Szkolenia z udzielania pierwszej pomocy w Krośnie - www.sedkrosno.pl

Nasza firma istnieje na rynku od 2000 roku i zajmuje się organizacją szkoleń z zakresu bezpieczeństwa i i higieny pracy. Oferujemy kursy pierwszej pomocy, szkolenia z zakresu BHP czy też szkolenia kierowników wycieczek. Od 2002 roku współpracujemy Centralnym Instytutem Ochrony pracy i dlatego też nasi pracownicy mogą pochwalić się posiadaniem wielu różnych certyfikatów. Krosno to główna miejscowość naszej działalności, ale usługi wykonujemy także na o wiele szerszym obszarze.

Szczegóły strony www.sedkrosno.pl:

Podlinkuj stronę www.sedkrosno.pl:

Szkolenia z udzielania pierwszej pomocy w Krośnie - www.sedkrosno.pl

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 6 Odwiedziny googlebot 4

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • TRYBAŁA TEAM - imprezy integracyjne w górach »

  TRYBAŁA TEAM - Nie wiesz gdzie pojechać na imprezę integracyjną Przyjedź w góry! TRYBAŁA TEAM to nieszablonowe projekty! Event w górach na najwyższym poziomie! Wyjątkowe atrakcje na imprezę integracyjną! Skarb Harnasia! Napad Zbójecki rodem z Janosika Porwanie Maryny na Waszych oczach! Integracja w schronisku bez prądu Sprawdźcie sami jaka jest cena naszej imprezy integracyjnej!

  Data dodania: 11 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • KLUB 100-TYSIĘCZNIKÓW ŁĘCZYCA jak zarządzać stadem krów mlecznych »

  Powstały w 2010 r. plan „Klub 100-tysięczników” zajmuje się kojarzeniem producentów mleka w celu podwyższania długowieczności krów i wzmagania wydajności produkcji mleka. Organizacja realizuje liczne szkolenia tematyczne oraz spotkania z doświadczonymi specjalistami, mające na celu podnoszenie umiejętności członków Klubu. Firma na obecnie śledzi najświeższe badania i nurty w zdrowej, pewnej oraz efektywnej fabrykacji mleka oraz skłonna jest na akceptowanie nowych Pretendentów - niezależnie od wielkości hodowli krów bądź miejsca zamieszkania. Więcej informacji znajduje się na stronie internetowej „Klubu 100-tysięczników”.

  Data dodania: 10 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • wwww.konferencje.com »

  Nasza strona istnieje nie przerwanie od 2001 roku i umożliwia odnalezienie firm oferujących obiekty przeznaczone do konferencji oraz firmy, które zajmują się organizacją konferencji oraz różnego rodzaju eventów firmowych. W ramach działalności naszego serwisu uruchomiliśmy także forum dyskusyjne na którym mogą Państwo podzielić się własną opinią z innymi użytkownikami na temat firm, które znajdują się w naszej bazie. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na naszą stronę, gwarantujemy, że będą Państwo w 100% zadowoleni.

  Data dodania: 03 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Studia podyplomowe »

  Na stronie Brainstorm.biz.pl użytkownicy znajdą ofertę firmy Brainstorm. Firma zajmuje się świadczeniem usług doradztwa biznesowego oraz strategicznego, swoją ofertę kierując w szczególności do dużych i średnich przedsiębiorstw. Firma specjalizuje się w pomocy dla przedsiębiorstw w poszerzaniu działalności oraz zwiększania ich efektywności działań przy pomocy autorskich opracowanych know-how. Z oferty firmy do tej pory skorzystało już wiele znanych marek, w tym takich jak chociażby Citi Bank, czy też Hewlett Packard.

  Data dodania: 26 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Talent Bridge - testy HR »

  Talent Bridge zajmuje się dostarczaniem innowacyjnych i przyjaznych w obsłudze narzędzi na potrzeby HR.

  Głównymi zaletami naszego systemu rekrutacji są : intuicyjność, dokładność i trafność.

  Dzięki automatyzacji proces rekrutacyjny przebiega szybciej i z uwzględnieniem różnorodnych kryteriów. Masz pewność właściwego wyboru pracownika.

  Data dodania: 29 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • http://www.namazurach.salekonferencyjne.pl/ »

  Poprawienie zysków przedsiębiorstwa osiągniemy podnosząc kwalifikacje pracowników i dbając o ich integrację. Mamy możliwość przeprowadzać je w pomieszczeniach firmy, ale o wiele efektywniejsze i wyżej cenione przez personel będą te, odbywające się w niebanalnych obiektach. Właściwie wyposażone sale konferencyjne na przykład na Mazurach, to doskonałe lokum na szkolenie połączone z wypoczynkiem pracowników. Na stronie www.namazurach.salekonferencyjne.pl odnajdziemy wiele ofert lokali idealnych na konferencje.

  Data dodania: 08 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia »

  W ofercie zaprezentowanej na witrynie „AdamGnych.pl” można znaleźć wiele różnych szkoleń związanych z rozwojem umiejętności osobistych, sprzedażowych, biznesowych i negocjacyjnych. Oferta ta obejmuje szkolenia zamknięte stworzone z myślą o dużych firmach i korporacjach, a także kursy otwarte przeznaczone dla kursantów indywidualnych. Dodatkowo na stronie można znaleźć internetowe testy powiązane z tematyką szkoleń.

  Data dodania: 15 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Pozyskiwanie funduszy unijnych - www.europoint.com.pl »

  Firma szkoleniowa Europont prowdzi działalność w zakresie szkoleń i doradztwa z tematyku pozyskiwania środków unijnych. Firma istnieje na rynku już kilkanaście lat i w tym czasie przeszkoliła już tysiące osób. Naszym głównym szkoleniem jest szkolenie "Specjalista ds. pozyskiwania funduszy unijnych". Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą szczegółowoą ofertą na naszej stronie internetowej. W przypadku pytań kontaktujemy się z każdą zainteresowaną osobą.

  Data dodania: 28 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Knowledge Brasserie - kbedu.pl »

  Profilem działalności przedsiębiorstwa Knowledge Brasserie jest sprzedaż wysokiej jakości produktów edukacyjnych z zakresu między innymi wystąpień publicznych, czy kompetencji językowych (język polski i angielski). Oprócz tego klienci w rozbudowanej ofercie firmy będą mogli znaleźć również prezentacje narzędzi biznesowych, czy też warsztaty symulacyjne oraz gry warsztatowe. Produkty realizowane są stacjonarnie w terminie i miejscu wybranym przez odbiorcę.

  Data dodania: 14 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • Http://itlecture.pl/ »

  Działamy na rynku realizowania szkoleń z zakresu programowania, informatyki. Posiadamy doświadczenie na rynku, które pozwala nam zapewnić skutecznie prowadzone oraz odpowiednio dopasowane do oczekiwań naszych klientów szkolenia. Oferujemy między innymi szkolenia z analizy oraz architektury systemów informatycznych, czy inżynierii oprogramowania. Jesteśmy w stanie indywidualnie dopasować kursy i szkolenia do oczekiwań klientów.

  Data dodania: 06 02 2017 · szczegóły wpisu »