Szkolenia z udzielania pierwszej pomocy w Krośnie - www.sedkrosno.pl

Nasza firma istnieje na rynku od 2000 roku i zajmuje się organizacją szkoleń z zakresu bezpieczeństwa i i higieny pracy. Oferujemy kursy pierwszej pomocy, szkolenia z zakresu BHP czy też szkolenia kierowników wycieczek. Od 2002 roku współpracujemy Centralnym Instytutem Ochrony pracy i dlatego też nasi pracownicy mogą pochwalić się posiadaniem wielu różnych certyfikatów. Krosno to główna miejscowość naszej działalności, ale usługi wykonujemy także na o wiele szerszym obszarze.

Szczegóły strony www.sedkrosno.pl:

Podlinkuj stronę www.sedkrosno.pl:

Szkolenia z udzielania pierwszej pomocy w Krośnie - www.sedkrosno.pl

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 5 Odwiedziny googlebot 1

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • IKMJ | ISO | Szkolenia | Wdrożenie »

  Szukasz kursu, szkolenia, pomocy we wdrożeniu ISO lub nadaniu oznaczenia CE. Zaparszamy do naszej bazy wiedzy.

  Instytut Kształcenia Menadżerów Jakości jest jednostką doradczo - szkoleniową, świadczącą usługi w zakresie systemów zarządzania opartych o normy ISO oraz nadawania oznaczenia CE.
  Z powodzeniem wdrażamy zarówno najpopularniejsze systemy: zarządzania jakością wg ISO 9001, zarządzania środowiskowego wg ISO 14001 oraz zarządzania BHP wg OHSAS i PN 18001, jak i mniej rozpowszechnione systemy, np. zarządzanie bezpieczeństwem informacji wg ISO 27001, zarządzania jakością w laboratorium wg ISO 17025 czy zakładową kontrolę produkcji.
  Z roku na rok prowadzimy coraz więcej szkoleń otwartych dla klientów indywidualnych oraz dedykowanych dla klientów instytucjonalnych, a nasza oferta szkoleniowa jest stale wzbogacana o nowe szkolenia.
  Pomogliśmy wielu przedsiębiorcom w nadaniu oznaczenia CE na ich produkty i doradzamy służbom celnym w rozstrzyganiu zagadnień z tego zakresu.
  Naszą silną stroną jest młody, wykształcony i zaangażowany personel, który dzięki posiadanej wiedzy oraz kreatywnemu podejściu skutecznie realizuje swoje zadania. W ciągu 10 lat działalności na polskim rynku dobrze poznaliśmy jego realia i dzięki temu potrafimy spełnić wymagania naszych klientów oczekujących współpracy z rzetelnym i godnym zaufania partnerem, na korzystnych warunkach cenowych.

  Data dodania: 14 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Elastyczne formy zatrudnienia »

  Strona www bezpiecznyrynek.pl opisująca aktualne wiadomości dotyczące wojewódzkiego rynku pracy jak również zarys modeli, które relacjonują efektywną współpracę między pracownikiem a pracodawcom. Projekt kładzie potężny nacisk w głównej mierze na plastyczne formy zatrudnienia, rozwój pracowników, społeczna odpowiedzialność biznesu jak również solidarność Opole. Projekt dynamicznie się modernizuje i zyskuje coraz to większe grono ludzi, które biorą w nim udział zarówno po stronie właścicieli firm jak również organizacji.

  Data dodania: 12 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Grupa TeleTrade »

  Grupa TeleTrade działa w zasięgu globalnym. Została założona w 1994 roku. Posiada przeszło 200 biur w 22 krajach. Oferuje znajomość rynku, a także wsparcie w zdobywaniu wiedzy. Umożliwia handel na Forex, CFD, Metale i Futures. Firma posiada doświadczenie. udziela wsparcia 24 godziny na dobę, 5 dni w tygodniu. Działa na mocy unijnego rozporządzenia. Nie pobiera prowizji, przeprowadza szkolenia w biurze jak i online.

  Data dodania: 09 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • e-specjalistabhp.pl – szkolenia bhp przez Internet »

  Platforma internetowa e-specjalistabhp.pl umożliwia dostęp do funkcjonalności, które optymalizują procesy z dziedziny BHP w każdym przedsiębiorstwie. Dzięki wygodnej w obsłudze platformie każdy użytkownik uzyskuje dostęp do wielu przydatnych funkcji, takich jak przygotowywanie dokumentacji szkoleniowej oraz tworzenie dokumentacji dotyczącej szacowania ryzyka. Platforma umożliwia również dostęp do kompletu dokumentów oraz baz danych przy pomocy dowolnego komputera oraz urządzenia mobilnego podłączonego do sieci. Ponadto w serwisie znajdą Państwo m.in. szkolenia e-learningowe oraz informacje na temat aktualnych wydarzeń branżowych. Więcej informacji na temat platformy oraz jej zasobów dostępnych jest na stronie internetowej www.e-specjalistabhp.pl/.

