Ranking adwokatów - adwokaciranking.pl

Życie pisze różne scenariusze, dlatego też z myślą o takich klientach powstała strona internetowa adwokaciranking.pl. To bardzo funkcjonalne narzędzie, dzięki któremu możesz szybko i wygodnie wybrać najlepszą ofertę kancelarii adwokackiej. To miejsce, które chwali sobie wielu naszych użytkowników i to dzięki nim stale urozmaicamy nasza ofertę, w tym na przykład o udostępnianie artykułów, które pomogą wybrać najlepszą dla siebie ofertę.

Szczegóły strony adwokaciranking.pl:

Podlinkuj stronę adwokaciranking.pl:

Ranking adwokatów - adwokaciranking.pl

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 3 Odwiedziny googlebot 2

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Kancelaria Adwokacka - Adwokat Krzysztof Dolot Rzeszów, Mielec, »

  Kancelaria Adwokacka Adwokata Krzysztofa Dolot świadczy wszelkie usługi prawne zarówno dla osób fizycznych jak i prawnych.
  Adwokat Krzysztof Dolot gwarantuje rzetelną realizację powierzonych zleceń, fachową obsługę oraz indywidualne podejście do sprawy.Kancelaria umiejscowiona jest w Rzeszowie przy ul. Ks. Jałowego 29 w pobliżu Urzędu Marszałkowskiego jak również ma swój oddział w Mielcu na ul. Krótkiej 1 (budynek Domu Rzemiosła).

  Mecenas Krzysztof Dolot prowadzi sprawy z zakresu:- prawa karnego (obrońca, pełnomocnik w postępowaniu przygotowawczym, sądowym, wykonawczym oraz penitencjarnym), - prawa cywilnego (m. inn. rozwody, separacje, alimenty i inne sprawy rodzinne, sprawy odszkodowawcze w tym odszkodowania komunikacyjne, sprawy spadkowe)- prawa gospodarczego,- prawa pracy a polegające m.in. na: udzielaniu porad prawnych w tym on -line; przygotowywaniu pism procesowych, np. pozwów, środków zaskarżenia; reprezentowaniu stron przed sądami, innymi organami i instytucjami; sporządzaniu opinii prawnych oraz projektów umów; prowadzeniu kompleksowej obsługi prawnej podmiotów gospodarczych, udział w negocjacjach umów, a ponadto ma możliwości składania pozwów w elektronicznym postępowaniu upominawczym do e-sądu z siedzibą w Lublinie co znacznie przyspiesza proces wydania orzeczenia.
  Zapraszam do zapoznania się z ofertą kancelarii na www.adwokatdolot.pl
  Tel. 602 678 102

  Data dodania: 01 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Sprawy, Prawo Karne | Adwokat Warszawa Ursynów | Edyta Kuszczyk »

  Kancelaria Adwokacka jest kancelarią adwokacką specjalizującym się szczególnie w prawie i sprawach karnych. Kancelaria adw. Edyty Kuszczyk zajmuje się zarówno kompleksową obsługą podmiotów gospodarczych, jak i obsługą osób fizycznych.Udzielana przez moją Kancelarię Adwokacką pomoc prawna w zakresie prawa karnego obejmuje obronę praw klienta we wszystkich następujących po sobie stadiach postępowania karnego, postępowania karno – skarbowego. Kancelaria ma siedzibę w Warszawie na Ursynowie.

  Data dodania: 19 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Podział majątku »

  Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z ofertą Kancelarii Adwokackiej mecenasa Pawła Ciska. Kancelaria działa w Łańcucie i świadczy swoje usługi osobom prywatnym, przedsiębiorcom i instytucjom. Zakres pracy kancelarii to doradztwo prawne, przygotowywanie pism i reprezentowanie klientów w sprawach w zakresie prawa cywilnego, karnego i gospodarczego. Usługi obejmują także reprezentację wierzycieli i dłużników, sprawy odszkodowawcze. Zachęcamy do skorzystania z usług!

  Data dodania: 24 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Maciej Łukaszewicz »

  Kancelaria Adwokacka Aberlinus jest prowadzona przez dwójkę adwokatów: Macieja Łukaszewicza oraz Martę Orlikowską. Przyjmuje ona klientów nie tylko z Polski, ale również z Niemiec i posiada trzy biura, w Warszawie, Łodzi oraz Berlinie. Na terenie Polski kancelaria specjalizuje się przede wszystkim w pomocy w sprawach o odszkodowanie. Dodatkowo, istnieje możliwość pomocy w zakładaniu firmy w Niemczech czy kontaktach z tamtejszym urzędem celnym.

