Trio Advisory

Strona internetowa www.trioadvisory.pl to oficjalna witryna firmy Trio Advisory wchodzącej w skład Trio Management Group. Jest to firma, w której zakres kompetencji wchodzi świadczenie kompleksowych usług doradczych wspierających wzrost wartości firm. Firma posiada aż 15 obszarów doradztwa, które optymalizują, wspierają i rozwijają biznes. Jednym z głównych obszarów doradztwa jest doradztwo strategiczne. Oprócz niego firma Trio Advisory oferuje firmom doradztwo prawne, doradztwo innowacyjne oraz ubezpieczeniowe, pomoc w optymalizacji kosztów i zarządzaniu procesami, a także pomoc w pozyskiwaniu kapitału.

Szczegóły strony trioadvisory.pl:

Podlinkuj stronę trioadvisory.pl:

Trio Advisory

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 13 Odwiedziny googlebot 6

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Home Broker »

  Home Broker jest największą w Polsce firmą doradczą zajmującą się sprzedażą nieruchomości mieszkaniowych i największym brokerem rynku pierwotnego. Za pośrednictwem Home Broker można kupić, sprzedać, wynająć i sfinansować nieruchomość.
  Jako jedyna na rynku, firma świadczy zintegrowaną usługę doradztwa związanego z zakupem nieruchomości. Każdy klient od samego początku obsługiwany jest przez dwóch doradców – finansowego oraz specjalistę ds. rynku nieruchomości. Ich wiedza przenika się i uzupełnia. Na usługę składa się m.in. analiza potrzeb i przygotowanie oferty, analiza sytuacji finansowej, wybór finansowania, rachunek ekonomiczny całej inwestycji oraz obsługa prawna transakcji.
  Dodatkowo doradcy Home Broker dysponują rozwiązaniami finansowym przygotowanymi specjalnie dla uczestników rynku nieruchomości. W ofercie jest między innymi produkt przeznaczony na zamianę mieszkania na nowe, kredyt z odroczoną pierwszą ratą, nieruchomości z gwarantowanym najmem, kredyt dla dewelopera i szereg produktów oszczędnościowych z przeznaczeniem na cele mieszkaniowe i inwestycyjne.

  Data dodania: 10 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Paszport do eksportu »

  Pomagamy w trzymaniu przez firmy wsparcia finansowego wynoszącego 50 procent na rozwój eksportu, udzielanego przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP)w ramach działania 61 Paszport do Eksportu Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka. (POIG)
  CC - Center oferuje kompleksową obsługę w zakresie funduszu Paszport do Eksportu, począwszy od opracowania Planu rozwoju eksportu, koncepcji wejścia na rynki zagraniczne, czy też strategii finansowania eksportu, aż do organizacji wyjazdów zagranicznych na misje gospodarcze i wystawy branżowe. Maksymalna kwota dofinansowania w programie Paszport do Eksportu to 210 000 PLN.
  nasze usługi:
  Przygotowanie wniosku do etapu I programu 6.1 Paszport do Eksportu
  Wykonanie usług doradczych w zakresie wykonania Planu Rozwoju Eksportu (PRE)
  Przygotowanie wniosku do etapu II programu 6.1 Paszport do Eksportu
  Nadzór nad wdrożeniem Planu Rozwoju Eksportu
  Usługi doradcze w ramach rozwoju eksportu:

  W zakresie wdrożenia Planu Rozwoju Eksportu (PRE)
  Badania rynków zagranicznych
  Opracowanie Strategii wejścia na rynki zagraniczne
  Opracowanie Strategii finansowania działalności eksportowej
  Doradztwo w zakresie opracowania koncepcji wizerunku przedsiębiorcy na wybranych rynkach docelowych
  Wyszukiwanie partnerów na rynkach zagranicznych
  Organizacja wyjazdów na targi
  Organizacja i udział w misjach gospodarczych za granicą

