputera, bez zbędnej bieganiny po mieście i stania w kolejkach. Nie ma sensu przepłacać, kiedy w jednym miejscu, po krótkiej chwili znajdziesz najtańszą ofertę OC przewoźnika.

  Data dodania: 11 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • Allianz - najtańsze OC i AC - Allianz.info.pl »

  Korzystając z usług naszej agencji ubezpieczeniowej będą Państwo zadowoleni z jakości obsługi oraz atrakcyjnej oferty. W ramach naszych działań oferujemy ubezpieczenia samochodu – korzystne pakiety oraz ubezpieczenia OC, AC, NNW, Assistance. Ponadto zajmujemy się ubezpieczeniami domu, mieszkania, firmy, zawodu. U nas mogą Państwo też wykupić polisy zdrowotne i turystyczne, polisy kosztów leczenia. Postaw na bezpieczne wakacje – ubezpiecz się.

  Data dodania: 05 03 2015 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Ubezpieczenia

Ubezpieczenia - nowa strona:

Adres: