Szkolenia z udzielania pierwszej pomocy w Krośnie - www.sedkrosno.pl

Nasza firma istnieje na rynku od 2000 roku i zajmuje się organizacją szkoleń z zakresu bezpieczeństwa i i higieny pracy. Oferujemy kursy pierwszej pomocy, szkolenia z zakresu BHP czy też szkolenia kierowników wycieczek. Od 2002 roku współpracujemy Centralnym Instytutem Ochrony pracy i dlatego też nasi pracownicy mogą pochwalić się posiadaniem wielu różnych certyfikatów. Krosno to główna miejscowość naszej działalności, ale usługi wykonujemy także na o wiele szerszym obszarze.

Szczegóły strony www.sedkrosno.pl:

Podlinkuj stronę www.sedkrosno.pl:

Szkolenia z udzielania pierwszej pomocy w Krośnie - www.sedkrosno.pl

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 4 Odwiedziny googlebot 1

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Imprezy Integracyjne Kraków. »

  Firma Team & Personal oferuje swoim klientom szeroki zakres usług, skupiający się wokół szeroko pojętego zagadnienia jakim jest budowanie zespołu. Narzędzia i programy używane przy realizacji poszczególnych programów, mają za zadanie diagnozę zespołu i jego pracowników poprzez organizację eventów, szkolenia biznesowe, wyjazdy integracyjne, team building w formie projektów społecznych oraz różnego rodzaju eventy. W trakcie szkoleń wykorzystujemy zadania symulacyjne, gry szkoleniowe, oraz gry miejskie i scenariuszowe. Zapraszamy na naszą stronę

  Data dodania: 29 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Konferencja w spa »

  Wyszukanie godziwego obiektu naturalnie owe nie lada wyczyn, z nami to błahostka. Relaks powinien wędrować w mgle z wytyczonymi zadaniami, przeto konferencja z wjazdem do spa jest świetnym impulsem. Rozliczny katalog obiektów konferencyjnych ze spa wyszukasz na portalu. Dostanie zaś utrzymanie partnera w biznesie okresem pochłania nieszablonowych specyfików. Dbanie o rozwój pracowników istnieje wpisany w obowiązki zbożnego wodza. Dojazd do spa uczestników instruowania dźwignie autorytet Twojej firmy. Świat interesu jeszcze większą wagę przymocuje do relaksu po sporządzonej profesyj. Do południa praca, i później sauna natomiast masaż.

  Data dodania: 10 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Interim Management »

  Zainteresowało cię zarządzanie przedsiębiorstwem a nie masz o tym pojęcia? Nasza firma pomoże każdej zainteresowanej mającej taki problem. Proponujemy kursy z zakresu zarządzania. Nasze kursy dadzą każdemu zapoznać się z metodami zarządzania, które są niezbędne w działalności. Wszystkie nasze kursy zapewnią Państwu wiedzę niezbędną by móc zarządzać przedsiębiorstwem. To przyczyni się do konkretnego zarządzania przedsiębiorstwem oraz do uzyskania przez przedsiębiorstwo poważnej pozycji na rynku.

  Data dodania: 27 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenie sprzedawców »

  Dostęp do świetnej bazy szkoleniowej w większych miastach (Kołobrzeg, Poznań, Rawa Maz. etc...) albo ich bliskich okolicach (Opalenica, Łąck, Łężeczki itp...) umożliwia naszej agencji oferowanie wyjazdowej formy szkoleń z technik sprzedaży. Nasi specjaliści sprzedaży (social media specialist, specjaliści od brandingu, SEO czy też zarządzania) to fachowcy o ogólnokrajowej renomie; atrakcyjne ujęcie tematu (szkolenia dla sprzedawców, social media marketing, szkolenie z technik sprzedaży), ogólna, jak również szczegółowa wiedza z zakresu reklamy - lokują firmę na czołowych pozycjach rankingów branżowych.