  Data dodania: 20 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Prawnik Lublin tel. 500-506-506, 505-501-543 - www.prawna.eu »

  Adwokat z kancelarii adwokackiej w Lublinie prawna.eu specjalizuje się w prowadzeniu sprawy o rozwód, alimenty, władzę rodzicielską sporządzając profesjonalny pozew, przygotowują klienta i wprowadzają w to, jak dana sprawa będzie wyglądała, rysują z klientem różne scenariusze i uprzedzają o sposobie zachowania się. Adwokat reprezentuje klienta przed sądem. Poprzez porady prawne w siedzibie kancelarii w Lublinie adwokaci wyjaśniają pojawiające się na bieżąco problemy i zagadnienia. Adwokat zwraca uwagę na możliwe powiązania i sutki postępowania rozwodowego na zakres spraw karnych i cywilnych, majątkowych. Kontaktując się z adwokatem w sprawie o rozwód lub alimenty prawnik może przygotować projekt (wzór) pozwu o rozwód lub alimenty, podwyższenie, obniżenie lub uchylenie alimentów. Prawnik w sprawie karnej występuje jako obrońca oskarżonego lub pełnomocnik pokrzywdzonego pomagając dochodzić roszczeń cywilnych i jak najlepiej zabezpieczyć interesy klienta składając stosowne profesjonalne wnioski. Do adwokata w Lublinie przychodzą osoby, które chcą się upewnić, czy działania im zarzucane przez policję czy prokuraturę rzeczywiście stanowią przestępstwo czy to oszustwa, rozboju, paserstwa,spożywania narkotyków, wypadku drogowego, w którym osoba odniosła obrażenia, przywłaszczenia, fałszerstwa dokumentów, oraz jakie działania ewentualnie można podjąć. Zlecając prawnikowi z kancelarii prawna.eu prowadzenie sprawy majatkowej możesz liczyć na wyjasnienie kwestii które Cie intersują w zakresie sporządzenia pozwu lub apelacji, zwrócenia uwagi na istotność przeprowadzenia pewnych dowodów oraz sposobu ich przeprowadzenia, oraz opracowania strategii postępowania konsekwentnie realizując przyjęte na początku i wspólnie wyjaśnione możliwości. Zapraszamy i Polecamy! tel. 500-506-506, 505-501-543

  Data dodania: 26 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowanie za błędy medyczne - Kraków - Małopolska - odszkodowaniamedyczne.info »

  Czy błąd lekarza to faktycznie ''błąd w sztuce lekarskiej''? Ze statystyk wynika, że aż 80% powikłań podczas operacji wynika z niedoświadczenia lekarza. Jeśli ucierpieliśmy podczas operacji, to możemy się ubiegać o bardzo wysokie odszkodowanie. Gdzie szukać pomocy? W naszej kancelarii. Pomogliśmy już setkom poszkodowanym pacjentom. Zapraszamy do kontaktu.

  Data dodania: 06 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria radców prawnych G&K »

  Prowadząca swoją działalność na terenie Krakowa Kancelaria Radców Prawnych GK oferuje kompleksowe i profesjonalne usługi adwokackie i prawnicze. W zakresie specjalizacji kancelarii znajduje się między innymi takie spektrum prawa, jak prawo gospodarcze, spółek handlowych, cywilne, rodzinne, czy też nawet i prawo pracy czy prawo administracyjne.

  Data dodania: 21 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat podział majątku Warszawa - szybki-rozwod.info »

  W naszej ofercie znajdą Państwo profesjonalną pomoc adwokacką w obrębie prawa rodzinnego. Specjalizujemy się głównie w sprawach rozwodowych, sprawach o alimenty, podział majątku i sprawach o spadki. Dążymy do szybkiego i pozytywnego rozstrzygnięcia każdej sprawy. Pomagamy w mediacjach pomiędzy małżonkami, udzielamy profesjonalnych porad, pomagamy sporządzać pisma procesowe, prowadzimy sprawy od początku do końca.

  Data dodania: 21 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Grodzisk Mazowiecki »

  Nieznajomość prawa szkodzi, z całą pewnością to zdanie nie jest obce praktycznie nikomu. Często jednak musimy udać się po pomoc do prawnika. Ważne, by ten z należytą rzetelnością podchodził do powierzonych mu obowiązków. Jedną z takich kancelarii adwokackich jest Kancelaria Adwokacka Adwokat Karol Rukszto, która każdą sprawę traktuje odpowiednio oraz indywidualnie.

  Data dodania: 28 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • Prawnik - KTT Adwokat Gliwice »

  Kancelaria prawna działa na terenie Gliwic gdzie zapewnia zarówno profesjonalne oraz kompleksowe usługi prawne. Oferta dotyczy realizowania zarówno porad prawnych, konsultacji prawnych, a także reprezentowania klientów w sprawach sądowych na każdym etapie sprawy oraz przed urzędami. Zapoznaj się ze szczegółami oferty!

  Data dodania: 16 02 2017 · szczegóły wpisu »