Szkolenia z udzielania pierwszej pomocy w Krośnie - www.sedkrosno.pl

Nasza firma istnieje na rynku od 2000 roku i zajmuje się organizacją szkoleń z zakresu bezpieczeństwa i i higieny pracy. Oferujemy kursy pierwszej pomocy, szkolenia z zakresu BHP czy też szkolenia kierowników wycieczek. Od 2002 roku współpracujemy Centralnym Instytutem Ochrony pracy i dlatego też nasi pracownicy mogą pochwalić się posiadaniem wielu różnych certyfikatów. Krosno to główna miejscowość naszej działalności, ale usługi wykonujemy także na o wiele szerszym obszarze.

Szczegóły strony www.sedkrosno.pl:

Podlinkuj stronę www.sedkrosno.pl:

Szkolenia z udzielania pierwszej pomocy w Krośnie - www.sedkrosno.pl

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 6 Odwiedziny googlebot 4

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • FireSafety »

  Usługi Przeciwpożarowe - FireSafety. Kompleksowa obsługa firm w ramach usług przeciwpożarowych. Stworzenie zgodnej z przepisami instrukcji przeciwpożarowej, prowadzenie ciekawych szkoleń przeciwpożarowych to tylko drobny zakres proponowanych przez nas usług. Pamiętaj! instrukcja bezpieczeństwa pożarowego oraz szkolenie przeciwpożarowe mogą wykonywać tylko osoby posiadające uprawnienia - tak jak jest to w naszym przypadku. Zaufaj nam i powierz swoje bezpieczeństwo fachowcom z tej branży. U nas świadczą usługi tylko specjaliści ds. inżynierii bezpieczeństwa pożarowego. Zapraszamy wszystkich do współpracy. Naszą ofertę znajdą Państwo na stronie internetowej www.firesafety.pl.

  Data dodania: 27 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Elastyczne formy zatrudnienia »

  Strona www bezpiecznyrynek.pl opisująca aktualne wiadomości dotyczące wojewódzkiego rynku pracy jak również zarys modeli, które relacjonują efektywną współpracę między pracownikiem a pracodawcom. Projekt kładzie potężny nacisk w głównej mierze na plastyczne formy zatrudnienia, rozwój pracowników, społeczna odpowiedzialność biznesu jak również solidarność Opole. Projekt dynamicznie się modernizuje i zyskuje coraz to większe grono ludzi, które biorą w nim udział zarówno po stronie właścicieli firm jak również organizacji.

  Data dodania: 12 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Studia podyplomowe »

  Na stronie Brainstorm.biz.pl użytkownicy znajdą ofertę firmy Brainstorm. Firma zajmuje się świadczeniem usług doradztwa biznesowego oraz strategicznego, swoją ofertę kierując w szczególności do dużych i średnich przedsiębiorstw. Firma specjalizuje się w pomocy dla przedsiębiorstw w poszerzaniu działalności oraz zwiększania ich efektywności działań przy pomocy autorskich opracowanych know-how. Z oferty firmy do tej pory skorzystało już wiele znanych marek, w tym takich jak chociażby Citi Bank, czy też Hewlett Packard.

  Data dodania: 26 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kursy rachunkowe »

  Jesteśmy firmą, która zajmuje się organizowaniem szkoleń z zakresu finansów, rachunkowości, podatków, prawa. Oferujemy także studia podyplomowe oraz kursy zawodowe. Nasze szkolenia mają też często charakter wyjazdowy i są to szkolenia zarówno otwarte jak i zamknięte. Uczymy za pomocą praktycznych i interaktywnych przykładów, ćwiczeń, czyli popularny case study. Oferta obejmuje też szkolenia z szeroko pojętego controliingu. Więcej o naszej firmie i ofercie można znaleźć na stronie internetowej. Zachęcamy!

  Data dodania: 26 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Baltic Business Training - szkolenia aml »

  Firma Baltic Business Training Barbara Jasińska oferuje doskonale zorganizowane, profesjonalne szkolenia bankowe, które prowadzone są przez dr nauk prawnych Wiesława Jasińskiego. W ich trakcie wykorzystywane są studia przypadków, dzięki czemu zagwarantowany jest wysoki poziom aktywności uczestników. Ponadto pranie brudnych pieniędzy szkolenie dostarcza najbardziej aktualnych informacji oraz umożliwia zdobycie i utrwalenie umiejętności pozwalających na skuteczne zapobieganie temu niezgodnemu z prawem procederowi.

  Data dodania: 03 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Autorskie szkolenia IBM - www.eduexnit.pl »

  Firma EXnIT prowadzi autorskie szkolenia informatyczne dla firm i indywidualnych klientów. Fachowa kadra zawsze dba o wysoką wartość merytoryczną każdego kursu, zwracając szczególną uwagę na praktyczne aspekty wykorzystania wiedzy. Oferta obejmuje zagadnienia z szeroko pojmowanej tematyki IT. Istnieje możliwość dostosowania tematyki do potrzeb klienta.

  Data dodania: 25 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Megaszkolenia »

  Nasza wyszukiwarka jest szybka i dokładna, a wyszuka szkolenia pod kątem zainteresowań klienta. Od wielu lat rozwijamy branżę szkoleniową przez udostępnianie naszej platformy. Niezależnie od tego, czy chcesz znaleźć szkolenie dla siebie czy też dodać zupełnie nowe szkolenie do naszej wyszukiwarki, skorzystaj z niej, a na pewno się nie zawiedziesz, mamy do zaoferowania sporo ciekawych szkoleń z wielu branż! Zapewniamy, że każdy znajdzie u nas coś interesującego.

  Data dodania: 10 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia rozwój osobisty - reissprofile.pl »

  W naszym instytucie naukowym znajdą Państwo szeroką ofertę wykładów, szkoleń i seminariów na temat systemów motywujących. Ofertę współpracy dedykujemy przede wszystkim kadrze zarządzającej, menadżerom i osobom pracującym w dziale HR. Reiss Motivation Profile to internetowa ankieta składająca się z 128 pytań. Udzielając na nie odpowiedzi można poznać indywidualne wartości motywujące.

  Data dodania: 19 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • Mindfulness Inside »

  Zajmujemy się dostarczaniem warsztatów opartych o Mindfulness dla klientów w biznesowych. Nasze programy mają na celu redukcję stresu, poprawę inteligencji emocjonalnej oraz zwiększenie odporności psychicznej pracowników.

  Data dodania: 07 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Akademia Sokrates »

  Niezależnie od tego czy chcemy się rozwijać to w wielu przypadkach nie mamy w ogóle wyboru, ponieważ decydować będą za nas nasi pracodawcy. Właśnie akademia Sokrates, która oferuje kursy rozwoju skierowane do firm ma w tym zakresie wiele do zaproponowania. Pracują tam doświadczeni trenerzy, którzy mogą nam podpowiedzieć w jaki sposób kierować swoim życiem, by skutecznie się rozwijać i korzystać z możliwości jakie mamy, by czuć się lepiej.

  Data dodania: 26 05 2016 · szczegóły wpisu »