  Data dodania: 13 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Firma szkoleniowa »

  Wiele firm oferuje szkolenia biznesowe. Jaką firmę warto wybrać? Swoich pracowników możemy wysłać na szkolenia otwarte, albo przeprowadzać je w siedzibie firmy w formie szkolenia zamkniętego. Głównym czynnikiem przy wyborze szkolenia jest jego typ - dla kogo w firmie mają być dedykowane. Tematyka szkoleń jest bardzo bogata - od szkoleń związanych ze sprzedażą jak: telemarketing, finalizacja sprzedaży czy sprzedaż B2B poprzez szkolenia managerskie, zwiększające kompetencje kierownicze np: zarządzanie zespołem, rozwiązywanie konfliktów, recognition, coaching albo szkolenia dla kard HR. Czym więc sugerować się przy wyborze firmy szkoleniowej? Zdecydowanie doświadczeniem, renomą i jakością szkoleń. Sprawdź jakość naszej firmy - setki zadowolonych klientów, tysiące zrealizowanych godzin szkoleniowych.

  Data dodania: 17 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Licencja turystyczna ppl - vfr noc »

  Ośrodek Szkolenia Lotniczego Air Res AviationProwadzimy kursy z zakresu szkolenia lotniczego m.in:- szkolenia teoretyczne i praktyczne na licencję turystyczną PPL- szkolenie teoretyczne i praktyczne na uprawnienia instruktora - FI(A)- kurs przygotowawczy do zawodów lotniczych w lataniu precyzyjnym- szkolenia VFR noc.

  Data dodania: 05 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Bureauveritas.pl »

  Każda firma z branży spożywczej powinna zabiegać o certyfikację zakładu, aby dać świadectwo klientom, że ich produkty produkowane są zgodnie z wymaganymi standardami. Bureau Veritas oferuje szeroki zakres inspekcji, kontroli, audytów oraz certyfikacji, które będą stanowiły potwierdzenie wysokiej jakości produktów. Zespół doświadczonych pracowników wprowadzi certyfikację ISO 22000 oraz certyfikację IFS.

  Data dodania: 10 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • http://www.nadmorzem.salekonferencyjne.pl/ »

  Organizacja firmowych spotkań nierzadko wymaga poszukania wielkiej, dobrze wyposażonej sali konferencyjnej. Właściwie wyposażone technicznie, z odpowiednim zapleczem, lokale takie zapewnią wygodę i godziwe warunki dla przeprowadzenia spotkania. Dobór dobrze wyposażonej sali szkoleniowej ułatwi odwiedzenie portalu www.nadmorzem.salekonferencyjne.pl gdzie zaprezentowane zostały najlepsze z możliwych lokale nad morzem. Przeprowadzone w luksusowych warunkach oraz doskonale zorganizowane konferencje nad morzem podkreślą prestiż każdej firmy. Interesującą częścią bazy jest także prezentacja spotkań w nietypowych lokalizacjach: w Spa, w zabytkach lub też nietypowych sytuacjach: połączenie spotkań z motocrossem.

  Data dodania: 08 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Akademia Sokrates »

  Niezależnie od tego czy chcemy się rozwijać to w wielu przypadkach nie mamy w ogóle wyboru, ponieważ decydować będą za nas nasi pracodawcy. Właśnie akademia Sokrates, która oferuje kursy rozwoju skierowane do firm ma w tym zakresie wiele do zaproponowania. Pracują tam doświadczeni trenerzy, którzy mogą nam podpowiedzieć w jaki sposób kierować swoim życiem, by skutecznie się rozwijać i korzystać z możliwości jakie mamy, by czuć się lepiej.

  Data dodania: 26 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia systemy zarządzania - szkolenia-sgp.pl »

  Od bardzo wielu lat nasza firma zajmuje się realizacją usług, które związane są z różnego rodzaju szkoleniami. Zakres usług, które realizujemy jest bardzo szeroki i obejmuje organizację szkoleń zarówno otwartych jak i zamkniętych z wielu różnych dziedzin. Ekipa naszych specjalistów jest bardzo doświadczona i potrafi podołać bardzo szerokiemu zakresowi usług. Zapewniamy odpowiednie podejście do każdego klienta oraz atrakcyjne ceny naszych usług.

  Data dodania: 11 06 2016 · szczegóły wpisu »