Sprawy, Prawo Karne | Adwokat Warszawa Ursynów | Edyta Kuszczyk

Kancelaria Adwokacka jest kancelarią adwokacką specjalizującym się szczególnie w prawie i sprawach karnych. Kancelaria adw. Edyty Kuszczyk zajmuje się zarówno kompleksową obsługą podmiotów gospodarczych, jak i obsługą osób fizycznych.Udzielana przez moją Kancelarię Adwokacką pomoc prawna w zakresie prawa karnego obejmuje obronę praw klienta we wszystkich następujących po sobie stadiach postępowania karnego, postępowania karno – skarbowego. Kancelaria ma siedzibę w Warszawie na Ursynowie.

Szczegóły strony www.kancelariakuszczyk.pl:

Podlinkuj stronę www.kancelariakuszczyk.pl:

Sprawy, Prawo Karne | Adwokat Warszawa Ursynów | Edyta Kuszczyk

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 46 Odwiedziny googlebot 181

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Porady prawne Bielsko Biała »

  Kancelaria adwokacka Rafał Bargiel świadczy kompleksowe doradztwo prawne dla osób fizycznych oraz dla firm i spółek. Doskonale znamy prawo karne, prawo cywilne i rodzinne. Skutecznie pomagamy w sprawach takich jak rozwody, podziały majątku czy spadki. Siedziba kancelarii mieści się w Bielsku-Białej przy ul. Cyniarskiej 22.

  Data dodania: 15 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • ADWOKACI ŁÓDŹ ZACHODNIA »

  Zapraszamy na stronę kancelarii adwokackiej w Łodzi. Siedziba mieści się przy ulicy Zachodniej 97, skrzyżowanie z ulicą Więckowskiego.

  Oferta kancelarii obejmuje szeroki zakres usług prawnych dla osób prywatnych, a także dla przedsiębiorstw (również osoby prowadzące działalność gospodarczą) oraz instytucji, samorządów czy spółdzielni.
  Zapewniamy indywidualną opiekę adwokata nie aplikanta.
  Dziedziny jakimi się zajmujemy to przede wszystkim:prawo cywilne (odszkodowania, rozwody, alimenty, windykacja należności, zniesienie współwłasności)
  prawo spadkowe (stwierdzenie nabycia spadku)
  prawo karne
  prawo pracy
  prawo rodzinne
  prawo gospodarcze

  W przypadku obsługi prawnej firm możliwy sposób ustalania wynagrodzenia to zryczałtowany lub od czynności prawnej.

  Z wyrazami szacunku
  Twoja kancelaria w Łodzi  kancelarie prawne łódź, porady prawne łódź, adwokat łódź, radca prawny łódź, odszkodowania łódź

  Data dodania: 13 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Windykacja.nf.pl »

  Nasz serwis stanowi bazę ofert firm windykacyjnych zlokalizowanych na terenie całego kraju. Użytkownicy szybko i sprawnie mogą więc wyszukać profesjonalne usługi w ramach windykacji przedsądowej, sądowej, komorniczej oraz pokorniczej, a także windykacji polubownej. Przedsiębiorcy zaś bez problemów odnajdą usługodawców proponujących stały monitoring płatności oraz inne usługi zapobiegawcze (np. pieczęć prewencyjna na firmowych dokumentach). W serwisie można odnaleźć również oferty firm specjalizujących się w faktoringu, zajmujących się weryfikacją umów, zakupem wierzytelności, ustaleniami majątkowymi czy restrukturyzacją zadłużenia.

  Data dodania: 18 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Notarialna Mateusz Domaradzki »

  Coraz więcej osób, decyduje się na skorzystanie z usług, znanego w Gdańsku notariusza. Oferta, jaką proponuje notariusz gdańsk, może zaskoczyć swoją różnorodnością. Ten notariusz posiada odpowiednie uprawnienia, certyfikaty, przeszedł odpowiednie szkolenia, no i oczywiście posiada wykształcenie i doświadczenie, które są mu niezbędne, w tego typu profesji. Prezentuje on swoją ofertę na stronie internetowej, warto więc się z nią szczegółowo zapoznać. Jego oferta wyróżnia się na rynku, bo ma najniższe stawki za swoje usługi.