  W ramacha naszej działalności doradczej pomogliśmy ponad 200 firmom w realizacji projektu 6.1. Paszport do Eksportu z następującyh województw:
  -Dolnośląskie
  -KujawskoPomorskie
  -Lubuskie
  -Lubelskie
  -Łódzkie
  -Małopolskie
  -Mazowieckie
  -Opolskie
  -Podkarpackie
  -Pomorskie
  -Śląskie
  -Świętorzyskie
  -WarmińskoMazurskie
  -Wielkopolskie
  -ZachodnioPomorskie

  Data dodania: 27 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Audyt podatkowy, finansowy, biuro rachunkowe - TAXPROFIT »

  Biuro rachunkowe Taxprofit świadczy usługi księgowe. Oferujemy profesjonalne audyty finansowe dla firm.
  Podpowiadamy, doradzamy jak prowadzić firmę i nie popaść w długi.
  Taxprofit.
  Katarzyna Kierzek-Koperska
  ul. Kosińskiego 24/7 Poznań

  Data dodania: 07 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • S&P Audyt - doradztwo podatkowe »

  Doradca Podatkowy Online to serwis dla wszystkich, którzy szukają odpowiedzi na nurtujące pytania podatkowe. Znajdziecie tu Państwo istotne dla prowadzących działalność gospodarczą orzeczenia Trybunału Konstytucyjnego, NSA, ETS i interpretacje ogólne Ministra Finansów. Zapraszamy również do lektury artykułów i blogu. Przedsiębiorcy mają coraz więcej problemów z podatkiem VAT. Ustawa o podatku od towarów i usług jest napisana w sposób przede wszystkim mało czytelny i pomimo próby uregulowania każdej sfery działalności - w dalszym ciągu sprawia problemy interpretacyjne.

  Data dodania: 18 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • KsiegowyExpert.pl - usługi księgowe w Poznaniu »

  Księgowy Expert w Poznaniu oferuje szeroką gamę usług księgowych. Oferta biura księgowego obejmuje prowadzenie spraw rachunkowych, ewidencję podatku VAT, rozliczanie i składanie deklaracji podatkowych, prowadzenie ewidencji środków trwałych, reprezentację klientów przez organami podatkowymi, konsultacje, a także informowanie o ewentualnych zmianach przepisów. Ponadto Księgowy Expert oferuje całościową obsługę kadrowo-płacową obejmującą naliczanie wynagrodzeń, rozliczanie umów cywilnoprawnych, obsługę i sporządzanie umów o pracę, sporządzanie list płac, raportów RMUA, deklaracji PFRON, PIT-ów, dokumentacji kadrowe oraz obsługę zagadnień związanych z ZUS. Księgowy Expert świadczy także obsługę prawną, a ponadto zajmuje się zagadnienia BHP i ppoż. Zapraszamy do odwiedzenia witryny ksiegowyexpert.pl i zapoznania się ze szczegółami oferty oraz cennikiem usług księgowych.

  Data dodania: 02 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Doradztwo personalne »

  Chcesz przeprowadzić w swojej firmie profesjonalną i efektywną kampanię rekrutacyjną? Skorzystaj z profesjonalnych usług doradztwa personalnego dla biznesu oferowanych przez Work Express People. Dzięki nam przekonasz się, że pozyskanie kandydatów dopasowanych do wymagań danego stanowiska w Twojej firmie nie musi być trudne. Postaw na nasze wieloletnie doświadczenie na rynku pracy i oszczędzaj na przygotowaniu i publikacji ogłoszeń, selekcji dokumentów, weryfikacji kandydatów, rozmowach kwalifikacyjnych oraz sprawdzaniu referencji kandydatów. Ty wybierasz obszar doradztwa, a Work Express People resztę zrobi za Ciebie.

  Data dodania: 29 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe w Krakowie »

  Usługi Księgowe Kraków L-Beneficio jako profesjonalne biuro rachunkowe świadczy usługi kompeksowej księgowości oraz usługi doradztwa rachunkowo-finansowego i gospodarczego. Biuro jest bardzo elastyczne i podchodzi do każdego klienta indywidualnie i odpowiedzialnie pełniąc rzetelnie swoje zadanie. W przekonaniu, że dobry księgowy własnie takimi cechami powinien się charakteryzować, biuro działa od wielu lat. Zgodnie z wymogami Resortu Finansów biuro rachunkowe jest ubezpieczone od odpowiedzialności cywilnej, dlatego niezależnie od wielkości i profilu firmy poszukujmy najlepszych rozwiązań i możliwości, jednocześnie gwarantując bezpieczeństwo.

