Szkolenia z udzielania pierwszej pomocy w Krośnie - www.sedkrosno.pl

Nasza firma istnieje na rynku od 2000 roku i zajmuje się organizacją szkoleń z zakresu bezpieczeństwa i i higieny pracy. Oferujemy kursy pierwszej pomocy, szkolenia z zakresu BHP czy też szkolenia kierowników wycieczek. Od 2002 roku współpracujemy Centralnym Instytutem Ochrony pracy i dlatego też nasi pracownicy mogą pochwalić się posiadaniem wielu różnych certyfikatów. Krosno to główna miejscowość naszej działalności, ale usługi wykonujemy także na o wiele szerszym obszarze.

Szczegóły strony www.sedkrosno.pl:

Podlinkuj stronę www.sedkrosno.pl:

Szkolenia z udzielania pierwszej pomocy w Krośnie - www.sedkrosno.pl

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 2 Odwiedziny googlebot 1

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Organizacja Eventów »

  Platforma MICE4u.pl promuje dobrych tancerzy, artystów zespoły muzyczne i podwykonawców eventowych. Koniecznie dołącz do naszego dużego zespołu, a wydarzenia które wspólnie zrealizujemy wzmocnią twoją pozycję w branży. Specjalizujemy się w imprezach zamkniętych, realizując eventy, imprezy integracyjne i konferencje dla grup biznesowych. Nasze doświadczenie, rzetelność i wyjątkowa oferta to gwarancja sukcesu.

  Data dodania: 19 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • TRYBAŁA TEAM - imprezy integracyjne w górach »

  TRYBAŁA TEAM - Nie wiesz gdzie pojechać na imprezę integracyjną Przyjedź w góry! TRYBAŁA TEAM to nieszablonowe projekty! Event w górach na najwyższym poziomie! Wyjątkowe atrakcje na imprezę integracyjną! Skarb Harnasia! Napad Zbójecki rodem z Janosika Porwanie Maryny na Waszych oczach! Integracja w schronisku bez prądu Sprawdźcie sami jaka jest cena naszej imprezy integracyjnej!

  Data dodania: 11 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenie sprzedawców »

  Dostęp do świetnej bazy szkoleniowej w większych miastach (Kołobrzeg, Poznań, Rawa Maz. etc...) albo ich bliskich okolicach (Opalenica, Łąck, Łężeczki itp...) umożliwia naszej agencji oferowanie wyjazdowej formy szkoleń z technik sprzedaży. Nasi specjaliści sprzedaży (social media specialist, specjaliści od brandingu, SEO czy też zarządzania) to fachowcy o ogólnokrajowej renomie; atrakcyjne ujęcie tematu (szkolenia dla sprzedawców, social media marketing, szkolenie z technik sprzedaży), ogólna, jak również szczegółowa wiedza z zakresu reklamy - lokują firmę na czołowych pozycjach rankingów branżowych.

  Data dodania: 13 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Firma szkoleniowa »

  Wiele firm oferuje szkolenia biznesowe. Jaką firmę warto wybrać? Swoich pracowników możemy wysłać na szkolenia otwarte, albo przeprowadzać je w siedzibie firmy w formie szkolenia zamkniętego. Głównym czynnikiem przy wyborze szkolenia jest jego typ - dla kogo w firmie mają być dedykowane. Tematyka szkoleń jest bardzo bogata - od szkoleń związanych ze sprzedażą jak: telemarketing, finalizacja sprzedaży czy sprzedaż B2B poprzez szkolenia managerskie, zwiększające kompetencje kierownicze np: zarządzanie zespołem, rozwiązywanie konfliktów, recognition, coaching albo szkolenia dla kard HR. Czym więc sugerować się przy wyborze firmy szkoleniowej? Zdecydowanie doświadczeniem, renomą i jakością szkoleń. Sprawdź jakość naszej firmy - setki zadowolonych klientów, tysiące zrealizowanych godzin szkoleniowych.

  Data dodania: 17 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Bureauveritas.pl »

  Każda firma z branży spożywczej powinna zabiegać o certyfikację zakładu, aby dać świadectwo klientom, że ich produkty produkowane są zgodnie z wymaganymi standardami. Bureau Veritas oferuje szeroki zakres inspekcji, kontroli, audytów oraz certyfikacji, które będą stanowiły potwierdzenie wysokiej jakości produktów. Zespół doświadczonych pracowników wprowadzi certyfikację ISO 22000 oraz certyfikację IFS.

  Data dodania: 10 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Pozyskiwanie funduszy unijnych - www.europoint.com.pl »

  Firma szkoleniowa Europont prowdzi działalność w zakresie szkoleń i doradztwa z tematyku pozyskiwania środków unijnych. Firma istnieje na rynku już kilkanaście lat i w tym czasie przeszkoliła już tysiące osób. Naszym głównym szkoleniem jest szkolenie "Specjalista ds. pozyskiwania funduszy unijnych". Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą szczegółowoą ofertą na naszej stronie internetowej. W przypadku pytań kontaktujemy się z każdą zainteresowaną osobą.

  Data dodania: 28 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Nadzór bhp Skabat »

  Nasza główna specjalizacja to organizacja szkoleń BHP, a także przygotowanie Państwa firmy do właściwej ochrony przeciwpożarowej. Zapewniamy kompleksowy nadzór BHP, dobieramy Państwa pracownikom właściwą odzież roboczą i ochronną, reprezentujemy duże i mniejsze przedsiębiorstwa przed Inspekcją Pracy. Dysponujemy doświadczeniem sięgającym 2009 roku.

  Data dodania: 21 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • Akademia Sokrates »

  Niezależnie od tego czy chcemy się rozwijać to w wielu przypadkach nie mamy w ogóle wyboru, ponieważ decydować będą za nas nasi pracodawcy. Właśnie akademia Sokrates, która oferuje kursy rozwoju skierowane do firm ma w tym zakresie wiele do zaproponowania. Pracują tam doświadczeni trenerzy, którzy mogą nam podpowiedzieć w jaki sposób kierować swoim życiem, by skutecznie się rozwijać i korzystać z możliwości jakie mamy, by czuć się lepiej.

  Data dodania: 26 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Okresowe szkolenia bhp online - i-szkoleniabhp.pl »

  Od kilku lat działamy na rynku jako i-szkolenia BHP i gwarantujemy klientom wysokiej jakości wiedzę BHP podawaną online. Jeśli Ty również jesteś zainteresowany tego rodzaju szkoleniem, to nie zwlekaj, ale jak najszybciej zapoznaj się z wszystkimi propozycjami na naszej stronie www lub zadzwoń pod podany numer telefonu.

  Data dodania: 16 05 2017 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia VBA we Wrocławiu - hintmine.com »

  Jeśli chcecie zadbać o rozwój swoich pracowników warto zdecydować się na kursy prowadzone przez HintMine. Specjalizujemy się w doradztwie IT, dlatego również prowadzone przez nas szkolenia dotyczą najbardziej popularnych programów, które umożliwiają pracę biurową z użyciem komputerów. Wszystkie nasze szkolenia przygotowywane są w oparciu o najnowsze oprogramowanie, dlatego mają charakter praktyczny.

  Data dodania: 10 06 2017 · szczegóły wpisu »