  Data dodania: 03 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Koźliński - adwokat Bydgoszcz »

  „Kancelaria Radcy Prawnego Kamil Koźliński” z Bydgoszczy to zespół prawników specjalizujących się w wielu dziedzinach prawa. Kancelaria obsługuje podmioty gospodarcze, instytucje publiczne oraz osoby fizyczne. Klienci indywidualni mogą liczyć na pomoc z zakresu prawa rodzinnego, cywilnego, pracy, konsumenckiego, administracyjnego. Kancelaria pomaga również odzyskać należne odszkodowania oraz prowadzi sprawy spadkowego. Kolejnym pionem działalności jest stała obsługa prawna podmiotów gospodarczych. Radcowie udzielają porad z zakresu prawa gospodarczego, handlowego i pracy, przygotowują umowy handlowe i wspierają bieżącą działalność.

  Data dodania: 01 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat prawo spadkowe Katowice - www.adwokat-sprawy-spadkowe.pl »

  Nasza kancelaria istnieje na rynku od wielu lat i zajmuje się realizacją wielu różnych usług. Jednak specjalnością naszej kancelarii jest prowadzenie spraw spadkowych. Dzięki doświadczeniu pracujących u nas prawników możemy podjąć się prowadzenia wielu spraw takich jak: prowadzenie spraw o zachowek, nabycie spadku, problemy z uzyskaniem spadku, ogólne porady spadkowe i wiele innych spraw. Gwarantujemy odpowiednie podejście do każdego klienta.

  Data dodania: 12 11 2016 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat rozwód Warszawa - www.apelacje.info »

  Oferta naszej kancelarii adwokackiej, to przede wszystkim pomoc prawna z obszaru apelacji i kasacji. Zajmujemy się głównie apelacjami w postępowaniach odwoławczych, apelacjach w sprawach rozwodowych, o alimenty, o podział majątku. Działamy zgodnie z etyką zawodową. W każdym przypadku kierujemy się dobrem klienta. Nieustannie poszukujemy najkorzystniejszych rozwiązań i zawsze dogłębnie analizujemy każdą sprawę.

  Data dodania: 07 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Grodzisk Mazowiecki »

  Nieznajomość prawa szkodzi, z całą pewnością to zdanie nie jest obce praktycznie nikomu. Często jednak musimy udać się po pomoc do prawnika. Ważne, by ten z należytą rzetelnością podchodził do powierzonych mu obowiązków. Jedną z takich kancelarii adwokackich jest Kancelaria Adwokacka Adwokat Karol Rukszto, która każdą sprawę traktuje odpowiednio oraz indywidualnie.

  Data dodania: 28 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat katowice rozwód - www.adwokatrodzinny.katowice.pl »

  Przygotowana przez naszą kancelarię pomoc prawna dotyczyć będzie spraw z zakresu prawa rodzinnego i opiekuńczego. Gwarantujemy Wam profesjonalną merytoryczną pomoc naszych doświadczonych prawników. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Działamy na terenie Katowic i okolicznych miejsc, dlatego jeśli potrzebujecie reprezentacji w sądzie na terenie Śląska zapraszamy do kontaktu.

  Data dodania: 02 03 2017 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka we Wrocławiu - kancelaria-borowski.pl »

  Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie kancelaria-borowski.pl. Jest to witryna poświęcona ofercie kancelarii prawnej znajdującej się we Wrocławiu. Specjalizujemy się w prawie administracyjnym, gospodarczym i podatkowym. Prowadzimy także spraw z zakresu prawa autorskiego. W naszym kręgu zainteresowań leży także pomoc w procesach windykacyjnych.

  Data dodania: 27 09 2017 · szczegóły wpisu »