  Data dodania: 31 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro księgowe Warszawa - www.gamatax.pl »

  Jeżeli Twoja firma ma kłopoty kadrowo - księgowe? To jest to znakomita oferta dla Państwa - wiele usługi w jednym miejscu, po atrakcyjnej cenie? Czas coś zmienić - biuro księgowe, to doradztwo i optymalizacja kosztów klienta – bez tego trudno wyobrazić sobie funkcjonowanie firmy. Jakie podstawowe kryterium powinno spełniać biuro rachunkowe. Przede wszystkim powinno być nacechowane gotowością do pomocy a także doradztwa. Umiejętne wykorzystanie informacji z zakresu rachunkowości, może zwiększyć profit firmy oraz zaoszczędzić wielu niekorzystnych sytuacji jak też utraty zdolności finansowej związanych np. z sankcjami Urzędu Fiskalnego. Biuro księgowe w Warszawie Gamatax, swoim zasięgiem obejmujące całą Warszawę. Znajduje się w części zachodniej Warszawy, w dzielnicy Bemowo, idealne pod względem dojazdu oraz gwarantuje wiele miejsc parkingowych. Biuro rachunkowe Gamatax dba o czas własnych Klientów – odbiera dokumenty wprost z Twojej firmy, jeśli tylko sobie togo życzysz. Oferta obejmuje cały zakres usług związany z obsługą ksiąg rachunkowych, rozrachunki kontrahentów pod względem kadrowo – płacowym, konsulting podatkowy w zakresie rozporządzenia podatkowego. Biuro księgowe z wieloletnim doświadczeniem także rozległą gamą usług zaprasza do podjęcia współpracy.

  Data dodania: 08 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • analizy przestrzenne | geomarketing | GIS | mapy - wbdata.pl »

  Szkolimy w doskonaleniu obsługi oprogramowania QGIS i SAGA GIS.
  Wykonujemy analizy przestrzenne, analizy geomarketingowe, wykorzystujemy GIS, sporządzamy zaawansowane mapy. Zapraszamy również na blog z wynikami analiz GIS w postaci map.

  Wykonujemy:
  analizy przestrzenne do takich opracowań jak: studia wykonalności, studia komunikacyjne, plany zagospodarowania przestrzennego, studia uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego;
  analizy konkurencji/atrakcyjności na podstawie lokalizacji, dostępności przestrzennej i innych parametrów;
  obszar oddziaływania (catchment area), obszar oddziaływania np. lotniska, sklepu, placówki bankowej, hotelu, miejscowości;
  wyszukiwanie lokalizacji o określonych parametrach lub lepszych niż obecne w innych punktach klienta
  analizy geomarketingowe, czyli np. potrzebujesz informacji czy lokalizacja potencjalnego punktu sprzedaży jest prawidłowa albo potrzebujesz wyszukać właściwej lokalizacji;
  strategiczne oceny oddziaływania na środowisko, dokumenty niezbędne przy strategiach i innych dokumentach strategicznych;

  Data dodania: 14 01 2016 · szczegóły wpisu »
 • Biuro 29 Kraków »

  Biuro 29 to nic innego jak prawidłowe rozwiązania kiedy mowa o takich działaniach jak przygotowanie usług w ramach wirtualnego biura. Nasza propozycja została przygotowana dla wszystkich tych którzy cenią sobie wysoką jakość w niskich cenach. Nasza oferta dopasowana do potrzeb indywidualnych klientów. Oferujemy prestiżowy adres, obsługę biurową, a także wynajem salki konferencyjnej na spotkania różnego szczebla. Zatem zachęcamy do współpracy, wybierajcie Biuro29

  Data dodania: 16 12 2016 · szczegóły wpisu »