  Data dodania: 08 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Firmy szkoleniowe warszawa - www.hprgroup.pl »

  Naszą firmę założyliśmy w 2005 roku. Posiadamy oddziały w Warszawie, Gliwicach, Opolu, Zielonej Górze i Szczecinie. Specjalizujemy się w rekrutacjach i selekcjach pracowników. Oferujemy szkolenia otwarte i zamknięte oraz coaching. Zapewniamy zaawansowane doradztwo organizacyjne.

  Data dodania: 28 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Http://certyfikaty-ebcl.pl/ »

  Usługi certyfikaty-ebcl.pl skierowane są do osób prywatnych oraz przedsiębiorstw. Mamy ponad dwudziestoletnie doświadczenie na rynku. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi szkoleniami informacyjnymi, komunikacyjnymi, ekonomicznymi, dot. rachunkowości, administracji, prowadzenia kadr, płac oraz księgowości. Wszystkie informacje znajdą Państwo na naszej stronie internetowej oraz pod adresem mailowym biuro@certyfikaty-ebcl.pl.

  Data dodania: 05 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia otwarte Warszawa - www.high5.com.pl »

  Firma szkoleniowa High5 Training Group, z siedzibą w Warszawie, oferuje swoim klientom szeroki wybór szkoleń zamkniętych, otwartych oraz indywidualnych. Proponowane są między innymi szkolenia, których tematyka odnosi się do sprzedaży i obsługi klienta czy szkolenia skrojone dla potrzeb managerów. Dodatkowo, firma specjalizuje się w diagnostyce rozwojowej. Jest w stanie pomóc w konstruowaniu efektywnego zespołu firmy.

  Data dodania: 04 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia szyte na miarę - 4change - szkolenia ze sprzedaży, zarządzania, komunikacji w Katowicach »

  W biznesie osiągnięcie sukcesu nie jest łatwym zadaniem. Chcąc zrealizować swoje założenia i osiągać jak najlepsze wyniki, przedsiębiorcy przykładają się do tego, by ich pracownicy spełniali ich wymagania. Choć w części firm przychodzi to zupełnie zwyczajnie, są również firmy, które potrzebują w tej kwestii pomocy ekspertów. Są to sytuacje, w których pomocną dłonią służą im działalności takie jak 4 Change, oferując szkolenia dla działów sprzedaży oraz różne inne, jakie są w stanie sprostać potrzebom człowieka interesu.4change.pl służy zmianom. Firma pomaga obmyślać szkolenia dostosowane dokładnie do konkretnych potrzeb, przez co uzupełnia luki w działaniu całego zespołu. Wszystkie szkolenia sprzedażowe prowadzą profesjonalni trenerzy. Miejsce i datę szkolenia uzgadnia natomiast biznesmen korzystający ze wsparcia naszej firmy.Na szkoleniach z obsługi klienta wykorzystuje się różnorodne techniki opanowania materiału, które są idealne dla całych zespołów, lecz również dla każdego z osobna. Uczestnicy szkolenia nie otrzymują jednakże tylko teorii, ponieważ informacje pozyskane podczas szkolenia wdraża się w następnym etapie jako realne sytuacje, co pomaga przełożyć teorię na praktykę.4change.pl zapewnia też doradztwo powiązane z działem Human Relations, np. wsparcie przy selekcji osób na konkretne stanowisko, budowę wewnętrznego działu Human Relations oraz zarządzanie talentami. Dzięki temu, co zapewniamy swoim klientom bez problemu stworzą oni silny zespół najznakomitszych podwładnych, który złoży się na efektywną pracę całego przedsiębiorstwa.Nasza firma znajduje się w Katowicach na ul. Kopernika 4. Postawić można na kontakt telefoniczny pod nr 0048514058376 albo napisać przez formularz kontaktowy dostępny na witrynie 4Change. Tam konsument odnajdzie też wszystkie niezbędne wiadomości na temat oferty naszego przedsiębiorstwa, które dadzą mu pogląd na to, jakie wsparcie możemy mu zaproponować.

  Data dodania: 23 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Http://solidmania.com/ »

  Szukacie Państwo oprogramowania do modelowania 3D? Tak się składa, iż strona internetowa Solidmania.com to doskonałe źródło informacji dla każdego inżyniera, konstruktora czy studenta, który chciałby wiedzieć więcej jeżeli chodzi o temat CAD. Dzięki nam można kupić program SOLIDWORKS na bardzo korzystnych warunkach, do tego znacznie zwiększyć wiedzę o nim oraz o tym wszystkim co ma związek z modelowaniem 3D.

  Data dodania: 27 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia rozwój osobisty - reissprofile.pl »

  W naszym instytucie naukowym znajdą Państwo szeroką ofertę wykładów, szkoleń i seminariów na temat systemów motywujących. Ofertę współpracy dedykujemy przede wszystkim kadrze zarządzającej, menadżerom i osobom pracującym w dziale HR. Reiss Motivation Profile to internetowa ankieta składająca się z 128 pytań. Udzielając na nie odpowiedzi można poznać indywidualne wartości motywujące.

  Data dodania: 19 03 2016 · szczegóły wpisu »